Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GIMPshop czyli Photoshop + GIMP za darmo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#26 meow

meow
  • 21 postów
  • SkądW-wa

Napisano 04 lipca 2006 - 00:15

Witam Was. Jestem nowa 'w makach' i powoli 'się rozeznaję'. Jedno z pytań, które drąży mnie od kilku dni: czym się różni gimp od gimpa-shopa. Tzn rozumiem, że gimp-shop jest 'na podobieństwo' photoshopa, ale oprócz tego? Miałam na pececie gimpa i było cool. Przyzwyczaiłam się, opłakałam, że to nie photoshop, a teraz nie wiem, którą wersję wybrać na maka... Pomożecie? ;)

#27 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 04 lipca 2006 - 00:42

Funkcje ma GIMPa, wygląd Fotoszkapy. Sama wybierz, czy wolisz interfejs produktu Adobe czy nie.

#28 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 04 lipca 2006 - 15:14

a moze macie jakieś fajne polsko-języczne tutoriale do gimpshopa ?

#29 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 04 lipca 2006 - 18:38

a moze macie jakieś fajne polsko-języczne tutoriale do gimpshopa ?

Może nie jest to bezpośrednio to o co pytałeś, ale poszperaj tutaj http://forum.oceanef...s.com/index.php powinieneś znaleźć parę porad. Zresztą był tam kiedyś link do polskiej strony GIMPa.

#30 meow

meow
  • 21 postów
  • SkądW-wa

Napisano 04 lipca 2006 - 21:18

Funkcje ma GIMPa, wygląd Fotoszkapy. Sama wybierz, czy wolisz interfejs produktu Adobe czy nie.

Dzięki. Chciałam się właśnie upewnić czy różnica tkwi tylko w wygladzie.

#31 meow

meow
  • 21 postów
  • SkądW-wa

Napisano 25 sierpnia 2006 - 23:09

Ludziska... a co robić, gdy program nagle i niepodziewanie się spolonizował? Fatalny to fakt, bo po polsku wszystko brzmi jakoś przedziwnie i wciągnęło kilka przydatnych rzeczy z menu. Ratunku!

#32 meow

meow
  • 21 postów
  • SkądW-wa

Napisano 10 października 2006 - 00:34

;( Czy nikt nie wie jak pozbyć się nagle i niespodziewanie spolonizowanego gimpshopa? Wywaliłam go do kosza, a on już od nowa montuje się jako półpolski/ półangielski. Cały czas nie ma kilku pozytecznych opcji z angielskiej wersji. Pomocy!

#33 MarG

MarG
  • 156 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 października 2006 - 23:17

Ja wiem, ale zrobilem to dla czystego GIMPa: -weszlem do System Preference; -dalej do International; - i w zakladce Language najpierw ma być English, a drugi Polski I wtedy GIMP jest po angielsku, jak jest odwrotnie to po polsku Pozdrawiam, Mariusz

#34 iPaweł

iPaweł
  • 811 postów
  • SkądПри́п'ять

Napisano 21 czerwca 2008 - 17:52

Ja osobiście polecam wersję online photoshop'a która jest naprawde całkiem niezła , w zasadze jedyna jej wadą jest to ze dzała tylko w przeglądarce a o to link : Splashup

#35 neverfree

neverfree
  • 131 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 czerwca 2008 - 18:22

To nie jest online'owa wersja Photoshopa tylko po prostu inny edytor graficzny :P. Photoshop online też istnieje i jest płatny ;).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych