Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oryginalnosc zamiennikow- jak to jest z ekranami do iphone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 air40

air40
  • 542 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 sierpnia 2012 - 20:00

Oryginały są, ale nie na polskim rynku co innego na zachodzie

#27 michaelsign

michaelsign
  • 161 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 20:44

To ja mam takie pytanie. Jak to się ma jakościowo do siebie, rysy, upalcowanie itd...

#28 PeGaZ666

PeGaZ666
  • 284 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 26 sierpnia 2012 - 22:06

A ja powiem jedno haslo jakie zastosowala kiedys firma proszku do prania " Jak nie widac roznicy to po co przeplacac? " . Mozemy sie czepiac i na sile szukac roznic pod lupa itp. Ale suma sumarum prze telefonie 2generacji a niedlugo 3-ciej wstecz jakim jest ip4g czy naprawde warto szukac dzuiry w calym i wyskawikac za panel 500 pln co stanowi ponad 33% wartosci calego telefonu? Wiekszosc zamiennikow naprawde jest ok ( zdarzaja sie przypaly) i smiem twierdzic ze wiekoszosci zwyklych smiertelnikow nie zobaczy roznicy i naprawde nie chodzi tu o nabijanie w butelke i mity z palcowaniem i innymi bajkami. Ekran dotykowy sie syfi tak samo oryginalny jak i te nie pokryte tymi magicznymi warstwami. Czy to od potu na twarzy czy od palcow czy kurzu z kieszeni czy wszystkiego tego razem wzietego - tak czy tak trzeba czyscic i przecierac... Ale jak kots chce czuc sie lepiej na duszy ze ma "oryginal" droga wolna... Co do rys: wymienialem kiedys zamieniik w 3gs ( na 100% zamiennik bo juz wczesniej tej osobie go zmienialem z oryginalu jednak bardzo lubila upuszczac swoj telefon- tym razem wypadl z auta podczas jazdy ale mniejsza o to) pekiety zamiennik postanowilmem troche pomolestowac nozykiem do tapet i kluczami, nozyczkami itp. ZADNYCH rys!, bylem bardzo zdziwiony ze ten ostry noz nawet na niego podzialal. Jedynie co to kamieniem go porysowalem ale wiadomo krysztaly kwarcu sa bardzo twarde i nie ma co tu sie dziwic. Wniosek taki sam jak w przypadku "Dosi"

#29 viewsonic666

viewsonic666
  • 239 postów
  • Skądcr0ydon

Napisano 26 sierpnia 2012 - 23:57

Ja maltretowałem oryginalny digi od 3gs-a kluczami, nożami itp, potem biały zamiennik (spadł mi i pęknął :/) potem czarny (w którym dla odmiany naderwała się taśma :D) i nic, w iP4 jedno przejechanie nożykiem od tapet i już rysa...

#30 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 27 września 2012 - 21:30

Widzę dużą świadomość życia i pracy w Chinach.

Każda, powtarzam KAŻDA firma przenosząca produkcję do Chin, liczy się z większym odrzutem. Im większa firma, tym mniejszy odrzut w procentach.
Małe firmy mają odrzuty na ogromną skalę, ale cena pozwala na produkcję w takim kraju.
Byłem, zobaczyłem, zrezygnowałem. EOT.


A co chciałeś produkować? Oryginalne panele do iPhone'a?
Małe firmy nie produkują dla gigantów takich jak Apple.
Małe firmy, nie produkują zapewne żadnej z części użytej przez wielkie firmy pracujące dla Apple przy produkcji iP.
Odrzuty to sprawa producenta a nie zleceniodawcy - on płaci za zamówioną ilość towaru a nie za odrzuty przy produkcji.

Idąc drogą, że wszystko da się podrobić, niestety nie mamy nigdy pewności, że kupujemy oryginał. Nawet w pudełku od resellera.

Jakiegoż to Resellera? Kto niby wprowadza produkty Apple na rynek?
Może jeszcze napisz, że Twoje oryginalne panele pochodzą od resellerów Apple, albo jeszcze lepiej ABC DATy, AB czy Ingramu.

Oryginały są, ale nie na polskim rynku co innego na zachodzie

"Na zachodzie" - magiczne słowa. Wszak "na zachodzie" to nie to samo co w PL. Halo! Komuna skończyła się ponad 20 lat temu! Ten text ma już siwą brodę.

No chyba, że jako "zachód" traktujesz Turcję. No to na każdym bazarze są dostępne od ręki w każdej ilości. Ostatnio widziałem nawet całe iP za pół ceny. Leżą gdzieś między ciuchami Armaniego, a kosmetykami DKNY w 3 packu za 10$.


Apel do wszystkich biznesowców na MyApple:
Błagam... nie wciskajcie ludziom kitu! Na tym sprzęcie naprawdę da się zarobić bez kręcenia lodów.
Nigdy nie było i nie będzie oryginalnych NOWYCH części zamiennych do iPhonów, iPadów itp!
Jedyne źródło takich części to demontaż!


Odgrzebuję temat i ponawiam pytanie: Proszę o informację, w jaki sposób oferujące tutaj swoje usługi serwisy, są w stanie wykazać oryginalność sprzedawanych jako takie paneli do iPhone'a?

#31 szela_512

szela_512
  • 450 postów
  • SkądChoszczno , PL

Napisano 28 września 2012 - 17:05

Witam. Ktoś pytał co do rysowania się itp. Rok temu wymieniłem cały przedni panel w macsupport za 400 zł na "niby" oryginalny. Już po miesiącu przednia strona byla dosc mocno zarysowana małymi ryskami wynikającymi z normalnego użytkowania. Zawsze mogłem porównać tą podróbę oryginału bo akurat kumpel miał też miał 4-kę. Ewidentnie było coś nie tak . Szkło w oryginalnym panelu było ciemniejsze , lepiej maskowało ekran . Więc lepiej kup jakiś tani zamiennik i sprzedaj tego iPhone'a :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych