Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[MUZYKA] Czego słuchacie? Co lubicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2031 odpowiedzi w tym temacie

#276 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 22 czerwca 2007 - 21:28

last.fm/user/swist :)


Widze, że kolejny słuchacz Cinematic Orchestra :)

Ale niestety najnowsza płyta to porażka...

#277 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 22 czerwca 2007 - 22:07

Najwiecej: The Prodigy - to dla mnie najlepszy, jedyny w swoim rodzaju zespol z mistrzem klawiszy Liam'em Howlettem na czele...nie sadze aby powstal kiedys rownie dobry zespol tworzacy tak zroznicowana i kopiaca mozg muzyke :D A ostatnio OST z filmu The Fountain - Clint Mansell znowu zaszalal i stworzyl cos genialnego - zaryzykuje stwierdzenie, ze mocniejsze kawalki niz w OST z Requiem For A Dream...

#278 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 22 czerwca 2007 - 22:20

Ostanio Emilio Estefan oraz Nina Simone :)

#279 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 22 czerwca 2007 - 22:23

Ja slucham Paul Walla, Lil' Wayna, Mike Jonsa, Twisty, Dr. Dre, The Game, Chingy, Snoop Dogga, NaSa, Chamillionaira, Jay-Z, Eminema. Mobb Deepa, Fabolous, Cashis, 2Paca, Notoriousa B.I.G., Puff Daddy, Three 6 Mafia, T.I., Coolio, Young Jeezy, Birdman, Fat Joe, Nelly, Ludacris, Boyz N Da Hood, Lil' Scrappy

#280 motu

motu
  • 1 postów

Napisano 22 czerwca 2007 - 23:50

Raczej "Raise Against TM"
Tak swoją drogą fajny zespół, gdyby tylko wokalista nie miał wady wymowy. ;)


A co to za zespół raise against tm ?

#281 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 czerwca 2007 - 00:51

Ostatnio słucham Carlosa Santany, świetny jest. I nie mówię tutaj o trzech ostatnich płytach, które są takie ekhm. średnie ;P

#282 swistak

swistak
  • 235 postów

Napisano 23 czerwca 2007 - 10:32

Widze, że kolejny słuchacz Cinematic Orchestra :)

Ale niestety najnowsza płyta to porażka...


mnie nawet pasuje, zwlaszcza ze coldplay tez lubie :P tylko troche szkoda ze stracili ten taki klimat, specyficzny dla "channel 1 suite" albo "ode to big sea" i ogolnie troche tesknie za czyms w stylu motion, ta nowa plyta to raczej pojscie w strone smutnych melancholijnych "cieplych kluchow" ale i tak raczej daje rade, jest inna, ale po wsluchaniu przyjemna

#283 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 23 czerwca 2007 - 12:23

mnie nawet pasuje, zwlaszcza ze coldplay tez lubie :P tylko troche szkoda ze stracili ten taki klimat, specyficzny dla "channel 1 suite" albo "ode to big sea" i ogolnie troche tesknie za czyms w stylu motion, ta nowa plyta to raczej pojscie w strone smutnych melancholijnych "cieplych kluchow" ale i tak raczej daje rade, jest inna, ale po wsluchaniu przyjemna


Wiesz, mnie też się nawet podoba, ot tak żeby sobie leciało w tle ale ambitnemu zespołowi nujazzowemu nie wypada chyba aby zaczął tworzyć, ledwo uchodzący i rozpaćkany na dodatek, pop. :D

Niespełnili po prostu moich oczekiwań - miałem nadzieje na powrót do bezkompromisowego, elektronicznego jazzu. :(

A "Motion"... Taaak - to jest to! Tylko dość trudna do zdobycia w przeciwieństwie do "Burnout" czy "Man With A Movie Camera" - nawet na torrentach :D. Ale zdecydowanie warto...

Coldplay to i ja lubie ale "Ma Fleur" to nawet do pięt nie dorasta krytykowanemu "X&Y". :)

Ostatnio słucham Carlosa Santany, świetny jest. I nie mówię tutaj o trzech ostatnich płytach, które są takie ekhm. średnie ;P



Supernatural i dawniejsze kawałki... mhm... :D

#284 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 23 czerwca 2007 - 12:34

Ostatnio najczęściej Above&Beyond, The Knife także demoscenę - PUSH Entertainment i Purple Motion oraz Nectarine Demoscene Radio.

#285 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 24 czerwca 2007 - 02:30

Kos na forum slucha Paul Walla lub Lil' Wayna? :D

#286 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 24 czerwca 2007 - 03:09

Santana jest wspanialy. Daaaawno temu wyprzedzil epoke, teraz niestety za duzo "obcych" wplywow. Poza tym to taki wspolczesny, umilony jazzik; Urbanator, troche Freak Power, Jan Garbarek itp. Najwiecej to raczej w domu - stacje jazzowe z iTunes.

#287 mariannSS

mariannSS
  • 547 postów
  • SkądGdynia

Napisano 24 czerwca 2007 - 06:48

a ja z kolei nie nawidze POPU, POP rocka, POP punka itp itd.. i tych wszystkich emo, hot 13-stek, dzieci z epulsa, Bo to właśnie oni zakochują się w jakiś tokio gniotach. Trance/Electro house

#288 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 24 czerwca 2007 - 09:54

a ja z kolei nie nawidze POPU, POP rocka, POP punka itp itd.. i tych wszystkich emo, hot 13-stek, dzieci z epulsa, Bo to właśnie oni zakochują się w jakiś tokio gniotach.

Trance/Electro house


Popieram! Obecna popkultura jest ochydna!

#289 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 czerwca 2007 - 10:25

Masakra mam z tym problem w szkole wszystkie dziewczyny EMO zostaje z 10 normalnych... Moja koleżanka (emo a jak) ma ipoda i pożyczyła mi go na kilkanaście minut. Jedna piosenka (rap) mi się podobała, reszta to 3 akordy, darcie mordy, takie pranie mózgu, że szkoda gadać.

#290 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 czerwca 2007 - 11:04

po prostu teraz jest moda na punka, imprezowanie, picie, palenie no i oczywiście chwalenie się tym wszystkim.

#291 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 24 czerwca 2007 - 20:27

A co to jest te EMO ??

#292 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 czerwca 2007 - 20:57

emotional hardcore wystarczy przeczytać początek.

#293 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 24 czerwca 2007 - 21:14

po prostu teraz jest moda na punka, imprezowanie, picie, palenie no i oczywiście chwalenie się tym wszystkim.


Przede wszystkim na chwalenie się, bo niektórym imprezowanie, a w tym chlanie i ćpanie nie wychodzi, ale i tak sie muszą pochwalić jak to "się naje*li". :D

#294 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 czerwca 2007 - 21:20

jakoś mi się to wcale z emo nie kojarzy, równie dobrze mogą być drechy ;)

#295 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 24 czerwca 2007 - 21:30

Fakt faktem muzyka przestaje przypominać muzykę... a to bardzo niedobrze, obserwując obecne trendy zastanawiam się czego młodzież będzie słuchać za 5-10 lat...

#296 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 24 czerwca 2007 - 21:33

Dwa moje ostatnie nabytki. Dwupłytowe składanki największych hitów :)

Dołączona grafika Dołączona grafika

Tym co znają zespoły nie trzeba reklamować, pozostałych zachęcam do posłuchania.

#297 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 24 czerwca 2007 - 21:35

Bardzo fajny francuski rock:
http://stage6.divx.c.../video/1180313/[PV]-Superbus---Lola

Superbus
Dołączona grafika

...Allo Lola...

#298 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 24 czerwca 2007 - 22:03

dziwne te emo zdecydowanei nie dlamnie :)

ja lubie holenderski hrdstyle i hardcore techno oczywiscie do zabawy i wyszumienia sie i odreagowanias :)
a tak na marginesie to te dwa gatunki sa bardzo popularne nie tylko w holandii, swiadczy o tym fakt ze imprezy takie jak qlimax, defqon1 czy sensation black gromadza co roku okolo 30-50 tys. fanow. Sensation black juz wyszlo poza granice holandii, jej biala wersja tj. sensation white ( impreza techno, trance) w tym roku odbyla sie juz w Belgii, na Lotwie, w Czechach a jeszcze przed nami imprezy w Holandii, Polsce !!, Rosii, Irlandii, i Niemczech.
na przyszly rok planowane sa imprezy min. w Indiach, USA,

---- Dodano 24-06-2007 o godzinie 15:23 ----
a to jest anhem festiwalu na ktory chcialbym pojechac : DOMINATOR



P.S. na teledysk nie patrzcie bo jest troszke do kitu :P

---- Dodano 24-06-2007 o godzinie 15:23 ----
muzyka zaczyna sie po 1 minucie dopiero :)

#299 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 25 czerwca 2007 - 19:19

Dżem. Bob Marley. RHCP. I nie potrzeba komentarza dla tych zespołów, artystów.

#300 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 czerwca 2007 - 19:39

Ostatnio rzuciła mnie na kolana płyta zespołu Travis pt. The Boy With No Name, że tak powiem bardzo mnie urzekła. Zazwyczaj słucham czegoś w "klimatach": Tracy Champan, Paul Weller, Jamie Cullum, Frank Sinatra, Michael Bubble, Louis Armstrong czy Ben Folds (Ben Folds Five też może być) (ogólnie muzyka wokalna rządzi), dodać do tego można jeszcze dość osobliwy zespół Ozomatli (fuzja muzyki latynoskiej, rockowej i hip-hopu) oraz wpływy brudnego nowoczesnego punk rocka, np. The Libertines (i słynny Peter Doherty, jego nowy zespół Baby Shambles), The View, Manic Street Preachers, nie zapominając o korzeniach całego tego nurtu, czyli, The Clash. Lubię muzykę lekką dla ucha.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych