Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[MUZYKA] Czego słuchacie? Co lubicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2031 odpowiedzi w tym temacie

#176 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 sierpnia 2006 - 19:41

Broadcast :D

#177 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 22 sierpnia 2006 - 17:23

Ło jezusie! Ale muza! Trzyma mnie od paru dni. Zwlaszcza kawalek "One old emotion". Odlotowa niemiecka elektronika!
Unterart "Noise & Grace"
www.unterart.com
Kawalki sa tez tutaj:
http://profile.myspa...iendid=37222683

#178 db

db
  • 771 postów

Napisano 22 sierpnia 2006 - 18:31

Nirvana, Godsmack, P.O.D, Korn, B.E.T.H, Disturbed, HeadPlate, Slipknot, S.O.A.D, Billy Talent, Guano Apes, 3rd Strike, 311, 40 Below Summer, American Head Charge, Chevelle, Chimaria, Coal Chamber, Clawfinger, Deftones, Marylin Manson, Powerman 5tk, Primer 55, Static X, Sweet Noise, Alice in Chains.... Tyle pamiętam :) Nirvana i tak rządzi :P

#179 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 22 sierpnia 2006 - 18:43

Clawfinger


Ha! Wiedziałem że mi czegoś brakuje na półce :)

Pamiętam tę płytkę jak była nowa:
Dołączona grafika

Warfair leciał u mnie zawsze na maksa ;)

#180 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 sierpnia 2006 - 19:33

Jazz, swing, klasyka, muzyka alternatywna, soundtracki, etc.:P

#181 Poklos

Poklos
  • 703 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 22 sierpnia 2006 - 19:57

RADIOHEAD

#182 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 23 sierpnia 2006 - 08:56

duuuzo muzyki elektronicznej / minimal / deephouse itp

#183 scythe

scythe
  • 39 postów
  • SkądDzialdowo

Napisano 23 sierpnia 2006 - 09:43

slucham wszystkiego, co mi wpadnie w ucho i rytm. mam jednak swoich dwoch faworytow: Hans Zimmer i Linkin Park

#184 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 sierpnia 2006 - 09:52

Ja jeszcze dopisze nieco twórców. Groove Coverage, Bryan Adams, Rondo Veneziano, Katie Meloua, Harald Kloser, Jan A.P. Kaczmarek, Jon Schmidt, Hans Zimmer:)

#185 baart

baart
  • 198 postów
  • SkądKazimierz W-wa Dębki Zakopane

Napisano 23 sierpnia 2006 - 10:28

od 2 tygodni Lao Che 'Powstanie Warszawskie'

#186 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 23 sierpnia 2006 - 11:00

Ten wątek jest inspirujący.. nie powiem. Mnie spodobalo się z rzeczy których nie znałem, np. James Figurine, Midnight Oil. Dużo rzeczy kojarze/znam/mam, ktore wymieniacie. Proponuje podawać fajne albumy i krotką histerie do tego, albo fotki jak np propozycja bardzo fajnego suondtracka do "Samotnych" ("Samotari"). Piszcie dalej... podoba mi się ten wątek. :D

#187 MySzK@!!

MySzK@!!
  • 1 postów
  • SkądCzęstochowa PL

Napisano 28 sierpnia 2006 - 15:03

Punkowe klimaty i rock:P metal tylko jak mam depresje:P

#188 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 28 sierpnia 2006 - 15:13

Dj Tiesto, Prodigi a no i ostatnio tak jakos house i techniawki no az sie wybralem na creamfilds 2006 Liverpool byl normalnie kosmos:) za rok znowu sie wybieram polecam:) Pozdro

#189 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 06 września 2006 - 18:53

Niby to juz nas nie powinno zdziwic,ale zawsze przyjemnie sie na to patrzy...
Oto strona Combichrist, w tej chwili chyba czolowego zespolu dark elektro w USA:
http://www.combichrist.com/
klikamy w "media", dalej "live shots", 8 zdjecie od gory-i juz wiemy na czym chlopcy robia swoja muzyke :)
A ja polecam link "army"- zobaczcie sobie, to sa zdjecia nadeslane przez nieco poszalalych fanow zespolu :)

#190 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 06 września 2006 - 19:18

Zaleznie od nastroju praktycznie wszystko z przedzialu Heavy-Black Metal jednak zazwyczaj Heavy - zacznie sie szkola to pewnie wiecej Blacku bedzie :D

#191 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 17 września 2006 - 08:31

Marilyn Manson - "Mechanical Animals"

Marilyn Manson - "Mechanical Animals"
Dołączona grafika


W efekcie odkurzania półki z cedeakami w odtwarzaczu wylądowała powyższa płytka :)

Dosyć nietypowa płytka jak na dokonania M.M.

Wyjątkowo melodyjna i łagodna jak na jego standardy, zawiera sporo wolnych utworów :D

Oczywiście zawiera kilka singlowych hiciorów takich jak:
- The Dope Show
- Rock Is Dead
- I Don't Like The Drugs (But The Drugs Like Me)

Polecam sobie przypomnieć to i owo :D

#192 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 18 września 2006 - 01:32

No to teraz ja: po angielsku: Royksopp Telepopmusik Mike Oldfield Jean-Michel Jarre Utada Hikaru Pet Shop Boys Smolik ... po japonsku: Ayumi Hamasaki Utada Hikaru po polsku: Myslovitz Smolik po innemu: Rammstein --- no! EDIT: Zapomniałem: Naturalnie jeszcze muzyka z "dawnych" czasów kiedy panowała nam miłościwie Amiga. Uwielbiam charakterystyczne brzmienie Pauli, jej układu dźwiękowego. Ponadto nie pogardzę SIDkiem z c-64 no!

#193 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 04 grudnia 2006 - 00:12

Dołączona grafika

Frou Frou - Details

Cudna Imogen Heap tym razem w duecie pod nazwą Frou Frou.
Lets go - kawałek który możecie znać z Garden State (jeden z moich ulubionych filmów)

Normalnie nie słucham elektroniki, ale to jest po prostu mieszanka z bardzo dużą domieszką spokojnej melodycznej muzyki.

#194 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 04 grudnia 2006 - 00:22

Dołączona grafika

Frou Frou - Details

Cudna Imogen Heap tym razem w duecie pod nazwą Frou Frou.
Lets go - kawałek który możecie znać z Garden State (jeden z moich ulubionych filmów)

Normalnie nie słucham elektroniki, ale to jest po prostu mieszanka z bardzo dużą domieszką spokojnej melodycznej muzyki.


bardzo bardzo smaczna pani. i bardzo smacznie śpiewa. generalnie lubię kobiece wokale. kto był u mnie na last.fm to wie o czym mówię ;) a na dzień dzisiejszy z katalogu 'female voices' poleciłbym nową reginę spektor. pierwszy kawałek z albumu 'begin to hope' rewelka!

#195 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 04 grudnia 2006 - 00:36

w lidze "female voices" dorzucilbym: Rachel Yamagata i Feist oraz Jheena Lodwick

#196 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 04 grudnia 2006 - 00:43

To ja do kobiecych głosów dorzucam dość nietypowo Brody Dalle z The Destillers. Naprawdę dość zadziorny głosik ma. No i oczywiście typowo jeszcze Dolores O'Riordan (The Cranberries). Właściwie to dorzucę jeszcze pewną prośbę: Jeśli ktoś oglądał jakieś 3 miesiące temu program na jedynce w niedzielę zwany: "Trochę po Północy" i kojarzy pokazany tam urywek improwizacji w wykonaniu pewnej młodej damy, jezzowego muzyka i kontrabasu to bardzo ale to bardzo prosił bym o jakieś bliższe dane wykonawców bo nie spisałem na czas a nie mogę tego za żadne skarby znaleźć...

#197 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 04 grudnia 2006 - 01:28

...dawno tu nie zaglądalem. @Monk - gwoli ścisłości, Frou Frou to wcześniejszy projekt pani która teraz tworzy pod szyldem Imogen Heap (a nie na odwrót!), pozatym teraz to projekt jednosobowy, a Frou Frou było z jednym facetem (który pomagal przy pierwszym albumie Imogen Heap)...

#198 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 04 grudnia 2006 - 01:35

...dawno tu nie zaglądalem.

@Monk - gwoli ścisłości, Frou Frou to wcześniejszy projekt pani która teraz tworzy pod szyldem Imogen Heap (a nie na odwrót!), pozatym teraz to projekt jednosobowy, a Frou Frou było z jednym facetem (który pomagal przy pierwszym albumie Imogen Heap)...


Szczerze mówiąc to masz prawie całkowitą rację, jednak przed Frou Foru wydała kilka singli solo i album
"i Megaphone"...
A jeżeli chodzi o duet to przecież o tym napisałem ;-)

ps. jeszcze dodam bo zapomniałem soundtrack z "Koszmaru minionego lata" jest jej jeden kawałek, chyba zaraz po "My Baby's Got the Strangest Ways" (bardzo zabawna piosenka)

#199 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 04 grudnia 2006 - 02:51

Wracajac do tematu ja lubie takie dzwieki: - Techno, Club, House muzyka. Cos jak Dj Inphinity, Cascada etc. - Metallica (za metalem nie przepadam, ale ta kapela ma cos w sobie) Wszystkie plyty wylaczajac St. Anger sa wysmienite - Rap (Czasem maja cos ciekawego, ale nie przepadam) - John Williams - Miodzio.. i jeszcze wiele innych ;P

#200 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 grudnia 2006 - 09:10

Z nowszych rzeczy, ktore ostatnio mnie poruszyly to: Beck - The Information (mistrz!) The Black Keys - Magic Potion (duet gitara/voc + perkusja, miodzio!) Audioslave - Revelations (calkiem calkiem, poprzednie ich plyty mi nie wchodzily a ta weszla bezbolesnie) Medeski Scofield Martin & Wood - Out Louder (kto wie, ten wie co to za panowie i co potrafia;)) Stanton Moore - III (synkopa w najlepszym wydaniu)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych