Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[internetowa flustracja] czuje sie olewany... (ignorowany)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 29 listopada 2005 - 22:20

Adres jest ten sam co na polskieradio.pl i on raz działa raz nie np przed napisaniem poprzedniego postu spróbowałem i nie dało rady odpalić sie w wmp ani z faworytnych ani z openUrL A teraz gra.

#27 microust

microust
  • 263 postów
  • SkądLitzmannstadt

Napisano 30 listopada 2005 - 08:10

dawniejsze audycje Kaczkowskiego ( zanim zaczął gadać i szeleścić w nadmiarze ;)

szelescic w nadmiarze -dobre i trafne, i tekst to jest jedna z 10 plyt istniejacyh na swiecie - zawieszenie glosu - moze dzis cos panstwoa uslysza - w tym miomencie siekera w odboirnik :D

a powaznie - trojak trojka, mnie "wychowal" program trzeci. Uwielbialem Brumm, uwielbialem reportaze popoludniowej audycji zapraszamy do trojki. W moim domu rodzinnym program 3nadawal praktycznie cala dobe, w moim domku juz nie zdarzasie weekendowo ja potraktowac. ze starej trojki moglem praktycznie dowiedziec sie wszystkiego (inna sprawa ze umysl 10-15 lat temu bardziejjj chlonny byl) a to piekne "puk puk puk - zapraszamy . . . . do ... reklamy" eh lezka w oku sie kreci. a powtorka z rozrywki a... a... a.... i tak OT mozna by rozwijac

#28 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 30 listopada 2005 - 08:41

jeszcze kilka lat temu ,,trójkowy ekspres" był całkiem dobry (chyba zaczyna się to o 19.00 poniedz.-czwart.). Dobra muzyka z przykopem. A teraz jak się to włącza to disco polo czyli muzyka klubowa :evil:

#29 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 30 listopada 2005 - 08:48

w sumie wychowałem się na tym radiu.


Nooo ... ja wychowalam sie W tym radiu;)

I szkoda mi starych budyneczkow i korytarzy wylozonych linoleum;) Mozna sobie bylo zeby wybic probujac sie slizgac;)

#30 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 grudnia 2005 - 21:45

żenującym dla mnie jest to, że używając komerycjnego systemu musze żonglować przeglądarkami aby wyświetlić strony wielkich firm, które mimo swojej wielkości nie zwracają uwagi na użytkowników innych przeglądarek niż IE. :evil:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych