Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

paw na maku :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:20

Podczas mojej weekendowej nieobecności w domu, któryś z moich futrzastych współdomowników puścił pawia na MBP. Na szczęście kalpa była zamknięta wiec klawikord nie ucierpiał. Niestety obudowa z alu mimo anodowania uległa lekkiemu nadtrawieniu, dzięki czemu maczek uzyskał wyjątkowo indywidualny wygląd... Na szczęście walory użytkowe nie uległy pogorszeniu (prócz wyglądu klapy). pzdr Loti + 2 koty

#2 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:26

poka foto jak to wyglada ?

#3 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:29

Nie wiem co mam powiedzieć w temacie powyższego wątku. Prawdziwa żenada. Szkoda zasobów serwera na takie problemy. Proszę, ale to BARDZO proszę o przemyślenie sprawy.

#4 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:34

Ja również apeleuję o rozwagę. Niby takie posty są zgodne z regulaminem ale...

#5 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:48

Ale co, za przeproszeniem obermoderatora wydaje się niestosowne ? Tak trudno pojąć, ze mając zwierzaki warto pomyśleć o tym by zabezpieczyć sprzęt choćby przed takimi zdarzeniami jaki mi się przytrafiło ? Gdy kolega Code zalał browarem MPB to żałoba na forum - kondolencji stron kilka. A ku przestrodze wspominając o zarzyganym maku to obraza majestatu - panowie bez hipokryzji proszę. Koci/psi/bądź inny paw może być równie zabójczy dla maka jak piwo. I warto pomyśleć o tym mając jakieś zwierzaki w domu, bo można się mocno zdziwić. eot. P.S. fotek nie załącze bo jeszcze bana dostanę od moda.

#6 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:56

code zalozyl watek, bo kompa uzywal do administacji forum. watek sluzyl temu ze nie bedzie przez jakis czas pelnic obowiazkow. to byl glowny motyw. a ten watek moglby w watlu FUN zajac miejsce jednego z posow ...

#7 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:57

Pragnę stanąć w obronie autora postu. Zanim dojechałem do końca wątku zdziwiła mnie reakcja adminów. Szkodliwość ptaków, a szczególnie pawi, dla aluminiowych obudów może i jest oczywista dla większości, ale mi ten post dał trochę do myślenia i zgadzam się z autorem w 100%.

#8 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:35

proponuje autorowi postu strone www.żal.pl

#9 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:45

Wspolczuje wytrawionej obudowy, chetnie bym obejrzal zdjecie tego efektu ;) Ja czasem znajduje kocie wlosy w klawiaturze, mimo ze od wyprowadzki od kota minelo juz pare miesiecy ;)

#10 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:48

Wiecie co chłopaki... naprawdę czasami jak czytam to forum to mi ręce opadają. Co to ma być. Super Poważne Forum na Niewiadomo Jakie Tematy. Co wy My Apple jesteście jakąś sektą? Dbacie o czystość forum i czystość tematów jak o cnote papieża, a przecież jesteśmy tylko grupą maniaków lubiących komputery spod jednego znaku. I teraz kiedy jeden kolega żali się na temat tego, że coś (mniejsza co) przydarzyło mu się z maczkiem, to przynajamniej możemy go wysłuchać. A co do tematu. To czym ty karmisz futrzaka, że ma takie toksyczne bełty hyhyhy ;)

#11 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:51

Widać kot woli PPC. Przykro mi stary, pewnie nieciekawie ta klapa wygląda :P.

#12 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:53

A co do tematu. To czym ty karmisz futrzaka, że ma takie toksyczne bełty hyhyhy ;)


Nie było go w domu. Koty żywiły się same. Pewnie jakąś myszkę upolowały.:D

#13 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:53

Modom to chyba słonca brakuje, ewentualnie jakiegos mocnego drina coby na to wszystko z wiekszym dystansem zerkac... A wątek ku przestrodze, też czasem bezmyślnie zostawiam MB w otoczeniu zwierzakow, teraz bedzie trzeba gazetka przykrywac ;)

#14 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:54

teraz bedzie trzeba gazetka przykrywac ;)


Lepiej nie bo pomyśli że to nowa kuweta :lol:

#15 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:55

Lepiej nie bo pomyśli że to nowa kuweta :lol:

Ale na pierwszej stronie bedzie fota blizniakow... to zaden kot nie ruszy... z uwagi na racje stanu ;)

#16 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:56

No cóż ja poradzę, że jakoś o rzygowinach nie mam ochoty tu rozmawiać. Jeśli uważacie, że temat jest budujący to przepraszam. W sumie to moderator jest dla forum a nie odwrotnie. Ja wyraziłem swoją opinię. Tak więc Loti spokojnie możesz nam pokazać zdjęcia rzygowin Twojego kota. Ja poproszę na deser jego kupkę. Bosze....

#17 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:56

Ano. Wrzucaj te foty! Popatrzmy przynajmniej na tego customa ;)

---- Dodano 05-08-2007 o godzinie 19:57 ----

No cóż ja poradzę, że jakoś o rzygowinach nie mam ochoty tu rozmawiać. Jeśli uważacie, że temat jest budujący to przepraszam. W sumie to moderator jest dla forum a nie odwrotnie. Ja wyraziłem swoją opinię. Tak więc Loti spokojnie możesz nam pokazać zdjęcia rzygowin Twojego kota. Ja poproszę na deser jego kupkę. Bosze....


pemmax, nie przesadzaj. Ja też nie chcę oglądać bełta kota, tylko skutki czyli jak to potym wygląda...

#18 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:59

No cóż ja poradzę, że jakoś o rzygowinach nie mam ochoty tu rozmawiać. Jeśli uważacie, że temat jest budujący to przepraszam. W sumie to moderator jest dla forum a nie odwrotnie. Ja wyraziłem swoją opinię. Tak więc Loti spokojnie możesz nam pokazać zdjęcia rzygowin Twojego kota. Ja poproszę na deser jego kupkę. Bosze....

Jakis tako malo rozgraniety jestes... pisze raczej o plamie na MBP po wymiocinach a nie o samych wymiocinach... dystansu Panie, dystansu.

#19 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 05 sierpnia 2007 - 21:06

Nie mam zamiaru się żalić, w końcu to mój MBP i moje koty. Jednakowoż wielu użytkowników forum ma zwierzaki (koty) i być może dla nich moja uwaga ma jakąś wartość. Nie wdając się w szczegóły, to soki trawienne mają kwaśny odczyn i ich działanie przez 2 dni (w dosyć wysokiej temperaturze otoczenia) dało taki a nie inny (d)efekt. suche + padlina z mięsnego. Tak jak nie padam przez makiem na kolana, tak z kotów nie robię wegetarian.

#20 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 05 sierpnia 2007 - 21:09

Loti daj fote, jestem ciekawy jak to wyglada :)

#21 Paweł K.

Paweł K.
  • 544 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 21:09

Też mam dwa koty, w związku z czym nieużywany akurat mak spoczywa bezpiecznie w torbie.

#22 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 21:09

Gdzie te zdjecia?

#23 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 05 sierpnia 2007 - 22:35

Jak siee boisz to chociaż daj na priva.

---- Dodano 05-08-2007 o godzinie 23:40 ----
Też notabene sytuacja jak za komuny: Jak siee boisz modów to daj na priva... Oj się porobiło...

#24 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 05 sierpnia 2007 - 22:51

Moderator obiecał, że Cię nie zbanuje ;) (co nie wyklucza tego, że dostaniesz 99% warna ;) )

#25 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 05 sierpnia 2007 - 23:08

Ja w moim PowerBooku 190cs znalazłem mysie kupy ale nie mam zdjęcia :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych