Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ponowne pobranie/ściąganie aplikacji/gier/muzyki/filmów/& … z iTunes Store Redownload


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#26 Macminik

Macminik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 sierpnia 2012 - 20:35

Michelle ze screenshotów nic nie załapała i kazała mi naciskać przycisk, kórego na nich nie ma.... Może zrobimy ranking :D Michelle kontra Khaidem :D

#27 karol14

karol14
  • 173 postów
  • SkądDziałdowo, Poland

Napisano 20 sierpnia 2012 - 22:02

Khaidem wygrał :) po mailu ze sceeenami dostałem odpowiedź:

Dear Karol,

This is Khaidem from iTunes Store Customer Support.

Thank you for the enquiry. Your inquiry is very important to me, so I have requested assistance with the issue you reported. You will receive an email after the matter has been investigated and further information is available.

Thank you for your patience. Apple wants your iTunes experience to be as enjoyable as possible.


Może chociaż tym razem coś się ruszy. Jak widać wszystko zależy od tego, na kogo się trafi. Podobnie jak u nas w Polsce w BOKach. Każdy mówi co innego ;)

#28 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 16:24

Czekam niecierpliwie na jakiekolwiek info gdyż mnie również zniknęła możliwość ponownego ściągnięcia muzyki z iTunes :/ Zresztą wysłałem maila do supportu więc i ja ich pomęczę :)

#29 Macminik

Macminik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 sierpnia 2012 - 16:46

Coś na ten temat ma być wiadomo w poniedziałek lub wtorek, "inżynierowie" pracują już nad tym.

#30 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 18:16

Może robią coś dla Polskiego rynku, Seriale TV itp? I dlatego milczą, bądz udaja "głupa" :D

#31 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 18:19

Wtorek dobiega już do końca ;) Więc mają tydzień na wyprostowanie sprawy :)

#32 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 sierpnia 2012 - 18:36

Coś na ten temat ma być wiadomo w poniedziałek lub wtorek, "inżynierowie" pracują już nad tym.


Poniedziałek lub wtorek przyszłego tygodnia? Bo dzisiaj już wtorek jest.
Nie rozumiem jak mozna było wyłączyć a teraz nie umieć włączyć... Masakra jakaś

#33 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 19:05

Pomimo tego, że pracuje nad tym sztab programistów, uruchamianie takich usług nie jest takie proste. A lepiej coś wyłączyć na miesiąc i na spokojnie działać niż łatać w locie. Szkoda jedynie, że nie ma jakiejś oficjalnej notatki w tej sprawie.

#34 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 sierpnia 2012 - 19:07

Na jaki miesiąc iTunes Match tak samo nie działa, a nie jest to darmowa usługa.

#35 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 19:29

Mnie tam ostatnio iTunes Match działał.

#36 kryl4

kryl4
  • 39 postów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 20:44

U mnie iTunes Match też działa. Raz mi się zawiesił i nie chciał pobrać piosenek, ale wystarczyło wyłączyć aplikacje Muzyka i iTunes, włączyć ponownie i śmiga.

#37 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 sierpnia 2012 - 20:57

A czy kupiona muzyka trafia wam automatycznie do itunes match?? Bo moze po uruchomieniu itunes match pobieranie automatyczne na wszystkich urzadzeniach zostalo wyłączone. Ma to zmusić wszystkich do kupienia tej usługi.

#38 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 sierpnia 2012 - 23:07

U mnie iTunes Match też działa. Raz mi się zawiesił i nie chciał pobrać piosenek, ale wystarczyło wyłączyć aplikacje Muzyka i iTunes, włączyć ponownie i śmiga.


Na komputerze w ogole nie mam zakładki Match, natomiast na AppleTV po chwili wyskakuje komunikat, że nie udało się odtworzyć wybranej zawartości i tak już od tygodnia.

#39 karol14

karol14
  • 173 postów
  • SkądDziałdowo, Poland

Napisano 24 sierpnia 2012 - 09:59

Dzisiaj kolejny mail, tym razem od starszego doradcy w suppercie, Jessici:

Apple is currently working toward a resolution for this issue and I have forwarded the information off to the specialized engineering team. That said once I hear back from them, I will get back to you as soon as possible!



#40 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 sierpnia 2012 - 10:00

Na komputerze w ogole nie mam zakładki Match, natomiast na AppleTV po chwili wyskakuje komunikat, że nie udało się odtworzyć wybranej zawartości i tak już od tygodnia.


Wczoraj ikona itunes match się pojawiła przy okazji wywołania opcji aktualizuj itunes match.

#41 Macminik

Macminik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 sierpnia 2012 - 10:25

A mnie martwi jedno, po zainstalowalniu iOS 6 w iTunes nie ma wogóle zakładki Purchased..... Może to z powodu awarii... a może z powodu Bety.... Ogólnie mniej mi sie podoba iTunes z nowego iOS 6.... mniej funkcjonalny...

#42 grzech987

grzech987
  • 387 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 27 sierpnia 2012 - 11:02

W becie iOS6 ta opcja jest niedostępna w ogóle, taki był komunikat jak jeszcze na 5.1.1 to działało więc to tylko brak tej opcji w becie iOS6. Póki co ta opcja w polskim sklepie jest nadal zawieszona...

#43 marusiek22

marusiek22
  • 5 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 14:15

Ja pisałem maila do supportu Apple i nie rozwiązali problemu z brakiem zakładki music w zakładce purchased. Skierowali mnie natomiast do Supportu Polskiego (ten polski numer telefonu do nich) i dzwoniłem tam, a oni skierowali mnie do pisania maila do supportu Appla i kółko się zamyka xD

#44 karol14

karol14
  • 173 postów
  • SkądDziałdowo, Poland

Napisano 27 sierpnia 2012 - 23:07

Mnie cały czas zapewniają, że pracują nad tym i co kilka dni dostaję maila od Jessici, że o mnie pamięta ;)

#45 marusiek22

marusiek22
  • 5 postów

Napisano 28 sierpnia 2012 - 12:34

Muzyka w zakładce purchased wruciła :) Ale na ipodzie w zakladce store nie ma muzyki jest tylko programy i ksiazki :( to samo w programie itunes :( wiec jeszcze w 100% nie naprawili

#46 Macminik

Macminik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 sierpnia 2012 - 17:20

u mnie juz w iTunes jest. Na iPhone nie mam bo mam iOS 6 Bete ale jak ma na kompie to już mi wystarcza

#47 kryl4

kryl4
  • 39 postów

Napisano 28 sierpnia 2012 - 18:06

Na iTunes działa, ale nie można w ustawieniach zaznaczyć automatycznego pobierania muzyki. Na iPhonie bez zmian - nic nie działa.

#48 karol14

karol14
  • 173 postów
  • SkądDziałdowo, Poland

Napisano 30 sierpnia 2012 - 15:39

Więc...

Wszystko się wyjaśniło, dzisiaj dostałem maila, że już naprawili usterkę i zakładka Purchased normalnie pokazuje się w iTunes Store, ALE automatyczne pobieranie nie działa w naszym kraju (iTunes Store: How to enable Automatic Downloads - tutaj pod gwiazdką numer 2 jest info, w jakich krajach działa automatyczne pobieranie). Odpisałem, że ta funkcja działała, ale potem została zabrana, na co dostałem tylko odpowiedź typu pitu-pitu. Jak ktoś ma ochotę sobie przeczytać, wklejam ten fragment:

I know that iTunes is going to continue to be a pleasant experience for you, and I hope that you continue to enjoy the many features that we offer. Keep in mind that we're always updating what's available so there's always new and exciting things to look out for.



#49 kryl4

kryl4
  • 39 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 19:18

Pojawiła mi się rownież ikona Purchased w iTunes na iPhonie, ale po wejściu pojawia się napis wczytuję... i nic się nie dzieje, chociaż pozwoliłem wczytwytać dobrych kilka minut;)

#50 karol14

karol14
  • 173 postów
  • SkądDziałdowo, Poland

Napisano 30 sierpnia 2012 - 19:21

U mnie ta zakładka działa poprawnie :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych