Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[POKAŻ] Swoją okolicę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#126 majksee

majksee

    The Funny Man

  • 1 816 postów
  • SkądLublin

Napisano 25 marca 2009 - 19:13

Zapadła się pod ciężarem śniegu ... ;)

#127 Boogeyman

Boogeyman
  • 29 postów
  • SkądLondyn UK/Wałbrzych PL

Napisano 27 marca 2009 - 13:59

Dokładnie tak jak mówi majksee ;)

a tu macie aktualne (zrobione przed chwilką) ;)
pogoda totalnie porąbana... teraz np. świeci słonce, że aż rolete musialem opuścić... a zaraz bedzie padał deszcz i nie daj Boże znów śnieg...

Dołączona grafika

#128 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 02 maja 2009 - 22:11

Gdynia-Karwiny (Widok z Fikakowa)-21:10 :)

HDR Canon Eos 350D

Dołączona grafika

#129 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 czerwca 2009 - 13:58

Augustów- bulwary na rzeką:D

Dołączona grafika Dołączona grafika

#130 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 czerwca 2009 - 19:21

Swojego czasu opisane dokladnie w CD-Action.
Bardzo ciekawe miasto. Ceny wycieczki z przewodnikiem zwykle nie przekraczaja 200 $.
Oficjalnie nie mozna robic zdjec reaktora, bo mozna miec niezle problemy.
Wycieczka jest bezpieczna, bo czujniki promieniowania rozdawane sa uczestnikom.

---- Dodano 20-12-2008 o godzinie 23:12 ----
apropos Grodka.
YouTube - Kłomino (Grodek) - opuszczone bloki
odwazylibyscie sie tam wejsc?
ja osobiscie nie :P

YouTube - Operation Grodek

prawie jak call of duty ;)


_
moze ktos z forumowiczow byl tutaj?
YouTube - Opuszczony Szpital Psychiatryczny
tutaj to naprawde trzeba miec odwage zeby tam wejsc wieksza od Prypecia itp.



Psychiatryk jest lajtowny - Owinska , jadac z poznania do murowanej gosliny. Dziura w plocie i mozna smialo wchodzic.

Prypec obecnie nie robi wrazenia takiego jak kiedys , duzo zostalo skradzione i wyniesione - klimar byl zaraz po tym jak miasto zostalo opuszczone. Widok mniej wiecej mozna sobie wyobrazic. Godzina 20 kazdy mieszkaniec obojetnie co robi , wychodzi z domu i wyjezdza . Wchodzac PO , bylo wrazenie , ze zaraz wroca gospodarze ;)

Opuszczone klimaty sa fajne , ale jak juz napisal jeden z pyrlandii ;) Trzeba uwazac na rozne typy , penery z pobliskiego bloku , ktorzy wpadli na Jointa , zule itp Najlepiej lazic wieksza ekipa dogadujac sie na forum odpowiednim lub tematycznym.
Na morasku opuszczony kosciol stoi (tereny ogolnie wojskowe , ale to nalezy do miasta) w luboniu fabryka jest opuszczona i browar chyba gdzies w okolicy jest.
Opuszczone radzieckie miasto , to Borno Sulinowe na pomorzu - okolice Drawska , szczecina i te mniej wiecej rejony.
W niemczech sa fajne opuszaczone budynki , kolesia mam co jezdzic po takich klimatach i mial swietne foty. Linka nie podal , bo od pol roku robi update str i nie dziala ;p

#131 M.Konieczny8

M.Konieczny8
  • 160 postów
  • SkądLeszno

Napisano 05 września 2009 - 10:01

[url]http://archeo.amu.edu.pl/biskupin/leszno3.jpg[/url]
Rynek w Lesznie...

#132 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 07 października 2009 - 13:53

http://img97.imagesh.../zdjcie026p.jpg
Dołączona grafika
To się nazywa inteligencja :) (po co przesuwać auto jak można okryć folią :))
http://img242.images...7/zdjcie036.jpg
Dołączona grafika
Widok z okna mojego pokoju (mojego i siostry :()
http://img142.images.../zdjcie037r.jpg
Dołączona grafika
A to widok z balkonu. (ten kontener to chyba po to aby ludzie wywalali śmieci przez okno. Narazie nieźle im idzie bo tylko czasami nie trafiają :) )

#133 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 października 2009 - 23:02

To się nazywa inteligencja :) (po co przesuwać auto jak można okryć folią :))


A może, po co szukać właściciela auta skoro można je przykryć folią ;)

#134 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 08 października 2009 - 05:31

A może, po co szukać właściciela auta skoro można je przykryć folią ;)


I to się nazywa inteligencja, normalnie by machnęli ręką i malowali.

#135 sugyn

sugyn
  • 26 postów

Napisano 28 listopada 2009 - 13:54

Dołączona grafika

#136 T. Pery

T. Pery
  • 55 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 29 listopada 2009 - 10:51

Dołączona grafika

#137 kros

kros
  • 191 postów

Napisano 29 listopada 2009 - 18:50

T. Pery - wiem gdzie mieszkasz :)

#138 T. Pery

T. Pery
  • 55 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 29 listopada 2009 - 20:38

Heh, tutaj w nocy wogóle ne słychać co się dzieje na zewnątrz chociaż mieszkam tak blisko drogi :) wiesz który balkon? :P

#139 kros

kros
  • 191 postów

Napisano 29 listopada 2009 - 20:49

aż tak dobry nie jestem :) .. jeszcze..

#140 Szefu_eNHa

Szefu_eNHa
  • 119 postów
  • SkądKraków (PL)/ Haifa (IL)

Napisano 20 stycznia 2010 - 13:01

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Moja okolica może nie jest aż tak ekscytująca jak widok z okna w NY czy LA ale każdy ma inne gusty.

PS. To są zdjęcia z mojej corocznej służby w IDF więc raczej szału nie ma

#141 Phobos

Phobos
  • 307 postów
  • SkądPłn.

Napisano 20 stycznia 2010 - 23:02

Gdzie to jest?

#142 Szefu_eNHa

Szefu_eNHa
  • 119 postów
  • SkądKraków (PL)/ Haifa (IL)

Napisano 21 stycznia 2010 - 14:39

Na południowy zachód od Be'er Sheva

#143 Phobos

Phobos
  • 307 postów
  • SkądPłn.

Napisano 21 stycznia 2010 - 17:59

Żeś się zapuścił :o A z zawodu to kim jestes?

#144 Gryniu

Gryniu
  • 207 postów
  • SkądChojnice / Gdańsk

Napisano 21 stycznia 2010 - 23:04

Żołnierzem? Tak sądzę po avatarze i po poście. Skoro służba to zapewne wojskowa :D Zgadłem?

#145 Szefu_eNHa

Szefu_eNHa
  • 119 postów
  • SkądKraków (PL)/ Haifa (IL)

Napisano 22 stycznia 2010 - 01:55

Z zawodu to ja handlowcem jestem a że leniwy z natury jestem i nie chciało mi się robić na kogoś to założyłem własną firmę która obecnie zatrudnia 16stu pracowników. A służba wojskowa jest dla mnie niestety bądź stety obowiązkowa. Mówiąc wprost jako obywatel Izraela mam pewne zobowiązania wobec własnego państwa. Dla tych którzy nie wiedzą to w takim małym państewku jakim jest Izrael służba wojskowa jest obowiązkowa bez względu na płeć etc. Swoją służbę wojskową odbyłem już jakiś czas temu ale nie zmienia to jednak faktu że co roku muszę się zgłosić na coś w stylu wojskowego doszkalania, nauka taktyki i wszelkie wojskowe nowinki (wiem brzmi to dziwnie, ale jednak nie dla mnie). Tak naprawdę to się tam opierd...my a przynajmniej Ja :D Dla wszystkich którzy stwierdzą "o boże ale on ma przeje...ne": Nie jest to takie straszne jak się to wydaje bo po pierwsze dobrze Cie karmią i masz nocleg za darmo po drugie dla mnie jest to taka aktywna forma wypoczynku (przynajmniej tak sobie to wmawiam) Po trzecie co służba to poznaje nowych ludzi A po czwarte to nie jest to dożywotnie bo jeśli spłodzę dziecko albo będę za stary to już mnie taka służba nie dotyczy (a szkoda) Są pewne minusy jak i we wszystkim np czasem zdarza się tak że ja idę odsłużyć miecha np kwiecień a gdy wracam to moja luba idzie na 2 tygodnie na taka służbę Na całe szczęście w roku 2009 ja miałem tylko 2 tygodnie a moja luba 4 dni, ma farta bestia bo jest starsza ale tylko o 5 lat żeby nie było :P PS Gryniu pozdrowienia dla Chojnic bo mam tam paru znajomych (między innymi kobiet ale ciiiii bo jak sie moja dowie to wiesz :P ) A Avatar to moje zdjęcie choć lekko zretuszowane a dokładniej zmieniona koloru oczu z niebieskich na brązowe (wiwat Photoshop) no i se hełikptełka dodałem z innego zdjecia ze służby :D

#146 Gryniu

Gryniu
  • 207 postów
  • SkądChojnice / Gdańsk

Napisano 22 stycznia 2010 - 22:51

Ha , zgadłem :D Rozumiem , że jesteś z pochodzenia Polakiem ( obywatelem Izraela ) , a Twoja luba Izraelką ? A tak z ciekawości firma czym się zajmuję ?

#147 Szefu_eNHa

Szefu_eNHa
  • 119 postów
  • SkądKraków (PL)/ Haifa (IL)

Napisano 24 stycznia 2010 - 18:15

Ha , zgadłem :D

Rozumiem , że jesteś z pochodzenia Polakiem ( obywatelem Izraela ) , a Twoja luba Izraelką ?

A tak z ciekawości firma czym się zajmuję ?


No przyznaje że po części zgadłeś :D
Tak ja urodziłem się w Polsce (Kraków) a moja Luba urodziła się na Ukrainie (Kiev), oboje jestesmy obywatelami Izraela. Oboje jesteśmy żydami więc mieliśmy prawo zamieszkać w kraju naszego narodu. Jak dobrze wiesz to Polska jest ojczyzna polaków a nie żydów, naszą ojczyzna jest Izrael. Pominę fakt że właśnie tam się poznaliśmy. A dla Twojej ciekawości to moja firma (zarejestrowana i działająca w Polsce) zajmuje się handlem

#148 Gryniu

Gryniu
  • 207 postów
  • SkądChojnice / Gdańsk

Napisano 24 stycznia 2010 - 18:52

A tak z ciekawości , czemu akurat Izrael? Ze względu na wyznanie? Na pewno ciekawa historia się z tym wiąże :D Pozdrawiam

#149 Szefu_eNHa

Szefu_eNHa
  • 119 postów
  • SkądKraków (PL)/ Haifa (IL)

Napisano 24 stycznia 2010 - 21:48

Izrael bo hmm no ciężko to wytłumaczyć wyobraź sobie że każdy w życiu szuka tego szczęścia i swojego prawdziwego domu, albo miejsca które domem może nazwać. Ja zanim odnalazłem mój "dom" zwiedziłem kawał świata, poczynając że zaczeło sie od przypadkowego i dość głupiego pomysłu na kacu wyjazdu do Holandii który zrealizowałem, natepnie zaraz po NL było United Kingdom (nie ukrywam że piękne i jakże inne państwa od Polski), ale co jak co wróciłem do Polski, Następnie Rosja a potem ich przeciwieństwo czyli USA(okropne państwo jak dla mnie bo brak mu tej duszy). Pominę fakty że więcej świata wakacyjnie zwiedziłem czyli dosłownie calutką Europe, i dość spory kawałek Azji. Skończyło się na tym że wyjechałem na Sar-El (wolontariat dla Izraela) i jakby nie było znalazłem swój dom czego każdemu poszukującemu życzę z całego serca, a wiem że ludzi takich jak ja jest wielu. Jestem dumny z tego że nigdy nie emigrowałem za walutą (choć nie ukrywam że milionerem nigdy nie byłem i dalej tak nie jest), ale wyznaje pewna zasadę że pieniądze raz są a raz ich nie ma. Z moich emigracji wyniosłem wiele doświadczeń np. na temat Apple. Tak na przykład Apple w UK to jak dla nas Acer albo HP czyli nic ale jednak, jedyna przewaga tam to to że jest stylish (inne kraje europejskie też tak myślą) bo to tak jak dla polaka vs europejczyka marki typu adidas, rbk czy puma, dla europejczyka to tylko marka dla nas jakaś śmieszna moim zdaniem oznaka luksusu (haha w adiasach to ja tylko biegam albo na siłownie chodzę). W USA to produkt porównywalny dla naszych blaszaków i Nokiii albo SE. Fakt kocham ta markę ale też kocham mercedesy, h&m i tym podobne. Każdy ma swój styl i gust. Wracając do kraju, tak więc Izrael jest moim obecnym i mam nadzieje wiecznym domem, fakt faktem mieszkam też oczywiście w Polsce bo tu się urodziłem (to taki mój sentyment) no i pomijając fakt że mam tu firmę (od małego chciałem rozwinąć gospodarkę polską do tego co jest na zachodzie) to jednak jest to wciąż mój dom (a uczono mnie że domu i ziemi się nie sprzedaje). Mówiąc w skrócie Tu mam dom a tam mieszkanie, Tu matkę tak teściów,Tu i tam przyjaciół choćby nawet tych internetowych (użytkownicy myapple.pl). Fakt faktem zimę mam czasem ochotę spędzić w mojej Haifie niż Krakowie bo temperatury typu -20 mi nie służą a tym bardziej moje lubej pomijając fakt ze polska to moim zdaniem najlepsze zaplecze biszkoptowe (snowboardowe) na swiecie i za przeproszeniem olewam te całe Alpy etc. PS dziś w Haifie było koło 19stopni a w Polsce -18 tak więc jest różnica PS2 Gryniu podziwiam za wnikliwość :D może masz coś z żyda wiec polecam przejrzeć korzenie :P

#150 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 24 stycznia 2010 - 23:50

PS2 Gryniu podziwiam za wnikliwość :D może masz coś z żyda wiec polecam przejrzeć korzenie :P


To chyba ja też :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych