Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[POKAŻ] Swoją okolicę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#1 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 18 lipca 2007 - 14:52

Proszę, nie zabijcie mnie za kolejny temat typu "Pokaż" ;) Chciałbym podzelić się z Wami zdjęciami swojej (skądinąd prześlicznej) okolicy. Jeśli ktoś ma podobne zdjęcia, proszę o ich umieszczenie w tym wątku.

oto i one:
Dołączona grafika
Wieś Sady - widok sprzed mojego domu. To jest Góra Ślęża, wysokość 718 m. Ode mnie spod domu na szczyt jest około 45 minut drogi na piechotę.

Dołączona grafika
Ten sam widok, tym razem o 6. rano, po nocnej burzy - coś pięknego!

Dołączona grafika
Tym razem zdjęcie zrobione około 200m za moim domem, który widać na środku.

Dołączona grafika

Znów ten sam widok, z tym, że w lesie szaleje burza, a wszędzie wokół góry świeci słońce i jest piękna pogoda. W mojej okolicy to zupełnie normalne.

Dołączona grafika

Interesujące zjawisko - zaobserwowane wiosną, na działce widocznej po prawej stronie poprzedniego zdjęcia.


Dołączona grafika
A to jest świdnicki rynek. Przepiękne miasto, choć zaledwie 60000 mieszkańców, niegdyś miało podobną rangę jak Wrocław, i m.in. nadzwyczajnie duży i śliczny Rynek jest pamiątką po tamtym okresie.

#2 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 lipca 2007 - 16:29

Łódź

Konkurencji raczej nie zrobię, ale skoro pokazujemy to pokazujemy. Oto moje ukochane slumsiki.
Obie foty strzelone kompaktem z okna więc nie spodziewajcie się cudów.

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • altcomputing lubi to

#3 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 19 lipca 2007 - 14:51

Dołączona grafika
  • altcomputing lubi to

#4 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 19 lipca 2007 - 15:32

Ile razy bylem w okolicy Sadow (Tapadla)!! Tam jest naprawde git. Ktos sobie wybudowal tam taka fajna chalupe z drewna, kojarzysz?
  • altcomputing lubi to

#5 SoleJunior

SoleJunior
  • 271 postów

Napisano 19 lipca 2007 - 17:18

W tej chwili nie ma pod ręka aparatu, więc umieszczę zdjęcie(-a) wykonane ponad miesiąc temu z okna na ulice i okolice :) . Od rzeczywistości różni się tylko liśćmi na drzewach, kwiatkami na podwórku i ilością samochodów na parkingu.

http://www.spymac.co.../ZLGhQruvMR.jpg
  • altcomputing lubi to

#6 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 19 lipca 2007 - 22:49

Ile razy bylem w okolicy Sadow (Tapadla)!! Tam jest naprawde git. Ktos sobie wybudowal tam taka fajna chalupe z drewna, kojarzysz?


To podobno jakiś gościu z ATM (producenci m.in. Kiepskich),ale go nie znam . Ta chałupka stoi po drugiej stronie Sadów. Mój dom jest "na dole" a ta chatka na samym szczycie, od strony Tąpadeł właśnie.

#7 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 20 lipca 2007 - 18:19

Pozdrowienia z Sunsetu rano :D

Dołączona grafika
  • altcomputing lubi to

#8 dawc

dawc
  • 51 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2007 - 19:23

Chyba nie twoje :D

#9 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2007 - 19:25

Chyba nie twoje :D


a dlaczego nie?

#10 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 20 lipca 2007 - 19:31

Moje :)

#11 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 20 lipca 2007 - 19:33

I ja się dołączę, chociaż to sprzed dwóch tygodni, bo jestem na wczasach w Polsce. :)
Dołączona grafika
  • altcomputing lubi to

#12 dawc

dawc
  • 51 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2007 - 19:34

a dlaczego nie?


Nie jestem przyzwyczajony do widoku takich samochodów, przynajmniej w polsce to chyba trzeba być naprawdę bogaty, żeby takowy posiadać :P

#13 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 lipca 2007 - 19:41

ja tam wole Passata, jakis taki praktyczniejszy, tańszy i oszczędniejszy, a brzydki wcale nie jest :D ;)

#14 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 20 lipca 2007 - 20:01

ja tam wole Passata, jakis taki praktyczniejszy, tańszy i oszczędniejszy, a brzydki wcale nie jest :D ;)


no no :lol: :lol: :lol:

#15 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 lipca 2007 - 20:05

no no :lol: :lol: :lol:



no taka opcja 2.0 TDI + Automat sekwencyjny + dwustrefowa klima - mi wystarczy, mialem okazję sporo takim pojeździć służbowo i bardzo mi odpowiadał.

#16 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 20 lipca 2007 - 20:09

jeżeli kiedykolwiek mi odbije i zmienię hondę na coś innego to tylko jedna marka: audi

#17 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 lipca 2007 - 20:13

jeżeli kiedykolwiek mi odbije i zmienię hondę na coś innego to tylko jedna marka: audi


czyli niedaleko od VW...

#18 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2007 - 20:18

czyli niedaleko od VW...


oj daleko!

Ostatnio miałem okazję jechać BMW 7 z 1993r. taką po odrestaurowaniu z przebiegiem 100 tyś. Cudo.... :)

#19 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 20 lipca 2007 - 20:23

i znowu zaczynam OT. alt miałem przed hondą golfa i faktem jest że to dobre auta. Tylko jakoś w porównaniu z hondą to mitem jest niezawodność niemieckiej marki. Niby ceny części niższe ale często się coś wymienia. W hondzie drogo ale auto jeździ i nic. dobra koniec OT.

#20 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 20 lipca 2007 - 20:35

Szkocja, okolice Inverness i Invergordon

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to Taka ciekawostka;-)

Dołączona grafika
  • altcomputing lubi to

#21 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 20 lipca 2007 - 21:03

Ladna ta Szkocja, ale wole zdjecie Voitka. Cudowny widok!!! Jednak jest roznica miedzy plaza w CA, a plaza gdzies we Wloskich? klimatach.

#22 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 20 lipca 2007 - 21:13

Ostatnio miałem okazję jechać BMW 7 z 1993r. taką po odrestaurowaniu z przebiegiem 100 tyś. Cudo.... :)


Ja mam bariere psychologiczna przed samochodami starszymi niz 5-6 lat, a zwlaszcza czymkolwiek typu VW, Audi czy BMW. Tutaj na wsi kazdy gnojek dyskomul ma jakiegos wypierdzianego grata ww marek, bo 20 minut stad jest granica z Niemcami. Mam uraz :)
Moj wlasnie tego wieku dochodzi, wiec z bolem portfela rozgladam sie powoli po salonach i niemieckich komisach (sa mlode auta) ... :)
Zdjecia z okolicy wrzuce jak tylko dostane sie do kabla od aparatu (nietypowy, nie zwykly usb).

#23 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 20 lipca 2007 - 21:27

Ja mam bariere psychologiczna przed samochodami starszymi niz 5-6 lat, a zwlaszcza czymkolwiek typu VW, Audi czy BMW. Tutaj na wsi kazdy gnojek dyskomul ma jakiegos wypierdzianego grata ww marek, bo 20 minut stad jest granica z Niemcami. Mam uraz :)
Moj wlasnie tego wieku dochodzi, wiec z bolem portfela rozgladam sie powoli po salonach i niemieckich komisach (sa mlode auta) ... :)
Zdjecia z okolicy wrzuce jak tylko dostane sie do kabla od aparatu (nietypowy, nie zwykly usb).


Wiesz, to zależy, np. mało który gnojek jeździ 16-letnim Passatem w dieslu, białym Golfem CL albo śliwkowym Polo 1.0MPI ;) a takie właśnie auta u mnie na podwórku stoją :D BTW Polo ma klimę 8)

Masz jakieś zdjęcia ze Ślęży/Tąpadeł? Kiedy się wybierasz w te okolice? Możeby jakąś flaszeczkę zrobić :D

Jest u mnie kuzyn z UK, jak nie będziemy mieli kaca po sobocie, to w niedzielę rano ruszamy na Ślężę, porobię fotki i umieszczę tutaj:)

Czy to wygląda jak zlot wieśniaków-mięśniaków?: ;)

Dołączona grafika

#24 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 20 lipca 2007 - 23:38


Czy to wygląda jak zlot wieśniaków-mięśniaków?: ;)

Dołączona grafika


Nie bo brakuje napisów "pioneer" na szybach ;) Ewentualnie jakby stał fiat 126p to "sony" ;)

#25 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 21 lipca 2007 - 00:31

Chilon no nie badz taki chamski :P Passat to nawet niezla bryka. Dostalem tego nowego 2007 Passata 3.6 na kilka dni bo moj samochod byl w serwisie, a nie mieli nic innego. Full wypas z nawigacja i powiem, ze jak na samochod za 40 tysiecy to wykonanie i zwinnosc to pierwsza klasa! Musze sie tutaj zazalic, ze Mercedes robi gorszej jakosci samochody niz o wiele tanszy VW. PS. Blaupunkt :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych