Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

FV Faktura Vat za iPhone z Apple Online Store Polska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 grabiczka

grabiczka
  • 2 postów

Napisano 07 lutego 2012 - 10:32

Dzięki wielkie właśnie zamówiłam telefon :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za informacje

#27 kunoichi

kunoichi
  • 3 postów
  • SkądDE

Napisano 20 lutego 2012 - 11:33

Dla ścisłości - obsługa z Berlina :) Faktura na sprzęt z Irlandii (dostarczana w formie elektronicznej w ciągu max. 3 dni po otrzymaniu towaru), siedziba firmy - Irlandia, ale jest polski NIP wewnątrzwspólnotowy (z PL).

#28 enjoysunshine

enjoysunshine
  • 31 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 21 lutego 2012 - 20:10

a jest jakas mozliwosc umowienia sie telefonicznego i kupienia u nich iphona za gotowke w ich siedzibie czy tylko przez apple online store ?

#29 macnow

macnow
  • 233 postów
  • SkądGdańsk/Wrocław

Napisano 21 lutego 2012 - 20:49

a jest jakas mozliwosc umowienia sie telefonicznego i kupienia u nich iphona za gotowke w ich siedzibie czy tylko przez apple online store ?


w Cupertino...?? pewnie jest ;)

#30 enjoysunshine

enjoysunshine
  • 31 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 21 lutego 2012 - 21:07

chodzilo mi o Waw :D bo chyba tam jest ich jakas siedziba i serwis?

#31 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 21:10

Na razie nie ma stacjonarnego AS więc raczej wątpię.

#32 darktuk

darktuk
  • 70 postów

Napisano 26 marca 2012 - 20:56

Witam wszystkich, szukałem na forum, niestety nigdzie nie znajduję odpowiedzi w sprawie, która mnie dotknęła, otóż, tata prowadzi firmę i zakupił iphone z applestore Polska na fakturę, która przyszła na maila, niestety ma on DOŚĆ NIE MAŁE wątpliwości co do jej poprawności i możliwości odliczenia podatku VAT, niestety żadne z tutejszych tekstów które udało mi się znaleźć (w sensie na forum) nie satysfakcjonują mojego twardego w swoich poglądach taty... w związku z tym, czy znajduje się jakaś osoba, która poda mi jakieś podstawy prawne czy cokolwiek, co będzie przekonujące zagorzałego przeciwnika faktury od apple (mówiąc, że jest ona nie do przyjęcia i nie można jej na pewno rozliczyć). Czy w takiej formie nadaje się ona do rozliczenia? jak to argumentować...? proszę o pomoc, mój tata to dość specyficzna persona dlatego wolałbym go przekonać jak najszybciej ... :) pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że udało mi przedstawić problem w miare czytelnie:)

czy ta właściwa to:
Apple Sales International?
gdzieś na forum znalazłem taki link:
http://macnow.pl/blo...ra-iphone4s.jpg
moja wygląda identycznie, ta faktura przyszła ostatnim mailem otrzymanym od applestore, także to jest ta właściwa?

Na forum znalazłem też taki wątek jak ten: http://myapple.pl/ko...e-store-pl.html.

#33 Creator

Creator
  • 132 postów
  • SkądElbląg, PL

Napisano 26 marca 2012 - 21:06

Apple udostępnia tak jakby 2 faktury . Pierwsza rzeczywiście jest trochę dziwna i sam nie wiem czy to faktura jednak po około tygodniu po odebraniu przesyłki na adres e-mail przysyłają 2 fakturę i ta już wygląda normalnie.

UPDATE: otrzymujemy e-mail zatytułowany: Numer faktury sklepu Apple 90********9 - w nim jest druga faktura już normalna (pierwsza to Powiel Faktura dostępna w Zamówienia - Apple Store (Polska)) . plmax.
  • marianrze lubi to

#34 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marca 2012 - 21:22

Update: Wątki połączone, uaktualnione. plmax Wyjaśnione, zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych