Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7534 odpowiedzi w tym temacie

#7526 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 054 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 września 2024 - 19:07

Szkła? To nie wiem.

Etui Pitaka odstaje ponad poziom ekranu, więc jeśli położysz na tej stronie, wyświetlacz nie będzie dotykał.

 

Swoją drogą przyszło mi jedno etui Pitaki dziś, drugie w drodze.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7527 wannabe

wannabe
  • 28 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 września 2024 - 19:46

w sensie zakładam szkło i case i wtedy :) czy te ranty mimo wszystko wystają


 MacBook Pro 14" M3 Pro, 36GB/1TB |  iPhone 13 Pro 128GB |  Watch Series 7 SS |  AirPods 2 Pro


#7528 Remi73

Remi73
  • 142 postów

Napisano 16 września 2024 - 20:03

w sensie zakładam szkło i case i wtedy :) czy te ranty mimo wszystko wystają

Mam Pitakę Air Case na iPhone 13 Pro Max i szkło Benks-a o grubości 0.4mm i są praktycznie na równo...czyli odpowiadając na Twoje pytanie nie ma wolnej przestrzeni.

#7529 Regiss

Regiss
  • 2 932 postów
  • SkądRadom

Napisano 16 września 2024 - 20:08

Szkła? To nie wiem.

Etui Pitaka odstaje ponad poziom ekranu, więc jeśli położysz na tej stronie, wyświetlacz nie będzie dotykał.

 

Swoją drogą przyszło mi jedno etui Pitaki dziś, drugie w drodze.

Już doszło to do 16(Pro)? Moje wysyłali niby 10.09 bo wtedy była premiera i idzie gdzieś z Hong-Kongu. 


iPhone 15 Pro


#7530 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 054 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 września 2024 - 20:21

@wannabe: ja mam air albo magez do 13 Pro + szkło matowe z MM i dalej jest przestrzeń.

@regiss: zamówiłem jedno z oficjalnej strony i jedno od polskiego dystrybutora (ipitaka.pl). To drugie doszło, drugie wylądowało wczoraj w Holandii.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7531 wannabe

wannabe
  • 28 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 września 2024 - 20:49

ok, dzięki za odpowiedzi


 MacBook Pro 14" M3 Pro, 36GB/1TB |  iPhone 13 Pro 128GB |  Watch Series 7 SS |  AirPods 2 Pro


#7532 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 054 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano dziś, 13:30

@Regiss: rzutem na taśmę właśnie dostałem tę Pitakę, co szła z Hong Kongu.

Btw. pudełka od niej (niebieska) i tej kupionej u polskiego dystrybutora (brązowawa) są zupełnie inne: https://files.catbox.moe/l6n3y0.jpeg


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7533 Regiss

Regiss
  • 2 932 postów
  • SkądRadom

Napisano dziś, 14:13

A u mnie idzie na ostatniej prostej przez pocztę polską jakimś poleconym ekonomicznym który idzie 3-4 dni. Bez sensu jakby nie mogli już 1 zł dołożyć na priorytet. No ale cóż w poniedziałek czy wtorek będzie.
Te pudełka są różne dla różnych wersji. Widziałem na YT kilka unboxingow.

Użytkownik Regiss edytował ten post dziś, 14:14

iPhone 15 Pro


#7534 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 054 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano dziś, 14:16

No mi też przyszła Pocztą Polską, wczoraj trafiła do centrum w Komornikach, potem się walała po moim regionalnym UP, dostałem info dziś po 14:00, że 'wydana do doręczenia' i nie spodziewałem się za wiele - aż tu nagle dzwonek i przyszedł listonosz.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7535 Regiss

Regiss
  • 2 932 postów
  • SkądRadom

Napisano dziś, 14:22

Musisz mieć blisko do Komorników bo moja tam utknęła i dziś dopiero ruszyła. :)

Użytkownik Regiss edytował ten post dziś, 14:28

iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych