Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7141 odpowiedzi w tym temacie

#7126 Regiss

Regiss
  • 2 338 postów
  • SkądRadom

Napisano 18 lutego 2021 - 15:03

https://mediamarkt.p...ieski-mx0g2zm-a

Do 11 Pro Max za 30 zł leather case  niebieski. Inne kolory i modele do zwykłego 11 pro po 60-80 zł. 

Użytkownik Regiss edytował ten post 18 lutego 2021 - 15:06

iPhone 12 mini

#7127 ftpd

ftpd

Nie.

• 21 766 postów

Napisano 18 lutego 2021 - 15:12

Dzięki za link, kupiłem brązowe na starego iPhone XS.

Meh, a jednak nie kupiłem. Da się odebrać tylko w Legnicy, w ogóle nie ma opcji wysyłki.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.

#7128 Rambdal

Rambdal
  • 7 postów
  • SkądGliwice

Napisano 18 marca 2021 - 18:26

Cześć wszystkim.

Jako, że 11 pro jest moim pierwszym produktem Apple chciałbym zapytać o etui. Zastanawiam się bardzo nad takim etui, dawniej miałem bardzo podobny w S7 Edge.

https://allegro.pl/oferta/etui-do-11-pro-szklo-hartowane-spigen-thin-360-8665071083

Druga opcja jest ten Spigen.

https://tiny.pl/rnssf

Użytkownik Rambdal edytował ten post 18 marca 2021 - 18:27

#7129 Rambdal

Rambdal
  • 7 postów
  • SkądGliwice

Napisano 19 marca 2021 - 00:03

Ja się cieszę, że właśnie tyle wystaje - jest to jakaś tam ochrona, jakby telefon spadł ekranem na trotuar (żadnych smutnych 'szkieł ochronnych' nie noszę, bo nie lubię), a jednocześnie nie jest to niewygodne jak w bardziej pancernym Nomadzie, gdzie zwyczajnie wyłaziło za grubo i pisanie literek przy krawędzi ekranu było takie sobie.

Nie boisz się, że przy upadku telefon szlag trafi ?  Fajne, smukłe aczkolwiek przy upadku ochrona mała.

#7130 DawPi

DawPi
  • 385 postów

Napisano 19 marca 2021 - 00:10

Jest OK. Chroni tyle ile ma chronić i nie robi klocka z telefonu.

#7131 Rambdal

Rambdal
  • 7 postów
  • SkądGliwice

Napisano 19 marca 2021 - 00:23

Jest OK. Chroni tyle ile ma chronić i nie robi klocka z telefonu.

w sumie telefon jeszcze nigdy mi nie upadł, może raz ale to z 5 lat temu. myślałem o tym spigen ponieważ można dodać blaszkę i jej nie widać a mam magnetyczny uchwut do auta aczkolwiek trochę strachu bo cena telefonu zobowiązuje do ostrożności.

https://pancernik.eu/iphone-11/etui/spigen-thin-fit-czarne?cd=2031370981&ad=72564638300&kd=&gclid=CjwKCAjw9MuCBhBUEiwAbDZ-7o4NsoD1qc3j_oCw4UxpHILHw_rHkkM6FZ4krmQ-UseBeeoUEawKZRoCgVEQAvD_BwE

#7132 ftpd

ftpd

Nie.

• 21 766 postów

Napisano 19 marca 2021 - 10:49

Nie boisz się, że przy upadku telefon szlag trafi ?  Fajne, smukłe aczkolwiek przy upadku ochrona mała.

Ogólnie to mi telefon nie upada.

Natomiast: przedwczoraj był Ten Dzień™ kiedy upadł i to jeszcze centralnie ekranem na bardzo twardą, drewnianą podłogę. Nic mu się nie stało, bo to etui wystaje milimetr (może nawet niecały) nad ekran i po prostu się tenże nie mógł zetknąć z podłogą.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.

#7133 MC_

MC_
  • 6 375 postów

Napisano 19 marca 2021 - 11:13

Widzisz. Mi kiedyś iP4 upadł na piasek. Pech polegał na tym, że na piasku był większy kamyczek. No i ekran się potłukł. 

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE

#7134 ftpd

ftpd

Nie.

• 21 766 postów

Napisano 19 marca 2021 - 11:16

To są edge cases i zawsze znajdziesz przykład. Nie ma etui chroniącego przed 'wszystkim' i nie będące po prostu kawałkiem silikonu zasłaniającym całość, włącznie z ekranem ;-) No, może te takie folio zamykane, ale ja czegoś takiego w życiu nie założę.

Generalnie telefon (i każde inne urządzenie) ma być do używania, a nie chuchania i trzymania w gablotce, bo się aj waj zakurzy. Jak się rozbije, to widocznie tak miało być i pójdę naprawić - po prostu wystarczy nie być olewaczem i dbać o to, żeby nie upadał, obijał się i tak dalej. Niedawno na głównej był link do reklamy od Apple, gdzie typ w kuchni tym telefonem rzuca, posypuje mąką, myje pod kranem itp. No ja bym tak nie mógł, dla mnie to kretynizm, celowo wystawiać na ryzyko, a potem płakać, że trzeba wydać pieniądze na naprawę, bo z własnej głupoty 'samo spadło'.

#7135 Rambdal

Rambdal
  • 7 postów
  • SkądGliwice

Napisano 19 marca 2021 - 11:36

Już kupiłem taką
https://allegro.pl/oferta/spigen-thin-fit-air-etui-iphone-11-pro-black-9736997030
Jest to dokładnie to czego szukałem choć jak podaje producent jest jescze smuklejszy od thin fit. Plecki są takie 'gumowate "co daje kapitalny chwyt.

Odnośnie dbałości. Mnie przez 4 lata upadł telefon raz albo dwa, generalnie wszystkie telefony które sprzedawałem były w idealnym stanie. Iphone kosztuje dużo drożej więc i obawy większe bo to pierwszy iphone

#7136 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 186 postów
  • Skądtowni?

Napisano 26 marca 2021 - 14:54

Ja właśnie dostałem etui Pitaka Air Case do iPhone 12 Pro. Jednym słowem: REWELACJA.

Komputer:  iMac 27" / i7 3,5 GHz / 32 GB Ram / GF GTX 780M 4 GB / SSD 1TB / MacOS Big Sur 11.1 Beta 1

Telefon:  iPhone X / 64 GB Space Gray / iOS 14.3 Beta 3 /  Air Pods Pro

#7137 ftpd

ftpd

Nie.

• 21 766 postów

Napisano 26 marca 2021 - 15:05

Yup, mam to samo i też jestem bardzo zadowolony.

#7138 mxkm

mxkm
  • 1 postów

Napisano 18 kwietnia 2021 - 03:20

Jak trwała jest powłoka na bokach 12 mini (blue) po czasie noszenia w silikonowym futerale? Zastanawiam się czy pod Ringke Fusion dawać folię na boki. 

#7139 Dastia

Dastia
  • 870 postów

Napisano 27 kwietnia 2021 - 18:24

Ja właśnie dostałem etui Pitaka Air Case do iPhone 12 Pro. Jednym słowem: REWELACJA.

Fajny, szkoda tylko, że słabe kolory. Pokażesz jak wygląda telefon w nim?

iPhone 11 PRO Max

#7140 spavnosky

spavnosky
  • 47 postów

Napisano 09 maja 2021 - 18:43

Po przejrzeniu kilku postów, parę osób polecało Air Pitaka, zakupiłem go do iphone'a 11 - PETARDA! Dziękuję :)

#7141 PL95

PL95
  • 143 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 09 czerwca 2021 - 10:02

Cześć, mam pytanie do osób, które korzystają z etui MagSafe Clear Case(mam nadzieję, że moderator mnie nie zje :D ). Czy Wasze etui mają, od środka,"na magnesie" napisy? Chodzi o te wszystkie naposy typu "Designed by Apple in California" itp.?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

 iPhone 12 Pro 128 GB Pacific blue  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 6 44mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 

#7142 winmaciek

winmaciek
  • 3 756 postów
Napisano 09 czerwca 2021 - 13:50

Moderator nie zje, w tym wątku-rezerwacie śmiało można dyskutować i pytać o wszelkiego rodzaju pokrowce i etui. 

MacBook Pro 13" M1, iPhone XS, iPad 10.5"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych