Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 5 czy Android 4.0 - przegląd i porównanie najpopularniejszych systemów mobilnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#226 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 października 2012 - 13:05

Nexus 4 nie istnieje. Jeszcze. Natomiask kupowanie telefon od Nokii, ktora już nawet siedzibe wyprzedaje nie jest racjonalnym pomysłem.

#227 Harrunio

Harrunio
  • 325 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 16 października 2012 - 13:18

Nakładek można się pozbyć bez pozwolenia producenta, mi się jakoś udało. iOS 8 był rzucony specjalnie bo DHD nie ma wsparcia dla ICS i JB więc analogicznie 3GS nie będzie już miał wsparcia dla iOS 7 i 8. Czyli ciekawe jak i czy wogole iOS8 będzie działał na 3gs bo JB działa na moim DHD wspaniale. Po raz kolejny, iPhone 3g i 3gs też były plastikowe i jakoś nikt nie narzekał na to, nawet pojawiały się głosy że aluminiowa konkurencja jest do dupy bo telefony są ciężkie, teraz nagle gdy sytuacja się odwróciła jest to argumentem przeciwko androidowi. Apple jęczało ze telefony większe niż 3.5" są za duże i nie wygodne a tu nagle...... iPhone 5 4". Jęczeli że tablety 7" są małe i właściwie do niczego, iPad mini w drodze. Jęczeli że netbooki są do niczego a tu nagle MB Air 11". A fanboje tak się karmią tymi pierdołami i później na siłę doszukują się jakiejś dziwnej wyższości apple nad innymi. Ciekawe dlaczego apple nie zrobiło wielkiego "halo" z możliwości robienia zdjęć panoramicznych? (android miał je wcześniej)

#228 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 października 2012 - 13:23

DHD startował z 2.2 i skończył na 2.3 czyli 1 duzy update. 3GS od iOS3 do 6 wiec no nie ma o czym nawet mówić. Nexus S jest telefonem, ktory dostal najwiecej update, 2.3, 4.0 i 4.1 i to jeszcze nie koniec. Customy w ogole nie podlegają dyskusji... to nie ma nic wspolnego z tematem wsparcia.

#229 Harrunio

Harrunio
  • 325 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 16 października 2012 - 15:14

wystartował z 2.1 więc dwa duże update.

#230 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 16 października 2012 - 15:28

Nexus 4 nie istnieje. Jeszcze.



LG Nexus 4 - review

A jednak, co najmniej jeden istnieje.

#231 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 października 2012 - 15:36

LG Nexus 4 - review

A jednak, co najmniej jeden istnieje.



Gdzie to można kupić? Bo jak nie można, to nie istnieje.

---------- Wpis dodano o 16:36 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:32 ----------

wystartował z 2.1 więc dwa duże update.


Nie jest nigdzie wspomniane aby DHD kiedykolwiek miał 2.1
HTC Desire HD – Wikipedia, wolna encyklopedia

#232 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 16 października 2012 - 15:43

Gdzie to można kupić?

W Google Play Store w kategorii Devices jest po 399$.

Bo jak nie można, to nie istnieje.

Taa, czyli Wawel i Wieża Eiffla nie istnieją? Ciekawa teoria :D

#233 Harrunio

Harrunio
  • 325 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 16 października 2012 - 16:02

Faktycznie, mój błąd. Byłem pewny że dostałem go z Eclairem. Wieża Eiffla nie jest na sprzedaż. To samo można powiedzieć i iPad mini. Nie jest na sprzedaż, nie miał premiery więc oficjalnie nie istnieje.

#234 bohen25

bohen25
  • 127 postów
  • SkądToruń

Napisano 16 października 2012 - 16:38

Coraz bardziej skłaniam się do zakupu galaxy note 2. Czekam już 2 tygodnie na ip 5 i nic.

#235 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 października 2012 - 17:31

W Google Play Store w kategorii Devices jest po 399$.


Rozkładasz mnie na łopatki kolego. Jak byk jest tam napisane Galaxy Nexus. Wejdź sobie z proxxy, tylko trzymaj sie mocno fotela :)

Czy Ty w ogole rozrożniasz plotki od rzeczywistości? Chyba założe portal trollujący takich jak Ty, będziesz wklejał tu linki z przeciekami iPhone 8, Galaxy Note 21" albo zmartwychwstaniu Elvisa.

#236 nowy57

nowy57
  • 449 postów

Napisano 01 stycznia 2013 - 14:42

piekny poradnik jakie rzeczy mozna scustomizowac na androidzie
POLECAM :

Android for beginners: Setting up your new smartphone - GSMArena.com

niesamowite mozliwosci ale wtajemniczeni w magie androida to wiedza - nie musze tego powtarzac .

#237 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 lutego 2013 - 12:15

Fajne porownanie w stylu mojego. Jesli komus nie przeszkadza, ze w jezyku angielskim mozna sie wygodnie rozsiąśc i oglądać:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych