Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pluginy, dodatki dla KODI - pytania, sugestie, problemy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
424 odpowiedzi w tym temacie

#376 Paweł Trela

Paweł Trela
  • 34 postów
  • SkądChicago

Napisano 12 lipca 2016 - 05:29

U mnie ta sama sytuacja. Czemu tak się dzieje, już mnie męczy te ciągłe przeinstalowywanie. Aktualizacje ATV automatyczne wyłączone.

Ja mam to samo z tego co wiem zmienili zasady kont developerskich tych darmowych kiedyś działało 90 dni (po 90 dniach wygasał certyfikat a teraz teraz wygasa po 7 dniach )wiec pozostaje zapłacenie 99$ na rok i wtedy raz do roku trzeba będzie zainstalować od nowa Kodi,nie ciekawie to wyglada ale na razie nie znalazłem innego wyjścia,może ktoś zna jakieś lepsze rozwiazanie ??? I się nim podzieli.
Dzięki z góry .

#377 olex975

olex975
  • 20 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 12 lipca 2016 - 19:58

Ja mam to samo z tego co wiem zmienili zasady kont developerskich tych darmowych kiedyś działało 90 dni (po 90 dniach wygasał certyfikat a teraz teraz wygasa po 7 dniach )wiec pozostaje zapłacenie 99$ na rok i wtedy raz do roku trzeba będzie zainstalować od nowa Kodi,nie ciekawie to wyglada ale na razie nie znalazłem innego wyjścia,może ktoś zna jakieś lepsze rozwiazanie ??? I się nim podzieli.
Dzięki z góry .

 

To by wyjaśniało tę sytuację. Szkoda.


iMac 21,5 Retina 2015 MacBook Pro 13,3 2009 || iPhone 6 64GB, iPad mini 4 16GB, iPad mini 2 64GB, iPad Air 16GB  || AW 42mm


#378 HALERZ

HALERZ
  • 1 postów

Napisano 08 sierpnia 2016 - 22:38

KOLEŻANKI I KOLEDZY,

 

prosiłbym o informację jak i od czego mam zacząć instalację Kodi na apple tv2?

wpadł mi w ręce taki sprzęt i nie potrafię nic z tym zrobić ?

 

są jakieś instrukcje jak stawiać pierwsze kroki

 

Halerz



#379 Paweł Trela

Paweł Trela
  • 34 postów
  • SkądChicago

Napisano 09 sierpnia 2016 - 00:06

To by wyjaśniało tę sytuację. Szkoda.

Jest tez inna opcja dopisanie do konta deweloperskiego za 12.99$ na rok i wszystko działa jak należy nic nie robisz podłączasz urządzenie do kompa i instalujesz z pozycj ifunbox jak zwykła aplikacje bez kombinowania! Korzystam działa super! Oczywiście tylko Apple TV 4 !!!!!

https://secure.ipwnstore.me/#ath

Załączone pliki


Użytkownik Paweł Trela edytował ten post 09 sierpnia 2016 - 00:11


#380 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 09 sierpnia 2016 - 09:18

Jest tez inna opcja dopisanie do konta deweloperskiego za 12.99$ na rok i wszystko działa jak należy nic nie robisz podłączasz urządzenie do kompa i instalujesz z pozycj ifunbox jak zwykła aplikacje bez kombinowania! Korzystam działa super! Oczywiście tylko Apple TV 4 !!!!!

https://secure.ipwnstore.me/#ath

 

Wybrałeś tvOS Membership?

 

Pozzdro, aa


Jest tez inna opcja dopisanie do konta deweloperskiego za 12.99$ na rok i wszystko działa jak należy nic nie robisz podłączasz urządzenie do kompa i instalujesz z pozycj ifunbox jak zwykła aplikacje bez kombinowania! Korzystam działa super! Oczywiście tylko Apple TV 4 !!!!!

https://secure.ipwnstore.me/#ath

Masz może Quake 3 na Apple TV 4 i pada?

 

Pozzdro, aa



#381 Paweł Trela

Paweł Trela
  • 34 postów
  • SkądChicago

Napisano 09 sierpnia 2016 - 13:35

Wybrałeś tvOS Membership?
 
Pozzdro, aa
Masz może Quake 3 na Apple TV 4 i pada?
 
Pozzdro, aa


https://secure.ipwns...r-subscription/

#382 mcl

mcl
  • 21 postów
  • SkądNorthampton, UK

Napisano 16 sierpnia 2016 - 18:21

Jest tez inna opcja dopisanie do konta deweloperskiego za 12.99$ na rok i wszystko działa jak należy nic nie robisz podłączasz urządzenie do kompa i instalujesz z pozycj ifunbox jak zwykła aplikacje bez kombinowania! Korzystam działa super! Oczywiście tylko Apple TV 4 !!!!!

https://secure.ipwnstore.me/#ath

witam,

 

potwierdzam, usluga dziala :) Zobaczymy tylko, czy po tygodniu nie wygasnie :/



#383 Keinoom

Keinoom
  • 45 postów

Napisano 23 sierpnia 2016 - 20:15

Widzę że pisałeś 16-tego. Minął tydzień i jak ? Nadal nie wygasło ? 13$ na rok to wcale nie tak dużo za działający Kodi na Apple TV. Czy liczba aplikacji które można wrzucić na Apple TV 4 jest ograniczona tylko do tych ze strony ipwnstore czy można wrzucić ifunboxem też własne na przykład tvOS MAME (odpowiednik MAME4IOS na AppleTV). Do tej pory robiłem to samemu po kablu przez Xcode ale te 7 dni mnie wykończy :P


Użytkownik Keinoom edytował ten post 23 sierpnia 2016 - 20:16


#384 Paweł Trela

Paweł Trela
  • 34 postów
  • SkądChicago

Napisano 23 sierpnia 2016 - 20:47

Mi działa juz 2 tygodnie czyli jest ok

#385 mcl

mcl
  • 21 postów
  • SkądNorthampton, UK

Napisano 14 września 2016 - 15:51

Widzę że pisałeś 16-tego. Minął tydzień i jak ? Nadal nie wygasło ? 13$ na rok to wcale nie tak dużo za działający Kodi na Apple TV. Czy liczba aplikacji które można wrzucić na Apple TV 4 jest ograniczona tylko do tych ze strony ipwnstore czy można wrzucić ifunboxem też własne na przykład tvOS MAME (odpowiednik MAME4IOS na AppleTV). Do tej pory robiłem to samemu po kablu przez Xcode ale te 7 dni mnie wykończy :P

 

Witam, 

Przepraszam, ze tak dlugo bylo bez odpowiedzi, ale bylem na urlopie i nawet nie bylo mozliwosci, zeby sprawdzic, czy nadal dziala :) Jednak po powrocie nic sie nie zmianilo, Kodi smiga, az milo! :)

Jesli chodzi o druga czesc pytania to szczerze mowiac nie mam pojecia, ale wydaja mi sie, ze tylko aplikacje z ich strony. Byloby to chyba logiczne, bo sa podpisane przez ipwnstore... Ale moze ktos wie wiecej na ten temat?

Mnie bardziej zastanawia, czy po aktualizacji do tvOS 10 bedzie nadal dzialac? Ktos juz probowal?

 

pozdr

m


czy można wrzucić ifunboxem też własne na przykład tvOS MAME

 

 

Chyba to Cie zainteresuje, jest dostepne w ich storze, ale nie probowalem, czy i jak dziala :)

Image%202016-09-14%20at%203.46.54%20PM.p



#386 lion9

lion9
  • 5 postów

Napisano 27 września 2016 - 20:47

Dzien dobry .Chcialem zapytac uzytkownikow czy dziala wam wtyczka weeb.tv na appleTV4 ? bo umnie sie istaluje ale przy uruchomieniu pokazuje blad . Prosze o jakkes parade pozdrawiam



#387 wnuczus

wnuczus
  • 54 postów

Napisano 28 września 2016 - 07:27

Witam, 

Przepraszam, ze tak dlugo bylo bez odpowiedzi, ale bylem na urlopie i nawet nie bylo mozliwosci, zeby sprawdzic, czy nadal dziala :) Jednak po powrocie nic sie nie zmianilo, Kodi smiga, az milo! :)

Jesli chodzi o druga czesc pytania to szczerze mowiac nie mam pojecia, ale wydaja mi sie, ze tylko aplikacje z ich strony. Byloby to chyba logiczne, bo sa podpisane przez ipwnstore... Ale moze ktos wie wiecej na ten temat?

Mnie bardziej zastanawia, czy po aktualizacji do tvOS 10 bedzie nadal dzialac? Ktos juz probowal?

 

pozdr

m


 

 

Chyba to Cie zainteresuje, jest dostepne w ich storze, ale nie probowalem, czy i jak dziala :)

Image%202016-09-14%20at%203.46.54%20PM.p

W zasadzie nie działą MAME nie ma jak wrzucić gier do folderu bo nie masz dostępu do niego. Pokazuje się jedynie okno startowe programu i tyle.



#388 olex975

olex975
  • 20 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 12 października 2016 - 09:11

Jest tez inna opcja dopisanie do konta deweloperskiego za 12.99$ na rok i wszystko działa jak należy nic nie robisz podłączasz urządzenie do kompa i instalujesz z pozycj ifunbox jak zwykła aplikacje bez kombinowania! Korzystam działa super! Oczywiście tylko Apple TV 4 !!!!!

https://secure.ipwnstore.me/#ath

 

Ja to załatwiłem definitywnie kupując Mr. Know. Dla mnie wystarczy, odtwarza wszystkie filmy z serwerów, z dźwiękiem 5.1 na czym mi najbardziej zależało. Wtyczki z IPTV ogarniam dekoderem SAT.


iMac 21,5 Retina 2015 MacBook Pro 13,3 2009 || iPhone 6 64GB, iPad mini 4 16GB, iPad mini 2 64GB, iPad Air 16GB  || AW 42mm


#389 szymonkrzak

szymonkrzak
  • 3 postów

Napisano 12 października 2016 - 23:25

Witam!
Mam błąd niedostępności aplikacji KODI (wiem, ze to przez konto dev).
Bardzo mi zalezy żeby kodi działało bez większego kombinowania.

Czy na tvOS 10 jest jakiś sposób? Ten z zakupem konta na ipwn nie bardzo jest dla mnie zrozumiały.



#390 Aoleś

Aoleś
  • 2 postów

Napisano 25 października 2016 - 20:35

Witam!
Mam błąd niedostępności aplikacji KODI (wiem, ze to przez konto dev).
Bardzo mi zalezy żeby kodi działało bez większego kombinowania.

Czy na tvOS 10 jest jakiś sposób? Ten z zakupem konta na ipwn nie bardzo jest dla mnie zrozumiały.

Cześć!

Sposób jest, koledzy opisali powyżej.Niestety musisz się wysilić i wykupić konto ipwn. 

Ja tak zrobiłem i kodi na tvOS 10 działa. Jesteś ograniczony w możliwościach jakie daje ifunbox.

Ale warto. Najważniejsze wtyczki działają ;-)

Miłej zabawy!



#391 monky

monky
  • 69 postów

Napisano 03 stycznia 2017 - 10:46

Tak jeszcze informacyjnie, taniej wychodzi: https://ipastore.me/ - tez wszystko dziala ;)



#392 pawelecc24

pawelecc24
  • 21 postów

Napisano 04 stycznia 2017 - 16:02

Player.pl TVNu działa?



#393 birdos

birdos
  • 17 postów

Napisano 09 stycznia 2017 - 20:26

Tak jeszcze informacyjnie, taniej wychodzi: https://ipastore.me/ - tez wszystko dziala ;)

A może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie to działa? muszę się logować na jakieś inne konto czy jak? kupuję ten membership i co dalej?

 

Player.pl TVNu działa?

Nie ma, ale możesz stremować z ipada albo iphona :)



#394 Sandomierz Sandomierz

Sandomierz Sandomierz
  • 3 postów

Napisano 23 kwietnia 2017 - 23:37

Witam mam zamiar kupić atv tylko nie wiem jak to jest z apka kodi czy muszę wykupić ta opcje za 13 dolców czy jest jakaś inna opcja żeby mi działało normalnie

#395 Sandomierz Sandomierz

Sandomierz Sandomierz
  • 3 postów

Napisano 24 kwietnia 2017 - 19:32

witam potrzebuje pomocy przy zakupie ipwnstore jest ktos chetny do pomocy ? :)



#396 uris

uris
  • 2 postów

Napisano 10 maja 2017 - 15:00

Witam 

 

Panowie działa bez problemu KODI po wykupieniu https://ipastore.me/istore/  zastanawiam się na kupnem APTV4  ale bez KODI to ono raczej jest słabe , wole już zostać na RPI3 + OSMC .

Może ktoś napisać kilka słów czy po prostu lepiej już kupić coś w 4K  i sobie głowy nie zawracać APTV4 .



#397 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 12 maja 2017 - 06:21

Witam 

 

 

Może ktoś napisać kilka słów czy po prostu lepiej już kupić coś w 4K  i sobie głowy nie zawracać APTV4 .

 

Witam,

 

@Uris,

 

Wypadało by raczej zapytać na forum gdzie jest temat o urządzeniach 4k:)

Tutaj rozmowa dotyczy ATV.

 

Jeśli chcesz ogladac tylko i wyłącznie filmy z zasobów lokalnych to KODI w tym przypadku jest zbędne.

Robi to dobrze aplikacja Infuse.

 

https://firecore.com/blog/13592

 

Pozdrawiam

 

GAMA007



#398 uris

uris
  • 2 postów

Napisano 15 maja 2017 - 20:38

Zależy mi na KODI ,nie gromadzę lokalnie Filmów .Jednak raczej zdecyduje się na Vero 4K  5 lat wsparcia no i wszystko Online .

 

 

Dzięki Pozdrawiam .



#399 mcl

mcl
  • 21 postów
  • SkądNorthampton, UK

Napisano 23 sierpnia 2017 - 11:28

Z racji upływu czasu (rok od zakupu konta deweloperskiego), kodi umarło! Moze pojawiły sie jakies inne i lepsze rozwiązania? Ktos próbował?

Pozdr
M.

#400 macm60

macm60
  • 1 postów

Napisano 30 września 2017 - 06:41

Z racji upływu czasu (rok od zakupu konta deweloperskiego), kodi umarło! Moze pojawiły sie jakies inne i lepsze rozwiązania? Ktos próbował?
Pozdr
M.


Rozwiązanie jest i to dość proste bez konieczności czary-bary. Niestety kosztuje 24,99$ na rok.
Wszystko tutaj: [url]https://www.koditvbox.ca[/url]
Działa również po upgrade na IOS 11




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych