Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

warto jeszcze kupować iPhone 4?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
863 odpowiedzi w tym temacie

#176 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 21:30

No właśnie, niby sgs2, plus taki, że sgs2 jest chyba tańszy i ma większy wyświetlacz. Za to o androidzie ciągle słyszę o jakichś modach, romach, kombinacjach, a mając 3gs rozleniwiłem się na tyle, że nie chcę mi się nic grzebać przy telefonie. Mógłby ktoś z głowy napisać co istotnego zyskałbym na zmianie na 4 bez s?


No napewno zyskałbyś lepszą szybkość działania bo w 3GS procek 600MHz a w 4rce 1GHz . Apozatym wiele wiele innych polecam mGSM.pl do porównania tych dwóch telefonów :)

#177 japusz

japusz
  • 361 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 22:40

Słaba i nie warta zainteresowania dla kogoś kto lubi cyferki ;)

Wszystkie podpunkty, które wymienił rmn1 czwórka spełnia na wysokim poziomie: bateria trzyma dobrze, ekran jest bardzo dobrej jakości - zarówno kolory jak i rozdzielczość, poczta, muzyka i przeglądanie www i gierki typu angry birds - wszystko chodzi super płynnie, o jakości muzyki chyba nie trzeba pisać.

Nie rozumiem więc skąd jest wzięty powyższy argument.


Nigdy jeszcze szczególnie nie patrzyłem na specyfikację telefonu. Ma płynnie działać i tyle. Jak jeszcze autor nie zamierza grać w gry to już w ogóle na cyferki może nie patrzeć. Tylko na cyferki w cenie :)

Dla mnie nie warta zainteresowania bo za niższą kwotę można dostać coś lepszego niż dość poczciwą 4rkę. Fakt, SII też pierwszej świeżości nie jest.

Tak czy inaczej z tych dwóch modeli brałbym SII. Jeśli pod uwagę brana byłaby 4S,to wtedy inna rozmowa.

#178 Sunmile

Sunmile
  • 241 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 grudnia 2012 - 23:07

Ja bym się nigdzie nie wybierał od Apple'a. Przesiadając się na androida możesz po miesiącu stwierdzić, że jednak iOS był lepszy.

#179 Pieka

Pieka
  • 646 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 23:29

...Mógłby ktoś z głowy napisać co istotnego zyskałbym na zmianie na 4 bez s?

Może nie z głowy, ale przynajmniej fakty, a nie mity:
iPhone 4 vs. iPhone 3GS: Worth the Upgrade?
Apple iPhone 3G S vs iPhone 4 - Difference and Comparison | Diffen
iPhone 4 vs iPhone 3GS - Pocket-lint
Apple iPhone 4 vs. iPhone 3GS: side by side

A tu porównanie iP 4 z iP 4S i iP 5: Apple - iPhone 5 - Porównaj dane techniczne modeli iPhone'a.

#180 brokenmusic

brokenmusic
  • 228 postów

Napisano 24 grudnia 2012 - 23:01

Zacznijmy moźe od tego, źe Samsungi z Androidem są dla ludzi co lubią modyfikację softów, różne mody instalowanie bzdurnych aplikacji. Widzę to po moim znajomym co ma SGSII i jara się tym, że ma w nim pilota do swoich wszystkich sprzętów w domu i całe mnóstwo innych niepotrzebnych aplikacji. Poza tym kolory i ich nasycenie w Samsungach wypalają gałki ocenę swoją sztucznością. Zmiana trybu na neutralny to zwrot o 180 stopni, kolory są wyjałowione obdarzył z życia, przy ip 4 to naprawdę dno. Jedyne co sprawia, że się waham między ip 4 a 4s to aparat. Zdjęcia z ip4 wyglądają w miarę ok do czasu obejrzenia tych samych fotek na 4s

#181 rmn1

rmn1
  • 81 postów

Napisano 26 grudnia 2012 - 19:16

A jak jest z szybkością? Kiedy, przy czym, poczuje się różnicę między 3gs, a 4 oraz między 4, a 4s? Oczywiście w grach, ale w jakich? W czymś jeszcze? Sam iOS 6 chodzi różnie na 3gs,4 i 4s? Aparat, fajnie fajnie, ale ja raczej zdjęcia robię czym innym. A aparat w telefonie używam rzadko...choć przyznam, kręcenie w 720p. mnie ciekawi.

#182 jezyk10

jezyk10
  • 16 postów

Napisano 27 grudnia 2012 - 00:55

Witam serdecznie! Po przeczytaniu kilkunastu stron tego rozległego tematu doszedłem do wniosku, że iP 4 warto kupić. Aczkolwiek są jeszcze wątpliwości co do konkretnego modelu. Mam teraz pytania do forumowych fachowców :) Jak już się zdecydowałem na iPhone oznaczonego numerkiem 4 to jest sens kupować go używanego? Głównie chodzi mi o awaryjność tego sprzętu, bo z tego co wiem naprawy są najzwyczajniej w świecie drogie i często nieopłacalne. Jeżeli w końcu wyjdzie na to, że będę zmuszony kupic używanego to na co zwracać uwagę? Najważniejsza jest sprawa simlocka, żeby mi nie powrócił po aktualizacji, wiem że takie cos może się zdarzyć, ale nie wiem od czego to zależy. Ile zajmują gry na iOS? Głównie chodzi o te cięższe typu Modern Combat czy też któryś z NFS i jak wygląda sprawa z cenami w AppStore? Są porównywalne do tych z Google Play? Czy można podpiąć iPhone'a jako pamięć masowa? Czy jest możliwość wgrania na telefon piosenek nie kupionych w iTunes? ( ta sprawa mnie najbardziej nurtuje) I ostatnie pytanie, do którego prosiłbym o podejście jak najbardziej sprawiedliwym okiem. Czy faktycznie iOS pracuje szybko i nie zdarzają mu się zacinki, zamulenia znane z innych systemów? Zdaję sobie sprawę, że wszystkie moje pytania są typowo laikowe, aczkolwiek bardzo proszę o udzielenie mi odpowiedzi. Ogółem w sprawach innych systemów i opartych na nich sprzętów jestem jak najbardziej na czasie, niestety nigdy nie zgłebiałem się w sprzęty z literką "i" przed nazwą i uważam, że w końcu przyszła pora spróbować sprzęt Apple'a Pozdrawiam, jezyk10 :)

#183 SiWyTM

SiWyTM
  • 190 postów

Napisano 27 grudnia 2012 - 01:21

Raczej sprzęt apple psuje sie tak jak każdy inny :) Co do cen to np digitizer z ekranem wcale nie jest taki drogi jak mogło by sie wydawać porównując do innych telefonów. Najlepiej szukaj telefonu fabrycznie bez sim-locka wtedy masz 100% pewność i zawsze możesz mieć najnowszy system bez żadnych kombinacji. Gry są z reguły tańsze niż na androida. Mozna wrzucać na telefon piosenki normalnie ściągnięte z neta, nie trzeba kupować w itunes. Mam ip 4 i nic mi nie zamula ani się nie zacina :)

#184 jezyk10

jezyk10
  • 16 postów

Napisano 27 grudnia 2012 - 02:15

Wielkie dzięki za odpowiedź! Teraz tylko czekam, aż obecnie posiadane przeze mnie telefony znajdą nowych nabywców i niebawem dołącze do grona użytkowników Apple. Po głębszym zastanowieniu będę się starał kupić iP 4 używanego, ale na gwarancji. Wydaje mi się, że ta opcja jest najbardziej bezpieczna w przypadku używanych i jest jeszcze jeden ważny aspekt, mianowcie to, że nie stracę tak dużo jakbym kupił nówkę sztukę. Wiadomo, że jest to o wiele bardziej pewne i radość odpakowywania nowego telefonu jest przeogromna, aczkolwiek iPhone 4 nie ma być inwestycją na 2-3 lata, ponieważ jeżeli przypadnie mi do gustu iOS to pewnie po roku zmienie go na iPhone'a 5, a jeśli nie (chociaż szanse są bardzo nikłe) to mniej odczuje stratę po szybkiej sprzedaży :)

#185 buldoggg

buldoggg
  • 544 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 grudnia 2012 - 08:01

Myśle tak,jeżeli nie bawiłeś się iphone 4s lub 5 to smiał kupuj ip4,będziesz bardzo zadowolony

#186 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 28 grudnia 2012 - 08:05

Myśle tak,jeżeli nie bawiłeś się iphone 4s lub 5 to smiał kupuj ip4,będziesz bardzo zadowolony


Nie bardzo wiem z czego ma tu być zadowolony? Jeżeli używa telefonu tylko do dzwonienia to owszem może wziąć dla szpanu. Ale jeżeli chodzi o gry jakie wymienił wyżej to zapomnij że będą Ci płynnie chodzić. Tym bardziej że świat sie nie skończył i robią coraz to lepsze gry, mało tego ostatnio pobrałem aplikacje której nawet 4S nie uciągnął.. więc licz się z tym że z nowych gier/aplikacji nie skorzystasz a jak już to z mocnymi lagami. Wystarczy zobaczyć jak wygląda GTA VC na 4ce albo odpal na nim vjay. Zapomnij..

#187 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 28 grudnia 2012 - 17:12

Nie bardzo wiem z czego ma tu być zadowolony? Jeżeli używa telefonu tylko do dzwonienia to owszem może wziąć dla szpanu. Ale jeżeli chodzi o gry jakie wymienił wyżej to zapomnij że będą Ci płynnie chodzić. Tym bardziej że świat sie nie skończył i robią coraz to lepsze gry, mało tego ostatnio pobrałem aplikacje której nawet 4S nie uciągnął.. więc licz się z tym że z nowych gier/aplikacji nie skorzystasz a jak już to z mocnymi lagami. Wystarczy zobaczyć jak wygląda GTA VC na 4ce albo odpal na nim vjay. Zapomnij..


Masz iphone 5 i teraz krytykujesz kultowy model "4" ? Mam iphone 4, 4s, 5. Gta VC działa na wszystkich prawie idealnie, na czwórce zdarzy się co 2-3 minutki przyciąć na 1/4 sekundy ale nic więcej. Tak samo iphone 4 jest dużo lepszym telefonem dla młodzieży i gadżeciaży niż jakieś szajsungi na androidzie który nie jest po prostu wydajny. Vjay'a sam używam tylko na 4-ce i działa bdb... więc nie mów, że nie będzie zadowolony bo się mylisz :)

#188 jezyk10

jezyk10
  • 16 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 17:55

@Axellvak To tak telefonu używam do wielu rzeczy, potrzebuje często sprawdzić pocztę, przejrzeć internet, dzwonie na poziomie kilkudziesięciu minut dziennie i około 100 smsów. Nie chodzi tu o szpan, ponieważ szpanerem nie jestem. Potrzebuje wydajnego telefonu najlepiej za mniej niż 1400 zł. Android mnie już po prostu znudził i irytuje mnie sprawa aktualizacji systemu, które z reguły kończą się na jednej ( Oczywiście nie liczę tu Nexus-ów). Również nie rozumiem czemu te gry miałyby nie chodzić na iP 4. Mam obecnie kilka telefonów z Androidem i przykładowo na Desire Z Modern Combat 2 odpala się bez zająknięcia, również posiadam Lumię 610, która jest jeszcze słabsza niż Zetka i nawet ona potrafi uciągnąc bez lagów NFS Undercover. Jeżeli iP 4 nie jest w stanie to sprzęt będę uważał za mało wydajny, a wszystkie opinie z którymi się spotkałem są jak najbardziej pozytywne jeżeli chodzi o wydajność i optymalizację gier. @diesel No to widzę, że jednak 4 jest wydajny i bardzo dobrze, osobiście liczę się z tym, że w najnowsze produkcje nie pogram, ale od czasu do czasu w jakąś bardziej wymagającą, starszą grę chętnie pogram. Swoją drogą w dwóch ostatnich postach iP 4 został postawiony w zupełnie innym świetle, aczkolwiek po oglądaniu przeróżnych filmów na YT uważam, że w sprawie gier czwórka jak najbardziej daje sobie radę i w tytuły, które mnie interesują zagram bez problemu :)

#189 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 28 grudnia 2012 - 18:42

Gta VC jest świeże i działa bez problemu, więc jest to do dowód że dalej będzie dawał radę. W iphone nie ma tak jak w telefonach z androidem, gdzie przy zakupie się głównie kierujesz procesorem, wersją androida i pamięcią ram :) Iphone 4 z 1ghz procesorem 1rdzeniowym i IOS na pokładzie jest dużo bardziej wydajny, ma dużo płynniejszą i stabilną pracę niż np. Galaxy SII na 2 rdzeniowym i androidzie GB/ICS.

#190 jezyk10

jezyk10
  • 16 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 21:58

Nooo i wszystko :> No tylko teraz pozostaje odłożyć jeszcze trochę pieniędzy i rozglądać się za jakąś ładną czwórką :) Długi czas nosiłem się z zamiarem Galaxy Nexus'a, ale iP rozwiał moje plany. Diesel, widzę, że posiadasz wersję 16 GB, wystarcza ta ilość pamięci bezproblemowo? Chodzi o wagę aplikacji, itd. Liczba utworów na moim telefonie będzie się wahała od 600-700 także zajmie to jakieś 4 GB + zdjęcia, video kolejne 2 GB.

#191 japusz

japusz
  • 361 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 23:05

Iphone 4 z 1ghz procesorem 1rdzeniowym i IOS na pokładzie jest dużo bardziej wydajny, ma dużo płynniejszą i stabilną pracę niż np. Galaxy SII na 2 rdzeniowym i androidzie GB/ICS.


Możesz rozwinąć tą złotą myśl? Przez ponad pół roku nie odnotowałem żadnego restartu,zawiechy,przycięcia. Jeśli coś innego miałoby działać jeszcze płynniej i wydajniej to musiało by wykonywać czynności zanim o nich jeszcze nawet pomyślę :)

Tak czytam czytam i wydaje mi się,że osoby tak negatywnie nastawione do androida bawiły się zasyfionymi telefonami,albo nie potrafią posługiwać się niczym innym co nie jest na iOSie....

#192 AssuanShi

AssuanShi
  • 346 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 23:13

Możesz rozwinąć tą złotą myśl? Przez ponad pół roku nie odnotowałem żadnego restartu,zawiechy,przycięcia. Jeśli coś innego miałoby działać jeszcze płynniej i wydajniej to musiało by wykonywać czynności zanim o nich jeszcze nawet pomyślę :)

Tak czytam czytam i wydaje mi się,że osoby tak negatywnie nastawione do androida bawiły się zasyfionymi telefonami,albo nie potrafią posługiwać się niczym innym co nie jest na iOSie....


Co masz na myśli mówiąc że nie potrafi się ktoś obsługiwać urządzeniem, które jest oparte na innej platformie niż iOS? Jeśli masz na myśli to, że po wyjęciu telefonu z pudełka musisz wgrywać na niego jakieś dziwne room'y, usuwać połowę plików itd to jest to bez sensu. Po wyjęciu telefonu z pudełka powinien od razu pracować tak jak powinien, czyli płynnie i bez przycięć.

#193 jezyk10

jezyk10
  • 16 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 00:39

Osobiście tak jak pisałem wcześniej posiadam kilka telefonów z Androidem. Wszystko jest fajnie, ale niestety do czasu. Ogółem chcę podać przykład dwóch dość wysłużonych już urządzeń mianowicie HTC Desire Z i Samsunga Galaxy S. Oba telefony śmigały błyskawicznie na początku, nic nie zamulało, normalnie żyletki! Jednak po zainstalowaniu kilku aplikacji, gier, wrzuceniu muzyki, zrobieniu kilkudziesięciu zdjęć i nagrania filmów oba zaczęły zwalniać. Zetka nawet do teraz ma takie zwichrowania, że aż śmieszne. Po zrobieniu zdjęcia nie ma go po prostu w galerii, trzeba odświeżać kartę SD i tak w kółko.(sprawa dotyczy również gubienia się MP3 czy filmów). SGS dawał radę trochę lepiej, ale w końcu też go dopadła ta bolączka starości. Nawet pomimo usunięciu kilku aplikacji i wywaleniu ok. 100 utworów to dalej nie było to co na początku. Ostatnio kolega próbował mi wysłać przez BT film z jego Note'a i ku mojemu zdziwienu Note się tak zawiesił, że absolutnie nic nie działało i potrzebne było wyciąganie baterii, również w galerii czy menadzerze plików jego Note strasznie kiepsko śmiga. Tak wygląda sprawa po kilkumiesięcznym użytkowaniu Androida, aczkolwiek zupełnie inaczej jest jeśli chodzi o sprzęt nowy i nie zasyfiony. Poprę to dowodem więc, obecnie mam na testach Huaweia G300 i pomimo słabych parametrów i zagraconej karty śmiga na prawdę szybko, ale gdy wgrałem 8 różncyh, potrzebnych mi aplikacji już było widać małe zwolnienie w płynności i szybkości systemu. Wraz z kupnem iPhone'a wiąże nadzieje, że po półrocznym użytkowaniu telefon nie zwolni tak, że będzie w stanie się zawiesić przy otwieraniu poczty. Decydując się na telefon z jabłuszkiem na tylnej części obudowy oczekuje na prawdę szybkiego działania i braku zbędnego zamulania się. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku ponieważ wiem, żę iP 4 nie jest pierwszej młodości i jemu można wybaczyć trochę więcej niż iP 5. :)

#194 szela_512

szela_512
  • 450 postów
  • SkądChoszczno , PL

Napisano 29 grudnia 2012 - 00:56

Moim zdaniem nie zawiedziesz się na iPhonie 4 . Sam miałem go rok , potem sprzedałem , kupiłem coś z Androidem , teraz mam Lumie 800 i już chcę wrócić do poczciwej "4". Ten system zbytnio nie zwalnia jak się zawali całą pamięc aplikacjami , muzyką , filmami itp. Choć przyznaje , czuć może minimalne zwolnienie , ale nie ma tragedii. I to nie jest tak , że zawalimy dajmy na to te 6 Gb w Werji 8Gb czy ile tam ma i odrazu zobaczysz lekki spadek wydajności. Musisz telefon używać i kiedyś tam gdzieś Ci zwolni , dłużej będzie się otwierać okno. Moim zdaniem Apple iPhone 4 może i nie jest już szczytem techniki , ale wolę go od wszystkich 2-rdzeniowców jak i jedno z Androidem lub Windows Phonem . iP4 na rynku trzyma niepowtarzalny design , system , dźwięk na słuchawkach..;)Wszczególności z tych 3 rzeczy liczą się pierwsza dwie , bo dobry dźwięk to i telefony z androidem zaoferują . Ale iPhone to klasa sama w sobie , to wykonanie...długo by wymieniać. Albo jestem fanatykiem Apple albo wszystkie telefony jakie w życiu miałem z Androidem (Galaxy S3 , Xperia X8 , HTC Desire , HTC ONE S ) czy obecna Lumia 800 nigdy nie robiły na mnie tego "wow" co iPhone'a . I nie mówię tu o wyglądzie ale ogólnie , podczas jakieś czynności wykonywanej na telefonie. Mimo , że iP4 to przeżytek przy SGS3 , to do iPhone'a mnie bardziej ciągło niż do samsunga. Magia Apple...

#195 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 29 grudnia 2012 - 01:18

Iphone 4 z 1ghz procesorem 1rdzeniowym i IOS na pokładzie jest dużo bardziej wydajny, ma dużo płynniejszą i stabilną pracę niż np. Galaxy SII na 2 rdzeniowym i androidzie GB/ICS.

No chyba sobie żartujesz, koleś. Dwukrotnie większa moc obliczeniowa, 1.2GHz dwa rdzenie vs 800MHz, ponadto lepszy układ graficzny i dwa razy więcej RAMu, dzięki czemu uruchomimy więcej aplikacji i będą one działać o wiele lepiej, niż na iP 4.

#196 jezyk10

jezyk10
  • 16 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 01:24

A właśnie, zapomniałem dodać o rzeczy, która jest dla mnie bardzo ważna. Chodzi mi o muzykę, ja ogółem uwielbiam słuchać utworów w dobrej jakości i dość głośno dlatego bardzo dużą uwagę przykuwam do jakości odtwarzanej muzyki, w tej kwestii nawet się nie pytam, ponieważ wiem, żę iP mnie zadowoli w 100% :) Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy przesiadka z ekranu ponad 4" na 3.5" nie będzie zbyt bolesna. Chociaż kiedyś posiadałem X8 i z tego co pamiętam w zupełności mi wystarczała, także może nie będzie aż tak boleśnie :P

#197 AssuanShi

AssuanShi
  • 346 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 12:06

No chyba sobie żartujesz, koleś. Dwukrotnie większa moc obliczeniowa, 1.2GHz dwa rdzenie vs 800MHz, ponadto lepszy układ graficzny i dwa razy więcej RAMu, dzięki czemu uruchomimy więcej aplikacji i będą one działać o wiele lepiej, niż na iP 4.


Jarasz się cyferkami?

#198 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 29 grudnia 2012 - 12:13

Jarasz się cyferkami?

Bo są one ważne. Nie wszystko da Ci system. Porównaj sobie dajmy na to GTA VC, gdzie ustawienia domyślnie są najniższe i tego nie zmienisz, a w SII mogę spokojnie dać wszystko na najwyższe i nie odczuję zacięcia. Tak samo z GTA III (które to jest słabej zoptymalizowane, szczególnie dźwięk). :>

#199 AssuanShi

AssuanShi
  • 346 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 12:25

Nie wszystko wychodzi z procesora i pamięci ram. Weź pod uwagę to, że na iOS każda gra jest optymalizowana pod konkretny telefon ;)

#200 szela_512

szela_512
  • 450 postów
  • SkądChoszczno , PL

Napisano 29 grudnia 2012 - 12:36

No chyba sobie żartujesz, koleś. Dwukrotnie większa moc obliczeniowa, 1.2GHz dwa rdzenie vs 800MHz, ponadto lepszy układ graficzny i dwa razy więcej RAMu, dzięki czemu uruchomimy więcej aplikacji i będą one działać o wiele lepiej, niż na iP 4.


Wytłumaczę Ci jedną rzecz. Jeżeli chodzi o płynność i niezawodność pracy - iOS z mocą obliczeniową iPhone'a 4 kładzie większość Androidów 2 rdzeniowych włącznie z Galaxy SII. Jeżeli natomiast zalezy Ci na grach , które nie zawsze są dopracowe (wiem bo miałem sgs3) ale każde będzie chodzić płynniej na SII niż na iPhonie 4 (chodzi mi o te wymagające pokroju GTA 3 , GTA Vice City itp). Ale człowieku. Moim zdaniem nawet taki stary iPhone 4 jest dużo lepszym wyborem niż SII. Na Samsungu pograsz tylko w te bardziej wymagające gry , na androida mało kiedy wychodzą te tzw mini gierki które ciągle pojawiają sie na iOS (takie popierdółki co ich tony jest w App Store).
Co do dźwięku to nawet nie mam co komentować . Jeżeli tak stoisz za SII , to pewine jakiś czas go miałeś albo się nim bawiłeś dłuższą chwilę. Dźwięk na sgs2 to tragedia przez duże "T". Gorszego dźwięku w życiu nie słyszałem . Chodzi mi oczywiście o słuchawki. Moja Lumia 800 która tez nie jest uważana , za potwora wśród telefonów pod względem dźwięku , daje lepiej radę . Ogólnie telefon gra bardzooo słabo i miernie. Jest dosyć cicho , wszystkie dźwięki są zniekształcone , zatłumione , jest słaby dół a góra to w ogóle.
Podsumowując. iPhone 4 nie wybiera się do mocnych gier które wymieniałem wyżej. iPhone 4 to telefon dla kogoś , kto szuka dobrze wykonanego , płynnego telefonu . iP4 zapewni dostęp do dużo lepiej dopracowanych aplikacji dzięki App Store . Taka zwykła aplikacja FB jest dużo płynniejsza na iPhonie 4 niż na SGS2. Kolego , liczy się system nie bebechy. Samsung włożył do SGS3 potwornie mocne wnętrze , a taki iP4S radzi sobie lepiej w grach ;)

Jakbym miał wybierać między SII a iPhone 4 to tylko iPhone. Dźwięk i wykonanie samsunga mnie odrzuca.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych