Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

warto jeszcze kupować iPhone 4?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
863 odpowiedzi w tym temacie

#126 zerohunter

zerohunter
  • 248 postów

Napisano 09 października 2012 - 19:34

Też się zastanawiam, obecnie mam Desire HD, słucham trochę muzyki, głównie telefonu używam do surfowania po necie, pyknięcia fotki, i czasem zagrania w jakąś gierkę, gps będę używał, bateri tak w sumie to mogę codziennie ładować, tylko mnie martwi ten problem z anteną, co wy o tym sądzicie? Dla mnie to jest kwestia dozbierania, czy prędzej czy później, iP i tak będę kupował.

#127 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 października 2012 - 19:52

Też się zastanawiam, obecnie mam Desire HD, słucham trochę muzyki, głównie telefonu używam do surfowania po necie, pyknięcia fotki, i czasem zagrania w jakąś gierkę, gps będę używał, bateri tak w sumie to mogę codziennie ładować, tylko mnie martwi ten problem z anteną, co wy o tym sądzicie?

Dla mnie to jest kwestia dozbierania, czy prędzej czy później, iP i tak będę kupował.


Nie martw się anteną. Jeśli nie masz rąk jak Hulk albo nawet i zakryjesz cały telefon to i tak zasięg nie spadnie do zera.

#128 Piter80

Piter80
  • 106 postów

Napisano 09 października 2012 - 20:02

Mieszkam w uk i roznica w zasiegu jest znaczaca miedzy 4 a 4s.Moze mam felerny model ip4,ale zasieg jest sredni.iP4s ma w tym samym miejscu o 2 kreski lepszy zasieg.

#129 zerohunter

zerohunter
  • 248 postów

Napisano 09 października 2012 - 20:03

Łapę dużą mam, jeszcze nikogo z większą nie spotkałem;] Boję się skoku z 4,3 na 3,5.

#130 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 października 2012 - 08:01

Łapę dużą mam, jeszcze nikogo z większą nie spotkałem;]

Boję się skoku z 4,3 na 3,5.


Co za problem zobaczyć iphone'a w jakimkolwiek salonie?

#131 bacaaa

bacaaa
  • 392 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 października 2012 - 09:13

Co za problem zobaczyć iphone'a w jakimkolwiek salonie?

Powinno być w wybranym salonie :-)

#132 zerohunter

zerohunter
  • 248 postów

Napisano 10 października 2012 - 19:33

Do najbliższego salonu 20km, chyba że mówicie o iSpocie, to 60. Będę szukał stronki, w której porównują 4 i 4s, tzn. co nowego wprowadza 4s, za 4 przemawia trwał JB.

#133 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 października 2012 - 00:24

Phone Size - Phone size comparison made easy!

Wydrukuj sobie w 1:1.

#134 coryza

coryza
  • 24 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 11 października 2012 - 08:16

Czy pogłoski o nowym iPhone 4 dla Chin dają jakieś realne nadzieje na dłuższe jego wspieranie przez Apple?

#135 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 października 2012 - 08:41

Czy pogłoski o nowym iPhone 4 dla Chin dają jakieś realne nadzieje na dłuższe jego wspieranie przez Apple?


Skąd takie nowiny?

#136 coryza

coryza
  • 24 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 11 października 2012 - 09:53

Skąd takie nowiny?

na przykład z 9to5mac.

#137 Reno

Reno
  • 59 postów
  • SkądChrzanów

Napisano 12 października 2012 - 17:30

Pytanko, jedna z naszych sieci komórkowych oferuje dziś iP4 już za 800 zł. W tym samym abonamencie iP4s kosztuje ok. 1500 zł... Prześledziłem poprzednie trzynaście stron tego wątku i.. wciąż mam dylemat. Kilka miesięcy temu pisaliście, że warto kupić "czwórkę", ponieważ jeszcze przez dwa lata Apple będzie go wspierał. Jesteśmy po premierz iP5 i teoretycznie, w stosunku do tego co pisaliśie, iP4 pozostał rok życia w sklepach.... Dodam, że telefon ma mi służyć w pracy, dzięki Icloud. Kupić 4 czy zainwestować w 4s? Pozdrawiam

#138 Kondri

Kondri
  • 79 postów

Napisano 14 października 2012 - 16:30

Opłaca się brać nówkę z simlockiem za 1600? NOWY BIAŁY iPhone 4S 16GB, ZAFOLIOWANY !!!! (2712565083) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jaki koszt zdjęcia simlocka (najtaniej)? Czy też można użyć tej karty geveley ( czy jakoś tak)? Czy lepiej jednak szukać, nawet używki, ale bez simlocka? :>

#139 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 14 października 2012 - 16:38

Pytanko, jedna z naszych sieci komórkowych oferuje dziś iP4 już za 800 zł. W tym samym abonamencie iP4s kosztuje ok. 1500 zł... Prześledziłem poprzednie trzynaście stron tego wątku i.. wciąż mam dylemat. Kilka miesięcy temu pisaliście, że warto kupić "czwórkę", ponieważ jeszcze przez dwa lata Apple będzie go wspierał. Jesteśmy po premierz iP5 i teoretycznie, w stosunku do tego co pisaliśie, iP4 pozostał rok życia w sklepach.... Dodam, że telefon ma mi służyć w pracy, dzięki Icloud. Kupić 4 czy zainwestować w 4s?

Pozdrawiam

Ta... a 3GS to co? Stara już maszyna, dziwili się, że dostał iOS 5, a teraz dostał nawet iOS 6. 4S jest mocniejszy od 4'ki, ale za to ma gorszą baterię, o całe 100h podczas spoczynku, co jest zauważalne. Jeżeli nie będziesz na nim grać, tylko używać jako TELEFONU z dostępem do neta, to bierz 4kę.

#140 Q-Jot

Q-Jot
  • 68 postów

Napisano 15 października 2012 - 11:36

Ta... a 3GS to co? Stara już maszyna, dziwili się, że dostał iOS 5, a teraz dostał nawet iOS 6. 4S jest mocniejszy od 4'ki, ale za to ma gorszą baterię, o całe 100h podczas spoczynku, co jest zauważalne. Jeżeli nie będziesz na nim grać, tylko używać jako TELEFONU z dostępem do neta, to bierz 4kę.


Ale jak jest ze stabilnością 4-rki? Nie zamula przy Safari, iPodzie i Mapach? Aplikacje się nie wieszają? Sam stoję przed wyborem telefonu teraz, jestem power-userem i boję się, że 4-rka nie sprosta moim oczekiwaniom pod względem szybkości i stabilności, ale róznica w cenie między 4S to 1/3 wartości telefonu :/

#141 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 15 października 2012 - 16:33

Ja mam 4kę od blisko dwóch lat. Telefon jest prawie idealny, ale rzeczywiście widać już spadki wydajności (np w App Store) no i często aplikacje się wykrzaczają z powodu braku pamięci. (Path np). Także ja już zamówiłem iPhone 5. Ale nie są to spadki wydajności tak bardzo bolesne żeby nie dało się go użytkować. Powiem wręcz więcej. iPhone 4 jest wydajniejszy niż nowe HTC i Samsungi za tę cenę.

#142 sereksztum

sereksztum
  • 335 postów

Napisano 17 października 2012 - 17:05

Mam iphone 4 i uważam, że nadal warto go kupować. Fakt, najnowszych tytułów gier za jakiś czas już nie obsłuży, albo będzie podobnie jak w przypadku GTA III, ale to co najważniejsze, czyli wyjątkowo dobry wyświetlacz, Aparat na wysokim poziomie ( jasne, ze w 4S lepszy, ale ten z 4ki jest na prawdę wystarczający ), odtwarzacz muzyczny bije każdą konkurencję. Jeżeli chodzi o płynnośc menu i samego telefonu jest idealna. Nie ma scięć jak to miałem w przypadku androida :) wg mnie. jeżeli ktoś używa telefonu jako telefonu, a nie chce sie bawić w to kto ma lepsze zdjęcia, czy jaka to super gra mu nie ruszy, uważam, że 4 jest mega dobrym wyborem, szczególnie, że cena już tak nie straszy :)

#143 zerohunter

zerohunter
  • 248 postów

Napisano 20 października 2012 - 10:01

Brat ma komis, może uda mu się w atrakcyjnej cenie kupić 4 albo 4s, będę czekał. BTW. mam androida, i wszystko mam absolutnie płynne.

#144 maciek1027

maciek1027
  • 100 postów

Napisano 04 listopada 2012 - 15:22

Siemka, mam mały problem. Nie wiem czy kupić iphone 4 16GB za 1000zł, czy może ipod touch 4G 32GB + Nokia Lumia 610/710 Wiadomo za iphonem przemawia, że jest to jedno urządzenie ale tylko 16GB Nokia jako telefon zapewne w zupełności mi wystarczy - sms, rozmowa, coś na internecie zobaczyć + plus mapy od noki. Aparatu potrzebuje tylko do robienia sporadycznych zdjęć tekstu. I o samą płynność systemu nie muszę się martwić. A cała zabawa : sporadycznie gierki i muzyka (przede wszystkim muzyka) na ipodzie. Różnica cenowa na korzyść ipod + nokia

#145 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 04 listopada 2012 - 15:37

Siemka, mam mały problem. Nie wiem czy kupić iphone 4 16GB za 1000zł, czy może ipod touch 4G 32GB + Nokia Lumia 610/710

Wiadomo za iphonem przemawia, że jest to jedno urządzenie ale tylko 16GB

Nokia jako telefon zapewne w zupełności mi wystarczy - sms, rozmowa, coś na internecie zobaczyć + plus mapy od noki. Aparatu potrzebuje tylko do robienia sporadycznych zdjęć tekstu. I o samą płynność systemu nie muszę się martwić. A cała zabawa : sporadycznie gierki i muzyka (przede wszystkim muzyka) na ipodzie.

Różnica cenowa na korzyść ipod + nokia


W życiu nie ładowałbym się w 2 urządzenia.

Pozdrawiam

#146 lysy27b

lysy27b
  • 23 postów
  • SkądPiotrków Trybunalski

Napisano 04 listopada 2012 - 15:41

Odpowiem Ci z własnych doświadczeń, że warto dopłacić i kupić 4 nawet w wersji 16gb niż pchać się w ipod toucha + nawet udany model lumii 610, lecz średniej jakości:) Iphone 4 robi przyzwoitej jakości fotki, a pamięć 16gb w zupełności Ci wystarczy jeśli będziesz grał sporadycznie w jakieś gierki i słuchał muzyki tak jak wspomniałeś. No i oczywiście będziesz mógł pisać, dzwonić i korzystać z internetu:) Podsumowując będziesz miał wszystko w jednym, bardzo dobrej jakości urządzeniu i biorąc pod uwagę walor cenowy najmniej stracisz jeślibyś chciał go później odsprzedać.

#147 vannityy

vannityy
  • 106 postów
  • SkądSopot, PL

Napisano 10 listopada 2012 - 15:22

A ja dalej się zastanawiam, gdyż nie jest to łatwy wybór. Jednak mimo wszystko wolałbym kupić telefon z którego sam będę mógł ściągnąć folię. Czekałem aż stanieją ceny iP w salonach komórkowych, ale jak dla mnie ceny są w dalszym ciągu zaporowe.. W dodatku iP4 sprzedawany jest np. w sieci P-y jedynie w wersji 8GB, co dla mnie jednak jest zbyt skromnym rozmiarem.. W miarę upływu czasu, spójrzmy sobie prawdzie w oczy. Obecnie używam Nokii 5800XpressMusic, każdy nowszy telefon będzie dla mnie wybawieniem, gdyż na tą cegiełkę nie mogę już patrzeć. Dlatego coraz przychylniej patrzę na iPhone'a 3GS z racji tego, że dostał iOS 6.0! :o Oczywiście, że bardziej podoba mi się design czwóreczki, retina, oraz świetny aparat, oraz to że jest niewątpliwie szybszy.. ale oceniając moje potrzeby czego ja tak naprawdę wymagam od telefonu to: telefonowania, sms'owania, w dużej mierze iPod, zdjęcia moim zdaniem również świetnie wychodzą 3GS (nie jest to jakoś 4S, ale przecież do dobrej jakości zdjęć używamy lustrzanki), parę aplikacji - Facebook, Twitter, Youtube, Adobe Reader. Przeglądarka safari zbyt często chodzić nie będzie.. Angry Birds oraz inne mało wymagające gry, maniakiem konsoli 4s nie jestem. Na allegro są oferty sprzedaży iP 3GS 16GB/32GB za ok. ~ 950 - 1000zł. Proszę o pomoc w wyborze. :) Chyba, że Samsung Galaxy S Advance za 1zł z Orange ;D ale naprawdę tym razem chciałbym używać jabłuszka :D

#148 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 11 listopada 2012 - 03:31

Ja bym jednak skusił się na iphone 4 16gb bez simlocka w twoim przedziale cenowym, będzie dłużej wspierane, unikalny design + jednak mniej problemów w porównaniu do 3gs który jest już trochę stary. Galaxy S Advance miałem, również z orange. Po tygodniu używania wróciłem do salonu orange i poprosiłem o wymianę na drugiego iphona 4 + moja dopłata :)

#149 vannityy

vannityy
  • 106 postów
  • SkądSopot, PL

Napisano 16 listopada 2012 - 15:25

nie znalazłem jeszcze "czwórki" w idealnym stanie, bez simlocka, bez wad technicznych w przedziale cenowym 1100-1200 zł.. w sumie 3GS patrząc po "nóweczkach" na allegro, też trzyma się w okolicy 1100-1200 zł.. ten sprzedawca co wystawia po 819 zł (jest zbyt podejrzany z racji tego, że telefony są wysyłane z Hong Kongu/Singapuru) najlepiej byłoby mi znaleźć czwórkę 16GB gdzieś na raty w sklepie, co jest praktycznie niemożliwe.. wszędzie tylko 4S gdzie cena to 2399 zł.. :/ a to już poza moim zasięgiem.. :( w Play'u są jabłka tylko 8GB..

#150 Martinl8

Martinl8
  • 23 postów
  • SkądBełchatow, Poland

Napisano 16 listopada 2012 - 23:01

Też noszę się z zamiarem kupna iPhone'a 4. 4S jest poza moimi możliwościami. Ale mam dylemat bo nie wiem czy ten telefon jeszcze podoła. - bardzo dużo piszę sms i na 3G dobrze mi się je pisało - dużo korzystam z poczty - muzyka - internet - aparat - mapy - GG - facebook - twitter Czy da się komfortowo jeszcze używać "czwórki" w takich zadaniach?? Od razu zaznaczam, że nie gram.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych