Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Znalazłem iPhone 3GS - KRAKÓW !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#26 Satine

Satine
  • 21 postów

Napisano 27 listopada 2011 - 18:01

Brawa za uczciwość! Miałam swojego iPhona 4 zaledwie ok 2 miesięcy, zostawiłam go na biurku dla klientów... i zorientowałam się, że go nie mam :( dzwonię na telefon a on wyłączony! Boże! Jak ja się stresowałam! Ukradli mi i od razu wyjęli kartę, wyłączyli i już go nigdy nie odzyskam. Zaczęłam analizować, i po klientach którzy rano odwiedzili mój punkt zaczęłam dzwonić do osób na które wystawiłam faktury. Pierwszy tel, że on nie ma, drugi tel, też nie ma. Trzeci tel do firmy w Katowicach, mówię, że ich pracownik drukował coś u mnie i wystawiłam mu fakturę i czy mogę do niego telefon. Oni, że nie mogą mi podać, ale zadzwonią do niego. Za 10 min telefon: to klient, mówi, że ma mój telefon w torbie, między wydrukami i już do mnie jedzie :D Jak przyszedł do mnie to oddał telefon, mówiąc, że niechcący musiał go zgarnąć :) Oczywiście podziękowałam nie chciał nic, ale udało mi się mu w podzięce wręczyć chociaż Ptasie Mleczko :P Tylko nie rozumiem dlaczego telefon się wyłączył.

#27 kosa666

kosa666
  • 322 postów

Napisano 27 listopada 2011 - 18:01

No to właśnie odbywa się odbieranie nagrody ;D

#28 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 27 listopada 2011 - 18:07

Godzina 18:00 Sisar ląduje w szpitalu, z powodu nerwowego chłopaka koleżanki :) Podziwiam za uczciwość!

#29 Coleiro

Coleiro
  • 35 postów
  • SkądZ Daleka :)

Napisano 27 listopada 2011 - 18:10

Jutro będą o nim pisać wszystkie gazety :D PS. Sam jestem ciekaw co tam się teraz dzieje łuchuchu... Pewnie niedługo zda nam relacje z przebiegu wydarzeń ^^

#30 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 27 listopada 2011 - 18:12

Ciekawe ile osób z grona Myapple by tak zrobiło. Niestety podejrzewam, że większość zachowała by go na własność.

#31 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 listopada 2011 - 18:20

Ciekawe ile osób z grona Myapple by tak zrobiło. Niestety podejrzewam, że większość zachowała by go na własność.


Nie sądzę, przecież spokojnie mogliby Cie namierzyć. Kraść iPhone się nie opłaca.

#32 Sisar

Sisar
  • 252 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 listopada 2011 - 18:28

Panowie spokojnie... ja mam żonę itd.... Tel oddany, dziewczyna fajniutka, ale Michasss8 miał trochę racji - przyszła z chłopakiem :) Przyniosła podziękowania w formie wina półsłodkiego, nie chciałem, ale też bardzo lubię takie wino więc długo się nie opierałem ;) Dzięki wszystkim za słowa poparcia, nie wiedziałem, że spotka się to z tyloma komentarzami, dzięki.... Nie wyobrażam sobie jednak innego rozwiązania tej sprawy, tym bardziej, iż mój zawód stawia mnie raczej po drugiej stronie barykady niż złodzieje, jeśli wiecie co mam na myśli ;)

#33 Two4Player

Two4Player
  • 315 postów
  • SkądZe Szwecji, ale aktualnie to Polska

Napisano 27 listopada 2011 - 18:32

Podziwiam :) Choć ogólnie wierzę w ludzi i wierzę, że większość użytkowników tego forum postąpiłaby tak samo... Zamiast narobić sobie wrogów i żyć w stresie, można w ten sposób zyskać nowych przyjaciół, a kto wie, może i kogoś więcej. Bardzo pozytywnie! :)

#34 KamilRonek

KamilRonek
  • 219 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 listopada 2011 - 18:44

Gratuluje! Oby więcej taki ludzi !

#35 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 27 listopada 2011 - 18:50

Powinieneś dostać uścisk dłoni prezesa MyApple. Code!....Code gdzie jesteś! :)

#36 kozielski555

kozielski555
  • 31 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 27 listopada 2011 - 18:51

O Stary, ale akcja ;D Też bym się wkurzył, gdybym stracił mojego poczciwego ipka, ale koleżanka mogła troche łagodniej Cię potraktować, a nie od razu wiązankę puszczać ;p szacun dla Ciebie ;-)

#37 danieltorba

danieltorba
  • 48 postów

Napisano 27 listopada 2011 - 19:02

jakby przyszla bez chlopaka i ty bylbys sam w domu to bys cos podzialal.

#38 crash5

crash5
  • 404 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 listopada 2011 - 19:04

Sisar szacunek :) Jesteś wzorem!

#39 adziopak

adziopak
  • 77 postów
  • SkądRzeszów, Poland

Napisano 27 listopada 2011 - 19:16

znajomy zgubił mba (sic). ale zanim zorientowal sie ze go zgubil ktos zapukal do drzwi z jego torba z mba :P na laptopie nie bylo hasla a mial zapisane dane swoje w rachunkach i pewnaa miła ładna 24-latka mu go przywiozła ;P oczywiscie doszlo do zaproszenia do mieszkania

#40 Lukaszmaly1

Lukaszmaly1
  • 243 postów
  • SkądKatowice

Napisano 27 listopada 2011 - 19:18

Miałem podobna sytuacje dwa lata temu. Udało mi się z właścicielką szybko skontaktować i oddać telefon, tylko ze u mnie skończyło się tak ze jesteśmy razem już dwa lata, jesteśmy zaręczeni i spodziewamy się dziecka :P

#41 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 listopada 2011 - 19:20

Miałem podobna sytuacje dwa lata temu. Udało mi się z właścicielką szybko skontaktować i oddać telefon, tylko ze u mnie skończyło się tak ze jesteśmy razem już dwa lata, jesteśmy zaręczeni i spodziewamy się dziecka :P


Gratuluję! :)

#42 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 27 listopada 2011 - 19:29

A jak dojdzie do rozwodu to bedzie wina apple xD

#43 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 listopada 2011 - 19:34

A jak dojdzie do rozwodu to bedzie wina apple xD


Androida ;)

#44 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 listopada 2011 - 19:43

Jak kiedyś(niedajboże : D) uda mi sie zgubić telefon to mam nadzieje, że znajdzie go ktoś taki jak ty :D

#45 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 listopada 2011 - 19:59

Gratuluję zarówno autorowi, jak i poszkodowanej. Temat rozwiązany i uważam, że można zamknąć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych