Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 4 czy 4s ? co lepsze ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#76 RAK

RAK
  • 1 507 postów
  • SkądNYC

Napisano 30 listopada 2011 - 15:52

Miałem na myśli przypadek gdybym musiał z niego korzystać.

#77 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 30 listopada 2011 - 15:59

Są. Wyświetlacza softem nie naprawisz (scan lines, nierówne podświetlenie) - choćby to.

No to wymienisz w serwisie, żaden problem.

A jeżeli za miesiąc wszystkie będą idealne, dzięki dopracowaniu softa, to znaczy, że trzeba było wtedy wypuścić iPhona, a nie robić z niego publiczną betę.

Mogli rownie dobrze poczekać jeszcze 1000 lat i dopiero wypuścić przeźroczystego iPhone'a a nie ten badziew. Akurat najlepszym testerem jest życie, czyli ludzie korzystający z telefonow w rożnych warunkach. W labolatorium tego nie przetestujesz. W końcu chyba lepiej dostawać te aktualki niż nie dostawać jak wiekszość telefonów najwiekszego konkurenta, tam trzeba kupić cały nowy telefon żeby mieć nowszy soft.

#78 iMaks

iMaks
  • 1 323 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 listopada 2011 - 16:07

Nie ma porównania pomiędzy samsungami a iPhone'm. Samsung może się podobać tylko tej osobie, która nie miała styczności z iPhonem. Trzymałem się, trzymam i będę trzymał tego, że iPhone jest najlepszy ;).

#79 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 30 listopada 2011 - 17:58

No to wymienisz w serwisie, żaden problem.

Wymienią? Żaden problem?

Dla Regenersis to nie jest wada, oni tego nie widzą. A serwis - parę stów i wymienią, rzeczywiście żaden problem...

#80 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 30 listopada 2011 - 18:44

Wymienią? Żaden problem?

Dla Regenersis to nie jest wada, oni tego nie widzą. A serwis - parę stów i wymienią, rzeczywiście żaden problem...


No to sie wyprowadź z tego kraju i nie mieszaj jakiegoś śmiecia z regenersis z marką Apple.

#81 virttu

virttu
  • 245 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 listopada 2011 - 20:43

ja na allegro widziałem iPhone 4 16gb white za tyle co iPhone 4s 32 gb co prawda iPhone 4 był nowy a 4s używany... ale to i tak bardziej opłaca dopłacić np 400 zł i kupić 4s

#82 BartT-GSM

BartT-GSM
  • 272 postów
  • SkądOpole/Lubliniec

Napisano 30 listopada 2011 - 21:01

Zmieniłem czwórke na 4s i jestem zadowolony , plynnosc zwiekszyla sie , mam lepszy zasieg , lepszy aparat no i.... to siri :) Fajna zabawa.

#83 mar99

mar99
  • 829 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 grudnia 2011 - 09:11

Ja mialem zmieniac na 4S lecz po przeczytaniu watku o nastepcy czworki, wole poczekac na 5 lub chociaz na jakies zmiany, ktore wyeliminuja ten ogrom problemow.

#84 Equerdo

Equerdo
  • 34 postów

Napisano 01 grudnia 2011 - 11:01

jaki ogrom problemów? :) rozumiem ze nigdy nie czytałeś opinii o produktach w internecie. Tak już internet ma, każdy ma swoja opinie. Np. Ktoś tu napisał ze biały się bardziej brudzi. Mój Iphone 4S (jak na razie) ma jedna wadę, jeżeli można mówić w tych kategoriach, czasami wibracje trochę brzęczą...ale jakby mi ktoś nie powiedział nawet bym nie zauważył, albo byłoby to naprawdę mało ważne przy zaletach.

#85 mar99

mar99
  • 829 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 grudnia 2011 - 12:01

Poczytaj wątek o 4s i wyciągnij wnioski.

#86 CeBeeR

CeBeeR
  • 1 362 postów
  • SkądUK

Napisano 01 grudnia 2011 - 12:26

czasami wibracje trochę brzęczą...ale jakby mi ktoś nie powiedział nawet bym nie zauważył


Tak właśnie działa "kółko wzajemnej adoracji". MyApple jest niestety miejscem, gdzie prawda na temat urządzeń jest zakazana - gdzie potencjalny nabywca tylko może przeczytać zachwyty... a niech ktoś tylko spróbuje przedstawić fakty.

#87 Equerdo

Equerdo
  • 34 postów

Napisano 01 grudnia 2011 - 12:41

"Poczytaj wątek o 4s i wyciągnij wnioski."

Tak właśnie działa "kółko wzajemnej adoracji". MyApple jest niestety miejscem, gdzie prawda na temat urządzeń jest zakazana - gdzie potencjalny nabywca tylko może przeczytać zachwyty... a niech ktoś tylko spróbuje przedstawić fakty.




Dwa posty jeden pod drugim...to sekundę....co mam czytać, jak wątki "prawdziwe" są zakazane? Totalny absurd...

Każdy telefon na świecie ma wady, każdy. Tak jak każdy inny produkt. A ponieważ "każdy" ma dostęp do sieci, to każdy może się na ten temat wypowiadać. Przecież nikt wam nie karze kupować Iphone 4S.

Aaa co do faktów. To ja podałem fakty na temat mojego Iphona 4S (którego ty chyba nie masz), ze wszystko działa sprawnie, może oprócz wibracji, ale ta wada jest prawie niezauważalna. Mam kłamać ze coś nie działa aby lepiej dopasować się do twoich uprzedzeń?

#88 Mirko791

Mirko791
  • 4 558 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 01 grudnia 2011 - 12:56

Tak właśnie działa "kółko wzajemnej adoracji". MyApple jest niestety miejscem, gdzie prawda na temat urządzeń jest zakazana - gdzie potencjalny nabywca tylko może przeczytać zachwyty... a niech ktoś tylko spróbuje przedstawić fakty.


Serio?

http://myapple.pl/ip...e-wrazenia.html

100 stron opinii o iPhonie 4s, a na każdej możesz przeczytać jakieś krytyczne uwagi o nowym modelu.

#89 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 grudnia 2011 - 18:14

Tak właśnie działa "kółko wzajemnej adoracji". MyApple jest niestety miejscem, gdzie prawda na temat urządzeń jest zakazana - gdzie potencjalny nabywca tylko może przeczytać zachwyty... a niech ktoś tylko spróbuje przedstawić fakty.


Zależy w jakim tonie, jak ktoś zachowuje sie jak obrażona ksieżniczka i obrzuca g*wnem całe Apple a najcześciej nie umie z czegoś korzystać lub trafił na wadliwy egzemplarz. Takie same "fakty" jak te w TVN.

#90 CeBeeR

CeBeeR
  • 1 362 postów
  • SkądUK

Napisano 01 grudnia 2011 - 20:21

Firma Apple / Microsoft czy cokolwiek innego, nie maja bezpośredniego przełożenia na dany produkt. Kupując, oczekuje ze będzie spełniał pewne oczekiwania, nie zaś ze będę mógł dołączyć do grona wielbicieli. Tak naprawdę - mnie osobiście nie interesuje kto stoi za iPhone - zrobiło go Apple - w porządku, ale jeżeli zrobiłby go Panasonic - nie sprawiałoby mi to różnicy. Mówiąc o "kółku wzajemnej adoracji" miałem na myśli chociażby sprawę z anteną w iPhone 4 - gdzie wielu "zwolenników" nie było w stanie pogodzić się z faktem o tym, ze ów problem istnieje. Podobnie jest teraz - w jaki sposób zostanie to rozwiązane, jak wielu urządzeń to dotyczy - za wcześnie by mówić. Problemy sprzętowe czy programowe nie przekładają się na stwierdzenie, ze "Apple to gówno" - bo nie ma to nic do rzeczy. To jest znak czasów, ze hardware i software trafia do konsumenta niedopracowane - a pierwsi klienci są za darmo betatesterami.

#91 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 grudnia 2011 - 13:57

Kupując, oczekuje ze będzie spełniał pewne oczekiwania, nie zaś ze będę mógł dołączyć do grona wielbicieli.


Jesli chcesz, żeby cos spełniło Twoje oczekiwania w 100% to nie szukaj w sklepach, internecie itd. Idź na studia inżynierskie i sam sobie stworz smartfona. Ideałów nie ma, bo każdy smartfon jest wizją jego producenta a nie garniturem szytym na miare dla każdego klienta z osobna. Akurat iPhone'a traktuje sie w Apple jako "dziecko" Steve'a i to Steve sobie go wymyślił na swoje potrzeby a przy okazji spodobał sie kilkuset milionom ludzi na świecie. Gdyby Apple traktowalo swoje produkty jak samsung, lg czy inni to iPhone pewnie zasuwalby na czymś podobnie wolnym jak Android a samych modeli miałbys w ciagu roku tyle co dni w kalendarzu. Tylko ze wtedy słowo iPhone nie znaczyloby w gąszczu smartphone'ow tyle co znaczy dzisiaj.
Zasada w kupowaniu sprzętu jest prosta, kupujesz to co ma najmniej wad Twoim zdaniem i korzystasz, po pewnym czasie owe wady wydają sie juz zaletami, bo odzwyczajasz sie od jakichś tam flashow, bt czy radia fm.

#92 4PPL3

4PPL3
  • 82 postów

Napisano 10 grudnia 2011 - 14:50

Miałem zamiar kupić 4s, ale jak wrzuciłem na swoją czwórkę ponad 1500 zdjęć i zobaczyłem, że wszystko nadal chodzi bez najmniejszych zacięć stwierdziłem, że jego czas jeszcze nie dobiegł końca.

#93 daarek

daarek
  • 26 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 19:06

lepsze jest wrogiem dobrego

#94 pinokio

pinokio
  • 4 postów

Napisano 02 maja 2013 - 22:26

Jeżeli można, to odświeżę temat. Zastanawiam się nad kupnem używanego iPhona 4s. I pojawia się pytanie, czy warto, czy wsparcie systemowe będzie jeszcze trwało na tyle długo, że będzie to opłacalna inwestycja. Ewentualnie mam jeszcze opcję żeby zaczekać pół roku i wtedy kupić 5, pewnie też już używanego. Proszę o pomoc

#95 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 03 maja 2013 - 00:56

4s to ostatni dobry iphone, ale najlepiej poczekaj se pol roku i kup nowke, tego bubla 5 nawet nie bierz pod uwage, no chyba, ze 5s jesli bedzie mial design 4/4s to mozna pomyslec.

#96 pinokio

pinokio
  • 4 postów

Napisano 03 maja 2013 - 10:53

No ok, ale głównie chodzi mi o to, czy nie będzie tak, że kupię 4/4s i po pół roku już nie zainstaluję żadnej nowej aplikacji bo telefon będzie 'stary'. Jeżeli ma mieć wsparcie systemowe jeszcze co najmniej 2 lata to mogę kupić nawet teraz, tylko że używkę.

#97 Wujek

Wujek
  • 56 postów

Napisano 03 maja 2013 - 11:03

5S bedzie mial design 5. A 4S to wciaz dobry smartphone i powinien jeszcze posluzyc. 4s jeszcze z dwa lata będzie wspierana

#98 YToJay

YToJay
  • 12 postów

Napisano 29 maja 2013 - 15:12

4s to ostatni dobry iphone, ale najlepiej poczekaj se pol roku i kup nowke, tego bubla 5 nawet nie bierz pod uwage, no chyba, ze 5s jesli bedzie mial design 4/4s to mozna pomyslec.


Dlaczego nazywasz 5 bublem? Miałeś chociaż go w ręce? Porównywałeś osobiście 4s z 5? Myślę, że nie skoro mówisz, że to bubel. Telefon sprawia wrażenia naprawdę lekkiego, solidnego i jest zrobiony jak przystało na urządzenie z górnej półki.
Myślę, że jeśli zależy ci na większym ekranie to weź 5 ale jeżeli wolisz bardziej kompaktowe urządzenia i koniecznie design 4/4s to weź 4s, również będziesz zadowolony przez najbliższe 2 lata. 3GS z 2009r dostał aktualizacje z 5 z 2012r, więc nie widzę problemu w tym, że 4s z 2011r. dostanie aktualizacje z iphone'a z 2014r. a może nawet z 2015. Apple wyróżnia się na tle konkurencji naprawdę dobrym wsparciem więc o to się nie martw.

#99 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 29 maja 2013 - 21:22

Dlaczego nazywasz 5 bublem? Miałeś chociaż go w ręce? Porównywałeś osobiście 4s z 5? Myślę, że nie skoro mówisz, że to bubel. Telefon sprawia wrażenia naprawdę lekkiego, solidnego i jest zrobiony jak przystało na urządzenie z górnej półki.

Gdybym nie uzywal tego telefonu to bym sie nie wypowiadal...a dlaczego tak uwazam to juz w jakims temacie pisalem...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych