Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 4 czy 4s ? co lepsze ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#51 conkerkh

conkerkh
  • 458 postów

Napisano 29 listopada 2011 - 21:39

3GS tez jest wolny, 4 w sumie tez, dlatego zmienilem...

Pilka jest prosta, masz kase na 4S to bierz, lepiej go sprzedasz, nia masz kasy na 4S to bierz 4 proste...


4S muli tak samo jak zwykla 4, iPad 2 tez muli poczekaj na iphona 10

#52 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 29 listopada 2011 - 21:39

Jakie to ma znaczenie skoro siedzi cały czas w Stanach jak wskazuje na to podpis.... ?


On tak, inni nie koniecznie... chodzilo ze proponowal innym kupic 4 bo jest tani... mialem 3gs z lockiem bez mozliwosci sciagniecia, nigdy wiecej!

#53 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 listopada 2011 - 21:47

O czym ty piszesz?
To nie ma nic wspólnego z CF, a jest jedynie konsekwencją Tethered JB.

---------- Wpis dodano o 15:37 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:36 ----------

A poza tym, nie wiem czy wiesz jest już Semi-Tethered JB.


No a CF nie ma nic wspolnego z tethered JB ? To zrób untethered JB na 5.0.1 na iPhone 4S, albo chociaż 4... albo nie nawet na 3GS z drugiego sortu.

#54 Pekus12

Pekus12
  • 369 postów
  • SkądM-ka

Napisano 29 listopada 2011 - 21:50

Wszystko tanieje, i śmieszne jest ciągłe śledzenie czy spadnie cena na miesiąc o 50 zł czy może 50 zł i 30gr. Kupuje sprzęt taki który mnie zadawala w 100% i w nosie mam to czy go sprzedam przed premierą IP5 za 1300zł czy 1250zł czy może 1249 i 75 gr. Trzeba było kupić nokie 3310 i nic już cena nie spadnie. A tak to będziesz teraz przeżywał w 300 postach, że 4S się nie opłaca bo mój 3GS wspaniale działa. Cieszymy się wszyscy z twojego wyboru, i przestań już majaczyć o porównaniach 3G z 4S bo to już kompletnie odbiega od wątku tego tematu...


Idź w piz***u cwaniaczku bo mnie drażnisz. Nie czaisz że nie chodzi mi o to, że ,,Ja mam Gs i to jest najlepszy telefon'' Bo pewnie wiesz że sam zamierzam zmienić na 4. Tylko chodzi o to że te telefony stanieją. I jeśli ktoś decyduje się na jego zakup a jednocześnie nie chce stracić kasy to powinien się wstrzymać. Przecież telefon nie jest na wieki i za jakiś czas znowu go zmieni. Chodzi o to, żeby dany model kupić w takim momencie żeby przy ewentualnej sprzedaży stracić jak najmniej. Teraz rozumiesz o co mi chodzi? NO prościej już naprawdę nie potrafię wyjaśnić.
Kupując nowe auto przykładowo Arfa Romero (nie pamiętam gdzie to wyczytałem) Po ok 2 latach autko traci 50% wartości.
Kupując zaś to samo autko tylko nie nowe a powiedzmy 4 letnie tracimy po tym samym czasie czyli znowu 2 lata tracimy nie 50% a jakieś 10%*** I tak samo jest z telefonami.
Swego czasu (ok 2 lata temu) Arfa Romero była najbardziej tracącym na wartości autem stąd to 50%.
Arfa Romero- CELOWO NAPISANE Z ,,BYKIEM''

#55 conkerkh

conkerkh
  • 458 postów

Napisano 29 listopada 2011 - 21:52

Idź w piz***u cwaniaczku bo mnie drażnisz. Nie czaisz że nie chodzi mi o to, że ,,Ja mam Gs i to jest najlepszy telefon'' Bo pewnie wiesz że sam zamierzam zmienić na 4. Tylko chodzi o to że te telefony stanieją. I jeśli ktoś decyduje się na jego zakup a jednocześnie nie chce stracić kasy to powinien się wstrzymać. Przecież telefon nie jest na wieki i za jakiś czas znowu go zmieni. Chodzi o to, żeby dany model kupić w takim momencie żeby przy ewentualnej sprzedaży stracić jak najmniej. Teraz rozumiesz o co mi chodzi? NO prościej już naprawdę nie potrafię wyjaśnić.
Kupując nowe auto przykładowo Arfa Romero (nie pamiętam gdzie to wyczytałem) Po ok 2 latach autko traci 50% wartości.
Kupując zaś to samo autko tylko nie nowe a powiedzmy 4 letnie tracimy po tym samym czasie czyli znowu 2 lata tracimy nie 50% a jakieś 10%*** I tak samo jest z telefonami.
Swego czasu (ok 2 lata temu) Arfa Romero była najbardziej tracącym na wartości autem stąd to 50%.
Arfa Romero- CELOWO NAPISANE Z ,,BYKIEM''


Kup Bugatti Veyron z limitowanej edycji nie straci na wartosci a zyska....

#56 Pekus12

Pekus12
  • 369 postów
  • SkądM-ka

Napisano 29 listopada 2011 - 21:53

Nie mówimy o Hiper Sportach za taką kasę której Sam nie potrafisz (z resztą ja też) sobie wyobrazić

#57 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 29 listopada 2011 - 21:57

4S muli tak samo jak zwykla 4, iPad 2 tez muli poczekaj na iphona 10


Wiem ze muli, ale mniej ;p

#58 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 listopada 2011 - 21:58

Nie mówimy o Hiper Sportach za taką kasę której Sam nie potrafisz (z resztą ja też) sobie wyobrazić


A to ciekawe bo taki iPhone 2G kosztuje już wiecej niż rok temu. Jest ich tak mało, że to niemal eksponat muzealny (mówie o tych sprawnych).

#59 Pekus12

Pekus12
  • 369 postów
  • SkądM-ka

Napisano 29 listopada 2011 - 22:00

No poleci tera do góry bo jak sam słusznie zauważyłeś jest ich mało. CZYT. (w polsce towar którego jest mało jest bardzo pożądany,) Pożądany (W polsce to równoznaczne z DROŻSZY) Kurde takich prostych rzeczy nie kumacie. Słabo mi

#60 RAK

RAK
  • 1 507 postów
  • SkądNYC

Napisano 29 listopada 2011 - 22:04

A to ciekawe bo taki iPhone 2G kosztuje już wiecej niż rok temu. Jest ich tak mało, że to niemal eksponat muzealny (mówie o tych sprawnych).


Na eBay.com ostatnio poszedł nowy 2G za...$1300.

#61 Pekus12

Pekus12
  • 369 postów
  • SkądM-ka

Napisano 29 listopada 2011 - 22:08

Nie ma już nowych 2G, może jakieś odrestaurowane. Chcecie zrobić biznes super? Ku zafoliowany 4s i nie otwieraj. ZA 4 lata jak już będzie nie do zdobycia zafoliowany wystawiasz swój i sprzedajesz w ciągu godziny

#62 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 29 listopada 2011 - 22:10

Pekus12... widocznie masz za malo kasy, jakbys mial cos wiecej to bys tak nie myslal... przykladowo, jezdze firmowym x6 za x kasy, co 12miesiecy zmieniamy bo tak wychodzi najtaniej, jakbym mial zmieniac co kilka lat to ten x6 bylby g warty... najgorzej kypic pierwszego, na ktorego trzeba wylazyc kupe kasiory, pozniej to juz pestka...

Wracajac do iphona, kupilem za 350€ 3gs z lockiem (mialbyc bez), wyszla czworka, sprzedalem 3gs za 250€ dolozylem 250 i mialem nowa 4, 4 sprzedalem za 330 (ponad roczny) kupilem 4s za 500, czyli dolozylem 170, efekt taki ze za te 3 fony dalem nieco ponad 3k (bez zadnych umow)

"U mnie" 2g odrestaurowany mozna dorwac za niecale 500zl

http://www.leboncoin...868.htm?ca=17_s

#63 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 29 listopada 2011 - 22:40

@Pekus12
Kolego strasznie robisz rozpierdziel w tym temacie, wykłucasz sie coś cały czas, nie wiem co chcesz udowodnić ale Proszę Cię przestań...
A co do tego że nie ma nowych iPhone 2g to proszę Original iPhone 4gb still sealed in the box! - YouTube
Jak będe u znajomego w przyszłym tygodniu zrobie, ma także nie-odpakowanego 2g 4gb z 2007 roku.

Co do Tematu, używałem 4ki od pazdziernika do czerwca, potem miałem przygode z Galaxy s 2 od samsunga i od piatku znowu jestem u swoich (tj 4s)
Wrażenia?
4s jest super szybki, aparat duzo lepszy.
Jesłi miałbym Ci pomóc to powiem tak, jeśli 4ka to bez simlocka, nowa i za atrakcyjną cene (np 1700 albo mniej), 4ka jeśli nie chesz grać w jakieś nowe gry, i możesz poczekać troche dłużej na załadowanie strony w safari jest OK.
A 4s jest znacznie szybszy, ale cena (2500 na allegro) i duża ilość wad (ryzyko trafienia na wadliwy egzemplarz jest bardzo duża, co widać po tym forum).
Wybór pozostawiam tobie

#64 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 30 listopada 2011 - 00:13

Nie ma wadliwych egzemplarzy. Wadliwy jest soft, za miesiąc wszystkie bedą juz "idealne".

#65 chrzanek

chrzanek
  • 99 postów

Napisano 30 listopada 2011 - 00:19

a czy 4s ma możliwość zoomowania podczas kręcenia filmów?

#66 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 30 listopada 2011 - 08:31

Idź w piz***u cwaniaczku bo mnie drażnisz. Nie czaisz że nie chodzi mi o to, że ,,Ja mam Gs i to jest najlepszy telefon'' Bo pewnie wiesz że sam zamierzam zmienić na 4. Tylko chodzi o to że te telefony stanieją. I jeśli ktoś decyduje się na jego zakup a jednocześnie nie chce stracić kasy to powinien się wstrzymać. Przecież telefon nie jest na wieki i za jakiś czas znowu go zmieni. Chodzi o to, żeby dany model kupić w takim momencie żeby przy ewentualnej sprzedaży stracić jak najmniej. Teraz rozumiesz o co mi chodzi? NO prościej już naprawdę nie potrafię wyjaśnić.
Kupując nowe auto przykładowo Arfa Romero (nie pamiętam gdzie to wyczytałem) Po ok 2 latach autko traci 50% wartości.
Kupując zaś to samo autko tylko nie nowe a powiedzmy 4 letnie tracimy po tym samym czasie czyli znowu 2 lata tracimy nie 50% a jakieś 10%*** I tak samo jest z telefonami.
Swego czasu (ok 2 lata temu) Arfa Romero była najbardziej tracącym na wartości autem stąd to 50%.
Arfa Romero- CELOWO NAPISANE Z ,,BYKIEM''



Zmień w końcu tego lekarza.... Nie rozumiesz, że mam w DUPIE to za ile go sprzedam za jakiś czas? Każdy kupuje to na co go stać, a ty tylko liczysz liczysz, licznik kuźwa...nie stać Cie na 4/4S to trudno. Mało to kogo obchodzi tak samo jak te twoje wyliczanki.... Zbyt nerwowy jesteś panie licznik...

#67 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 30 listopada 2011 - 09:50

Panowie, przystopujcie. "w pizdu", "w dupie", u ginekologa jesteśmy, czy na forum publicznym? Chcecie sobie zaglądać w części intymne, to poza forum, na PRIV. Ja i większość użytkowników, nie chcemy w tym uczestniczyć.

#68 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 30 listopada 2011 - 11:33

Nie ma wadliwych egzemplarzy. Wadliwy jest soft, za miesiąc wszystkie bedą juz "idealne".

Są. Wyświetlacza softem nie naprawisz (scan lines, nierówne podświetlenie) - choćby to.

A jeżeli za miesiąc wszystkie będą idealne, dzięki dopracowaniu softa, to znaczy, że trzeba było wtedy wypuścić iPhona, a nie robić z niego publiczną betę.

#69 iMaks

iMaks
  • 1 323 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 listopada 2011 - 11:42

a czy 4s ma możliwość zoomowania podczas kręcenia filmów?


Obecnie nie ma takiej możliwości.

#70 mateusz0093

mateusz0093
  • 52 postów
  • SkądPruszków

Napisano 30 listopada 2011 - 13:23

@GacolekPL Mam do Ciebie takie pytanie czy warto wymieniać iP na Samsunga galaxy s2.

#71 iMaks

iMaks
  • 1 323 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 listopada 2011 - 13:38

@GacolekPL

Mam do Ciebie takie pytanie czy warto wymieniać iP na Samsunga galaxy s2.


Podchodząc do tego obiektywnie zależy co chciałbyś mieć w telefonie.

#72 mateusz0093

mateusz0093
  • 52 postów
  • SkądPruszków

Napisano 30 listopada 2011 - 13:41

Chodzi o to głównie czy jest się zadowolonym, że się zmieniło z iP na Samsunga.

#73 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 30 listopada 2011 - 14:05

Chodzi o to głównie czy jest się zadowolonym, że się zmieniło z iP na Samsunga.


Też jestem tego ciekaw. Mnie przeraża wykonanie tego telefonu. Tak to pewnie skusiłbym się na niego jako coś "nowego".

#74 RAK

RAK
  • 1 507 postów
  • SkądNYC

Napisano 30 listopada 2011 - 15:05

Scheissung? W żadnym wypadku! Nawet gdybym go dostał za Free.

#75 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 listopada 2011 - 15:47

Ja bym go przyjął jakby był za free i od razu na aukcje za 1000 zł ;D szybka kasa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych