Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowa reklama Galaxy S 2 - Nabija się z Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

#51 untaztood

untaztood
  • 564 postów

Napisano 23 listopada 2011 - 17:12

I co z tego jak i tak dalej ma Androida...

#52 eroberto1

eroberto1
  • 285 postów
  • SkądŁódź

Napisano 23 listopada 2011 - 17:13

Lol, czyli iPhone do niedawna też był tandetny bo miał plastikową obudowę... Reklama super i z tego co czytałem będzie to wieloreklamowa kampania. Co do hipokrytów - była kiedyś taka baaaaarzo długa kampania która się naśmiewała z PC i jakoś wtedy było ok. Samsung przejął metody Apple w tym temacie. Cytat o kreatywności poprzez posiadanie Maca jest bardzo trafny.

Bardzo istotna jest jeszcze jakosc plastiku, nie wiem jaki był iPhone bo 4S to moj pierwsza słuchawka z logo jabłka, miałem natomiast kiedyś plastikowego samsunga ominie gdzie z choromowanego plastiku po kilku miesiącach zeszla powłoka i wyglądało to paskudnie, a pozatym telefon był "plastikowo zabawkowy". Może to przez moje wielkie łapy ale ja muszę czuć ze mam w ręku solidny sprzęt a nie zabawkowy telefon mojego syna:)

#53 MACkoł

MACkoł
  • 6 postów

Napisano 23 listopada 2011 - 17:15

I co z tego jak i tak dalej ma Androida...

Tak z ciekawości, to co masz na tym iOS, ze tak się go trzymasz i nie mogłbyś go zamienić na inny. Tylko nie napisz mi czasem ogólnie Appstore.

#54 eroberto1

eroberto1
  • 285 postów
  • SkądŁódź

Napisano 23 listopada 2011 - 17:17

Może obudowa od Galaxy s2 wydaje się tandetna, ale napewno lepiej spełnia swoje zadanie w przypadku upadku niż krucha obudowa iPhone'a, bo jest o wiele bardziej elastyczna.

crash test Iphone 4S VS Samsung Galaxy II - YouTube


Jak ktoś chce pancerny tel to nie kupuje dotykowca, no ale ok każdemu sie może zdarzyć upadek ale mimo wszystko plastik samsunga jest dla mnie ble, jak będę chciał porzucac telefonem to mam Desire HD aluminiowa cegłę :)

#55 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 listopada 2011 - 17:18

Może obudowa od Galaxy s2 wydaje się tandetna, ale napewno lepiej spełnia swoje zadanie w przypadku upadku niż krucha obudowa iPhone'a, bo jest o wiele bardziej elastyczna.

crash test Iphone 4S VS Samsung Galaxy II - YouTube


Ten test jest nie realny. Byłem świadkiem sytuacji, gdzie iPhone 4 upadał z ponad metra na chodnik i nic oprócz lekkich obtarć mu nie było. (moja żona lubi upuszczać telefony:) )

Tak więc taki film sam potrafiłbym zrobić, w którym SGS II wyglądałby o wiele gorzej.

Druga sprawa, wole jednak sprzęt, który się dobrze trzyma i czuć, że się ma coś z dobrym wykonaniu, nie lekki plastik, niczym z bazaru :)

#56 MACkoł

MACkoł
  • 6 postów

Napisano 23 listopada 2011 - 17:21

Czemu jest nie realny ? Swobodny upadek obu telefonów, wynik jest taki, ze z iPhone juz praktycznie nie da sie korzystać, a u Galaxy poza lekkim uszczerbkom w pliastku nic nie jest. No ale tak, pewnie to spreparowane video, bo ktos chcial obsmarować iPhone. Zief.

#57 dziobolek

dziobolek
  • 336 postów
  • SkądDublin, Ireland, Ireland

Napisano 23 listopada 2011 - 17:24

Tak więc taki film sam potrafiłbym zrobić, w którym SGS II wyglądałby o wiele gorzej.


Just do it...

#58 eroberto1

eroberto1
  • 285 postów
  • SkądŁódź

Napisano 23 listopada 2011 - 17:24

Tak z ciekawości, to co masz na tym iOS, ze tak się go trzymasz i nie mogłbyś go zamienić na inny. Tylko nie napisz mi czasem ogólnie Appstore.

Ja ponad rok śmigam na androidzie, po przesiadce z wm 6.5 byłem zachwycony, i uważam ze nie jest to zły system ale jak sprobowalem iOS to zobaczyłem jak to wszystko smiga a jednocześnie zacząłem dostrzegać jakim mulem jest android, nie wspomnę już o aktualizacjach androida bo to temat rzeka, dodam tylko ze mimo wszystko zostawiam androida bo ma elementy które mi pasują.

#59 MACkoł

MACkoł
  • 6 postów

Napisano 23 listopada 2011 - 17:30

Ja ponad rok śmigam na androidzie, po przesiadce z wm 6.5 byłem zachwycony, i uważam ze nie jest to zły system ale jak sprobowalem iOS to zobaczyłem jak to wszystko smiga a jednocześnie zacząłem dostrzegać jakim mulem jest android, nie wspomnę już o aktualizacjach androida bo to temat rzeka, dodam tylko ze mimo wszystko zostawiam androida bo ma elementy które mi pasują.

Ja po przesiadce z WM 6.5 wlazłem na iOS i tez z poczatku bylem zachwycony, jak to pięknie chodziło, ale ten system jak dla mnie nie ma nic do zaoferowania. Niby Appstore jest taki swietny, bo ma tak dużo aplikacji. Szkoda, ze ogromna ich część jest kompletnie zbędna. Programiki dla dzieci. Lipny, malutki wyświetlacz który eliminuje komfortowe przeglądanie netu, ogladanie filmow/seriali, brak flasha, brak dobrych emulatorów (bardzo sobie cenie stare tytuły na PS1, amige, MAME itp). Jedyne w czym mi sie podobał iPhone było odtwarzanie muzyki, ale na androidzie mam taką samą jakość z odpowiednim programem. Jeszcze ten brak mozliwosci zmiany wyglądu, tylko wszedzie widac te ikonki programów. Dla mnie android bije iOS, a po wyjsciu 4.0 juz chyba zapomne co to jest iOS.
Chciałbym, zeby ktoś mi wytłumaczył co jest takiego świetnego w iOS bez czego nie da sie żyć.

#60 eroberto1

eroberto1
  • 285 postów
  • SkądŁódź

Napisano 23 listopada 2011 - 17:39

Takie dyskusje nie maja sensu, jeden lubi blondynki a drugi brunetki, moim zdaniem nikt cię nie powinien przekonywać o wyższości iOS a ty nikogo o wyższości androida, każdy ma to co lubi. Pozatym to chyba odchodzimy od tematu :)

#61 ar3kb

ar3kb
  • 4 635 postów
  • SkądSchlesierland - Königshütte/Laurahütte

Napisano 23 listopada 2011 - 17:40

Dla mnie super. Więcej takich wzajemnych reklam, a nie pozwów w sądach...

#62 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 listopada 2011 - 17:42

Dla mnie super.
Więcej takich wzajemnych reklam, a nie pozwów w sądach...


I jedno i drugie jest potrzebne.

#63 oktawian

oktawian
  • 22 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 listopada 2011 - 18:11

Zabawne.

#64 hesus30

hesus30
  • 239 postów
  • SkądDefaultCity

Napisano 23 listopada 2011 - 18:16

Zawsze nabijaja się ci co zadzroszczą..


Wynika z tego, że przez lata nabijania się z Microsoftu Apple jednak czegoś zazdrościł ;)

Według mnie Samsung pokazał, że nikt nie ma monopolu na nabijanie się z innych producentów. Apple robił to bardzo często, parodiując np. MS Windows czy komputerów PC.
I w sumie trochę racji ma, bo stanie w kolejce przez X dni tylko po to aby mieć wcześniej telefon jest dla mnie śmieszne.
Ta reklama nie zabierze klientów Apple, bo to typowa reklama utrwalająca a jej celem nie jest pozyskanie nowych klientów.

#65 tgr2007

tgr2007
  • 199 postów
  • SkądPolska

Napisano 23 listopada 2011 - 18:19

Bardzo fajna reklama, a jeszcze śmieszniejsze są obrażone miny co niektórych komentatorów, widoczne nawet bez FaceTime...

#66 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 listopada 2011 - 18:19

[mod]proszę skończyć z wycieczkami osobistymi[/mod]

#67 virttu

virttu
  • 245 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2011 - 18:23

[QUOTE=marda;1748924]Przewagę - ??? Samsung od zeszłego kwartału wyprzedził Appla pod względem sprzedaży smartfonów.


Tak Przewagę.. nie ważna jest ilość sprzedanego produktu, ważne jest aby produkt był dobry. Ludzie kupują Samsungi bo myślą, że są to tańsze zamienniki a tak nie jest... nigdy nie będą dorównywać Apple

---------- Wpis dodano o 18:23 ---------- Poprzedni wpis dodano o 18:21 ----------

[QUOTE=marda;1748924]Bardzo zabawna reklama i bardzo sprytne posunięcie Samsunga.

Samsung projektując GalaxyS II bezsprzecznie skonstruował bardzo dobry telefon, na podobnym poziomie jakościowym, co iPhone.

O ile moim zdaniem IOS 5 jest wciąż bardziej zaawansowany i bardziej ergonomiczny w użyciu niż Android, to sam telefon nie jest już niczym szczególnym. W takim razie dlaczego jest duuuużo droższy niż GalaxyS II - odpowiedź jest prosta marketing, marketing i jeszcze raz marketing.

Ludzie kupują iPhona, płacąc więcej niż za inne telefony, ponieważ myślą, że jest lepszy. W końcu nie da się obiektywnie udowodnić, że jest lepszy, albo gorszy. Teraz Samsung próbuje ich pokazać, że dają się wodzić za nos i w pewien sposób są "oszukiwani" przez Appla, coś jak w tej bajce, finale której okazało się, że "król był nagi".

---------- Wpis dodano o 15:45 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:41 ----------



Przewagę - ??? Samsung od zeszłego kwartału wyprzedził Appla pod względem sprzedaży smartfonów.

Samsung wyprzedził Apple w sprzedaży smartfonów - Biznes i prawo gospodarcze - Gazeta Prawna - Partner pracodawcy, narzędzie specjalisty[/QUOTE]

[QUOTE=marda;1748924]Przewagę - ??? Samsung od zeszłego kwartału wyprzedził Appla pod względem sprzedaży smartfonów.


Tak Przewagę.. nie ważna jest ilość sprzedanego produktu, ważne jest aby produkt był dobry. Ludzie kupują Samsungi bo myślą, że są to tańsze zamienniki a tak nie jest... nigdy nie będą dorównywać Apple

#68 iTrzeci

iTrzeci
  • 451 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2011 - 18:24

Świetna reklama : D

#69 pawelq

pawelq
  • 32 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 23 listopada 2011 - 18:30

Wiecie co, a tak troche z innej beczki. Sam jak jechalem metrem ostatnio to mialem cos takiego "o kurcze ale ma fajny duzy telefon :o " zwraca sie na to uwage. Tak pol zartem pol serio: I tak nie zamienilbym swojego ajfonika bo lofciam niezawodnosc i pewnosc dzialania:)

#70 slaj

slaj
  • 254 postów

Napisano 23 listopada 2011 - 18:44

nie mówi się "sejmsan" tylko "szajsung"!! i tyle w tym temacie ;-) szajsung to szit i tyle. nie przekonaja mnie mialem lodowke szajsung, monitor, telefon... wszystko szajs ;>

#71 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2011 - 19:02


szajsung to szit i tyle. nie przekonaja mnie mialem lodowke szajsung, monitor, telefon... wszystko szajs ;>


A potem się dziwić, że ludzie kpią z użytkowników Apple... ech.

#72 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 listopada 2011 - 19:22

nie mówi się "sejmsan" tylko "szajsung"!! i tyle w tym temacie ;-)

szajsung to szit i tyle. nie przekonaja mnie mialem lodowke szajsung, monitor, telefon... wszystko szajs ;>


Nie prawda. Samsung robi bardzo dobre sprzęty. Posiadam wymienione przez Ciebie sprzęty (oprócz telefonu) i wszystkie działają super. Samsung w ostatnich latach zrobił bardzo duży postęp.

---------- Wpis dodano o 19:22 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:03 ----------

A potem się dziwić, że ludzie kpią z użytkowników Apple... ech.

Dokładnie, ten gość to jakieś nieporozumienie, pisząc tak o firmie, która jest w czołówce.

#73 Majkpe

Majkpe
  • 394 postów

Napisano 23 listopada 2011 - 19:28

kozacka reklama, a szczególnie ci hipsterzy czekający z kubkami kawy :D

#74 wilczek0

wilczek0
  • 57 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 listopada 2011 - 19:31

Dobry sprzęt to i kolejka...

#75 Majkpe

Majkpe
  • 394 postów

Napisano 23 listopada 2011 - 19:34

Dobry sprzęt to i kolejka...


...hipsterów, kudłaczy i artystów w rejbanach. pięknie to zrobili :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych