Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kradzież przez forum :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#26 seba22

seba22
  • 421 postów
  • SkądKensington Beach

Napisano 11 czerwca 2007 - 23:32

Ciekawe ktory tego iPoda kupil pierwszy ?


Ja dokonałem zakupu 30 kwietnia i tego samego dnia wysłałem przelew.
A Ty newkind?

#27 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 11 czerwca 2007 - 23:42

wiecie co ja tu widze ostry przekret! I to na dosc spora kaske, tak dokladnie to nie wiadomo ile mu wyslali forumowicze tak naprawde moglo to byc 3k a moze wiecej teraz pare iPodow, wydaje mi sie ze to podlega pod §§.

#28 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 11 czerwca 2007 - 23:45

Trudno powiedzieć. A może niech każdy powie co i za co mu wysłał? Zsumujemy i będzie jasność?

#29 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 12 czerwca 2007 - 05:45

uczciwe dla tego ze nie zniknal z moimi pieniedzmi i nie wywali karty z komorki tylko rzadko bo rzadko ale dalo sie do niego dodzwonic co mnie uspokajalo niejako bo wiedzialem ze ten czlowiek nei zniknal ...

Jak miałeś wszystkie jego dane i dobrze udokumentowaną wpłatę to dużo by nie zdziałał znikając, bo i tak dało by się go odnaleźć. Nie robił wielkiej łaski oddając Ci kasę. To jego obowiązek, a pozbawiając Cię pieniędzy przez pewien czas już postąpił nieuczciwie.

#30 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 12 czerwca 2007 - 05:55

przelew został zrobiony z poczty!!!. mialem doplacic jescze 50 zl, ale nie dostalem jeszcze wyplaty i wplace je jak tylko ja dostane !. pozdrawiam.

#31 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 12 czerwca 2007 - 06:10

No z poczty to może iść nawet 2 tygodnie :)

#32 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 12 czerwca 2007 - 06:40

No z poczty to może iść nawet 2 tygodnie :)

I kolejne 2 tygodnie względnego spokoju. Proponuje aby użytkownik maniacco sam albo z pomocą kolegów, czy znajomych zrobił scana i zaszczytem jego ujrzenia obdarzył nas albo przynajmniej osoby najbardziej zainteresowane. Spowoduje to zdecydowaną poprawę jego wizerunku tutaj.

#33 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 12 czerwca 2007 - 09:44

dobry plan !!

#34 newkind

newkind
  • 74 postów

Napisano 12 czerwca 2007 - 09:47

ja dokonalem zakupu pod koniec lutego i na poczatku marca (zreszta mozna zobaczyc moj wpis w dziale gielda). po raz kolejny podkreslam ze ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo i dla mnie ten temat jest juz skonczony bo nic od nikogo nie rzadam ani do nikogo juz wielkich pretensji nie mam. po prostu koniec i tyle :)

#35 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 12 czerwca 2007 - 10:29

Wyglada to tak, jakbyscie sie chlopaki wpieprzyli w piramide finansowa. Kazdy kolejny frajer dajacy sie naciagac przez maniacco sponsoruje roszczenia poprzedniego frajera.

#36 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2007 - 16:36

Kazdy kolejny frajer dajacy sie naciagac przez maniacco sponsoruje roszczenia poprzedniego frajera.


jak napisał wyżej użytkownik maniacco:

dobry plan !!


Powiedziałbym nawet że świetny... ale jednak ma kilka wad.

#37 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 12 czerwca 2007 - 18:38

ale to ja pierwszy na to wpadlem :PPP

#38 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 czerwca 2007 - 18:51

Ja czekam na jego przeprosiny i niektorych forumowiczow tez co go tak dzielnie bronili...


1. Dlaczego Ty czekasz skoro nie jesteś*poszkodowany, a jedynie atakujesz wysnuwając niepoparte wnioski.
2. Czekasz na przeprosiny forumowiczów co go bronili ? Nie skomentuje, bo to przykre.
3. Wyrażasz w stosunku do jego osoby takie rzeczy, że jesteś*ostatnią osobą, która ma prawo pisać*to co właśnie napisałeś.

Nie chce tu bronić*maniacco, tylko prosze o trzymanie jakiegoś*poziomu i poszanowania dla drugiego człowieka. Niedawno całe forum mu współczuło, a teraz co... On Cie nie obraża, nie rozumiem więc dlaczego Ty jesteś wobec niego agresywny.

Pozdrawiam

#39 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 12 czerwca 2007 - 19:31

1. Dlaczego Ty czekasz skoro nie jesteś*poszkodowany, a jedynie atakujesz wysnuwając niepoparte wnioski.
2. Czekasz na przeprosiny forumowiczów co go bronili ? Nie skomentuje, bo to przykre.
3. Wyrażasz w stosunku do jego osoby takie rzeczy, że jesteś*ostatnią osobą, która ma prawo pisać*to co właśnie napisałeś.

Nie chce tu bronić*maniacco, tylko prosze o trzymanie jakiegoś*poziomu i poszanowania dla drugiego człowieka. Niedawno całe forum mu współczuło, a teraz co... On Cie nie obraża, nie rozumiem więc dlaczego Ty jesteś wobec niego agresywny.

Pozdrawiam


Ty tez juz lepiej sie nie wypowiadaj.Twoj temat tez nie byl za bystry.
Czytales taki dluuuuugi post maniacco a propos mnie ? <- wlasnie dlatego chce przeprosin.
Ja tez mu zaufalem i nawet jakis tydzien temu napisalem mu ze w niego wierze ze naprostuje niektore sprawy ale po tym jak sie znalazlo nowych pare osob nacietych to raczej mam prawo tak zareagowac!mnie tez zawiodl i tyle.
Ps. Powiem ci ze Ty juz masz sprawe z glowy ale niektorzy nie!a ty jak byles obsrany bo maniacco chcial cie przekrecic
to potrafiles zalozyc temat taki jaki zalozyles, poprostu zalatwiles swoja sprawe i masz to w dupie ale niektorzy NIE!
SPRAWA BEDZIE ZALATWIONA JAK WSZYSTKIE PIENIADZE ODDA!
Wtedy mozemy porozmawiac...

#40 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:10

Panowie. Zanim się wzajemnie pozagryzacie, ochłońcie może chwilę i zastanówcie się nad swoim postępowaniem. @razorek84: faktem jest, że wymaganie przeprosin od ludzi, którzy bronili Maniacco jest, hm, bez sensu. Jeżeli potwierdzi się obecny obraz sytuacji, oni są również ofiarami własnej naiwności. Owszem, nie stracili pieniędzy, ale również są poszkodowani, bo taka sytuacja podkopuje wiarę w innych ludzi.

#41 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:14

POwszem, nie stracili pieniędzy, ale również są poszkodowani, bo taka sytuacja podkopuje wiarę w innych ludzi.


No wlasnie, a Toszak pierwszy skamlal ze maniacco to zlodziej, ze nie ma zaufania do spolecznosci forum, a teraz jeszcze ochrzania innych. Toszak, Ty juz lepiej daj spokoj, sam zaczales a teraz podwijasz kite i slodzisz maniacco'wi. Ludzie byli tutaj po twojej stronie, a Ty teraz gryziesz te pomocne dlonie ? :)

#42 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:15

Panowie. Zanim się wzajemnie pozagryzacie, ochłońcie może chwilę i zastanówcie się nad swoim postępowaniem.
@razorek84: faktem jest, że wymaganie przeprosin od ludzi, którzy bronili Maniacco jest, hm, bez sensu. Jeżeli potwierdzi się obecny obraz sytuacji, oni są również ofiarami własnej naiwności. Owszem, nie stracili pieniędzy, ale również są poszkodowani, bo taka sytuacja podkopuje wiarę w innych ludzi.


Moze faktycznie z tymi przeprosinami sie zagalopowalem.
@Heidi: masz swieta racje co do wiary ludzi, dodam jeszcze ze internet sam w sobie jest malo ufny i dlatego takie wydarzenia powinny byc karane bez wzglednie.
Bylem w stanie zrozumiec pierwsze wpadki ale jak doszlo jeszcze kilka osob
to wybaczcie ale rece mi opadaja z bezradnosci.

#43 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:20

A do mnie dzisiaj Maniaco zadzwonił, przeprosił i obiecał załatwić wszystko w tym tygodniu. Czekam i wierzę, że będzie ok. Pytał co na forum bo nie ma dostępu. Wstrzymajmy się chwilę - napiszę co wynikło.

#44 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:21

A moze cos a propos Seba22 mowil Maniacco ?

#45 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:27

Nie, mówiliśmy o "naszych zaległościach" i ogólnie o tym, że głupio i nie ma kompa i że szybko będzie chciał wyjaśniać, żeby nie wyjść żle...

#46 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:42

Panowie. Zanim się wzajemnie pozagryzacie, ochłońcie może chwilę i zastanówcie się nad swoim postępowaniem.
@razorek84: faktem jest, że wymaganie przeprosin od ludzi, którzy bronili Maniacco jest, hm, bez sensu. Jeżeli potwierdzi się obecny obraz sytuacji, oni są również ofiarami własnej naiwności. Owszem, nie stracili pieniędzy, ale również są poszkodowani, bo taka sytuacja podkopuje wiarę w innych ludzi.


Jako jedna z osób broniących Maniacco chciałem powiedzieć że nie czuję się ofiarą własnej naiwności. Broniąc Maniacco wogóle nie miało dla mnie znaczenia czy zarzuty są prawdziwe czy nie. Niesmaczny był dla mnie, i ciągle jest, lincz jaki się tu odbywa. Jeżeli koleś jest oszustem, jest policja która powinna zająć się sprawą, dobrze że potencjalni nowi kupcy zostali uprzedzeni, ale w tym wątku więcej jest budowania stosu niż przydatnych informacji.

#47 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:45

Jak wysłał Pocztą kasę to niech wyśle skan potwierdzenia i sprawy nie ma, a przynajmniej nikt go już tak mocno nie będzie atakował, ale wątpie czy ktoś jeszcze coś od niego kupi.

#48 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:45

@Heidi: masz swieta racje co do wiary ludzi, dodam jeszcze ze internet sam w sobie jest malo ufny i dlatego takie wydarzenia powinny byc karane bez wzglednie.


Myślisz że kara śmierci byłaby odpowiednia? Czy może za łagodna?

#49 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:48

Myślisz że kara śmierci byłaby odpowiednia? Czy może za łagodna?


Mnie się wydaje że to zależy od tego jak by była wykonana... krzesełko, gaz, zastrzyk, szubienica... no i oczywiście na koniec wina i igrzysk ;)

#50 Halibut

Halibut
  • 668 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 czerwca 2007 - 21:49

pisze się "bezwzględnie" - czy nie? ;) Gubię wątek albo zbyt OT się wypowiadacie. A może to wina tego Martini? Ja czekam do soboty.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych