Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przestroga przed oszustem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
454 odpowiedzi w tym temacie

#351 tHome

tHome
  • 169 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 05 czerwca 2012 - 16:40

Nastąpił przełom w sprawie, dzisiaj otrzymałem pismo od prokuratury w Ostrołęce i wuala po 5 miesiącach mają tego skurwy**.
Kpiną jest czas w jakim sprawa została zakończona po dostarczeniu takich informacji jakie dostarczyłem ale cóż, ważne że coś ruszyło.


" Akt oskarżenia wraz z wnioskiem w trybie art. 335&1kpk przeciwko Łukaszowi Kruczykowi oskarżonemu o popełnienie przestępstwa z 286&1 KK. "

Jest to gówniarz mający 24 lata, jeśli ktoś wie o co chodzi w tym wątku to na pewno go to zainteresuje chociaż osoby które zostały oszukane a jest ich mniej więcej koło 250 > + i zgłosiły sprawę na pewno dostaną takowe pismo do domu.
Chciałbym teraz go zobaczyć i usłyszeć tą jego pewność w głosie kiedy robiłem prowokacje a on twierdził że prokuratura może mu naskoczyć to się doczekał, ponoć zesrany z podkulonym ogonkiem bo naciągnął ludzi an prawie 500 tys. złotych od razu stwierdził że odda wszystkim pieniądze bo takowy wniosek został złożony - wtedy grozi mu 2 lata, jeśli nie odda to wyrok opiewa do lat 10. Ponieważ są tutaj także sprawy wykorzystywania danych osobowych itd itp.

APELUJE DO WSZYSTKICH KTÓRZY ZOSTALI OSZUKANI PRZEZ TEGO SKURW** ABY !:

- według kodeksu który przewiduje całkowity zwrot pieniędzy i zadośćuczynienie w stosunku do pokrzywdzonych którzy mają prawo zgłosić się na rozprawę w Ostrołęce i wnioskować o odszkodowanie i zwrot kwot które zostały wpłacone na konto w/w oszusta.

- każdy kto został oszukany a nie zgłosił nigdzie sprawy niech też się zgłosi i walczy o swoje pieniądze

- każdy oszukany może wytoczyć powództwo cywilne w celu dochodzenia roszczeń majątkowych wynikających bezpośrednio z popełnienia przestępstwa.

Dojechali skurw** i zakończyła się jego jakże dochodowa działalność. !
Pozdrawiam !

#352 barlit176

barlit176
  • 5 postów

Napisano 06 czerwca 2012 - 08:28

Jeżeli ktoś został oszukany przez osobę o nr konta 50102055581111181069800053 lub 93194010766047410600000000 proszę o kontakt.

#353 revids

revids
  • 8 postów

Napisano 11 czerwca 2012 - 14:08

Do thome; Po tylu miesiącach taka wspaniała wiadomość. :) Mam tylko nadzieję, że chodzi o tego samego oszusta, który oszukał mnie - Marcina Ziółkowskiego/Lewandowskiego, Bydgoszcz (Duracza), Trzęsacz (Letniskowa). Jeśli tak, to zaraz zadzwonię do prokuratora, króry prowadzi moją sprawę. Temat na forum jest dość długi, próbowałem ogarnąć Twoje wpisy, ale tych nazwisk oszustów jest trochę. Nie bardzo się orientuje w przestępczych manierach, ale oczywistym, że za tymi aukcjami, nazwiskami może się kryć jedna osoba. Więc może to ten sam

#354 Felinis

Felinis
  • 37 postów

Napisano 12 czerwca 2012 - 15:36

Na 2 stronie tego wątku tHome napisał, że numer konta tego oszusta zaczyna się na 68 1140 itd. Ja przelałem kasę na to samo konto, więc myślę, że uda się odzyskać pieniądze.

#355 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 13 czerwca 2012 - 16:01

Kochani!
Czy to oznacza, ze osoba podajaca sie za nizej wymienione przezemnie:

Marcin Ziółkowski
lub
Zbigniew Lewandowski

Dane do przelewu ktore dostałem:
Zbigniew Lewandowski
Letniskowa 19/11
Trzęsacz
72-344
woj. zachodniopomorskie
mBank/MultiBank (tu dodaje bo Multi bo w toku dalszej korespondencji powiedział ze to konto w MultiBanku)
90114020170000490212851963

numer telefonu: 531390667 534-588-432 (ten znalazlem na innym serwisie w ktorym tez dodał ogłoszenie)
gg: 40362037
adresy mailowe z ktorych otrzymałem maile:

stanme@wp.pl
kajcpoczta@wp.pl

Barbara Tuczkowska

Letniskowa 19/11

72-344 Trzęsacz

CitiBank 71 1030 0019 0109 8518 0494 2743


to tak jak napisal tHome:

" Akt oskarżenia wraz z wnioskiem w trybie art. 335&1kpk przeciwko Łukaszowi Kruczykowi oskarżonemu o popełnienie przestępstwa z 286&1 KK. "

czy ja dobrze rozumiem?

zglosilem swoja sprawe najpierw na prokurature, pozniej sprawa zostala przekierowana na komende i nie dostalem do tej pory pisma ktore by mowilo o umozeniu, czy tez o rozwiazaniu sprawy? dostalem tylko informacje o wszczeciu dochodzenia.

tHome:

w takim razie jesli ja dostane takie samo pismo? co mam wtedy robic?


Mam nadzieje ze to ta sama menda i ze odzyskam jednak swoja kase...
z gory dzieki i pozdrawiam.

#356 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 14 czerwca 2012 - 15:44

to na bank ten koles ktory i mnie oszukal, teraz pytanie jesli zglosilem sprawe na policje, to co mam dalej robic zeby ta kase odzyskac? gdzie mam z tym isc? jestem z Warszawy i nie dam rady zglosic sie na rozprawe w Ostrołęce..;/

#357 beerman

beerman
  • 2 postów
  • SkądZielonka

Napisano 14 czerwca 2012 - 17:25

to na bank ten koles ktory i mnie oszukal, teraz pytanie jesli zglosilem sprawe na policje, to co mam dalej robic zeby ta kase odzyskac? gdzie mam z tym isc? jestem z Warszawy i nie dam rady zglosic sie na rozprawe w Ostrołęce..;/


1. Dzwonisz do Ostrołęki do sądu - tłumaczysz sytuację. Sprawdzasz, w którym wydziale jest sprawa.
2. Porozmawiaj co możesz zrobić.
3. Wysyłasz odpowiednie pismo i jesteś w sprawie bez jeżdżenia.

#358 suptype

suptype
  • 1 postów

Napisano 14 czerwca 2012 - 19:59

Ostrzegam forumowiczów przed użytkownikiem Partigil Partigil" ogłaszającym się na tablica.pl. Cos kręci: twierdzi, że jest w delegacji, podaje dane do przelewu na nazwisko B...a Fa...r > >>>>> W... 28b/1 > >>>>> xx-xxx Gniezno > >>>>> mBank 68 1140 ... 3102 7422 5559 Proponuje tylko spisanie umowy, itp, telefony w wyjątkowo niskich cenach w Warszawie. Może wyłudzac dane osobowe. Bądźcie czujni, ja na szczęście nie dałem się naciągnąć.

#359 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 14 czerwca 2012 - 22:58

1. Dzwonisz do Ostrołęki do sądu - tłumaczysz sytuację. Sprawdzasz, w którym wydziale jest sprawa.
2. Porozmawiaj co możesz zrobić.
3. Wysyłasz odpowiednie pismo i jesteś w sprawie bez jeżdżenia.


Dziekuje, właściwie teraz czekam na pismo odnosnie tego jak ma sie moja sprawa która zgłosiłem w Warszawie, ale mysle ze warto zebym na dniach zadzwonił do sądu i sprobował coś u stalić.


PS. Pamietam rozmowe z policjantem ktory przyjmowal moje zeznania, powiedział że zazwyczaj gdy złapani sprawcy slysza wyroki od razu są chetnie do oddania kasy zeby tylko kara nie byla taka wysoka.

#360 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 19 czerwca 2012 - 23:18

dostalem pismo od prokuratury w ktorym jest napisane ze prowadza postepowanie przeciwko niejakiej Barbarze Tuczkowskiej i innym podejrzanym -.- chyba jednak wystosuje pismo do tej prokuratury z Ostrołęki moze to cos zmieni.

#361 iwona1223

iwona1223
  • 15 postów

Napisano 21 czerwca 2012 - 09:16

Policja nie potwierdza że Łukasz K to ta sama osoba ,która oszukała nas wszystkich.Na logike jeżeli tHome dostał pismo że złapali sprawce a wcześniej podaje dane ,które i my posiadamy to łączy się to w całość ..dlaczego policja tego nie widzi?Po rozmowie z Prokuraturą w Ostrołece dowiedziałam się że pokrzywdzonych jest 5 osób sprawa jest w sądzie trzeba udowodnić szersze działanie sprawcy najlepiej pełnomocnika wziąść.

#362 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 21 czerwca 2012 - 20:05

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie.
Pamiętaj, na tym forum bezwzględnie przestrzegamy zasad jęz. polskiego. Przeczytaj koniecznie TO.

#363 iwona1223

iwona1223
  • 15 postów

Napisano 22 czerwca 2012 - 14:39

Nasza radość była krótka.Bardzo sympatyczna pani prokurator w moim mieście wytłumaczyła to w ten sposób;nasze pieniądze wpłynęły na konto,którego właścicielem był Marcin Ziółkowski,ale ,,orginalny Pan Ziółkowski o niczym nie wie a kradzież dowodu miał zgłoszoną na policji,,więc jeżeli oszust nie przyzna się do używania w/w danych jest CZYSTY!Nasza sprawa na dniach zostanie umorzona.Nie możemy również dosłać do Sądu w Ostrołęce naszych akt bo nie ma powiązania.Sprawa na pewno odbędzie się na dniach bo wpłynęła do sądu 1 czerwca a ilość pokrzywdzonych się nie zmienia.Niech mu chociaż zrobią DYKTANDO to będziemy wiedzieć czy to ten sam oszust analfabeta.

#364 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 22 czerwca 2012 - 23:03

Nosz kur*#*&!@$ w takim razie najlepiej zaiwanic komus dokumenty zalozyc konto (najwyrazniej nie ma z tym problemu) i otworzyc dzialalnosci i okradac ludzi. Spoko, że bank nie przeprowadza weryfikacji osób ktore otwieraja rachunek w ich placowkach... w takim razie moze pociagnąć Bank w ktorym mial konto do odpowiadzialnosci za to, że nie sprawdził wiarygodnosci danych osoby zakladajacej, a może jeszcze lepiej koles zalozyl konto przez znajoma osobe ktora pomogla mu obejsc sprawdzenie wiarygodnosci. To jest kur*$# śmiech na sali. Polska to jeden wielki syf i tym samym raj dla złodziei. Tyle chyba z mojej strony./

#365 tHome

tHome
  • 169 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 22 czerwca 2012 - 23:09

Ludzie przeciez to jedna i ta sama osoba, spraw on bedzie mial masę a to tylo jedna z nich :) Najpierw muszą rozpatrzec wnioski które wpłynęły najwcześniej w tym Moj :) Więc prosze o niewypisywanie bzdur bo na wszystko są dowody więc nie ma tak jak sie nie przyzna to jest czysty ... Zadeklarował zwrot kwot i tegonsie musi trzymać chociaz spraw o kradzież dokumentu tożsamości okradaniana ludzi z pieniędzy to on bedzie mial multum ja stawiam cos kolo pól roku jeszcze samych spraw sądowych :) Pozdro, walczcie o swoje :) Ta gnida musi zgnic do końca za kratkami :) A Barbara Tluczkowska to albo jego ciotka, babka lub jakas bezdomna której ukradł dowod. Mam nawet skan dowodu tej Pani po prowokacji która kiedyś przeprowadziłem przód i Tyl ;) Wszystko jestes policji więc spraw jest wiele ale dotyczą jednej osoby :) z tego względu każda bedzie rzpatrywana oddzielnie

#366 iwona1223

iwona1223
  • 15 postów

Napisano 22 czerwca 2012 - 23:31

Jakie dowody?Jakie wnioski wpływają?Gdzie?Nie mam zamiaru nikogo wprowadzac w błąd rozmawiałam z prokuratoremw ostrołęce,moim miescie i sędziną w ostrołęce.Możecie sami dopytać.Nr tel297654400 syg akt sprawcy podam na priv.

#367 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 23 czerwca 2012 - 00:28

No nie wiem juz sam, ja dostalem pismo gdzie napisane jest ze sprawe przesylaja do Prokuratury w Bydgoszczy bo w zasiegu tej placowki znajduje sie Basieńka, ktora skladala wyjasnienia i tocza sie przeciwko niej i wielu innym sprawcom dochodzenia... wiec mam nadzieje ze moze jednak odzyskam ta kase ale mysle ze gdybym tego typa mogl osobiscie spotkac to sam wymierzylbym mu kare.

#368 tHome

tHome
  • 169 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 czerwca 2012 - 09:05

Otóz drodzy Państwo słuchajcie: - Barbara Tłuczkowska czy Tuczkowska ( ja robiąc prowokacje dostałem właśnie skan tego dowodu i tłumaczenie że to jest jego wspólniczka) (przy drugiej prowokacji dostałem własne dane osobowe i własny dowód *gdyż ja w tej sprawie jestem pokrzywdzony w taki sposób, a nie pieniężny) OSOBA JEST JEDNA I TA SAMA SĄ TYLKO RÓŻNE DOWODY TOŻSAMOŚCI A W TELEFONIE ZAWSZE TEN SAM GŁOS - Łukasz jakiś tam - Andrzej jakiś tam - wielu wielu innych. Gość źle trafił bo przyjechał do mnie facet z lublina i od razu poszliśmy na policje, bo on myślał że to ja go oszukałem i od tego się wszystko zaczęło. Ten facet bardzo mocno działał tam w Ostrołęce i dzwonił do mnie od razu po tym jak go złapali ;). Jest to jedna osoba lub maksymalnie dwie które kooperowały ze sobą jeśli można to tak nazwać. Kradzieży dowodów osobistych i tożsamości jest tutaj multum. Więc: jeśli konto bankowe jest założone na osobę która zgłosiła na policję zaginięcie swojego dowodu to nie ma fizycznej możliwości ani prawnej żeby OSZUST nie przyzynał się do kradziieży bo są bilingi rozmów telefonicznych, ja sam dostarczyłem całą rozmowę wraz z ujawnieniem tego, że wiem iż jest oszustem i prokuratura mu się do dupy dobierze wszystko było nagrane i dostarczone na płycie więc proszę mi nie pisać że nie ma dowodów na to. Kolejna sprawa to screeny przelanych peiniedzy na dane konto bankowe, przecież ludzie to wszystko dostarczali. Oszukanych jest multum ale każdy ma inną sprawę z tego względu że prawnie nie można połączyć sprawy Kruczykowskiego i Tuczkowskiej tylko każda musi być oddzielnie brana pod uwagę ale po pierwszej rozprawie sądowej myślę że kolejne będą już do niej podpinane. NIE MA DOWODÓW ? Ludzie dostarczyli tyle dowodów że szok, sam dostarczyłem tyle że powinno wystarczyć na udupienie skurwysyna :]. Pismo dostałem jakie dostałem co oznacza że go złapali i od razu wystosował wniosek o zwrocie pieniędzy żeby tylko kara była niższa ; WIEC JAKICH DOWODÓW NIE MA ? może nie ma w waszej sprawie, nie naszej tylko waszej konkretnej bo nasza sprawa to są te wszystkie pojedyńcze gdyby je połączyć. Najlepiej dostarczyć wszystko co się posiada na ten temat. Moim zdaniem sprawa patrząc z oczu oszusta jest przegrana na każdym miejscu bo nigdzie nie będzie miał usprawiedliwienia bo na wszystko co robił są dowody nic nie ginie w naturze; numery kont bankowych, skradzione dowody, zabezpieczony sprzet : telefony, laptopy, podrobiona faktura z ERY której nie było w rejestrze sam to sprawdzałem u operatora, itp itd.

#369 iwona1223

iwona1223
  • 15 postów

Napisano 23 czerwca 2012 - 14:20

Nie rozumiemy się tHome Ty już masz z górki Prokuratorzy doszli do tego i sprawa jest w sądzie,ale dotyczy tylko pięciu osób pokrzywdzonych to wiem od prokuratora i ze sądu w Ostrołęce.Wiemy wszyscy że to ten sam gość,ale widzisz jeżeli chodzi o moją sprawe to jeszcze nie ma dowodów że to ten sam(tak twierdzi prokurator) i mało tego moja sprawa na dniach zostanie umorzona tak powiedziała pani prokurator w moim mieście i szlak mnie trafia bo również zaniosłam mase dowodów na policje były tam dowód osobisty,rachunek, IP z kilkunastu dni itp itd.Ale i tak lepiej zostać bez kasy niż dowodu, nie wyobrażam sobie gdyby ktoś na moje nazwisko tak nawywijał.

#370 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 24 czerwca 2012 - 00:58

Co do Tuczkowskiej, to ja dostalem informacje, że to jego dziewczyna ale spoko... mam nadzieje ze predzej czy pozniej rozwiaze sie moja sprawa z pozytywnym dla mnie skutkiem a ten burak trafi do pierdla i tam ktos sie nim zajmie...

#371 max2428

max2428
  • 11 postów

Napisano 28 czerwca 2012 - 18:51

Co do tego barana z ostrołęki Thome przestań pisać bzdury że gość będzie miał x spraw bo tak nie będzie. Wszystko zaczęło się ode mnie i wiesz o tym dokładnie, przy pomocy znajomego mojego z policji itd. udało się typa namierzyć. Osób pokrzywdzonych jest więcej niż 5 w tym ja. Spraw może być więcej ale jedynie z powództwa cywilnego nic więcej. Gość poddał się dobrowolnie karze na podstawie art. 335 i zobowiązał się do zwrotu należności. Oczywiście mu tego nie popuszczę i już złożyłem 2 tygodnie temu w sądzie w Ostrołęce że będę działał jako oskarżyciel posiłkowy na rozprawie, i mam nadzieję że ten pajac tam się pojawi niech się teraz pokarze cwaniaczek ale oczywiście nie musi taki jest art. 335 poddał się dobrowolnie karze, przyznał się do winy, chce zwrócić kasę i na tym temat się kończy (no chyba że nie odda to idzie siedzieć). Chciałbym tutaj powiedzieć jeżeli są tutaj inne osoby pokrzywdzone, że Ja i tak tego tematu nie zostawię nie pozwolę mu na dobrowolne poddanie się karze w sądzie będę wnioskował o zwrot kasy to co straciłem zakładam mu sprawę cywilną to drugie, a trzecie jako oskarżyciel posiłkowy będę skarżył wyrok bo w tym momencie mam takie same uprawnienia jak prokurator i usadzę gnoja aż się nauczy. Tyle w temacie, jeżeli ktoś jest chętny przyjechać do Ostrołęki na rozprawę i działać jako oskarżyciel to dopóki nie ma terminu rozprawy to polecam złożyć jak najszybciej oświadczenie o działaniu w roli oskarżyciela posiłkowego wtedy mamy większe prawa. Pozdrawiam

#372 tHome

tHome
  • 169 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 03 lipca 2012 - 00:15

Wlasnie o wytoczenie takich spraw przez ludzi pokrzywdzonych czyli powództwa cywilne mi chodziło każdy powinien złożyć kto stracił pieniadze bo dupek nie moze sie z tego tak łatwo wywinac !!

#373 iwona1223

iwona1223
  • 15 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 09:11

A mam pytanie do max 2428 jakimi danymi posługiwał się oszust?Chodzi o to że próbuje jakoś połączyć z naszą sprawą że to ta sama osoba.Tzn ja to wiem i każdy z nas to wie bo potrafimy to poskładać w całość ,ale policja ma z tym problem przynajmniej w naszym przypadku tak jest.Myślę że wszystkim nam zależy na jak największej każe dla tego drania więc właśnie teraz powinniśmy się wspierać bo u każdego z nas sprawa jest w innym punkcie i jeden drugiemu może pomóc.

#374 przemokik

przemokik
  • 50 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 19:43

jesli chodzi o moje dane to:

Marcin Ziółkowski
lub
Zbigniew Lewandowski

Dane do przelewu ktore dostałem:
Zbigniew Lewandowski
Letniskowa 19/11
Trzęsacz
72-344
woj. zachodniopomorskie
mBank/MultiBank (tu dodaje bo Multi bo w toku dalszej korespondencji powiedział ze to konto w MultiBanku)
90114020170000490212851963

numer telefonu: 531390667 534-588-432 (ten znalazlem na innym serwisie w ktorym tez dodał ogłoszenie)
gg: 40362037
adresy mailowe z ktorych otrzymałem maile:

stanme@wp.pl
kajcpoczta@wp.pl


KTOŚ MIAŁ TE SAME ALBO PODOBNE?

#375 revids

revids
  • 8 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 21:54

Dane mojego oszusta takie jak przemokik Marcin Ziółkowski, ebay. , Trzęsacz, Letniskowa 19/11. Przelew: Bydgoszcz, ul. Duracza 1/23, 85-791, konto: 90114020170000490212851963. telefon . 531390667




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych