Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3G/3GS] upgrade/downgrade 06.15.00 (iPad BB)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
721 odpowiedzi w tym temacie

#76 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 02 listopada 2011 - 15:42

Paf mam iPhone 3gs z bb 06.15, robiłem wszystko według instrukcji i ciągle mam softa 4.1. Próbowałem nawet kilka razy i nic. Mam iTunes'a 10.5.


Lol ^^ nie wiem jak Ty to robisz ale jak ściągasz soft 5 to siłą rzeczy musisz mieć 5.

#77 bartoo148

bartoo148
  • 8 postów

Napisano 02 listopada 2011 - 16:56

Też mnie to dziwi. ;-D jutro spróbuje całą operacje powtórzyć na innym komputerze.

#78 steeler

steeler
  • 79 postów
  • SkądKielce, PL

Napisano 02 listopada 2011 - 17:54

Uporałem się z wgraniem softu, więc chciałem przez redsn0w włączyć telefon, czyli użyłem Just Boot. Niestety to nie zadziałało i wyskoczyło mi takie okienko: http://i42.tinypic.com/16c2nvs.png
Czy jest jakaś rada na to?

#79 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 02 listopada 2011 - 21:37

Uporałem się z wgraniem softu, więc chciałem przez redsn0w włączyć telefon, czyli użyłem Just Boot. Niestety to nie zadziałało i wyskoczyło mi takie okienko: http://i42.tinypic.com/16c2nvs.png
Czy jest jakaś rada na to?

Jak wół masz napisane co masz zrobić :|
W redsnow zaznacz w extras w select ipws orginalny ios5 (iPhone2,1_5.0_9A334_Restore)

#80 rudazone

rudazone
  • 6 postów
  • SkądRzeszów, Poland

Napisano 03 listopada 2011 - 14:57

a powiedzcie mi jedno , mam IP 3GS , ios 4.1 bb 06.15.00 i teraz jak chce zrobic restore to normalnie ściagam 4.1 przerabiam przez snoowbreeze i z shiftem instaluje ? nic nie zmieniam z basebandem ? a pozniej redsnow i jb i unlock (ultrasn0wem) ?

#81 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 03 listopada 2011 - 15:02

steeler, używaj tego, jeśli nie znasz angielskiego :) Google Tłumacz

#82 steeler

steeler
  • 79 postów
  • SkądKielce, PL

Napisano 03 listopada 2011 - 15:44

Quimeen, tym tłumaczeniem, to można tyłek podetrzeć :P Już ogarnąłem i cieszę się iOS 5.0. Dzięki wszystkim za pomoc :)

#83 pluskwa9

pluskwa9
  • 17 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 09:21

brak imei, wifi, bluetooth, resetowanie sie



witam
mam taki problem, otoz kupilem iphona z softem 5.0. mial simlocka na zagraniczna siec, wiec postanowilem wgrac bb 6.15 gps jest mi niepotrzebny. po wgraniu bb przed reds0w uruchomilem iphona a tu nie wyswietla wersji bb, nie wyswietla imei, wifi i blutooth jest niepodswietlone, tak jakby ich nie bylo. w rogu wyswietla sie caly czas szukam sieci mimo ze karta sim jest wyjeta.
Prosze o jakiekolwiek podpowiedzi co da sie z tym zrobic. moze ktos podesle jakies CF. prosze bardzo o pomoc, jak odzyskac iphona.
z gory dzieki za podpowiedzi

---------- Wpis dodano o 09:21 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:20 ----------

brak imei, wifi, bluetooth, resetowanie sie



witam
mam taki problem, otoz kupilem iphona z softem 5.0. mial simlocka na zagraniczna siec, wiec postanowilem wgrac bb 6.15 gps jest mi niepotrzebny. po wgraniu bb przed reds0w uruchomilem iphona a tu nie wyswietla wersji bb, nie wyswietla imei, wifi i blutooth jest niepodswietlone, tak jakby ich nie bylo. w rogu wyswietla sie caly czas szukam sieci mimo ze karta sim jest wyjeta.
Prosze o jakiekolwiek podpowiedzi co da sie z tym zrobic. moze ktos podesle jakies CF. prosze bardzo o pomoc, jak odzyskac iphona.
z gory dzieki za podpowiedzi

#84 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 listopada 2011 - 10:47

Sprobuj tak jak napisales wrzucic mu CF , znajdziesz go na google lub sam stworz przez Sn0wBreeze. Bylo juz kilka tematow na ten temat.

#85 ercne

ercne
  • 19 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 12:37

Witam.Dostałem uszkodzonego 3gs.W domu po podłączeniu telefonu pod itunes wykrywa mi go, lecz jak próbuje zaktualizować oprogramowanie wyskakuje błąd 1.Po podłączeniu do TinyUmbrella odczytuje mojego iphona lecz w miejscu Firmware version jest pusto jak by nie było w tel oprogramowania ,oraz bb version to samo.Dodam jeszcze iż w tel jest wgrane cf 5.0 chyba cf bo jest cydia,a bb puste pole.Brak WIFI.Jak próbuje jakiejś aktualizacji zawsze wywala jakiś błąd.Moje pytanie czy jest możliwość wgrania samego bb ?Może jakieś sugestie.

#86 matwek

matwek
  • 50 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 13:26

Witam. Przy instalacji zmodyfikowanego softu na moim 3gs instalacja stoi na ekranie z jabłkiem i pustym paskiem postępu, co można zrobić? czy to ma jakiś związek z nie pełną baterią?

#87 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 13:46

Witam. Przy instalacji zmodyfikowanego softu na moim 3gs instalacja stoi na ekranie z jabłkiem i pustym paskiem postępu, co można zrobić? czy to ma jakiś związek z nie pełną baterią?


Przeczytać instrukcję z strony 5.

#88 Edzio

Edzio
  • 81 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 17:50

Witam mam ten sam problem co ww użytkownicy. Mialem na swoim iPhonie 3GS iOS 5.0 znizyłem do 4.1 wgralem Cydia zainstalowalem BB i nagle w ustawieniach brka sieci wifi , brka bluetootha w Ustawienia-ogólne-to urzadzenia brak czego kolwiek w ICCDI, bluettoth,Baseband... i ciagle albo szukam albo brak sieci... Ktos pomoze. nigdy tego nie było. zawsze wszystko dzialala od tygodnia cos jest nie tak ... znika bb i tel nie dziala...

#89 ercne

ercne
  • 19 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 19:42

Witam mam ten sam problem co ww użytkownicy. Mialem na swoim iPhonie 3GS iOS 5.0 znizyłem do 4.1 wgralem Cydia zainstalowalem BB i nagle w ustawieniach brka sieci wifi , brka bluetootha w Ustawienia-ogólne-to urzadzenia brak czego kolwiek w ICCDI, bluettoth,Baseband... i ciagle albo szukam albo brak sieci... Ktos pomoze. nigdy tego nie było. zawsze wszystko dzialala od tygodnia cos jest nie tak ... znika bb i tel nie dziala...


daj znać czy poradziłeś sobie

#90 jaklubiejakubie

jaklubiejakubie
  • 5 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 10:15

Mam pytanie, robiąc wszystko zgodnie z instrukcją z tego wątku używam jeszcze TinyUmbrella (wyskakujący błąd 3194), ale po wejściu urządzenia w tryb DFU, TU wyświetla, że "device is not connected",a w iTunes przy próbie wgrania softu wyskakuje bład 2005 (próbowałem już zmiany portów usb, próbowałem na innym komputerze - ciągle nic). Macie jakieś wskazówki? iPhone 3gs, bb 06.15.00,

#91 kolekolek

kolekolek
  • 5 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 11:12

Siema ja mam podobnie, robię wszystko wg instrukcji i po rozpakowaniu oprogramowania wyskakuje mi błąd 3194. iphone 3gs soft: 4.1 BB: 6.15 JB: limerain

#92 Edzio

Edzio
  • 81 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 11:23

do tej pory nic .robie tak z kazdym iphonem i za kazdym razem jest wszystko ok , wszystko dziala , ale od tygodnia cos sie porobilo nie dobrego i przy wgrywaniu z iOS 5.0 na 4.1 +cydia,bb ipad iPhone sie psuje i nie dziala wifi i bluetooth i co jakis czas sie resetuje i na iPhonie wyskakuje ,zeby odtworzyc iphona , ale odtworzenie nic nie daje po i iphone nie mozna aktywowac.

#93 servvis

servvis
  • 632 postów
  • SkądMokotów

Napisano 06 listopada 2011 - 11:56

Jeśli ktoś z tym problemem ma iPhone dodanego do dev niech wgra 5.0.1, może pomóc. Ja swojego nie ruszam bo widzę, że wiele osób ma ten sam problem. Jest ewidentny błąd softwarowy, nie sflashowany baseband.

#94 Anielica

Anielica
  • 8 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 12:35

Witam, Próbuje już od jakiegoś czasu znaleźć rozwiązanie mojego problemu, jednak jak dotąd nie natrafiłam na podobny wątek :(. Może ktoś z Was miał podobny problem. Mam 3g z bb 06.15 i wersja oprogramowania 4.2.1, zrobiony jb. simlock sciagniety ultrasnow, wszystko dziala pieknie, jednak nie moge wysylac ani odbierac mms-ow. telefon dziala w sieci play, robilam reset ustawien sieciowych, i niestety chyba tu jest caly problem bo nie mam mozliwosci zmiany ustawien danych komorkowych. Wchodząc do nich co najwyzej moge wlaczyc lub wylaczyc dane sieci komorkowych, przeszukalam juz wszystko i nigdzie nie ma moziwosci wprowadzenia danych ktore powinny byc w ustawieniach wpisane. Czy ktos z Was spotkal sie z podobnym problemem i wie ewentualnie, co moge zrobic na dzien dzisiejszy, abym mogla odbierac i wysylac mms'y?? Z gory dziekuje bardzo za pomoc.

#95 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 14:07

Witam,

Próbuje już od jakiegoś czasu znaleźć rozwiązanie mojego problemu, jednak jak dotąd nie natrafiłam na podobny wątek :(. Może ktoś z Was miał podobny problem.

Mam 3g z bb 06.15 i wersja oprogramowania 4.2.1, zrobiony jb. simlock sciagniety ultrasnow, wszystko dziala pieknie, jednak nie moge wysylac ani odbierac mms-ow. telefon dziala w sieci play, robilam reset ustawien sieciowych, i niestety chyba tu jest caly problem bo nie mam mozliwosci zmiany ustawien danych komorkowych. Wchodząc do nich co najwyzej moge wlaczyc lub wylaczyc dane sieci komorkowych, przeszukalam juz wszystko i nigdzie nie ma moziwosci wprowadzenia danych ktore powinny byc w ustawieniach wpisane. Czy ktos z Was spotkal sie z podobnym problemem i wie ewentualnie, co moge zrobic na dzien dzisiejszy, abym mogla odbierac i wysylac mms'y??
Z gory dziekuje bardzo za pomoc.

Nie masz ustawień APN ...
Wystarczy w google wpisać MMS Play Iphone.

#96 jaklubiejakubie

jaklubiejakubie
  • 5 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 16:44

U mnie pomogła aktualizacja Windows 7 - po niej nie miałem już problemów z błędami 2005 i 3194. Za to teraz mam dziwną sprawę z Ultrasn0w - przy instalacji wyskakują błędy . Ktoś spotkał się z tym? Może pomóc ponowne wgranie bb od iPada?
[url]http://img85.imageshack.us/img85/5215/img0002yd.png[/url]

#97 Anielica

Anielica
  • 8 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 20:26

Paf właśnie o tym próbowałam napisać, może niedokładnie mi się to udało. Czytałam na temat mms w play odnośnie Iphona, przeglądałam wątki na forum. Problem polega na tym, że nie mam gdzie wpisać tych ustawień :( jak wejde w dane sieci komórkowych to nie mam takiej zakladki jak APN czy internet, moge tylko wlaczyc lub wylaczyc roaming lub tez sa dwie opcje jeszcze ponizej, jedna na vpn druga na wi-fi. Ja poprostu nie mam gdzie fizycznie wpisac tych danych i nie mam pojecia co z tym zrobic :(. Ponizej zdjecie

[IMG]http://images41.fotosik.pl/1161/35718d3b9386ee9c.jpg

#98 Felmyst

Felmyst
  • 251 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 06 listopada 2011 - 21:17

Witam. Podczas instalacji IPWS wyskakuje mi błąd 2005. Ktoś zna odpowiedź? Dodam, że sprawdzałem na wszystkich portach USB.

#99 servvis

servvis
  • 632 postów
  • SkądMokotów

Napisano 07 listopada 2011 - 09:10

@Felmyst na jednym z zagranicznych for czytałem iż na 2005 pomaga podłączenie kabla przez hub-a , sam nie sprawdzałem, więc potwierdzić nie mogę.

#100 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 07 listopada 2011 - 09:29

Paf właśnie o tym próbowałam napisać, może niedokładnie mi się to udało. Czytałam na temat mms w play odnośnie Iphona, przeglądałam wątki na forum. Problem polega na tym, że nie mam gdzie wpisać tych ustawień :( jak wejde w dane sieci komórkowych to nie mam takiej zakladki jak APN czy internet, moge tylko wlaczyc lub wylaczyc roaming lub tez sa dwie opcje jeszcze ponizej, jedna na vpn druga na wi-fi. Ja poprostu nie mam gdzie fizycznie wpisac tych danych i nie mam pojecia co z tym zrobic :(. Ponizej zdjecie
[IMG]http://images41.fotosik.pl/1161/35718d3b9386ee9c.jpg

Wgraj nowszy soft.


Witam. Podczas instalacji IPWS wyskakuje mi błąd 2005. Ktoś zna odpowiedź? Dodam, że sprawdzałem na wszystkich portach USB.

Mam ten sam błąd przy próbie wgrania CF 5.0 przy iPhone 4;/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych