Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 5.0, 5.0.1 Jailbreak i Cydia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1218 odpowiedzi w tym temacie

#26 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 16 października 2011 - 20:45

sbsettings najnowsze nie jest kompatybilne z ios5 niedziała np wyłączenia gps poprawili bluethooth po ostatnim update.

#27 kaczmi

kaczmi
  • 87 postów

Napisano 16 października 2011 - 21:03

mozna zainstalowac winterboard-a tak jak mowi veremy, albo poprostu sciagnac wersje wspolpracujaca juz z ios 5 i wzucic ja do iPhona recznie..
zreszta tu jest wszystko wyjasnione:
Here’s How To Get Winterboard On iOS 5 Right Now

#28 michas86

michas86
  • 380 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 października 2011 - 21:09

jak na razie żadnego "Safe Exit Mode" :)

#29 Serafin__

Serafin__
  • 196 postów
  • SkądScunthorpe, UK

Napisano 16 października 2011 - 21:11

hmmmm czyli nie ma tak jak w 4.3.5 tethered jb? Bo specjalnie własnie zrobiłem tethered jb na iphone 4. Zainstalowalem cydie. Zrestartowalem iphona i o dziwo sie odpalil. Co prawda ikona cydii jest biala ale telefon dziala.


Przy pierwszym odpaleniu zaraz po jb owszem odpali Ci sie... Tylko co to za jb jeśli cydia nie działa... A sproboj zbootować redsn0wem i jak juz odpalisz telefon z działajaca cydia wyłacz go i uruchom ponownie... Życze powodzenia..

#30 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 października 2011 - 21:14

Nie odpali się... Chyba że lśniace na czarnym tle jabłuszko to według Ciebie działajacy w pełni telefon...

---------- Wpis dodano o 20:42 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:35 ----------

Odpalisz go tylko i wyłacznie przy untethered jb chodźbyś nie wiem jakie aplikacje instalowal..

To tyle.. Dziękuję..


Panowie, zanim udzielicie odpowiedzi z taka pewnością może byście sprawdzili? Specjalnie zrobiłem jb tethered na iphone 4 ios5.
Po zainstalowaniu cydii a z niej zainstalowałem callme, zrobiłem restart iphona po wcześniejszym odpięciu od komputera i cud! Panowie. Iphone sie uruchomił. Nie zawisł na lśniącym jabłuszku. I stad moje pytanie. Od instalacji jakich aplikacji z cydii zależy czy iphone sie uruchomi czy tez nie. Wiem juz ze mobile substrate odpowiada za to ze iphone sie nie uruchomi bez pomocy komputera.

Przy pierwszym odpaleniu zaraz po jb owszem odpali Ci sie... Tylko co to za jb jeśli cydia nie działa... A sproboj zbootować redsn0wem i jak juz odpalisz telefon z działajaca cydia wyłacz go i uruchom ponownie... Życze powodzenia..

Dzieki za zyczenia ;p Udalo sie jak juz opisalem wyzej, iphone dziala ;p

#31 Serafin__

Serafin__
  • 196 postów
  • SkądScunthorpe, UK

Napisano 16 października 2011 - 21:50

sbsettings najnowsze nie jest kompatybilne z ios5
niedziała np wyłączenia gps
poprawili bluethooth po ostatnim update.


Mi Sbsettings działa super.. Wprawdzie nie używam skrótu do gps... Ale podstawowe tooglesy działaja

---------- Wpis dodano o 21:21 ---------- Poprzedni wpis dodano o 21:16 ----------

W ogole polecam przypiać Sobie Sbsettings do notifications..

---------- Wpis dodano o 21:46 ---------- Poprzedni wpis dodano o 21:21 ----------

Panowie, zanim udzielicie odpowiedzi z taka pewnością może byście sprawdzili? Specjalnie zrobiłem jb tethered na iphone 4 ios5.
Po zainstalowaniu cydii a z niej zainstalowałem callme, zrobiłem restart iphona po wcześniejszym odpięciu od komputera i cud! Panowie. Iphone sie uruchomił. Nie zawisł na lśniącym jabłuszku. I stad moje pytanie. Od instalacji jakich aplikacji z cydii zależy czy iphone sie uruchomi czy tez nie. Wiem juz ze mobile substrate odpowiada za to ze iphone sie nie uruchomi bez pomocy komputera.


Dzieki za zyczenia ;p Udalo sie jak juz opisalem wyzej, iphone dziala ;p


No to Teraz pytanie do Ciebie... Kto przy zdrowych zmysłach będzie chciał właczonego iPhone (z tethered jb) właczyć ponownie instalujac jakiś tam program z cydii... Tylko po to żeby mu cydia nie działała (oraz wszystko inne z nia zwiazane)...

Nie widze w tym najmniejszego sensu...

---------- Wpis dodano o 21:50 ---------- Poprzedni wpis dodano o 21:46 ----------

A problem z tethered jb polega na tym że jeśli jakimś niefartem wyłaczy nam sie telefon (np bateria padnie) to chodźbyś nie wiem jak kombinował nie właczysz go bez kompa za żadne skarby...

#32 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 października 2011 - 21:53

Serafin__ moje pytanie wzięło sie z bardzo prostego powodu. Spotkałem sie czasem z efektem restartu iphona, a ze nie chce dopuścić do sytuacji kiedy przez caly dzien nie bede mial dostepu do telefonu bo nie bede mial przy sobie komputera. Dlatego to pytanie. Wiem juz ze da sie ;p

#33 Serafin__

Serafin__
  • 196 postów
  • SkądScunthorpe, UK

Napisano 16 października 2011 - 23:17

Dopisz jeszcze że z tym efektem restartu iPhone spotkales sie podczas instalacji jakichś programow z cydii... I że chcesz liste programów z tejże cydii które restartując telefon nie spowodują jego zablokowania, tylko że nie rozumiem teraz po co to wszystko skoro włączając telefon po instalacji jakiegoś programu z cydii (będąc w trasie, po za domem) i tak nie będziesz już w stanie tejże cydii włączyć a tym bardziej sprawdzić tego programu który zainstalowałeś...

---------- Wpis dodano o 23:17 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:41 ----------

Sprawdzę coś jutro i się odezwę bo naszła mnie myśl która w jakimś stopniu tłumaczy to twoje dziwne myślenie... Pozdrawiam

#34 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 października 2011 - 23:18

LoL - uwielbiam jak ktoś coś sobie dopisuje. Napisałem wyraźnie "Spotkałem sie czasem z efektem restartu iphona", nie konieczność restartu po instalacji softu z cydii. Oznacza to dokładnie jeżeli spotka mnie taki restart (spotkal mnie z 2 czy 3 razy na iphonie po jb na sofcie 4.3.3) to chce by mój iphone działał a nie zamienił sie w cegiełkę na 8 h. I to wszystko na ten temat. Najpierw udzielasz niesprawdzonych odpowiedzi, teraz coś mi na sile chcesz udowodnić. Daj już sobie na luz.

#35 Serafin__

Serafin__
  • 196 postów
  • SkądScunthorpe, UK

Napisano 17 października 2011 - 09:01

Odpowiedzi ktore Ci udzieliłem były jak najbardziej poprawne.. To że dopiero w 5 czy 6 Twoim poście zaczyna sie człowiek domyślać o co Ci dokładnie chodzi to już nie moja wina.. Lepiej formułuj swoje pytania.. Masz racje powinienem dać sobie na luz.. Ale przeczytaj rozmowe od poczatku i zobacz kto tu pierwszy zaczal tą kłutnie... "mądralo"

#36 piti17

piti17
  • 20 postów
  • SkądStarachowice

Napisano 17 października 2011 - 14:13

Witam. Chciałbym dokonać jb na swoim iphonie 4 ale jestem kompletnie zielony. Czy mógłby mi ktoś udzielić rady na gg gdyż nie chce zaśmiecać forum. GG: 10592006

#37 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 17 października 2011 - 14:24

Wystarczy poszukac na forum bądz google. Na yt jest mnostwo filmików. Trzeba sie czasem troszke wysilic ;)

#38 Serafin__

Serafin__
  • 196 postów
  • SkądScunthorpe, UK

Napisano 17 października 2011 - 15:27

Witam. Chciałbym dokonać jb na swoim iphonie 4 ale jestem kompletnie zielony. Czy mógłby mi ktoś udzielić rady na gg gdyż nie chce zaśmiecać forum. GG: 10592006


Tu masz wszystko.. iClarified - Tutorials

#39 kris89

kris89
  • 202 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 17 października 2011 - 16:51

wystarczylby jailbreak jaki mialem na wczesniejszym sofcie, mod pliku oprogramowania i bez komputera wlacza sie ale cydia nie dziala.

#40 pdrac

pdrac
  • 1 postów

Napisano 17 października 2011 - 16:51

Brawo r4id r4id -jak narazie to ty dopisujesz sobie jakieś nadprzyrodzone siły. Podejrzewam, że musisz być lepszy od wszystkich hackerów skoro udał ci się jailbreak untethered na ios5 (najnowszy redsnow 9.9.9b4 tego nie zrobi a tobie się udało) Szacuneczek zwłaszcza za odróżnianie resetu springboardu lub powrotu do cydii, od resetu device. co do twoich nieustających pytań o programy-jak będziesz ściągał tapety lub tematy, może cię nie spotka reset device i będziesz się cieszył untethered jailbreak. Czasami trzeba czytać co piszą inni a nie upierać się przy swoim

#41 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 17 października 2011 - 17:48

wystarczylby jailbreak jaki mialem na wczesniejszym sofcie, mod pliku oprogramowania i bez komputera wlacza sie ale cydia nie dziala.


u mnie bez kompa nie uruchomi sie , jedynie uruchamiał jak cydia miała białą ikonkę , chyba ze jak pisze @r4id zalezy to od aplikacji masz mobile substrate ?

#42 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 października 2011 - 18:08

r4id -jak narazie to ty dopisujesz sobie jakieś nadprzyrodzone siły. Podejrzewam, że musisz być lepszy od wszystkich hackerów skoro udał ci się jailbreak untethered na ios5 (najnowszy redsnow 9.9.9b4 tego nie zrobi a tobie się udało)
Szacuneczek zwłaszcza za odróżnianie resetu springboardu lub powrotu do cydii, od resetu device.
co do twoich nieustających pytań o programy-jak będziesz ściągał tapety lub tematy, może cię nie spotka reset device i będziesz się cieszył untethered jailbreak. Czasami trzeba czytać co piszą inni a nie upierać się przy swoim


hiehiehie a ty spadłeś chyba z kosmosu ;p Pierwszy post i tak z grubej rury? ;p Zanim się odezwiesz to sam sprawdź w praktyce a nie gadaj coś co być może gdzieś usłyszałeś lub przeczytałeś ale i to chyba nie miało miejsca. Jb tethered znaczy dokładnie tylko i wyłącznie jb na uwięzi co nie wyklucza uruchomienia iphona bez jb. Zanim cokolwiek napisze zawsze staram sie sprawdzić w praktyce i tak tez bylo tym razem. Czyli zrobiłem jb redsnow 9.9.9b4 na iphonie 4 z ios 5. Następnie restart i standardowo ikonka cydii biała, kolejny restart przez redsnow czyli tethered i odpalona cydia i instalacja callme. Specjalnie wybrałem aplikacje która nie wymaga mobile substrate. Kolejny restart czyli wyłączenie iphona i włączenie go a nie jak sugerujesz respring i telefon działa. Inna sprawa ze cydia i callme nie. Ale tego sie spodziewałem bo przecież uruchomiłem telefon bez redsnow'a. @pdrac zanim coś napiszesz pomyśl (myślenie nie boli wbrew pozorom) a najlepiej sam sprawdź.

@pdrac jezeli znasz troszke angielski to zapraszam do poczytania - http://www.ifans.com...ad.php?t=351655

#43 DanielCW_92

DanielCW_92
  • 266 postów
  • SkądTarczyn

Napisano 18 października 2011 - 18:21

Ja mam cały czas białą ikonke cydi ;/

#44 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 października 2011 - 18:27

;p DanielCW_92 nawet jak odpalisz w redsnow -> extras -> just boot ?

#45 DanielCW_92

DanielCW_92
  • 266 postów
  • SkądTarczyn

Napisano 18 października 2011 - 18:39

A teraz to juz mam pietra, od 10 minut białe napisy i nic więcej, nawet się wyłączyć nie da ;/ iPhone 4 32gb White

#46 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 18 października 2011 - 18:42

Reset mu zrob potem just boot

#47 DanielCW_92

DanielCW_92
  • 266 postów
  • SkądTarczyn

Napisano 18 października 2011 - 18:43

próbuje ale nic ;/

#48 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 18 października 2011 - 18:45

Przytrzymaj gorny i dolny przycisk tak długo az sie wyłączy całkiem

#49 apple3333

apple3333
  • 86 postów

Napisano 19 października 2011 - 18:08

Kupiłem na allegro iphona 4 z simlockiem na AT&T, sprzedawaca dał mi do niego gartę gevey, ale jak potem zobaczyłem, w telelefonie jest BB 01.59.00 co bardzo mnie ucieszyło ponieważ dowiedziałem się że można w prosty sposob z tego ominiąć simlocka. No więc chcę mu zrobić JB ale zatrzymuje sie w punkcie ... do JB uzywam redsn0w_win_0.9.9b4

http://img40.imagesh...beztytuubuw.jpg

#50 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 19 października 2011 - 18:31

musisz sciągnąć soft od ios5 i w extras wybrac podac sciezkę select IPSW
pamiętaj żeby nie podnieść BB i chyba potrzebna jest hakaktywacja

---------- Wpis dodano o 19:31 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:30 ----------

ogolnie niektóre programy sie sypią, poczytaj czy nie ma problemów z ultrasn0w




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych