Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 5.0, 5.0.1 Jailbreak i Cydia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1218 odpowiedzi w tym temacie

#1 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 14 października 2011 - 08:13

Witam zrobilem jailbreak tethered na ios5 i jest taki problem ze po zainstalowaniu z cydi winterboard albo lockscreen clock hide wystepuje blad "exit safe mode" i ciagle trzeba restartowac sbsettings dziala bez problemu ale gdy tylko zainstaluje chocby winterboard to od razu bład i ciagle "safe mode" ktos sie spotkal z tym problemem?

#2 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 14 października 2011 - 08:25

nie wolisz poczekać na oficjalną wersję JB?

#3 greggi

greggi
  • 224 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 14 października 2011 - 08:26

mobilesubstrate

#4 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 14 października 2011 - 08:28

Czyli to wina jailbreak'a ? bo jest tethered

---------- Wpis dodano o 09:28 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:26 ----------

mobilesubstrate mam najnowsze a i tak guzik daje

#5 Miy

Miy
  • 126 postów

Napisano 15 października 2011 - 07:13

Ja czekam na oficjalną

#6 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 15 października 2011 - 07:17

Ogólnie już sobie ze wszystkim poradziłem wszystko śmiga.. winterboard itd. Nie widze żadnych problemów z tym jb tethered.. a na untethered możemy się nie doczekać.

#7 Miy

Miy
  • 126 postów

Napisano 15 października 2011 - 07:19

Jak śmiga to zrobię na ipodzie na próbę.

#8 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 15 października 2011 - 07:33

Ogólnie już sobie ze wszystkim poradziłem wszystko śmiga.. winterboard itd. Nie widze żadnych problemów z tym jb tethered.. a na untethered możemy się nie doczekać.

jak sobie poradziłeś to napisz co było nie tak ?

#9 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 15 października 2011 - 07:42

Jezeli chodzi o mobile sub. to pojawiła się nowa wersja. I juz nie ma safe mode. Jezeli ktos chce winterboard do tematów to wystarczy ze po zainstalowaniu doda jeszcze winterboard ios5 fix. sbsettings działa także.

#10 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 15 października 2011 - 08:04

słuchaj to ja mam prosbe, zebys napisal krok po kroku jak to zrobiles ok? tez zrobie na probe a nie chce miec pozniej problemow dlatego prosze o instrukcje.

#11 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 15 października 2011 - 08:16

Jeżeli teraz zrobisz jb tethered a przypuszam że wiesz jak to się robi.. cydia Ci sie wgra automatycznie..jedynie co to będziesz musiał restartować telefon bo za pierwszym razem cydia nie zadziała. Po pobraniu z cydii sbsettings będzie ona zawierała już najnowszą wersje mobile substrate. więc nie musisz aktualizować.. potem jeżeli chcesz motywy to instalujesz winterboard ( i tu taka ciekawostka ) po zainstalowaniu nie należy klikac reboot tylko wyjść do menu poprzez przycisk home zamknac cydie otwarta w tle.. po czym ponownie ja uruchomić i dodac repo thedailyios's Repository - MyRepoSpace.com na koniec z tego repo zainstalowac winterboard ios5 fix. i to wsio. Mozna wgrywac motywy

Dzieki za uwage :D jak cos to pisac chetnie pomoge

#12 pieczyk111

pieczyk111
  • 25 postów

Napisano 16 października 2011 - 08:20

A ktoś się orientuje może mniej więcej kiedy będzie jb untethered ? Nowy ipod touch 5g przychodzi do mnie we wtorek :)

#13 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 16 października 2011 - 08:31

A ktoś się orientuje może mniej więcej kiedy będzie jb untethered ? Nowy ipod touch 5g przychodzi do mnie we wtorek :)

wczoraj.

#14 pieczyk111

pieczyk111
  • 25 postów

Napisano 16 października 2011 - 09:05

A moge jakis link gdzie opisane jes pokolei co i jak no i linki do progaamow ?

#15 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 16 października 2011 - 09:08

A moge jakis link gdzie opisane jes pokolei co i jak no i linki do progaamow ?


...
Tak ciężko użyć google czy nawet forumowej wyszukiwarki ?
Nie ma jeszcze Untethered i nikt po za Dev Team nie wie kiedy bedzie...

#16 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 16 października 2011 - 09:08

A ktoś się orientuje może mniej więcej kiedy będzie jb untethered ? Nowy ipod touch 5g przychodzi do mnie we wtorek :)


Jaki iPod touch 5g ? co ty dajesz ?... Nie wiadomo kiedy bedzie JB untethered może za jakiś tydzień.

#17 pieczyk111

pieczyk111
  • 25 postów

Napisano 16 października 2011 - 10:04

Jaki iPod touch 5g ? co ty dajesz ?... Nie wiadomo kiedy bedzie JB untethered może za jakiś tydzień.


4 Października była premiera nowy ipod w prawdzie nie ruzni sie niczym od poprzedniej wersji, wprowadzono tylko wersję białą... Właściwie to sam nie wiem czy nazywa on sie 5g czy moze nadal 4g...

#18 darkspirit

darkspirit
  • 3 postów

Napisano 16 października 2011 - 17:42

Jeżeli teraz zrobisz jb tethered a przypuszam że wiesz jak to się robi.. cydia Ci sie wgra automatycznie..jedynie co to będziesz musiał restartować telefon bo za pierwszym razem cydia nie zadziała. Po pobraniu z cydii sbsettings będzie ona zawierała już najnowszą wersje mobile substrate. więc nie musisz aktualizować.. potem jeżeli chcesz motywy to instalujesz winterboard ( i tu taka ciekawostka ) po zainstalowaniu nie należy klikac reboot tylko wyjść do menu poprzez przycisk home zamknac cydie otwarta w tle.. po czym ponownie ja uruchomić i dodac repo [url=http://cydia.myrepospace.com/thedailyios/]thedailyios's Repository - MyRepoSpace.com[/url] na koniec z tego repo zainstalowac winterboard ios5 fix. i to wsio. Mozna wgrywac motywy

Dzieki za uwage :D jak cos to pisac chetnie pomoge



i działa Ci lockscreen clock hide?

#19 michas86

michas86
  • 380 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 października 2011 - 20:07

@veremy, wczoraj robiłem JB ale po tym właśnie "Exit Safe Mode" zrezygnowałem i wróciłem do czystego softu. Skoro założyłeś ten temat to muszę spróbować raz jeszcze :D dzięki!

#20 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 października 2011 - 20:12

Mam pytanie odnosnie tethered jb. Czy za kazdym razem przy restarcie iphona, musze odpalac go za pomocą komputera?

#21 Serafin__

Serafin__
  • 196 postów
  • SkądScunthorpe, UK

Napisano 16 października 2011 - 20:18

Mam pytanie odnosnie tethered jb. Czy za kazdym razem przy restarcie iphona, musze odpalac go za pomocą komputera?


Tak.. Dlatego nazywa sie tethered...
Poczytaj sobie zanim zadasz takie pytanie..

#22 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 października 2011 - 20:21

Jaaaaasne.... mądralo. To może inaczej zadam pytanie. Czy można odpalić iphona na którym jest zrobiony tethered jb bez komputera? (oczywiście wtedy nie będzie jb) Dokładniej to chodzi mi o to od instalacji jakich aplikacji z cydii zależy czy taki iphone się odpali bez komputera.

#23 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 16 października 2011 - 20:35

Jaaaaasne.... mądralo. To może inaczej zadam pytanie. Czy można odpalić iphona na którym jest zrobiony tethered jb bez komputera?


nie. dlatego nazywa się tethered :-)

#24 Serafin__

Serafin__
  • 196 postów
  • SkądScunthorpe, UK

Napisano 16 października 2011 - 20:42

Nie odpali się... Chyba że lśniace na czarnym tle jabłuszko to według Ciebie działajacy w pełni telefon...

---------- Wpis dodano o 20:42 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:35 ----------

Odpalisz go tylko i wyłacznie przy untethered jb chodźbyś nie wiem jakie aplikacje instalowal..

To tyle.. Dziękuję..

#25 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 października 2011 - 20:45

hmmmm czyli nie ma tak jak w 4.3.5 tethered jb? Bo specjalnie własnie zrobiłem tethered jb na iphone 4. Zainstalowalem cydie. Zrestartowalem iphona i o dziwo sie odpalil. Co prawda ikona cydii jest biala ale telefon dziala.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych