Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Grand Theft Auto III na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
483 odpowiedzi w tym temacie

#476 matix3010

matix3010
  • 23 postów

Napisano 07 listopada 2012 - 21:10

Mógłby ktoś podrzucić plik gta3.set z maksymalnymi ustawieniami?? iPhone 4S pociągnie??

#477 kris77

kris77
  • 31 postów

Napisano 10 grudnia 2012 - 12:00

Mam prośbę o pomoc: GTA 3 nie uruchamia się, wywala się zaraz po logo Rockstar. Nie działa zainstalowana przez iTunes, nie działa bezpośrednio ściągnięta i zainstalowana na iPhone. Crash za każdym razem. Kiedyś gra działała bez problemu. Robiłem wszystko co jest opisane na stronie Rockstar oprócz restore, i dalej crash. Czyżby tylko restore miało pomóc? Telefon to iPhone 4 z systemem 6.0.1, fabrycznie bez simlocka, nigdy nie robione JB. Czekam na jakiś hint. Dzięki z góry za pomoc. edit. Zrobiłem restore w trybie DFU (iPhone konfigurowany jako nowy) i dupa że tak powiem, dalej nie działa. Trzeba czekać na update od Rockstar.

#478 kris77

kris77
  • 31 postów

Napisano 17 grudnia 2012 - 16:47

GTA 3 zaczęło działać, ot tak, bez ostrzeżenia... Ściągnąłem ją chyba po raz 10, zainstalowałem i zaczęła działać. Ani chybi magia...

#479 kdʘ

kdʘ
  • 257 postów
  • SkądJarosław

Napisano 21 grudnia 2012 - 17:53

Jak przejść "bomb da base: act ii" w GTA3

Mam prośbę. Czy mógłby ktoś podzielić się savem tuż przed lub tuż po misji "bomb da base: act ii"? Kilka miesięcy temu skończyłem na Androidzie tą grę właśnie w tych okolicach, a teraz chciałbym dokończyć zabawę na iOS.


Na innych forach, głównie Androidowych, napisałem mini-poradnik odnośnie misji "bomb da base: act ii" w GTA3, może i tutaj komuś się przyda. :D

Jak ukończyć misję bomb da base: act ii (Cios w serce: Akt II) w Grand Theft Auto III: 10 Year Anniversary Edition

Gdy 8-Ball pójdzie się ukryć tuż po "fire the first shot", jedź za nim swoim samochodem. Jak tylko się ustawi, potrąć go i zaparkuj na nim auto. Teraz masz wystarczająco dużo czasu, by zabić strażników w dowolny sposób. Gdy wszystkich załatwiłeś, Twój towarzysz już zdążył wyjść spod samochodu lub będziesz go musiał wyciągnąć.
8-ball podbiegnie podłożyć ładunki wybuchowe i voilà, 150 tys. jest u Ciebie w kieszeni za ukończenie misji!



#480 zurawik

zurawik
  • 28 postów
  • SkądBełchatów, Poland

Napisano 18 stycznia 2013 - 16:55

Ja tam po prostu wszedłem na ten dach, wyciągnąłem snajperke i po kolei posłałem wszystkim Kolumbijczyków na tamten świat. Nawet nie było specjalnie trudno. Utknąłem za to w drugiej misji u Asuki, gdzie trzeba zlikwidować 3 brygady mafiozów i jedna grupa stoi na balkonach na przeciwko kasyna i jeden z nich jest tak schowany, że nie można do niego strzelić ze snajperki. Granatem go?

#481 Zupniok

Zupniok
  • 2 postów

Napisano 01 maja 2013 - 18:44

Na ipadzie 3 śmiga bez zacięcia :rolleyes: vice city może raz przycieło ale tak to ok :)

#482 Mati91

Mati91
  • 13 postów

Napisano 13 listopada 2013 - 14:17

Mam problem z GTA 3. Mianowicie odpalam grę, gram kilka minut (max 2 proste misje na początku) i gra zaczyna mocno klatkować. Tak, że nie da się grać. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Wszystko się dzieje na iP 4S z iOS 7.0.3

#483 DnL

DnL

  • 370 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 13 listopada 2013 - 15:13

Mam problem z GTA 3. Mianowicie odpalam grę, gram kilka minut (max 2 proste misje na początku) i gra zaczyna mocno klatkować. Tak, że nie da się grać. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Wszystko się dzieje na iP 4S z iOS 7.0.3

Kwestia optymalizacji iOS, gry oraz sprzętu, jakby nie patrzył 4S zaczyna się starzeć. Nic nie poradzisz na to.

#484 Mati91

Mati91
  • 13 postów

Napisano 16 listopada 2013 - 16:48

Dzięki za chęć pomocy, ale jednak da się z tym coś zrobić. Pomogła reinstalacja oraz wyłączenie telefonu z wyłączonymi aplikacjami. iPhone 4S wiecznie żywy!:mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych