Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Grand Theft Auto III na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
483 odpowiedzi w tym temacie

#1 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 13 października 2011 - 14:57

10 years ago, this month, the revolutionary open-world epic Grand Theft Auto III was released to the world – a game that set players loose as a small-time criminal at the bottom of the food chain in Liberty City, a sprawling metropolis where anything can happen – and probably will.

To commemorate the game’s 10th anniversary, we’re proud to announce that Grand Theft Auto III will be coming to select new generation iOS and Android devices later this fall. For the lineup of supported devices, check the list below:

Apple iOS Devices: iPad 2, iPhone 4S
Android Phones: Droid X2, HTC Evo 2, LG Optimus 2X, Motorola Atrix, Samsung Galaxy S2
Android Tablets: Acer Iconia, Asus Eee Pad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 10.1


http://www.rockstarg...on-for-sel.html

Zapowiada się kolejny hit. :D

#2 maxld

maxld
  • 636 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 października 2011 - 15:07

iPhone 4 nie? Cieszę się, że zagram na swoim androidzie.

#3 mikol

mikol
  • 159 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 13 października 2011 - 15:24

Na szczęście będzie działać na iPadzie 2 :) Ciekawe kiedy dokładnie ta gierka wyjdzie bo jestem jej ciekaw

#4 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 13 października 2011 - 15:29

Od dawna na PSP które można tanio kupić i wygodniej grać więc nie wiem czym się zachwycać :P

#5 TheMoonwalls-c1df9413b1

TheMoonwalls-c1df9413b1
  • 678 postów

Napisano 13 października 2011 - 16:22

Klasyk! :) Nie mogę się doczekać. Pękła mi płytka z wersją na PC i nie mogłem dokończyć :P

#6 hejterz

hejterz
  • 92 postów

Napisano 13 października 2011 - 16:58

Klasyk! :) Nie mogę się doczekać. Pękła mi płytka z wersją na PC i nie mogłem dokończyć :P


No raczej ani na ipadzie 1, ani na 3Gs sobie nie pograsz, chyba ze masz zamiar kupic 4S albo ipada 2 :)

Dla mnie to porazka ze nie ma na iphonie 4. Slabiutkie Gangstary dzialaja na 3G i 3Gs, a niedlugo wychodzi nowy, 9mm tez ma dobra grafike, wiec nie rozumiem ich? Przeciez straca ogromony zysk z iphone 4, toucha 4 i ipada 1. Mogliby dac slabsza grafike i lepiej popracowac nad optymalizacja. Wiadome, 4S i ipad 2 maja o wiele wieksza moc od 4 i ipada1, no ale maja tez o wiele wieksza moc od tych androidowcow, dzieki dobrej grafice. Czytalem ze oglosza wiecej urzadzen z czasem. Pewnie wtedy pojawi sie iphone4,touch4,ipad1, xperia play itp...

#7 mikol

mikol
  • 159 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 13 października 2011 - 17:21

To jest tak jak przy Machinarium, widać tylko nowsze urządzenia obsłużą graficznie GTA III, z jednej strony to dobrze że nie wypuszczają tej gry na Iphone'a 4 i Ipada 1 gdyż mogło by się zacinać a jak wiadomo nikt nie lubi grać w gry które się tną :) Za trochę wyjdzie iPad 3 i iPhone 5, wtedy właściciele iPada 1 i iphone'a 4 kompletnie pójdą w odstawkę

#8 TheMoonwalls-c1df9413b1

TheMoonwalls-c1df9413b1
  • 678 postów

Napisano 13 października 2011 - 17:22

No raczej ani na ipadzie 1, ani na 3Gs sobie nie pograsz, chyba ze masz zamiar kupic 4S albo ipada 2 :)

Dla mnie to porazka ze nie ma na iphonie 4. Slabiutkie Gangstary dzialaja na 3G i 3Gs, a niedlugo wychodzi nowy, 9mm tez ma dobra grafike, wiec nie rozumiem ich? Przeciez straca ogromony zysk z iphone 4, toucha 4 i ipada 1. Mogliby dac slabsza grafike i lepiej popracowac nad optymalizacja. Wiadome, 4S i ipad 2 maja o wiele wieksza moc od 4 i ipada1, no ale maja tez o wiele wieksza moc od tych androidowcow, dzieki dobrej grafice. Czytalem ze oglosza wiecej urzadzen z czasem. Pewnie wtedy pojawi sie iphone4,touch4,ipad1, xperia play itp...


Zamówiłem 4s :) A Gangstar nie był wg mnie, aż tak słaby - miał kilka dobrych momentów.

Co do optymalizacji, to jako przykład podam Machinarium, które, mimo braku zaawansowanej grafiki, działa chyba tylko na iPadzie 2.

#9 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 października 2011 - 20:51

Przeciez straca ogromony zysk z iphone 4, toucha 4 i ipada 1


Podejrzewam, że tą stratę odda im Apple, który dogadał się z nimi, by nie wypuszczali na słabsze urządzenia. Wtedy sprzedaż 4S i iPada 2 skoczy w górę.

#10 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 października 2011 - 20:59

Podejrzewam, że tą stratę odda im Apple, który dogadał się z nimi, by nie wypuszczali na słabsze urządzenia. Wtedy sprzedaż 4S i iPada 2 skoczy w górę.

Sam na to wpadłeś, czy wyczytałeś w ostatnim SuperExpressie?

#11 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 13 października 2011 - 22:37

Oby wyszło na 4-kę. Po samym Infinity Blade, można zobaczyć co da się wycisnąć z tego telefonu...

#12 zolcix

zolcix
  • 55 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 14 października 2011 - 00:02

infinity blade, fakt ma piękną grafikę, ale jest strasznie liniowe, jedynie animacje ma dobre. gta to co innego

#13 bartek1529

bartek1529
  • 578 postów

Napisano 14 października 2011 - 00:16

Portowanie ostatnio ruszyło pełną parą, portują już dosłownie wszystkie stare klasyki. W gta3 chętnie zagram chociaż myślę, że przyjemnie byłoby również pograć na ip w gta2, próbowałem troche na emu psx'a ale wiadomo ze jakby R* to zrobił to byłoby lepiej zoptymalizowane. Eh, z takich portów to jeszcze by się przydał commandos2;) A wracjąc do gta3 to oby jednak zdecydowali się na ip4. Zrozumiałbym, że jeżeli zdecydowaliby się na grafikę wyrywającą z butów to on byłby już kulą u nogi ale słabsze ,androidy' są brane pod uwagę więc może jednak zmienią zdanie

#14 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 14 października 2011 - 12:15

Człowiek z Rockstaru napisał

We do plan to bring Grand Theft Auto III to additional devices as well, these are just the ones we're confirming now. Please stay tuned!

Więc istnieje nadzieja, że gra będzie działać na iP4 :)

#15 mikol

mikol
  • 159 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 14 października 2011 - 12:42

Ale na waszym miejscu nie liczył bym że będą działać na iPhonie 4 i iPadzie 1 bo one zwyczajnie nie mają 2 rdzeniowych procesorów :)

#16 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 14 października 2011 - 12:47

I co z tego,że nie mają? W artykule o GTA III wyraziłem już swoją opinię, ale tutaj też spróbuję ;) Mogliby wydać też okrojoną wersję dla słabszych telefonów (zdaniem Apple)... Ja cieszę się,że uda mi się załapać aby sobie w nią pograć, ale też jestem trochę rozdrażniony, że tak nagle Apple odcięło 4.

#17 mikol

mikol
  • 159 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 14 października 2011 - 13:31

Okrojona wersja ? Plan niby dobry ale raczej nie do wykonania z prostego względu, nikomu się nie chce, chociaż jakiś gość od Rockstara powiedział że w przyszłości dodadzą możliwość odpalenia gry z innych telefonów ( Ja myślę że chodziło mu o telefony z WP7 ale pewności nie mam)

#18 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 14 października 2011 - 14:14

A po co do GTAIII 2 rdzenie? Prosze o przypomnienie sobie konfiguracji komputerow 10 lat temu. Wydaje mi sie, ze to kwestia optymalizacji silnika gry. Przez mniejsza ilosc pamieci faktycznie trzeba bedzie przemyslec kilka rozwiazan. Jednak iPhone 4 to nadal dosc mocna platforma.

#19 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 października 2011 - 21:18

Mogliby wydać też okrojoną wersję dla słabszych telefonów (zdaniem Apple)...


Jak to "zdaniem Apple"? Chyba nie myślisz że różnica pomiędzy A4 a A5 jest znikoma?

Prosze o przypomnienie sobie konfiguracji komputerow 10 lat temu.


Czy komputery 10 lat temu miały procesory ARMv7 1GHz?
Oj, chyba nie. Próbujesz porównywać 2 zupełnie różne platformy (architektury, systemy).

#20 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 16 października 2011 - 22:28

Czy komputery 10 lat temu miały procesory ARMv7 1GHz?
Oj, chyba nie. Próbujesz porównywać 2 zupełnie różne platformy (architektury, systemy).


Tak, architektury są rożne. Co nie zmienia faktu, ze dużo kodu trzeba przepisać na nowa platformę, uwzględniając właśnie specyfikę nowego procesora. Nie jest to emulacja Windowsa tylko napisanie wielu elementów na nowo.

#21 terrorizer

terrorizer
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2011 - 06:59

Gdzieś czytałem, że dodali xperię play do tych telefonów, które obsłużą gta3. więc może jest szansa dla iP4. Przypomnę, że ta xperia jest jednordzeniowa i ma już całkiem stary układ Adreno 205, a uklad z iP myślę, że go przewyższa

#22 bushaya

bushaya
  • 49 postów

Napisano 17 października 2011 - 13:03

Teoretycznie układ graficzny z iphone 4 powinien być szybszy.

#23 iKrawiec

iKrawiec
  • 1 152 postów
  • Skąd/root

Napisano 17 października 2011 - 14:25

Nie wiem czemu panikujecie, przeciez bedzie wersja na wspierajaca iphone4

#24 hejterz

hejterz
  • 92 postów

Napisano 17 października 2011 - 15:59

Tak jak pisalem wczesniej, w pierwszym poscie sa podane smartfony 2rdzeniowe na ktorych gra ruszy, lecz ta lista moze sie zmienic i tak jak przypuszczalem, bedzei wsparcie dla iphona4,ipada1,xperii play to tez jest potwierdzone :) gra laduje w appstore 22 listopada

#25 zolcix

zolcix
  • 55 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 17 października 2011 - 17:31

a potem dopiero wersja na jednordzeniowce ciekawe tylko czy ruszy na touchu 4, w końcu ma 2x mniej ramu..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych