Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Diablo III


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
571 odpowiedzi w tym temacie

#26 Remik666

Remik666
  • 105 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 24 września 2011 - 06:35

Jak pierwsze wrażenia po becie? Czytałem opinię na redakcji GOL'u, ale najbardziej interesuje mnie zdanie "zwykłych" graczy niżeli redakcji. Jak płynność na macach?

#27 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 24 września 2011 - 07:15

Ja jeszcze ściągam klienta. Mam net 512 więc to trochę potrwa ;/ no i ja testuję na Windowsie:P

#28 wyspiarz

wyspiarz
  • 531 postów
  • SkądWolin

Napisano 24 września 2011 - 09:57

ehhhh :D pzdr. Łukasz

#29 rudy211

rudy211
  • 360 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 24 września 2011 - 10:03

Żeby zarejestrować się do beta testów, trzeba mieć zarejestrowaną jakąś grę na battle.net?

#30 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 24 września 2011 - 10:52

Nie wiem chyba wystarczy konto.

#31 ones

ones
  • 213 postów

Napisano 24 września 2011 - 14:13

Masakra. Ja nie dostałem nic ale nie dziwię się.. Zarejestrowany komputer z windowsem, który ma średniawą specyfikację sprzętową. Dodatkowo nie mam aktualnie maca czego bardzo żałuję , może bym się dostał wtedy... Może zdarzę kupić do 1 października, to będę miał szanse.

#32 Mr.P.

Mr.P.
  • 191 postów

Napisano 24 września 2011 - 14:54

Masakra. Ja nie dostałem nic ale nie dziwię się.. Zarejestrowany komputer z windowsem, który ma średniawą specyfikację sprzętową. Dodatkowo nie mam aktualnie maca czego bardzo żałuję , może bym się dostał wtedy... Może zdarzę kupić do 1 października, to będę miał szanse.


Co za głupota. Posiadanie komputera apple na pewno przybliży cię do otrzymania klucza.

Co do pytania czy trzeba mieć coś zarejestrowanego na koncie. Otóż trzeba. Wcześniej była mowa o posiadaniu SC2 bądź WoWa, ale potem niebiescy sprostowali, że może to być jakakolwiek gra np. Diablo 2.

#33 daro16

daro16
  • 169 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 24 września 2011 - 16:48

Co za głupota. Posiadanie komputera apple na pewno przybliży cię do otrzymania klucza.

A wiesz że tak może być? Bo raczej więcej osób chcących i mogących pograć/potestować jest na windowsie, a na macu mniej i mac może być bardziej pożądany przez algorytm wysyłający klucze.

#34 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 września 2011 - 17:38

To jest logiczne. Natomiast konto moze byc puste, a i tak na bete ma sie szanse - to sa beta testy a nie nagrody dla graczy za najwiecej przegranych godzin online - chociaz Ci tez maja szanse, bo gra ma "grac" zarowno jesli chodzi o sprzet jak i o bugi. Ci co nie maja gier na koncie moga liczyc na bete jesli ich sprzet podpasuje pod testy, Ci co duzo graja i maja sporo gier na koncie mogla liczyc na bete, bo beda od wylapywania bugow - proste.

#35 flamner

flamner
  • 253 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 września 2011 - 20:47

Ehh... farciarze ;) powiadają że nadzieje umiera ostatnia ;D Jakby komuś kto ma imaca(w podobnej konfiguracji co ja) trafił się klucz to niech napisze czy d3 daje rade tak jak sc2 na tym sprzęcie. Jestem wielkim fanem diablo i planowałem zakup pc'ta dla samej gry, był bym więc wielce uradowany gdyby mógł w to pocisnąć na mojej 4670 ;)

#36 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 28 września 2011 - 18:53

wymagania sprzętowe są podane na Diablo3.pl – Encyklopedia wiedzy o Diablo III


Premiera Diablo przeniesiona na 1 kwartał 2012 :|

#37 simi

simi
  • 59 postów

Napisano 29 września 2011 - 17:59

Podobno jest sposób żeby uruchomic emulator servera na maca. Znalazłem takie coś:

I have some updates as to a mac server emulator. aka sandbox mode

First you need. D3Sharp source package

Then Install Mono SDK
Download - Mono

Then install MonoDevelop
Download - MonoDevelop

Then open "D3Sharp-Mono.sln with Mono Develop.
(can be found in D3sharp source package download under "source" folder)

Right-click D3Sharp-Mono in the solution browser in MonoDevelop, select "Set as startup project".

then using the menu bar hit build and build all

then run using the same method of using the menu bar to hit run and then run again
a terminal window will open with a D3Sharp logo.

<--The next part is where im having the trouble i cant find the Diblo III.app to aim this at-->

but if you do have it open a new terminal window and type

"cd /Applications/Diablo\ III\ Beta/Diablo\ III.app/Contents/MacOS/
./Diablo\ III -launch -auroraaddress localhost:1345"

All credit goes to EightZeroEight and the D3Sharp team over at github.com
Source link

Jezeli chodzi o D3Sharp to mozna sciagnac stad https://github.com/c...urf2904/d3sharp

JA walcze ale nie udalo mi sie tego odpalic. Moze komus z Was sie uda?

#38 Mr.JaCk!

Mr.JaCk!
  • 87 postów

Napisano 01 października 2011 - 18:12

Odnośnie DSharp https://github.com/m.../wiki/Compiling tu jest wszystko! :) Powodzenia

#39 flamner

flamner
  • 253 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2011 - 21:09

Udało mi się odpalić d3 z tym że bez D3Sharp a z tym:https://github.com/mooege/mooege wg tej instrukcji:https://github.com/m.../wiki/Compiling
Mam jedno pytanie.. Na czym polega ta wersja beta?

#40 Mr.JaCk!

Mr.JaCk!
  • 87 postów

Napisano 01 października 2011 - 21:52

mooege to właśnie przeniesiony D3Sharp. To co odpaliłeś to nie jest Beta tylko emulator serwera D3, możesz sobie jedynie pobiegać po podwórku i zobaczyć jak twój MAC daje rade:) W becie łączysz sie z Battle.net'em i rozgrywka wygląda już nieco inaczej - masz stwory, itemy, etc. A odpowiadając na Twoje pytanie na czym polega close beta - głównie na wyłapaniu błędów przed wydaniem oficjalnej wersji.

#41 flamner

flamner
  • 253 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2011 - 21:56

Już wszystko ogarniam... Właśnie dziwiłem się dlaczego nie mam żadnych potworów ;D Mam jeszcze jedno pytanie, co jakiś czas mam 0,5s ścięcie niezależnie od ustawień graficznych i rozdzielczości. Czy wy też tak macie? To błąd gry czy wina komputera?

#42 Mr.JaCk!

Mr.JaCk!
  • 87 postów

Napisano 01 października 2011 - 22:35

U mnie działa bardzo płynnie żadnych cięć.. PPMyszy wrzucasz sobie potwory do zabijania :) ogólnie projekt "mooege" się rozwija niewykluczone, że za jakiś czas będzie przypominać oryginalną betę. Pozdro

#43 simi

simi
  • 59 postów

Napisano 02 października 2011 - 07:33

U mnie tez wystepuje to sciecie co jakis czas. Gram na Macbooku Pro 2010. Mimo wszystko narazie zapowiada sie ze gra bedzie chodzila na przyzwoitych ustawieniach, gdyz to "tylko" beta ktora nie jest jeszcze do konca zoptymalizowana.

#44 skinny500

skinny500
  • 140 postów
  • SkądBangkok

Napisano 03 października 2011 - 07:01

Tu macie rozpisane karty graficzne pod D3.

#45 wyspiarz

wyspiarz
  • 531 postów
  • SkądWolin

Napisano 04 października 2011 - 07:59

Moj GF 330 jest w medium :D to powinno być spoko :), i może nie trzeba bedzie na windowsie grac jak w Starcrafta ... pzdr. Łukasz

#46 flamner

flamner
  • 253 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2011 - 08:27

Przecież na maca jest oficjalny klient starcraft...?

#47 wyspiarz

wyspiarz
  • 531 postów
  • SkądWolin

Napisano 04 października 2011 - 08:45

no tak :) tylko niekoniecznie chodzi tak fajnie jak na windzie niestety. ... co dziwniejsze beta śmigała bardzo ładnie wersja ostateczna już nie. Więc mam winde only for starcraft :) pzdr. Łukasz

#48 skinny500

skinny500
  • 140 postów
  • SkądBangkok

Napisano 04 października 2011 - 21:43

Mi chodził tak samo. U ciebie chodzi gorzej dlatego, że z którąś aktualizacją Apple obniżyło wydajność geforce, żeby zwiększyć przepaść wydajnościową pomiędzy nowymi makami z radeonami, a starymi z gf. Da się to obejść na kilka sposobów, na necie są szczegółowe opisy.

#49 nostri

nostri
  • 559 postów
  • SkądOxapampa, PE

Napisano 04 października 2011 - 23:42

mozesz podac jakis link do tej informacji o gforce ?

#50 skinny500

skinny500
  • 140 postów
  • SkądBangkok

Napisano 05 października 2011 - 00:45

Np link




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych