Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Koniec z MacMini


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#26 zbieraj

zbieraj
  • 1 016 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 maja 2007 - 14:47

Dla mnie wspaniały też jest sam rozmiar MacMini. Nie raz przenosiłem go w plecaku i na jakiejś imprezie podłączałem do klawiatur, myszy, monitora (które ofkorz były już na miejscu). Moim marzeniem jest MacBook w cenie MacMini :>

#27 Maslav

Maslav
  • 128 postów

Napisano 27 czerwca 2007 - 22:26

Mini to cudowna maszyna. Temu komputerowi nic, oprócz ramu w standarcie, nie brakuje. :)

#28 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 27 czerwca 2007 - 23:37

Ech... więc można powiedzieć, że łza się będzie w oku kręcić.

#29 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 28 czerwca 2007 - 10:17

Dla mnie wspaniały też jest sam rozmiar MacMini. Nie raz przenosiłem go w plecaku i na jakiejś imprezie podłączałem do klawiatur, myszy, monitora (które ofkorz były już na miejscu).

Moim marzeniem jest MacBook w cenie MacMini :>


Dołączona grafika
Dopasować taki ekran do wielkości góry mini- chyba 16x16cm, ładnie to połączyć i nic poza gniazdkiem 110/230V nie jest potrzebne :)

#30 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 28 czerwca 2007 - 10:32

Tak się*podczepię pod JSG ;)
http://mac.csop.pl/C...CDAD2AF625.html

#31 coryza

coryza
  • 24 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 28 czerwca 2007 - 14:05

Byłem dziś w Glwickim iSpocie. Sprzedawcy mówią, że nie będzie już MiniMaca, ale nie wiezdą co będzie zamiast niego.

#32 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 28 czerwca 2007 - 14:18

nie chodziło mi o samochody a o ekrany dotykowe :) Pracownicy iSpot jakoś nie są dla mnie autorytetami w sprawach apple a już napewno nie są dla zarządu firmy apple ;)

#33 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 28 czerwca 2007 - 19:22

Byłem dziś w Glwickim iSpocie. Sprzedawcy mówią, że nie będzie już MiniMaca, ale nie wiezdą co będzie zamiast niego.

Zamiast niego będzie iPhone ;)
A na poważnie to pomyślcie, fajnie bylo by jakby iPhone nabrał z czasem wydajności Miniaka. Idziesz z takim w kieszeni, słuchasz muzyki po czym kładziesz na biórko, podłączasz monitor, mychę, klawiaturę, odpalasz FinalCut Pro i do roboty ;)

#34 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 28 czerwca 2007 - 20:26

Zamiast niego będzie iPhone ;)
A na poważnie to pomyślcie, fajnie bylo by jakby iPhone nabrał z czasem wydajności Miniaka. Idziesz z takim w kieszeni, słuchasz muzyki po czym kładziesz na biórko, podłączasz monitor, mychę, klawiaturę, odpalasz FinalCut Pro i do roboty ;)


kup jakiegos UMPCa x HSDPA i dobrym prockiem :P

#35 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 28 czerwca 2007 - 20:42

Co ja, chory, żeby się spowrotem pchać do Windy ?;) Ledwo co 4 lata temu z niej wysiadłem, O NIE.

#36 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 29 czerwca 2007 - 22:04

To samo zauważyłem, w Inverness są macbooki,macbooki pro, iMac-y a MacMini nie ma;) jedynie na stoisku jest puste miejsce i ulotka z parametrami;)

#37 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 05 lipca 2007 - 18:24

To jak jest z nimi? Zakończyli już produkcję?

#38 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 05 lipca 2007 - 18:28

Ciekawe co teraz będzie zamiast niego? MacMaxi, MiniBook, Mac Micro (potocznie zwany iPhonem)?

#39 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 05 lipca 2007 - 18:32

Muszą coś wypuścić bo to przynajmniej na nasze polskie warunki była dobra maszyna w przystępnej cenie ;)

#40 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 05 lipca 2007 - 18:35

Hmm... Ja tam nie wiem co z tym mini, ale jak zostanie wycofane a razem z nim najmniejszy iMac... Jakoś sobie tego nie moge wyobrazić...

#41 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 05 lipca 2007 - 18:37

Zamiast niego będzie iPhone ;)
A na poważnie to pomyślcie, fajnie bylo by jakby iPhone nabrał z czasem wydajności Miniaka. Idziesz z takim w kieszeni, słuchasz muzyki po czym kładziesz na biórko, podłączasz monitor, mychę, klawiaturę, odpalasz FinalCut Pro i do roboty ;)


To jest technicznie mozliwe. Da sie wykombinowac urzadzenie wielkosci iPhone z wydajnoscia MacBooka. Szkoda ze jeszcze nikt poza mna na to nie wpadl.

#42 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 05 lipca 2007 - 20:00

To jest technicznie mozliwe. Da sie wykombinowac urzadzenie wielkosci iPhone z wydajnoscia MacBooka. Szkoda ze jeszcze nikt poza mna na to nie wpadl.


Na pewno nikt poza toba na to nie wpadl. :roll:

#43 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 05 lipca 2007 - 20:19

A widzieliście niedawno taki film na polsacie , o nienormalnych programistach co robili kompa za 90$ ? Komedia taka , ale zrobili solniczkę - zamiast monitora miała hologram zamiast dysku synchronizację z serwerem , a zamiast klawiatury i myszki laser odczytywał pozycję palców względem hologramu i już ;p Może steav odkopał swoją lutownicę wziął expres do kawy odkurzacz i iPhone i jutro widzimy nowego newsa 'Kompaktowy komputer apple' i zdjęcia krzyżówki tych urządzeń polutowanych przez steava ? Heh ... jeszcze trochę to do komórki wsadzą telewizor i konsole do gier .... o już wsadzili ... trudno .. A niech ktoś sprawdzi czy jego nowa komórka ma funkcję TELEFONOWANIA ;p

#44 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 06 lipca 2007 - 11:37

A widzieliście niedawno taki film na polsacie , o nienormalnych programistach co robili kompa za 90$ ? Komedia taka , ale zrobili solniczkę - zamiast monitora miała hologram zamiast dysku synchronizację z serwerem , a zamiast klawiatury i myszki laser odczytywał pozycję palców względem hologramu i już ;p Może steav odkopał swoją lutownicę wziął expres do kawy odkurzacz i iPhone i jutro widzimy nowego newsa 'Kompaktowy komputer apple' i zdjęcia krzyżówki tych urządzeń polutowanych przez steava ? Heh ... jeszcze trochę to do komórki wsadzą telewizor i konsole do gier .... o już wsadzili ... trudno .. A niech ktoś sprawdzi czy jego nowa komórka ma funkcję TELEFONOWANIA ;p


Oglądalem ten film. Bardzo fajny. Nazywa sie "The First $20 Million" :)

#45 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 06 lipca 2007 - 11:40

Z tym że używanie maców uważali za pogardę ;p " Twoja matka używa macintosha ! "

#46 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 06 lipca 2007 - 12:01

To ja slyszalem niedawno inna obelge: "You're iPhone target demographic" :)

#47 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 06 lipca 2007 - 22:41

Z tym że używanie maców uważali za pogardę ;p " Twoja matka używa macintosha ! "


To bylo wkurzajace! Ale nie bardzo to rozumiem. Przeciez Mac jest dla profesjonalistow wiec jak mogli uwazac to za pogarde :(
Ehh... Powinno byc na odwrot. "Your mother uses windows! haha"

#48 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 06 lipca 2007 - 22:53

To bylo wkurzajace! Ale nie bardzo to rozumiem. Przeciez Mac jest dla profesjonalistow wiec jak mogli uwazac to za pogarde :(
Ehh... Powinno byc na odwrot. "Your mother uses windows! haha"

Jeszcze trochę a powstanie powiedzenie: pokaż mi swój OS a powiem Ci kim jesteś ;)

#49 eazyone

eazyone
  • 447 postów

Napisano 06 lipca 2007 - 22:58

To jest technicznie mozliwe. Da sie wykombinowac urzadzenie wielkosci iPhone z wydajnoscia MacBooka. Szkoda ze jeszcze nikt poza mna na to nie wpadl.


Ja na to wpadłem już dawno, nawet napisałem o tym Matce w liście z kolonii w Lubstowie w 1991roku. Pech chciał, że Matka spaliła list... Myślała, że źle się prowadzę…

Kopii niestety nie zrobiłem... Miałem nawet zamiar zarejestrować domenę iPhone.com ale gość mnie ubiegł a teraz pływa w milionach a ja w Ustce... :)

Pozdrawiam....

#50 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 06 lipca 2007 - 23:07

Oj Ustka.... źle mi się kojarzy ...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych