Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oszust ma moje 2 tysie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#26 rox

rox
  • 70 postów
  • SkądZdolny śląsk

Napisano 18 września 2011 - 13:13

Zamknijcie temat ,już nie chce odpowiedzi żadnych ,myślałem ze da radę zapoznać sie z ciekawa opinia ale tutaj ważniejsza jest ortografia i ironia ,moze pora zmienić nazwę forum na ortografia.pl,pozdrawiam.

#27 ar3kb

ar3kb
  • 4 635 postów
  • SkądSchlesierland - Königshütte/Laurahütte

Napisano 18 września 2011 - 13:49

rox dostałeś na wszystko odpowiedz, samemu nie potrafiąc poprawnie napisac kilka zdań, wysuwając teksty o IQ karalucha, a w efekcie obrażając sie na całe forum kończąc temat "mam was w d...e". A gdzie dziekuje??? Stad ironicznie napisał _krzysiek, ale ma rację.

#28 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 18 września 2011 - 13:51

Zamknijcie temat ,już nie chce odpowiedzi żadnych ,myślałem ze da radę zapoznać sie z ciekawa opinia ale tutaj ważniejsza jest ortografia i ironia ,moze pora zmienić nazwę forum na ortografia.pl,pozdrawiam.

Ok.

#29 guli13

guli13
  • 9 postów

Napisano 01 października 2011 - 23:13

Wspomniany użytkownik odezwał się wczoraj do mnie w sprawie sprzedaży macbooka 15", chciał mi wcisnąć maca za 4 tysiące, ale odmówiłem. Na co dostałem odpowiedź "To nie. Bez laski. tanio w chuj mssz nie to nie" . Cóż załączam profil na ebay'u [url]http://myworld.ebay.pl/kruszynkagrzesiu/[/url]. Uważajcie na niego !

#30 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 01 października 2011 - 23:18

Wspomniany użytkownik odezwał się wczoraj do mnie w sprawie sprzedaży macbooka 15", chciał mi wcisnąć maca za 4 tysiące, ale odmówiłem. Na co dostałem odpowiedź "To nie. Bez laski. tanio w chuj mssz nie to nie" . Cóż załączam profil na ebay'u http://myworld.ebay....uszynkagrzesiu/. Uważajcie na niego !

haha co za idiota :)

#31 guli13

guli13
  • 9 postów

Napisano 01 października 2011 - 23:23

idiota, nie idiota. Bilans za wrzesień + 6 tyś .

---------- Wpis dodano o 00:23 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:22 ----------

tak btw. Alienware sprzedał sam sobie :)

#32 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 01 października 2011 - 23:29

Pewnie nie czyta myapple :( Pan rox chyba się obraził bo nie pisze jak tam sprawa itd.

#33 rox

rox
  • 70 postów
  • SkądZdolny śląsk

Napisano 04 października 2011 - 11:21

Sprawa w ogóle sie nie ma zreszta macie chyba już ze 3 wątki z tym samym kolesiem ,a na policji powiedzieli mi ze, zeby sprawdzić gościa po numerze konta to za wczesnie i ze to dopiero prokurator moze , już straciłem nadzieje na cokolwiek do tego gość ma niby lewy dowód osobisty czy coś

#34 damkaro

damkaro
  • 544 postów

Napisano 04 października 2011 - 11:26

A wystarczyło zapłacić za pomocą PayPal'a ;)

#35 rox

rox
  • 70 postów
  • SkądZdolny śląsk

Napisano 04 października 2011 - 11:44

Następny mądry , tak trzeba było już 50 osoba która to pisze , teraz już za późno

#36 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2011 - 12:04

"Trzeba było" dotyczy raczej czytających ten wątek jako przestrogę i sposób na uniknięcie oszustwa.

#37 rox

rox
  • 70 postów
  • SkądZdolny śląsk

Napisano 04 października 2011 - 12:10

A co do pana oszusta to dość często zagląda na forum ostatnio 30 wrzesnia był , i sposób jego działania jest taki sam patrzy kto dodaje tematy typu kupię iPhone,Macbooka pisze do nich na prv ze ma po atrakcyjnej cenie pózniej pewnie ich oszukuje wiem bo sam po tym jak zostałem oszukany na ebay podszylem sie ze kupię iPhone i nie czekałem nawet 2 minut zaraz mi wyjechał z propozycja,jeśli ktoś nie zna nicka tego pana służę pomocą pw

#38 Witas91

Witas91
  • 36 postów
  • SkądKostrzyn/Poznań

Napisano 04 października 2011 - 12:56

ja też się kiedyś natknąłem na kolesia który mieszka w Nysie i mimo tego, że zgłosiłem to na policje wysyłając im skan dowodu osobistego tego oszusta, to nic nie wskórali. Do dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi. Sprawa dotyczyła iPada 16gb Wi-Fi za 2k. Na szczęście wpłaciłem w ratach. Teraz pozostaje mi bić się w pierś i powiedzieć sobie jaki ja głupi byłem "kupując" nowego iPada za 2k

#39 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 04 października 2011 - 13:31

Dajesz się wyje*ać w d*pę kupując jak ostatnia lama 2k za sprzęt wart przynajmniej połowę więcej od użytownika z prawie zerowym stażem, ale to my mamy IQ karalucha, bo twojego bełkotu nie da się czytać? Podziwiam moderatorów za cierpliwość.

#40 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 04 października 2011 - 13:35

Dajesz się wyje*ać w d*pę kupując jak ostatnia lama 2k za sprzęt wart przynajmniej połowę więcej od użytownika z prawie zerowym stażem, ale to my mamy IQ karalucha, bo twojego bełkotu nie da się czytać?

Podziwiam moderatorów za cierpliwość.

Jak to mawiają "okazja czyni złodzieja"

#41 surgeons

surgeons
  • 4 postów
  • SkądAlbacete, ES

Napisano 04 października 2011 - 14:15

Ja na szczęście nie jestem purystą lingwistycznym. Istotne jest już po zakończeniu sprawy przez policje domaganie się tzw. naprawienia szkody w procesie karnym lub pozostaje Ci droga powództwa cywilnego tzw. adhezyjnego, ale z tym już rożnie bywa ponieważ sad może orzec ze powództwo cywilne nie podlega rozpatrzeniu w ramach procesu karnego i pozostaje Ci droga odrębnego procesu. Zaletą niewątpliwą wezwania lub tez wyroku orzekającego o naprawieniu szkody jest to ze jeżeli koleś zostanie skazany i nie odda Ci kasy w terminie orzeczonym przez sąd to automatycznie odwieszają mu zawiasy. Następna sprawa - czy zgłosiłeś oszustwo do eBay. Nie chodzi tu o program ochrony kupujących ale o zwykle zgłoszenie oszustwa, ponieważ eBay jako firma ma większe możliwości zainteresowania policji czy tez prokuratury, poza tym dysponuje numerem konta oszusta. Kolejna sprawa - bardzo dobrym pomysłem jest złożenie doniesienia o oszustwie podatkowym do US bo ci to już w ogóle nie znają się na żartach i jeżeli wiesz ze koleś dokonał co najmniej kilku transakcji to już oni go znajda i "poproszą" o zwrot należnego podatku. życzę powodzenia w walce o swoje i polecam uzbrojenie się w dużą dawkę cierpliwości.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych