Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#76 MarekS

MarekS
  • 4 postów

Napisano 06 marca 2006 - 00:35

Witam ... jestem nowym uzytkowinikiem na forum .... absolutnie kocham Mac .... Nie wyobrazam sobie powrotu do PC-tow .... Posiadam Powerbook G4 17' I Ipod Video yyyeaaahhhhh apple all the way .... Mieszkam w Stanach - tutaj sa inne ceny Mam nadzieje ze bede w stanie pomoc wielu uzytkownika Pozdr. Marek

#77 wodzu

wodzu
  • 69 postów
  • Skądk/Krakowa

Napisano 09 marca 2006 - 07:09

Heja W końcu znalazłem ten wątek :). Jestem Karol (wodzu). Mieszkam w okolicy Krakowa, nie mam maca ale chciałbym mieć :D. Do czynienia też nic z nim nie miałem oprócz jakiś 10 minut na którym i tak był zainstalowany Linux :(. Chętnie spotkam się z kimś kto by mi zaprezentował maczka. Na początek planuję zakupu PowerBookaG3 żeby być nieco mobilnym. Pozdrawiam wszystkich macmaniaków :D

#78 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 04 kwietnia 2006 - 20:15

czesc! Jestem Kamil. (no to trudny i krepujacy wstep mamy juz za soba). Moja przygoda z produktami spod znaku ogryzka zaczela sie, pewnie jak czesci z nas tutaj dosc banalnie, czyli od iPoda, najpierw mini, teraz nano. Pozniej, juz owy sławetny iPod-halo effect i tak już poleciało z górki. Maca mam nie długo, raptem półtora tygodnia, a wraźenia? *w tym momencie uzytkownik ego spadl z wrażenia z krzesła łamiąc obie nogi co walnie przyczynia sie do poznawania OSX* Na co dzień studiuje psychologie na warszawskim SWPSie a konkretniej SPIK. Studiuje. nie ucze sie. warte rozróźnienia :wink:

#79 Snajpa

Snajpa
  • 59 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 kwietnia 2006 - 20:29

Cześć nazywam się Patryk. Zacząłem, chyba jak większość, od iPoda. Kupiłem iPoda 20Gb z kolorowym wyświetlaczem i jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystko działa znakomicie. Później zaczęła sie fascynacja Macami. Teraz zbieram na Macbooka. Mam nadzieję, że już nie długo będę go miał, wtedy się napewno zgłoszę do Was o pomoc w poznawaniu Mac OS X. Pozdrawiam wszyskich Applemaniaków.

#80 teodozjusz

teodozjusz
  • 190 postów

Napisano 13 kwietnia 2006 - 18:50

W końcu , nareszcie mam ... Mam mini od paru godzin i muszę przyznać źe jest wspaniały :) A w ogóle to jestem Teodozjusz i choć tylko trochę to jednak udzielałem się juź tutaj wcześniej , jeszcze za pecetowych czasów ;)

#81 polla

polla
  • 1 postów
  • SkądBruksela

Napisano 16 kwietnia 2006 - 01:25

Tu kolejna ofiara jablkowej obsesji :twisted: Od 2 dni jestem na jablkowej diecie :oops: Wyszlam ze sklepu niemal zupelnie nieswiadoma jakie cudo kupilam ;) Pierwsza doba minela mi pod duzym znakiem zapytania - pierwszy osobisty kontakt z mac-iem. Teraz, kiedy juz zaczelismy zyc w przyjazni, postanowilam sie przywitac 8)

#82 macintoshbaron

macintoshbaron
  • 8 postów

Napisano 16 kwietnia 2006 - 15:27

ponieważ uczestniczę już w kilku forach (motoryzacyjne i tabakowe) zawsze na początku szukam tematu aby się przedstawić.Posiadam imaca G5 i jestem z niego bardzo zadowolony. System jest rewelacyjny, chociaż oczywiście zdarza mi się używać jeszcze peceta do filmów, gierek i gg.

#83 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 21 kwietnia 2006 - 12:57

Hej, nazywam sie Artur. Jablek sprobowalem pierwszy raz rok po kupnie peceta, czyli w wieku 10 lat. Zobaczylem wtedy u kolegi fajny kolorowy (limonkowy) monitor (Był to iMac G3 400 MHz) i jak wiadomo od razu spytalem gdzie jednostka ? Odpowiedz znacie (smiech), a gdy siadlem przy kompie, nie moglem sie od niego oderwac zafascynowwany OS-em i tym ze za &%#@*^ nie moglem go zawiesic (no moze nie do konca, ale moja winda (mialem wtedy 2000 Prof.) juz dawno by siadla). Jednak maka dostalem dopiero rok pozniej, gdy moich rodzicow (i mnie tez) denerwowal piecyk (zwisy przy nagrywaniu, rytualne restarciki co 45 min, format co 2 tyg), wtedy to dostalem iMaca G3 500 MHz. Potem byl G4 800 MHz 17" (tez iMac), a teraz PB G4 1.33 GHz 15", z ktorym niedlugo sie rozstaje, na rzecz iMaca (jeszcze sie wacham między G5 20" a Intel'em 17 ;-)). Oczywiscie piecyk dla rozrywki (czytaj. formatowania i psucia) stoi na biurku obok. pozdr.

#84 Lenka

Lenka
  • 4 postów
  • SkądŚwidnik

Napisano 21 kwietnia 2006 - 14:07

Mam na imię Ola i dziś stałam sie szczęśliwą posiadaczką iBooka G4, cały czas próbuje go rozgryźc i poinstalować odpowiednie aplikacje. Dziękuję komuś, kto pomógł mi się zdecydować na appla (tu oczko do niego ;)). Tyle słowem wstępu, pozdrawiam serdecznie :D

#85 Yuki

Yuki
  • 12 postów
  • SkądWwa

Napisano 01 maja 2006 - 12:27

Konnichiwa^^! Z Mac'ami spędziłam całe moje życie, poczynając od najstarszych modeli po ten nowsze. Mam 14.5 roku, chodzę do PG nr. 1 w Radomiu. Interesuję się informatyką w szerokim pojęciu tego słowa - w przyszłości chcę zostać programistką. Oprócz tego zajmuje mnie kultura japońska, muzyka i rysunek. Z doskoku fotografuję coś, ale to typowa amatorszczyzna :P Gdy nie miałam Mac'a (zbierałam na nowego), a w zastępstwie korzystałam z blaszaka, nie używałam Windy, tylko Linux'a (zarówno z ramienia Red hat jak i Debian), UNIX'a, QNX, FreeBSD i BeOS. Ten okres trwał trzy lata, ale i tak uważam, że niewiele się nauczyłam, co prawda ta wiedza przydaje mi się na Macu :]. Moja styczność z Windą ogranicza się do szkoły (aż jedna godzina w tygodniu.. damn..), lekcji informatyki.. Może już więcej na ten temat nie będę pisać :P Słucham na ogół ciężkich brzmień, ale nie pogardzę też muzyką klasyczną. Skontaktować możecie się ze mną na gadu, i ogólnie tym co podałam w profilu. Pozdrawiam, mam nadzieję, że będzie mi się tutaj dobrze pisało ^^

#86 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 07 maja 2006 - 21:24

Witam, Nazywam się Szymon i w chwili pisania tego postu dwie matury już za mną, a jeszcze trzy przede mną (w tym dwie ustne). Interesuję się muzyką (nie tylko słuchaniem ale także tworzeniem, w sensie wokal i keyboard to moje atrybuty :wink: ;) ), komputerami, szeroko pojętą technologią nowoczesną i samochodami. Amatorsko fotografią. Jeśli chodzi o muzykę to słucham wszystkiego - od klasycznej, nawet po parę disco polowych kawałków, które wywołują szczery uśmiech na mej twarzy :) Zapomniałbym jeszcze o kinie i książkach, bez których także żyć nie potrafię. Ogólnie gustuję w sf i fantasy (np. Tolkien, Asimov, Lem). O firmie Apple dowiedziałem się coś więcej, kiedy parę lat temu byłem w Anglii na kursie języowym. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia:) iPoda dorobiłem się dużo później, a Mac pozostaje planem na przyszłość.. mam tylko nadzieję, że bliskim :D I o jescze jednej rzeczy zapomniałem, która także jest częścią mojego życia! Osobiście uważam, że umysł bez ciała jest to bani i na odwrót, więc czynnie uprawiam sport: gram z kumplami w nóżkę (pooglądać też lubię, szczególnie Barce), ćwicze karate, biegam, jeżdże na rowerze a w zimie na nartach 8) Chyba wszystko :D

#87 Snajpa

Snajpa
  • 59 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 maja 2006 - 20:22

Stało się:) Już od 3 tygodni posiadam Macbooka Pro. Jestem bardzo zadowolony i dziwię się sam sobie, że przez tyle lat używałem Windowsa i byłem ślepo przekonany, że to najlepszy system operacyjny.

#88 icerk

icerk
  • 9 postów

Napisano 11 maja 2006 - 17:46

Witam wszystkich, Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem iMac G5. Co tu dużo pisać poraziło mnie :mrgreen: Maszna jak i system rewelacja, aż się nie chce wierzyć, że jest tak mało popularny w Polsce(a szkoda :twisted: ). Pozdrawiam

#89 AndrzejZ

AndrzejZ
  • 9 postów
  • SkądCambridge

Napisano 12 maja 2006 - 02:19

Witam wszystkich nazywam sie Andrzej, jestem z Olsztyna, potem ze wzgledu na studia przenioslem sie do Trojmiasta, a aktualnie mieszkam w Cambridge. Po blisko 2 latach przymiarek, w koncu sprawilem sobie Maca i jestem z tego powodu bardzo szczesliwy :D

#90 tomeczek43

tomeczek43
  • 746 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 maja 2006 - 22:02

sorry ze tak pozno sie witam:oops: z wami ale kiedys trzeba cos napisac o sobie nazywam się Tomek pochodze z podlasia mieszkam w Bielsku Podlaskim 50km na południe od Białegostoku moj pierwszy komp:D apple to PowerBook G3 Lombard 400Mhz zakupiony we wrzesniu 2005 na ebay.com pozniej kupilem dokladniej to w styczniu 2006 iMaca G4:D i tak posiadam tylko komputery apple nie mam juz Pieca jest mi nie potrzebny a tylko jeszcze w szkole uzywam winzgrozy na informatyce ble :x

#91 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 maja 2006 - 12:10

Witam.

Mieszkam w Szczecinie, nad jeziorem Dąbskim w dzielnicy Dąbie.

Moim pierwszym komputerem był Macintosh Quadra 800, ale potem rodzice kupili mi peceta [jak jeszcze byłem w podstawówce]...
Aktualnie ucze się i zbieram na Mini wraz z całym osprzętem. PieCa wymieniam w połowie sierpnia na Maczka, wreszcie pozbędę się połowy swoich kłopotów:)

Pozdrawiam.

#92 magott

magott
  • 241 postów

Napisano 24 maja 2006 - 20:58

Witam! Mam 28 lat - mieszkam w Wieruszowie - pracuję. Mieszkam z panną.. Pierwszy Maczek w rodzinie... PowerBook G4 1.25GHz - Płyta 167MHz - Pamięć RAM 1GB (2x 512MB) - Dysk 80GB - SuperDrive Do tej pory głównie linux - od roku Ubuntu..... od dziś Tiger........ echhhh kiedy ja tego wszystkiego się nauczę..... póki poznaję uroki obcowania z Makiem.....

#93 moosacho

moosacho
  • 96 postów
  • SkądHindhead

Napisano 29 maja 2006 - 22:25

howgh! jutro stukna 33 latka a umysl 6to klasisty i niech tak zostanie!!!;) lubie moj rower ale ostatnio wisi porzucony w garazu bo wzialem sie znow za bieganie i basen, plus gym wiec nie starcza paleru;( i checi raczej, leniwy jestem z natury. bez ludzi sie dusze, chociaz kiedys bylo lepiej- siedze na wyspie to jest mala lipa z towarzystwem;( mistrz i malgorzata, rekopis znaleziony... no wlasnie gdzie..? pythoni, massive, ebay, camry, high coniscliffe- moja mala duma na menagerzone;) duzo tego i malo. maca mam od chyba 3 miechow, jaki jest kazdy widzi, starcza mi do moich potrzeb. jest o niebo lepszy od pc ktorych uzywalem. NIE WIESZA SIE! o winko jeszcze zostalo... WASZE zdrowie! rafal

#94 nazaropeth666

nazaropeth666
  • 16 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 08 czerwca 2006 - 10:28

Mam na imię Przemek. Mieszkam w Zielonej Górze. Moja przygoda z makami zaczęła sie w piątej klasie technikum na eMac'ach z G4 800MHz. Obecnie mam PM7300/166 i pracuję w Photoshop7CE. Jak mam czas to gram też w Wormsy :) Mam żonkę i małą córeczkę.

#95 lathander

lathander
  • 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 czerwca 2006 - 11:39

Witam! Mam na imie Bartek. Mojego pierwszego Maczka dostalem 4 miesiace temu od szefa w pracy po moich czestych namowach ze bedzie lepszy do grafiki od pieca :) i tak po 2 msc udalo sie. wydane ciezkie pieniadze ale Maczek stoi tuz obok i cieszy mnie cala swoja postura :P. Co prawda przy pierwszym uruchomieniu chcial mnie odstraszyc freezem po wlaczeniu dashboardu i panika gdzie jest reset :P lecz udalo m isie go sila zdobyc :), czego nie zaluje. Kozystam z pakietu Adobe Creative Suit Premium CS2. mam narzeczona i za rok slub :D a tak wogole to jestem z Warszawy. Pozdrawiam Lathander

#96 zoidberg

zoidberg
  • 5 postów

Napisano 20 czerwca 2006 - 20:42

Witam, Nazywam się Adam mam 24 lata na codzień mam przyjemność studiować informatykę. Jestem olbrzymim miłośnikiem systemów z rodziny Unix\Linux, dlatego teraz kiedy wielkimi krokami zbliża się czas wymiany mojego wiekowego peceta z duronem 900Mhz postanowiłem nabyć mobilnego maczka z MacOS X na pokładzie. Z samymi maczkami do tej pory miałem kontakt niewielki raz tylko miałem przyjemność bawić się trochę iMakiem ale kilka minut w zupełności wystarczyło mi aby przkonać się do komputerów Apple.

#97 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 20 czerwca 2006 - 21:42

Hey!

Też (jak większość) przyglądam się na razie, co piszecie, uczę się, jakie macie problemy, jak je rozwiązujecie, przymierzam się do zakupienia w najbliżeszej przyszłości MacBooka (białego oczywiście)

Obecnie pracuje na Pentium IV 3GHz z giga ramu i do szkoły niose codziennie Acera (który szczerze mówiąc mnie dobija swoimi osiągami....) i jest za duży...

Dzisiaj właśnie moje porzucenie windowsa znowu się potwierdziło...: Obrabiam zdjęcie w PS, wycinam 15 minut na około, już kończe, aż tu nagle srrrru nieoczekiwany restart... Win włącza się po restarcie i uprzejmie mnie informuje, że jest już wszystko w porządku i odzyskał równowagę po poważnym błędzie :/ masakro - o mało klawiatury nie rozwaliłem...

Zbieram kase przez wakacje i mam nadzieje, że się uda...

A tak pozatym to w przyszłym roku czeka mnie mała kartkóweczka zwana maturą.
Interesuje się kompami (głównie hardwarem ale i softem też ;)), systemami operacyjnymi, głównie różnymi odmianami linuxa.

Słucham HIPHOPU amerykańskiego i jazzu (smooth jazzu) - tak dla równowagi
Gram codziennie w basket...

na koniec kilka fotek
http://www.matfiz.su...4B/img_6391.jpg
http://www.matfiz.su...4B/img_6389.jpg
czego się nie robi, żeby wyglądało jak MACOSX :D
http://www.matfiz.su.../macosx_xp2.jpg

aha, jeszcze jedno, na razie używam Mandrive, i XP (PS i MF) i prowadze (jak mam czas a mało go mam)
http://www.stromme.com.pl (stronka ojca)
http://www.stromme.com.pl/joomla (moje zdjęcia - kolejna pasja)
opiekuje się też stroną klasową http://www.matfiz.superhost.pl
jak również tworzę swoja galerie zdjęć na Coppermine (już 2GB :D) www.kasprzakowie.pl (sorki za brak dostępu, ale rodzinka nalegała, żeby dać hasło...)

#98 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 21 czerwca 2006 - 09:58

joł http://www.myapple.p...s/icon_cool.gif

Nazywam sie Jacek -> czyli kecaj -> czyli catseye
Przygoda z applem zaczęła się jakieś 2 lata temu w szkółce realizacji dziwięku w Krakowie, gdzie obecnie mieszkam. Jednak dopiero od 2 tygodni posiadam własną G4 - ke i przygoda zaczyeła się na poważnie :)
Z niecierpliwością oczekuję dnia, w którym PC-ta będę mógł schować głęboko do szafy.
Owe forum jest dla mnie skarbnicą wiedzy, mam nadzieje że za jakiś czas to ja będę mógł pomagać innym.

pozdrawiam !!!

#99 dot

dot
  • 27 postów

Napisano 22 czerwca 2006 - 09:56

Dorota. Wiek - pobalzakowski. Stała podglądaczka Myapple i macblogów. Dlaczego mac? Starą kobietą jestem i żal mi było zdrowia i nerwów traconych na użeranie się z wiadomym systemem. Poza tym lubię to, co ładne. I leniwa jestem. Samo ma się robić. Ważne osiągnięcia: 1. powieszenie oesiksa pięć minut po pierwszym uruchomieniu komputera.

#100 rafalek

rafalek
  • 37 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 czerwca 2006 - 17:57

Hej! Witam wszystkich po udanej przesiadce na MacBooka :) To moje pierwsze komputerowe jabłko, które smakuje dopiero od trzech dni, ale już jestem zauroczony. Windows odesłany do wszystkich diabłów i niech tak pozostanie. Pozdrawiam!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych