Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#51 gray

gray
  • 103 postów

Napisano 10 stycznia 2006 - 00:32

Witam! Przywitałem się już z rozpędu gdzie indziej ale chce zgłosić również swoje uczestnictwo w programie AA !! :lol:

#52 cyphelf

cyphelf
  • 44 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 stycznia 2006 - 02:20

Witam :)

#53 MrRazoR

MrRazoR
  • 6 postów

Napisano 14 stycznia 2006 - 02:23

Witam jestem Paweł i to mój drugi post ;) Skąd: Z przed komputera, a czasami znienacka :) Co tu jeszcze dodać? Nie jestem fanatykiem niczego i na wszystko staram się patrzeć obiektywnie. Mam nadzieję, że ciekawie się będzie z Wami dyskutować na wszelkie tematy. pozdrawiam i jeszcze raz witam

#54 frycv

frycv
  • 49 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 stycznia 2006 - 22:32

Dzis moj wielki dzin moj piwrwszy mac narazie G3 B&W 350 Mhz 512 MB ramu i karta ati 16 MB pewnie potem jeszcze cos dopisze bo teraz niemoge sie oderwac od poznawania Tygryska brykajacego na moim maczku. :D

#55 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 18 stycznia 2006 - 17:58

Cześć jestem Sylwek maczka mam od kilku godziń i ciągle się nim zachwycam :) właśnie skończyłem dwu godzinną rozmowę z Vicky (tel me a joke) :) Pozdrawiam Kawalec Sylwester

#56 arek1970

arek1970
  • 1 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 stycznia 2006 - 11:44

Witam i pozdrawiam z pięknego Krakowa Mam na imię Arek, a swoją przygodę z Maczkiem rozpocząłem jakieś 12 lat temu na LC II. Dzisiaj mam przyjemność pracować na iMac?u G5 20" 2GHz 2GB 300GB (Maxtor 6L300S0) + iSight + PowerBook G4 12" 1,5GHz 1,25GB. Skype: bocian.ofm, iChat: arek1970, GG: 1199841, Yahoo: bocianek70 Życzę Ci Czytelniku miłego dnia i spotykania w nim (nie tylko wirtualnie) samych Dobrych Ludzi.

#57 Luthien

Luthien
  • 8 postów
  • SkądGorzów Wielkopolski

Napisano 24 stycznia 2006 - 13:51

Witam, mam na imię Angelika i będę wam tutaj zaniżała średnią wieku :>. Mac'a jeszcze nie posiadam, ale jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to będę miała iMac'a G5 już na początku feri i pewnie razem z nim sporo kłopotów z ubsługą z powodu mojej niewiedzy ^^.

#58 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 stycznia 2006 - 17:46

6,

witamy Angie na forum.... nie martw się - są tu dobrzy ludzie chętni do pomocy, bez względu na wiedzę/niewiedzę lub wiek pytającego.


DO WSZYSTKICH :

Oto dlaczego zrobiłem zamieszanie o wątek Kwiatki - chciałbym żeby Angelika TEŻ czuła się swobodnie na myapple.pl


Jednak DUŻY PLUS dla modów i adminów za akcję sprzątania.

#59 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 24 stycznia 2006 - 18:09

Witamy serdecznie na forum nowych macużytkowników! :D Mamy nadzieję, że zostaniecie na dłużej. :D


kokos, ja cię proszę, ja cię przekupuje, ty nie prowokuj! :roll:

#60 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 25 stycznia 2006 - 16:40

Witam wszystkich :) Mieszkam w okolicach Mielna (kolo Koszalina jakby co ;)) no i wlasnie przed chwila zakupilem mac'a Apple iBook 12" 1.33GHz 512MB/80GB/Combo/AP/BT. Mam duzo obaw, ale licze ze forum mi pomoze :) Dotychczac z Mac'iem i apple mialem okazje spotkac sie tylko przy uzytkowaniu ipoda i zabawie ibookiem w apple center we Wroclawiu. Co jeszcze.... Mam 19 lat jestem jednym z redaktorow naczelnych portalu www.Swiatn.pl (Nintendo ma ostatnio duzo wspolnego z Apple :D ). Kocham Macintoshe i kocham Apple, Lubie forum i licze na pomoc. Pozdrawiam :)

#61 BartSRTW

BartSRTW
  • 2 postów

Napisano 28 stycznia 2006 - 09:52

Witam, Jak nick wskazuje nazywam sie Bart ;) i wlasnie pisze z salonu Apple'a we wroclawiu czekajac na mojego iBooka 1.33 :P - to moj pierwszy mak wiec to zapewne ja bede potrzebowal pomocy a nie jej udzielal. Na codzien jestem informatykiem ktory w pracy administruje sieciami na SBS2003, Novell i meczy sie z userami windows ktorego osobiscie nie potepiam - komputer jak komputer ma robic co trzeba. To co zafascynowalo mnie w makach to ta "ordobina" tworczosci i piekna zamknieta w pudeleczkach z jablkiem - ja dusza tworcza i estetyczna co popelnia czasem cos w photoshop'ie i flash'u czuje sie w srodowisku Mac osx jak w bajce :) Pozdrawiam wszystkich, Bart

#62 pener

pener
  • 84 postów
  • SkądZielonka/Poznań

Napisano 28 stycznia 2006 - 22:42

Kłania sie pener. Nazywam sie pener (:lol: no kto by pomyslał), i nie wiem co tu napisac (zeby nie pisac takich sucharów jak kolega blotniaks) W drodze (a zazwyczaj w niej jezdem) uzywam powerbooka widocznego w podpisie ale aktualnie piszem z PM B&W. Miła maszyna wogle apple rox ale amiga bardziej rox :lol: Powerbooka nie moge polaczyc z netem bo nimam wifi a laptop pecetyczny ma (w dodatku takie ktore linuks obsluguje slabo czesto sie rozlanczajonc dlatego czasem pisze z windy). Do dzis pracuje intenstywnie na amidze odpalac dema (np 9 fingers czy big time sensuality) i meczac workbencha. Miejsce zamieszkania to okolice poznania (ale czesto sie zmienia tak samo jak zawod :lol: ) PS: czasem bawie sie tez *BSD i Solarisem o ile czas mi na to pozwala. Przepraszam za bledy ale i tak w stosunku do zeszlych lat sie poprawilem. no i nintendo ale glownie handheldy choc gamecuba posiadam wiecej grywuje na gba (mialem też SP ale zamienilem za szesciopak piwa - niektorzy wiedza o so chosi;)

#63 Koba

Koba
  • 6 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 lutego 2006 - 14:39

Wita Koba! Od jakiegoś czasu pałam miłością do Maców, właśnie pojawiła sie możliwość kupienia go i jestem cały happy, bo w końcu będę mógł moncić na FinalCut'ie w domowym zaciszu. Mój Macuś stanie w Krakowie na 7 piętrze w bloku który ma tyle lat co ja czyli 21. Pozdro for all juzers !! 8)

#64 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 06 lutego 2006 - 00:42

He he, faktycznie jak na sesji AA... :D Ruczaj, jestem z Poznania. Przy Maku trwam odkad musialem zrezygnowac z Amigi a nie chcialem uzywac peceta ani windowsa (wtedy byla oblesna wersja 3.1). Dlatego po pewnym wahaniu nabylem w Niemczech wspaniala Performe 6200 (do tego wypasiony Performa Pack, czyli kolorowa drukarka Apple StyleWriter 1600 z absolutnie niedostepnym na polskim rynku tuszem, kupa softu, modem itd). Ciekawostka:wtedy do Performy Apple Deutschland dodawal pakiet biurowy StarOffice, po paru latach tak glosno ochami i achami witany przez pececiarzy... Od 1994 roku tylko Macintoshe, bez przerwy. Przeszedlem wszystkie systemy, od 7 przez 7.1, 7.5, 8, 8.6, wszystkie "dziewiatki" do Tigera. Moj najbardziej felerny i dziwny Mak w zyciu- PM 4400/ 200 mhz z systemem Mac OS 8.6. Kuriozum,mam do dzisiaj. Moja pierwsza Performa, od 95 roku ma niezmieniony system i UWAGA, dziala do dzisiaj bez problemow!!! Nawet nie mam dyskow systemowych (tzn mam,ale tylko niemieckie) bo serwis SADu mial wtedy taka dziwna polityke ze bral szmal, instalowal polski system ale nie dawal plytek CD. Dzisiaj PM G4 to moj 11 Mac; w domu mam jeszcze Pismo, u siostry eMac a rodzice uzywaja domowego starutenkiego iMaca G3 Indigo:) Cala rodzina w Makach jak widac :) Niedlugo kupie jednak tego iMaka G5 i zobaczymy... pozdrawiam wszystkich milosnikow Jaboli :)))

#65 Tcp

Tcp
  • 9 postów
  • SkądGlasgow|Koszalin

Napisano 06 lutego 2006 - 10:56

Dzień dobry , Michał z Koszalina. Jeżeli ktoś to w ogóle czyta ;) , to moja przygoda z Macami rozpoczeła się we wczesnych latach 90 od zakupu Performy 600. Bardzo miło wspominam ten sprzęt , i pomysleć ze szalałem wtedy na AP:d.Później byl iMacki no i Pc. Jak mówią stara miłość nie rdzewieje, czym objawia się moje zarejestrowanie na tym forum.Przymierzam się powoli do zakupu PowerMaca G5 ( choc te powoli to raczej okolice Kwietnia ;d ) czyli sprzętu który pozwoli mi komfortowo pracowac z Video ( FCP ) . No i chyba tyle. Pozdrawiam!

#66 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lutego 2006 - 12:36

Witam Dopiero niedawno (jak widać) dołączyłem do forum, przedtem udzielałem się z rzadka na grupie. Moja młodość uplynęła w cieniu DOS-u i Win3.11, okazjonalnie ZX Spectrum i Atari. Pozostawalem po ciemnej stronie do czasu pierwszego kontaktu z pewną Performą. Wówczas moje uczucie jęło rozkwitać i dojrzało przy bliższym zapoznaniu z Quadra 650. Wtedy stał się cud - rektor wysupłał kasę na zorganizowanie na uczelni małej pracowni graficznej (8 x iMac G5), i kilka PB dla wykładowców. Mnie przypadł w udziale PB G4, 15" - i od tej chwili patrzę na piece z obrzydzeniem. A mój powerbooczek - może i służbowy, ale nie oddam nikomu - nigdy jeszcze mnie nie zawiódł. Też mnie kocha...

#67 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 08 lutego 2006 - 13:12

No to nastał czas, bym i i ja się przywitał. Jestem Rafał, studiuję stosunki międzynarodowe i dziennikarstwo na UAM w Poznaniu. Niby humanista jestem, ale w informatyce odnajduję się wcale nieźle, mam za sobą doświadczenie w pracy w serwisach lapów, drukarek etc.. Informatyka to takie moje hobby, oprócz tego filmy yeee.. (kurczę,zaczyna to wyglądać jak CV) Przygoda z Apple zaczęła się w USA, a zaczęła się oczywiście od Ipodów. Najpierw, nagły impuls, zakup Ipoda U2.. Póżniej Nano. Jeszcze później olśnienie- jeśli IPody to dlaczego nie Maci? I tak to się rozkręca. A że w USA taniej.. Już mam zamówienia na Maci od siostry i dziewczyny.. Obecnie kumuluję walutę na Ibooka na Intelu. Także już nieługo. O moim zakupie nie omieszkam poinformować userów myapple.. Może jakiś test? Postaram się.

#68 el Shatano

el Shatano
  • 16 postów
  • SkądNew York

Napisano 08 lutego 2006 - 15:48

Witam Wszystkich. Maczka mam od miesiąca. Zawsze chciałem mieć, ale zawsze bałem się, że nie będzie mi się podobać. Przez długi czas szkoda mi było kasy na eksperymenty. Na początku tego roku postanowiłem, że kupię tani, uźywany sprzęt do testów. Padło na Clamshella 366. Teraz bardzo żałuję..... źe nie kupiłem Maczka wcześniej. Jest to naprawdę super sprzęt. Obecnie myślę nad tym jak zdobyć lepszą maszynkę. Dodam też, źe nie zrezygnowałem z używania pieca. W moim domu te komputery wzajemnie się uzupełniają i są używane do różnych zadań. Pozdrawiam wszystkich...

#69 gooroo30

gooroo30
  • 304 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 09 lutego 2006 - 21:44

Witam Towarzystwo , Mam ... juź dość stary PESEL ... ale zaledwie 2 latka w Macowym świecie , więc jestem jeszcze dość zielonym jabłuszkiem . Przygodę z komputerami rozpocząłem bardzo , bardzo dawno temu w epoce ośmiobitowców w magnetofonami , zauroczeń (prawie niesiągalnymi) stacjami dyskietek 5,25 cala i powszechnej dostępności octu w nieograniczonej ilości . Potem mój wredny konserwatywny charakter przywiązał się do Amigi . Na długo ... lata mijały , a ja biedny robaczek , biję się w piersi , zacząłem z zadrością spoglądać na coraz szybsze wytwory przemysłu stalowego . Ach te setki Mega Giga Herców !! Wstyd było powiedzieć , że Przyjaciółka tika tylko 50 milionów razy na sekundę . Chlip ... wybaczcie , łezka w oku ... Do tego te piękne wieże . Solidna St3S , nie jakiś tam plastik . Poszedłem zarobkować ... przeszło mi :-) Przerobiłem wszystkie Windowsy jakimi Firma Posiadająca Baaaaardzo Dużo Pieniążków próbowała ułatwić mi "wykonywanie czynności służbowych" . Nie zrozumcie mnie źle , XP nie jest tragicznyi da się na tym pracować , ale jeśli nie trzeba to po co ? Swierdziłem , że czas przyjrzeć się PPC . Karty do Przyjaciółki charakteryzowały się cenami odwrotnie proporcjonalnymi do zapotrzebowania ... dziękuję , nie . Z żalem pożegnałem wysłużoną Amisię ... cóż , poszła w dobre ręce ;-) a jej miejsce na biurku zajął kuzyn 7600/166 . Fajne , ale to jeszcze nie to ... PM G3 Beige , lepiej ... hmmm PM G4/AGP + wlazł kotek (w paski) na płotek .... mniaaaaaam !!! Nie zrozumcie mnie źle .. XP JEST TRAGICZNY i za nic w świecie nie zamierzam się tym więcej katować ;-))) Proszę , aby Ci którzy nie zasnęli obudzili tych co zasnęli .. Pozdrowienia z Grudziądza

#70 Przemo powerbo

Przemo powerbo
  • 7 postów

Napisano 11 lutego 2006 - 11:05

czesc mam na imie Przemo,poprostu wywalilem z domu PC-ta i kupilem MACA.Podlaczylem internet i .... loto.Jednak brak mi programow,gier dla syna, itp.ale trudno! nie zwiesza sie i nie ma "blad explolera"! wirusy? co to? hihi.pozdrawiam

#71 hans25

hans25
  • 25 postów
  • SkądTroyl

Napisano 16 lutego 2006 - 18:44

Witam wszystkich maniaków maków, przybywam na forum z grodu nad Motławą, z macintoshami miałem kontakt sporadyczny od 6 lat, miesiąc temu przesiadłem się na poważnie z blaszaka na maca i niech tak zostanie 8)

#72 no.logo

no.logo
  • 176 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 lutego 2006 - 13:04

Kłaniam się nisko. To tylko ja, no.logo, czyli Artur. Mój sprzęt to (chronologicznie): - ZX Spectrum - Commodore 64 - blaszak 286 - blaszak 386 - blaszak 486 - sam-już-nie-pamiętam-ile-blaszaków Pentium A od jutra... Mac Mini :D i może tak zostanie na dłużej. Zawsze uwielbiałem Jabłuszka, zawsze mi się podobały i do nich wzdychałem... Fajnie tu być, witam i obiecuję, że będę Was molestował pytaniami :D

#73 bobrownik

bobrownik
  • 141 postów
  • SkądNowy Dwór Maz.

Napisano 24 lutego 2006 - 23:28

Witam! Jestem bobrownik... Niedawno bardzo zaczely mnie interesowac Macintosh'e i dlatego regularnie odwiedzam wasza strone i forum :D Swojego Maca chcialbym miec lecz jestem skazany na PieCa (i powoli zaczynam miec go dosyc :evil: ) :( (jak sie ma 16 lat to trudno wykombinowac kase :( ) Aczkolwiek Maci mi sie bardzo spodobaly i bede wytrwale zbieral fundusze, i mam nadzieje ze jak najszybciej to mozliwe kupie jakiegos Maczka (nawet skromnego). Tak wiec do zobaczenia! (przeczytania?) :D Pozdrawiam, bober

#74 bartman182

bartman182
  • 288 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 marca 2006 - 00:12

Ello Na imię mam Bartek. Jestem uzytkownikiem Maców od grudnia 2005. Obecnie studiuje Marketing na UŁ.

#75 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 05 marca 2006 - 03:45

czesc mam na imie Przemo,poprostu wywalilem z domu PC-ta i kupilem MACA.Podlaczylem internet i .... loto.Jednak brak mi programow,gier dla syna, itp.ale trudno! nie zwiesza sie i nie ma "blad explolera"! wirusy? co to? hihi.pozdrawiam


przemo zawsze mozesz kupic synowi konsolke :D

a no i witam :D nowych szczesliwcow




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych