Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Rower - jeździcie, lubicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

#51 parmenides

parmenides
  • 960 postów

Napisano 27 października 2012 - 15:11

Trenażer: zna ktoś coś tańszego niż specjalne maty pod trenażery (te kosztują majątek), które wyciszają działanie trenażera?

#52 Annadomino

Annadomino
  • 12 postów
  • SkądPL

Napisano 13 listopada 2012 - 13:03

Ja właśnie zamknęłam wczoraj sezon i schowałam rower a dziś taka piękna pogoda... kwasss

#53 Neus

Neus
  • 7 postów
  • SkądPabianice PL

Napisano 15 listopada 2012 - 19:17

Ja nigdy nie zamykam sezonu, jeżdżę cały rok. Zimą zimno, latem gorąco - na rower nigdy nie ma dobrej pogody.

#54 sciera

sciera
  • 15 postów

Napisano 26 listopada 2012 - 15:48

ktos chetny do posmigania po lasach itd w okolicy katowic? w tym okresie mało kto lubi:)

#55 Patrica

Patrica
  • 4 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 grudnia 2012 - 11:34

Ja jeżdżę dużo, ale niestety zimą przerzucam się na stacjonarny :P

#56 parmenides

parmenides
  • 960 postów

Napisano 06 kwietnia 2013 - 04:10

kupiłem licznik Garmin Edge 510 i donoszę, że świetnie dogaduje się z iPhonem i iPadem. Z appstora programy: Garmin Connect (bezpłatny) oraz ConnectStats (89 centów). Licznik zlicza prędkość, dystans, kadencję, puls oraz zapamiętuje trasę. daje wszelkie możliwe dane do prowadzenia treningów. Można podłączyć również sensory mocy kompatybilne z ANT+ - ale to już jest bardzo poważny wydatek. Działa rewelacyjnie również na trenażerze (symulując odległość i prędkość i podając resztę wartości jak kadencję, puls i ewentualnie, z dodatkowym wyposażeniem, moc).

#57 Pat Radomski

Pat Radomski
  • 701 postów
  • SkądKalisz

Napisano 06 kwietnia 2013 - 08:35

Panowie, polecacie jakieś zapięcie do roweru do 100zł? Zależy mi żeby wielkość i waga była jak najmniejsza. Druga sprawa korzystacie z przymocowań telefonu do roweru?

#58 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 07 kwietnia 2013 - 17:29

Jakim cudem nie zauważyłem tego tematu wcześniej? Moje dzieci, nieco już wydoroślałe, ale i tak pamiętam jak pieczołowicie wszystko kompletowałem, wymieniałem i zachwytom nie było końca :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#59 piotr23_24

piotr23_24
  • 505 postów

Napisano 08 kwietnia 2013 - 19:01

Homer też mam Cube świetny rowerek :D

#60 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 kwietnia 2013 - 19:53

@Homer Imho wizualnie to Twoje siodełko zaniża poziom roweru :P ale sprzęcior na XT, dual controle, no no... zawodowiec pełną gębą ;)

#61 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 kwietnia 2013 - 15:29

Oryginalne siodelko z Cube siedzi w Meridzie. Wiem, ze moglem pojsc wyzej i kupic cos markowego a przede wszystkim lzeszego, ale co to jest jest wygodne i dlatego go nie ruszam :) Cube wazy ponizej 11kg, w okolicach 10.5 bez pedalow.

#62 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 09 kwietnia 2013 - 15:44

No ja Panie i Panowie w przeciwieństwie do większości śmigam po mieście na Vedrze z 68 roku. Mnóstwo frajdy i wygody. Wybitnie koszerna jednostka z jednym przełożeniem w pełnej zabudowie wszystkiego.

#63 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 10 kwietnia 2013 - 12:31

@Ja: Santa V10/travis - przykładowy obrazek: nhgfn cgh at fgnjgchfn in Rockland, Ontario, Canada - photo by miniechi - Pinkbike
Syn: Spec Big Hit/boxxer - przykładowy obrazek - Specialized Big Hit Fsr 2011 | Downhill | 33605

#64 wiader

wiader
  • 64 postów
  • SkądGliwice

Napisano 10 kwietnia 2013 - 19:08

Ja również śmigam na rowerze. Mój sprzęt to dema deor ultimate z aktualnym przebiegiem 2534 km. Czekam aż tylko się zrobi cieplej i wio ! się przejechać i ponownie poczuć ten ból po wygodnym siodełku na drugi dzień. Niektóre swoje trasy nagrywałem starym fonem HTC. Ale problemy techniczne od strony aplikacji zniechęciły mnie do tej aplikacji i od tego sezonu zaczynam nagrywanie na runtastic pro, które wychaczyłem za darmo, dzięki użytkownikowi z tego forum. Za co niezmiernie dziękuję i pozdrawiam.

#65 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 10 kwietnia 2013 - 19:41

O dema. Możesz coś o nim powiedzieć? To mało znana czeska firma, a ciekawa.

#66 wiader

wiader
  • 64 postów
  • SkądGliwice

Napisano 10 kwietnia 2013 - 20:28

To już trzecia albo czwarta dema u mnie w domu. Jak dla mnie bardzo dobrze wykonane rowery. Poprzednia swoją katowałem bardzo mocno i bez większych napraw przejechała spokojnie ok 15 tys. km. Standardowo tylko klocki wymieniałem i opony, oraz raz albo dwa oddałem do serwisu na przegląd. Aktualnie rower został oddany do 60 letniej osoby, która już go nie dociera, tylko spokojnie do dnia dzisiejszego jeździ sobie na działeczkę. Nawet koszyczek dostał :). Wiadomo, że sprzęt zamontowany jest bardzo zależny od ceny. Osobiście narzekać nie mogę. P.S A czy to mało znana firma ? W Czechach pewnie nie :)

#67 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 11 kwietnia 2013 - 07:16

Ja musze w koncu kupic rower, teraz juz nie ma wymowki, tu gdzie się przeprowadziłem chyba jakieś 50% ulic ma pokrycie sciezkami rowerowymi, plus swietne okolice za miastem, jeziora itp. Ale nie chcialbym wydawac wiecej niz 300euro. Będzie trzeba się zacząć rozglądać, chociaż póki co pogoda tak badziewna, że ledwo do biegania daję radę się zmusić a i tak raz w miesiącu średnio chory jestem :P

Edit, sprawdzilem:

Munich's bicycle network is more than 1,200 kilometres long - this is more than 50 percent of the total length of Munich's road network. There are 212 one-way streets in Munich which are open in both directions to cyclists (i.e. contraflow). There are also 17 dedicated Fahrradstrassen: bicycle streets where cyclists have priority and vehicles are limited to 30kmh.

zyc nie umierac :D

#68 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 11 kwietnia 2013 - 07:51

Ja wiem pogoda faktycznie niezbyt była, ale ja wystartowałem podczas -3 jakieś 3 tygodnie temu. Nie wytrzymałem ;) Dziś jest pysznie dla odmiany :D

#69 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 kwietnia 2013 - 09:23

Widzę że sporo tu Cube'owiczów, wrzucam mój i mojej żony:

Dołączona grafika

#70 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 11 kwietnia 2013 - 10:24

Ja musze w koncu kupic rower, teraz juz nie ma wymowki, tu gdzie się przeprowadziłem chyba jakieś 50% ulic ma pokrycie sciezkami rowerowymi, plus swietne okolice za miastem, jeziora itp. Ale nie chcialbym wydawac wiecej niz 300euro. Będzie trzeba się zacząć rozglądać, chociaż póki co pogoda tak badziewna, że ledwo do biegania daję radę się zmusić a i tak raz w miesiącu średnio chory jestem :P

Edit, sprawdzilem:
zyc nie umierac :D


Jeśli będziesz jeżdził po Monachium i okolicach to proponowałbym Ci jakiegoś city bike'a - coś a'la: SCOTT Poland - www.scott.pl. Ma większe koła niż 26" i nadaje się zarówno do lasu jak i na miacho. Można założyć błotniki i bagażnik. Każdy z producentów ma coś takiego w ofercie.

pozdrowerowe, aa

- - - Updated - - -

Widzę że sporo tu Cube'owiczów, wrzucam mój i mojej żony


Fajny setup - i nawet spd jest:)

pozdrowerowe, aa

#71 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 11 kwietnia 2013 - 14:07

Nie no ja musze miec biegi z tylu i przodu i amortyzator z przodu tez bo lubie sobie po lesie/polu i innych nierownosciach pozasuwac :P Blotniki tez obowiazkowo, ale to sobie moge doczepic...

#72 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 11 kwietnia 2013 - 14:14

Zawsze możesz kupić samą ramę i poskładać jak chcesz. Spojrzyj sobie na SRAM XXI . pozdrowerowe, aa

#73 4motion

4motion
  • 337 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 11 kwietnia 2013 - 14:26

Ja mam takie rower Trek 4500 disc black 2013 - YouTube ale narazie pogoda nie sprzyja tu u mnie pozatym muszę sobie bagażnik do auta sprawić bo jest kilka fajny tras ale trzeba kawałek dojechać.

#74 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 11 kwietnia 2013 - 14:31

Niestety nie cierpie na nadmiar wolnego czasu wiec mam zamiar po prostu wejsc w internet, zamowic cos za 200-400 euro, poczekac az przyjdzie, jezdzic ;)

#75 RPAnimation

RPAnimation
  • 387 postów
  • Płeć:
  • SkądCzęstochowa

Napisano 11 kwietnia 2013 - 17:29

Codziennie jeżdżę rowerem do szkoły ^^ nieważne czy słońce czy śnieg :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych