Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Modern Combat 3: Fallen Nation


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
295 odpowiedzi w tym temacie

#26 mikol

mikol
  • 159 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 26 października 2011 - 15:29

też czekam :) kupuje od razu, jestem fanem Modern Combat chociaż niektóre misje (szczególnie Oil Stig w MC2) była strasznie monotonna

#27 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 26 października 2011 - 16:00

O kurka, już się doczekać nie mogę aż się pojawi w PL. Pewnie jeszcze dzisiaj będzie.


ma byc 27go w nowej zelandi juz jest

#28 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 26 października 2011 - 16:02

No tak, spoko, w Nowej Zelandii/Australii już jest jutro. Jasne. Kumam.

#29 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2011 - 18:19

ojoj, ja poczekam aż stanieje -.- Moim zdanie trochę przesadzili z tą ceną...


6.99 dolca (US) - to naprawdę przesada? Ja nie wiem, za ile Wy byście chcieli te gry. Zawsze marudzenie. Moim zdaniem jest okej. Sam żeruję na promocjach, darmowych applikacjach na dany dzień, ale jeśli mam kupić dobry tytuł, to zapłacenie kilkudziesięciu złotych nie jest problemem. Chociażby dla multi warto.

#30 marcex

marcex
  • 23 postów

Napisano 26 października 2011 - 18:32

o wrazenia po przejściu 1 misji bardzo dobrze ozptymalizowane grafika ladna duzo sczególów tekstury jak na ipoda 4g ostre , rozgrywka przypomina battlefielda 3 comendy typu folow me szykuje sie hicior na multi na jablkach

#31 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 26 października 2011 - 18:48

Co do ceny - nieco ponad 20 zł za grę z singlem na kilka godzin oraz rozbudowanym multi to naprawdę przyzwoita cena. Fakt, że w porównaniu do cen gier w App Store 7$ to już wyższa półka cenowa, jednak należy pamiętać, co za to dostajemy. A jeśli komuś cena naprawdę przeszkadza, to przecież można poczekać do przeceny. Co prawda lepsze tytuły przez długi czas trzymają stałą cenę, jednak w końcu są dostępne za 1$.

#32 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2011 - 18:58

@Paweł Dokładnie. To co, umawiamy wstępnie forumowy meczyk? ;)

#33 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 26 października 2011 - 19:02

Chętnie, ale nienawidzę multi, za często padam na pysk bo zawsze mnie ktoś z tyłu podejdzie, wkurzam się przy tym niesamowicie bo pograć nie idzie. Ale kto wie, może się później dołączę.

#34 BlueRay

BlueRay
  • 134 postów
  • SkądTychy

Napisano 26 października 2011 - 19:21

6.99 dolca (US) - to naprawdę przesada? Ja nie wiem, za ile Wy byście chcieli te gry. Zawsze marudzenie. Moim zdaniem jest okej. Sam żeruję na promocjach, darmowych applikacjach na dany dzień, ale jeśli mam kupić dobry tytuł, to zapłacenie kilkudziesięciu złotych nie jest problemem. Chociażby dla multi warto.


Nie, nie... mi się pomyliło... tak z rozpędu tylko spojrzałem na cyferki, a że przyzwyczajony jestem do €, to tak też odczytałem, mój błąd :)... W takim razie cena nie jest zła, a nawet bym powiedział, że niska, w końcu ShadowGun był droższy, ale wart tych pieniędzy ;p

#35 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2011 - 19:23

Ja w sumie kupuję tę grę dla multi, single jest krótki, schematyczny, mnie nudzi. A multiplayer to zawsze jakieś emocje. ;) Na takie zajścia "od tyłu" (jakkolwiek to brzmi...) mam sposób- mianowicie słuchawki. Słychać kroki, czy ktoś tupie za mną. ;) Nigdy nie śledziłem tak żadnej premiery gry na iOS, czy bardziej doświadczeni w tym mogą mi powiedzieć, jak wygląda to czasowo? To znaczy, czy zwykle gry pojawiają się zaraz po północy, czy może to bywa różnie... Bo nie wiem, czy czekać, czy zostawiać na później; wolny jutro będę miał dopiero wieczór i chciałem już mieć grę gotową na iPadzie. Pozdrawiam.

#36 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 26 października 2011 - 19:36

O widzisz, ze słuchawkami jest to jakiś pomysł, muszę wypróbować.

#37 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2011 - 19:41

@BlueRay Okej, ja najpierw też się pomyliłem, bo spojrzałem na sklep NZ i widzę jak byk 10 dolków, potem się ocknąłem, że to oszukane dolary... ;) @Maciej No ja osobiście już inaczej sobie gry nie wyobrażam, od razu gorzej idzie.

#38 3GS

3GS
  • 83 postów

Napisano 26 października 2011 - 20:21

testował ktoś już na 3GS ? jak z płynnością ?

#39 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2011 - 20:26

A ja mam inne pytanie- czy wie może ktoś, znalazł gdzieś, doczytał, czy gra jest uniewersalna, jeden zakup i pójdzie mi na iPadzie i taczce?

#40 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 26 października 2011 - 20:27

Tam w tym sklepie NZ piszą, że Universal.

#41 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 26 października 2011 - 20:29

A ja mam inne pytanie- czy wie może ktoś, znalazł gdzieś, doczytał, czy gra jest uniewersalna, jeden zakup i pójdzie mi na iPadzie i taczce?


Z linku do NZ App Store wynika, że jest uniwersalne. Dobrze, że Gameloft przyjął taką taktykę w przypadku więcej niż kilku tytułów.

#42 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2011 - 20:52

Dzięki Wam! To świetnie, zrozumieli, że ludzie nie lubią płacić dwa razy za to samo. Jestem ciekaw jak to będzie w takim razie z multi- nabijam XP na iPadzie, wychodzę z domu, odpalam iToucha i mam ten sam ranking, punkty, czy od zera?

#43 savar

savar
  • 89 postów

Napisano 26 października 2011 - 21:01

Ja myślę że raczej taki sam.A co do gry to to chyba najlepsza część.Raczej kupie ;)

#44 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 26 października 2011 - 21:04

Dzięki Wam! To świetnie, zrozumieli, że ludzie nie lubią płacić dwa razy za to samo. Jestem ciekaw jak to będzie w takim razie z multi- nabijam XP na iPadzie, wychodzę z domu, odpalam iToucha i mam ten sam ranking, punkty, czy od zera?


Prawie na pewno będziesz miał to, co ugrałeś wcześniej na innym urządzeniu. Jak dotąd wszystkie multiplayerowe punkty w grach Gameloftu przypisane są do konta Gameloft Live.

#45 savar

savar
  • 89 postów

Napisano 26 października 2011 - 21:08

A warto kupić dla samego multi?

#46 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2011 - 21:10

Dzięki serdeczne, pytania wyczerpałem. ;) Wiadomo, że grę ostatecznie będę mógł ocenić jak już zagram, ale po obejrzeniu kilku filmów na YouTube jestem naprawdę pod wrażeniem, jest skok w porównaniu do dwójki, widać wzorowanie na tych najlepszych tytułach z konsoli i PC, ale moim zdaniem to bardzo dobrze! Edit: Moim zdaniem warto, dwójkę przeszedłem, dopiero pózniej zauważyłem, że jest tryb multi. I na nowo odkryłem tę grę. Teraz wiem, że single przejdę w wolnym czasie, jak np nie będę miał prądu i dostępu do internetu.

#47 savar

savar
  • 89 postów

Napisano 26 października 2011 - 21:19

Ok.Dzięki za odpowiedź.A i jeszcze jedno pytanie.Czy gra jest dostępna w polskim appstore?

#48 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 26 października 2011 - 21:23

Gry w polskim App Store jeszcze nie ma. Drugą część Modern Combat kupiłem przede wszystkim dla multiplayera i nie zawiodłem się. Tryb single jest dobry, by nauczyć się sterowania i wypróbować cały dostępny arsenał. Od strony fabularnej seria nigdy nie grzeszyła wysokim poziomem, a kolejne misje są bardzo monotonne, bowiem przeciwnicy walczą dość schematycznie. Oby w tej części to poprawili.

#49 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 26 października 2011 - 21:53

6.99 dolca (US) - to naprawdę przesada? Ja nie wiem, za ile Wy byście chcieli te gry. Zawsze marudzenie. Moim zdaniem jest okej. Sam żeruję na promocjach, darmowych applikacjach na dany dzień, ale jeśli mam kupić dobry tytuł, to zapłacenie kilkudziesięciu złotych nie jest problemem. Chociażby dla multi warto.


ja tylko liczę na to że gry na iOS-a nie będą się ceniły więcej niż 100 zł bo to już by była lekka przesada :D

MC3 obowiązkowo jutro kupuję !

#50 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2011 - 21:58

Dokładnie, no chyba, że jakościowo dojdą do tego poziomu, co ich odpowiedniki na PC i konsolę, wtedy cena 100 zł byłaby zrozumiała.;) Ale to zależy od sprzętu i jego możliwości, a zanim mobilne urządzenia dogonią te stacjonarne, to zdąży jeszcze trochę wody w Wiśle upłynąć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych