Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Uwaga na firmę IZEN ( apple_original ) z Wrocławia !!!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#76 pawelek94

pawelek94
  • 184 postów
  • SkądGrójec, Poland

Napisano 08 lutego 2012 - 23:23

rybak-17


Ale chociaż mam sprawnego mac-a i wiem co w nim jest.Dodatkowo jest w dość mocnej konfiguracji. Jeżeli bym go miał teraz sprzedać to wyszedł bym na 0 więc wielkiej staty nie ma.

#77 saleen

saleen
  • 69 postów

Napisano 09 lutego 2012 - 03:28

Orientuje sie ktos, czy konto kw551 ma cos wspolnego z ww. panem? - link: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tez oferuje po kilka sztuk MacBookow ze skandynawskimi ukladami klawiatur...

#78 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 09 lutego 2012 - 07:19

Ale chociaż mam sprawnego mac-a i wiem co w nim jest.Dodatkowo jest w dość mocnej konfiguracji. Jeżeli bym go miał teraz sprzedać to wyszedł bym na 0 więc wielkiej staty nie ma.


Sprawnego?
A działa Ci podświetlanie klawiatury? :P

Nie wiem czy ktoś by kupił za 3k zł takiego MBP po przejściach bez podświetlania i pudła z systemem.


Najdziwniejsze jest to że z jednej strony narzekasz na iZen który sprzedał Ci uszkodzonego MBP za 2/3 ceny a z drugiej sam siebie oszukujesz :D

#79 strochu

strochu
  • 48 postów

Napisano 09 lutego 2012 - 07:32

Zalany bubel to sprawny macbook?:) Dość lajtowo podchodzisz do sprawy, ja bym nie zrezygnował ze swoich praw:)

#80 Bartek Libort

Bartek Libort
  • 235 postów
  • SkądPuławy/Łódź, PL

Napisano 09 lutego 2012 - 07:51

Orientuje sie ktos, czy konto kw551 ma cos wspolnego z ww. panem? - link: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tez oferuje po kilka sztuk MacBookow ze skandynawskimi ukladami klawiatur...


Klawiatury od izen'a mają płaski enter i mają polski układ klawy. Na tych aukcjach klawiaturka ma enter typu T i ma holenderski lub niemiecki układ z tego co się orientuję. Kolejną sprawą jest miejsce wysyłki lub odbioru osobistego - Mielec, test to trochę daleko od Wrocławia i Kostomłotów więc tym bardziej mało to prawdopodobne żeby to był izen.

#81 Vito72

Vito72
  • 91 postów

Napisano 09 lutego 2012 - 16:08

Ja jestem z Mielca , jesli mogę jakos pomóc to prosze o info na PW

#82 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 09 lutego 2012 - 16:16

powinien ktoś pojechać do tego IZEN i mu wpier***ić, może wtedy by poskutkowało i go uświadomiło. Ludzie powinni zgłaszać sprawę na policje a nie jeszcze na własny koszt reperować

#83 Vito72

Vito72
  • 91 postów

Napisano 09 lutego 2012 - 21:49

Może i masz racje ale tak czy owak służę pomocą na miejscu

#84 Bartek Libort

Bartek Libort
  • 235 postów
  • SkądPuławy/Łódź, PL

Napisano 10 lutego 2012 - 08:13

Izen nie jest z Mielca. Ten sprzedający z mielca to inna osoba według mnie. Podałem już po czym to stwierdziłem.

#85 kuba_slonka

kuba_slonka
  • 211 postów
  • SkądOpole, Poland

Napisano 11 lutego 2012 - 11:56

Mam wrażenie że IZEN zakończył sprzedaż pod swoim szyldem- osiek-IZEN jako konto ma totalny brak aktywności. Więc albo sprzedają dla IZEN`a albo IZEN pod przykrywką innych kont, a nazbierało się tego na allegro różnych zalańców i innych rozbitków.

#86 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 11 lutego 2012 - 12:22

zobaczcie jakiego dostałem maila; Treść wiadomości Witam serdecznie:) Chciałem Cię tylko poinformować gówniarzu, ze ta i Twoich 14 wcześniejszych aukcji na ciężkie tysiączki zostaje zgłoszone do Urzędu Skarbowego. Mam nadzieję, że zabiorą Ci troszkę grosza. PS Będziesz gnojony przez nas za wpisik na forum. A jak masz jakieś wątpliwości to sam przyjedź do jednego z naszych punktów na dolnym ślaśku i pokaż jak to "dostaje się wpierdol". Póki co będziesz "usuwany" prawnie z tego światka apple a Skarbówka uwielbia takich matołków. Do Pani prawnik z Legnicy, która prowadzi już sprawę Strożka za oszczerstwa zostanie też zgłoszony Twój wpis na forum. Podstawa prawna już się znalazła i to solidna. Żegnamy:) AAAA. I pochwal się tym koniecznie na forum, czekamy na kolejne oszczerstwa itp na forum!!! Wysłany z konta Apple_Oryginal Po tym mailu wpadł mi pomysł może by tak zawiadomić do US o jego ''działalności'', ludzie także zamiast pisać na forum powinni iść na policje. Widać czyta forum oszust jeden

#87 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 11 lutego 2012 - 15:11

Ty chyba sobie kpisz:) Myslicie, że banda nieuczciwej konkurencji nas wykończy? Tobie też się nie uda. Wyjasnię ci jedną rzecz półmózgu z Lublina. Strożek oskarżył mnie o kradzież telefonu. Okazało się, że telefon ukradł z paczki kurier UPS na sortowni w Długołęce. Strożek natomiast napisał i rozdmuchał na pół internetu, że "izen ukradł mój telefon, oszust itp"... Zadzwońcie sobie do Długołęki na komisariat i zapytajcie o sprawę Bartłomiej Strożek vs IZEN Damian Gądziński. Powinni wszystko opowiedzieć a przynajmniej wyjaśnić co stało sie z telefonem. To tylko jeden z przykładów, który będzie szerzej opisany przez redaktora Rafała Pawłowskiego z MyApple już wkrótce (sam zainteresował sie całą sprawą). I nie odpierdolimy się od Was na pewno a będziemy sukcesywnie niszczyć sądownie. Sam się o tym gówniarzu przekonasz. Ciebie za to co robisz też jak najbardziej i zapytaj się znajomego prawnika jeśli takowego posiadasz czy wolno Ci było takie rzeczy pisać. Postaramy się z całego serca i funduszy, żeby po już po wszystkim Tobie również nie zostało nic i żebyś zniknął raz na zawsze z rynku i obys był napiętnowany. PS Sprawdź sprawę ze Strożkiem a potem całą resztę i zobaczysz jak Ci się zaczną portki trząść. PS2 Nazwałeś mnie publicznie oszustem. To też już wydrukowane i czeka Więcej pisał nie będę do Ciebie bo już wiesz co Cię czeka. BEZ ODBIORU Acha - to też możesz wkleić na forum. Ja swoich wypowiedzi się nie wstydzę i nie zamierzam. Kolejny mail Nie wiem czy piszę prawdę, ale szczerzę w to wątpię.

#88 pawelek94

pawelek94
  • 184 postów
  • SkądGrójec, Poland

Napisano 12 lutego 2012 - 02:53

strochu

Zalany był fakt. Został dobrze naprawiony i działa bez zarzutu. Przecież ludzie zalewają prawie nowe macbook-i oddają do naprawy i dalej mają fajny sprzęt. Tak wogóle to tak jak mowilem mam sprzęt w którym wiem co było, jak był naprawiony i co w nim jest. Znajomy kupił ostatnio "perełkę" urzywanego mbp z allegro. Nie od izena czy od kogoś innego, prywatna osoba która nie handluje sprzętem. Kupiony w polsce, pudełko, ladowarka, papiery. Cały komplet dał 4,5k (konfiguracja podobna do mojej). Chciał żebym go zobaczył od wewnątrz, wiedział że mam styczność z MBP. Odtworzyłem tylko tylną klapę. Zgroza! Płyta główna bez żadnej sróbki! Pomyślałem pierwsze miejsce gdzie zajżeć bliżej klawiatury. Oczywiscie wyjęcie napędu. Odkręciłem napęd, a on nie wychodzi!. Sklejony. Masakrycznie. Dalej idziemy. Odklejam to czarne zaslaniające klawiaturę i podświelenie od środka mbp. Oczywiscie zalaniec!. Co najlepsze miała być perełka z PL. A tu takie buty. I co teraz? Nie wiadomo czy był naprawiany, czy wogóle podziała chociaż z tydzień. Więc mój przy nim to nówka. Oczywiscie kasy nie odzyskał. Narazie mu działa. Nie ma kasy na naprawę.

rybak-17

Podświetlenie klawiatury to jakiś wielki koszt? bo raczej nie. :)

Bartek Libort

Izen własnie sprzedaje mac-ki z odwróconym L i klawiaturami skandynawskimi. Więc ta osoba to może i ma mac-ki od niego. Ale nie wiadomo więc lepiej nie kobinować bo może okazać się uczciwy.

kuba_slonka

Tak chyba się pozbył sprzętu bo jak pisałem do niego czy nie ma czasami takich ideałów jak mój swierdził że już nie ma sprzętów. Oj przyszło mi coś do głowy. iPhonami handlował Macbookami Pro też co dalej? iMac? ,mac mini? . Strach się bać!

#89 cesiu111

cesiu111
  • 737 postów
  • SkądRz

Napisano 12 lutego 2012 - 09:57

@iron.gery i nie trzęsiesz portkami ? ;)

#90 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 12 lutego 2012 - 14:29

@iron.gery i nie trzęsiesz portkami ? ;)


nie mam powodu ;)

#91 strochu

strochu
  • 48 postów

Napisano 13 lutego 2012 - 13:36

Dostałem własnie pismo z prokuratury, faktycznie oskarżoną osobą jest kurier. Nie zmienia to jednak faktu, że: *naprawa miała trwać kilka dni, trwała prawie 3 tygodnie *po przekroczeniu czasu naprawy, firma obiecała, że prześle mi do wiadomości numer przesyłki, ponieważ została już nadana - nie dostałem takiej informacji *po tym jakikolwiek kontakt się urwał, po wysłaniu wielu smsów, zostałem tylko obrażony i grożono mi "że dostanę w łeb" *paczka została przesłana DOPIERO po interwencji Policji z Łodzi (widnieje data nadania) *zgodnie z umową naprawa miała kosztować 240 zł + koszty wysyłki, otrzymałem fakturę na kwotę 500 zł i musiałem ją zapłacić!!!! Dziwne, że akurat ta paczka została okradziona..... skoro od początku były z nią problemy, no ale cóż, to już sprawa Policji i Prokuratury.

#92 kuba_slonka

kuba_slonka
  • 211 postów
  • SkądOpole, Poland

Napisano 18 lutego 2012 - 07:22

3x PERFEKCYJNY Macbook 13 Unibody Śliczne! (2150614650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przecież one śrubek nie mają.

---------- Wpis dodano o 07:22 ---------- Poprzedni wpis dodano o 07:18 ----------

3 x macbook 13" (2150400941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A ten Air? Co za bzdura z zasilaczem?! Ja swojego pod 85 podłączyłem i jakoś normalnie śmigał! Bo o tym że ramka pogięta to ani słowa.

#93 dmkpoznan

dmkpoznan
  • 19 postów

Napisano 18 lutego 2012 - 11:36

Kolejne:

[url=http://allegro.pl/macbook-pro-i5-2-3-4gb-500gb-i2150615829.html]Macbook Pro i5 2.3/4GB/500GB (2150615829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.[/url]

Bardzo mnie dziwi, że mają jeszcze czelność handlować tym złomem na allegro...

#94 saleen

saleen
  • 69 postów

Napisano 18 lutego 2012 - 15:52

Czelnosc jak czelnosc... w sumie ceny sa nawet adekwatne, 3000zl za 2011 Pro 13 na core i5 to niska cena. Zastrzezenia mozna miec jedynie do opisow ktore wskazuja na bdb stan sprzetu. Wiadomo ze jego stan nie bedzie idealny za taka cene. Ciekawe natomiast skad on ma tyle tego sprzetu akurat ze Skandynawii (widac po klawiaturach) - musi to zalatwiac strasznie tanio skoro oplaca mu sie sie sprzedawac takiego 2011 i5 za cene de facto zadbanego core 2 duo z pudelkiem (3000zl)

#95 dmkpoznan

dmkpoznan
  • 19 postów

Napisano 18 lutego 2012 - 16:29

Nie masz niestety racji - 3 tys. zł za jakiekolwiek komputer w stanie agonalnym to bardzo dużo. To tak, jakby twierdzić, że połowa wartości nowego Mercedesa za Mercedesa do totalnej kasacji to mało. W takim stanie są te jego komputery - widziałem na własne oczy. Skąd ma to mało istotne (kilka stron wcześniej ktoś przytoczył, że szukał źródła takiego sprzętu), istotniejsze jest to ile jeszcze osób OSZUKA.

#96 kuba_slonka

kuba_slonka
  • 211 postów
  • SkądOpole, Poland

Napisano 19 lutego 2012 - 09:23

3 x macbook 13" (2150400941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobaczcie styl opisu.

---------- Wpis dodano o 09:23 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:22 ----------

Sorry chodziło mi o to:

Macbook Air i5 SSD cały komplet (2152390740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

#97 pawelek94

pawelek94
  • 184 postów
  • SkądGrójec, Poland

Napisano 20 lutego 2012 - 23:43

Ostatnio przeglądają all znalazłem nowy wysyp mac-ow od... no sami wiecie
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dokladnie ta osoba wystawila dwa mac-ki które poprzedni właściciel miał wystawione na all najlepsze jest to że pamiętam ten z potłuczonym ekranem poszedł za cene około 200zł

#98 brh92

brh92
  • 22 postów
  • SkądKrotoszyn, Poland

Napisano 15 marca 2012 - 01:29

Informacje o Użytkowniku Alice777

Czyżby kolejne konto powiązane? :) Co sądzicie?


Prosze mnie nie wiązac z tym sprzedajacym. Konto nalezy do mnie i nie handluje jego komputerami!

#99 brh92

brh92
  • 22 postów
  • SkądKrotoszyn, Poland

Napisano 06 maja 2012 - 23:58

Nie polecam tego kolesia. Jest oszustem i nic wiecej. Zalozylem mu sprawe na policji i nawet to nic nie dalo. Oszust nad oszustami a na dodatek obrzuca wulgaryzmami.

#100 Juleczka28469731

Juleczka28469731
  • 8 postów
  • SkądChełm, Poland

Napisano 07 maja 2012 - 08:44

Koleżanka mojego taty miała niestety z nim podobną do powyższych historie, ale... Komputer miał być nowy, przyszedł nie dość że używany, to i w kawałkach! A propo łazienkowego światu, to już wiemy, dlaczego napędy były zepsute xD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych