Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Update macbooka dzis o 14:00?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#76 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 15 maja 2007 - 14:50

w tych czasach lap bez nagrywarki dvd to siesznosc z lekka

#77 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 15 maja 2007 - 14:54

nie ale robia albo na biezaco (dell) ....albo na tyle malo z kazdego modelu - zeby moc spokojnie zrobic innowacje w kazdej chwili ..... nie to zenada - w ogole a juz w maszynie za tyle kasy to totalna zenada no ale przeciez to jabko chlopcy ..... to przeciez jabko .... buahahahahhahhahaha

#78 dsy

dsy
  • 633 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 maja 2007 - 14:54

no właśnie to z lekka głupota z ich strony za taka cenę.

#79 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 15 maja 2007 - 14:56

co potwierdza moja opinie o promocji = podniesiony zegar dolozony ram a napedu juz nie wymieniaja bo za duzo roboty - oto nowy lepszy mac book pytanie GDZIE USTAWIA SIE ZEGAR :P

#80 rzeziol

rzeziol
  • 279 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 maja 2007 - 14:57

w tych czasach lap bez nagrywarki dvd to siesznosc z lekka



Ja powiem jedno... mam Macbooka i iMaca... plyty (jakiekolwiek) w moich rekach to naprawde rzadkosc... Mysle ze wiekszosc osob (chyba ze specyfika pracy tego do nich wymaga) powoli zapomina o optycznych nosnikach danych... dlatego tak duzo osob czeka na ultra-macbooka, ktory nie ma miec takiego napedu.

#81 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 15 maja 2007 - 15:00

o to zes pojechal teraz ........ - kazdy inwestuje w zewnetrzny raid i biblioteke tasmowa ze zmieniarka ..... hahahahah zastanow sie pozadnie - ja nie robir backapow a zuzywam 10 cd tygodniowo - wytarczy ze foty z imprezy znajomym trza dac a dvd tez pare = o nowy solaris o nowe suse o pare filmow nowych napisz jeszcze ze naped cd dvd to wogole nie jest potrzebny .....

#82 iMuck

iMuck
  • 510 postów
  • Skądstolyca

Napisano 15 maja 2007 - 15:03

Ja powiem jedno... mam Macbooka i iMaca... plyty (jakiekolwiek) w moich rekach to naprawde rzadkosc... Mysle ze wiekszosc osob (chyba ze specyfika pracy tego do nich wymaga) powoli zapomina o optycznych nosnikach danych... dlatego tak duzo osob czeka na ultra-macbooka, ktory nie ma miec takiego napedu.


Rzeziol, zabrzmiało to tak, jakby czekali na ten model, nie dlatego, że PowerBook G4 12" wciąż nie ma następcy, a w ofercie Apple brakuje ultraprzenośnego komputera wysokiej klasy, tylko DLATEGO, ŻE w końcu pojawi się mak bez napędu :)

#83 dsy

dsy
  • 633 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 maja 2007 - 15:03

Ultra lekki terminal HIEHIE

#84 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 15 maja 2007 - 15:05

Niech mi ktos powie do czego uzywa takiej mocy procesora w MB jesli ma beznadziejna karte GMA? Zmiana C2D 2.0 na 2.16 sprawi tylko tyle ze krocej na baterii pociagnie ot wszystko. Skoro MB nie moze miec z zalozenia dobrej karty, to niech wypuszcza tego MBP 12-13". Krew mnie zalewa bo nigdy nie kupie sobie MB, a juz na pewno tego najtanszego BEZ DVDRW. Porazka i tyle.

#85 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 maja 2007 - 15:13

Panowie i Panie... Ta badziewna karta obsługuje Core Image. Ten badziew pozwala na grę w Word of Worcraft. Umożliwia komfortową pracę z systemem. Więc skończcie biadolić i jak Wam szkoda kupcie Mak Booka Pro! Albo nie... kupcie peceta i idźcie sobie;P

#86 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 15 maja 2007 - 15:17

.... napisal czlowiek ktory kupil powerbooka g4 ...ciekawe dlaczego :)

#87 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 15 maja 2007 - 15:18

Refurbished rzadzi: MacBook 2.0GHz Intel Core 2 Duo - White 13.3-inch glossy widescreen display 1280 x 800 resolution 1GB memory (2x512MB SODIMMs) 80GB 5400-rpm Serial ATA hard drive SuperDrive (DVD±RW/CD-RW) CENA: 999 USD Przy dzisiejszym kursie, cena wynosi: 2707 zl

#88 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 15 maja 2007 - 15:19

Panowie i Panie... Ta badziewna karta obsługuje Core Image. Ten badziew pozwala na grę w Word of Worcraft.


Wow i Dooma tez pociagnie! Dlaczego nazekamy, no nie wiem, pewnie masz racje, karta zajeb.

#89 iMuck

iMuck
  • 510 postów
  • Skądstolyca

Napisano 15 maja 2007 - 15:20

No tak, PGC, Ty pewnie jak składasz sobie PC za 5tysięcy, to 4patole wydajesz na grafikę ;) Nie lepiej sobie konsolkę kupić i "giercować"? Tak się składa, że ilość zastosowań w których korzysta się z mocy karty graficznej jest bez porównania mniejsza od zastosowań, w których czerpie się moc z procesora. Oczywiście wyjątkiem są gry. Ale jeśli potrzebujesz kompa do gier, to co robisz na forum makowskim? Nie najeżdzam na Ciebie, po prostu zastanawiam się nad powodami tego, dlaczego interesują Cię maki? Jesli chodzi o grafikę, to maki zawsze były przynajmniej parę "miesięcy" do tyłu za konkurencją, a fakt obecności Radeona 9200 w najniższych modelach PPC nie wynikało z chęci podbiacia serc graczy (wiadomo przecież jaka to "cienka" karta) tylko z tego, że nie było płyt ze zintegrowaną grafą pod PPC.

#90 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 15 maja 2007 - 15:21

no np do swiecenia na imprezach = wizualizacje ....... GMA pociagnie ...spoko 4 klatki na sekunde - hahahahaha = sprawdzane bylo i moj cienki i biedny radeon 9550 .... daje rade a nowy mac book nie za bardzo ...... co do ultralekkich to fujitsu siemens jakos upchenlo dvd DL w 8 calowym laptopie ..... :) i to ponad pol roku temu ...wiec ? wiem bo mam takiego w firmie ..... = wielkosci 1/2 ibooka 12

#91 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 15 maja 2007 - 15:30

Szczerze to ja nie rozumiem ... Chcesz mieć zalety Maca i grac to kupujesz MBP :) proste nie chcesz grać a chcesz podstawowego !! laptopa (a takim MB jest) kupujesz MacBooka .... dzizuuus ja nigdy nie rozpatywałem tego w kategoriach grafiki napedu itp.... dla mnie liczył sie Soft w połaczeniu z dedykowanym do niego sprzetem ... to równało sie stabilności pozatym niedościgniony design :) Może to tylko moje zdanie ( Lubie pograć i robie to na XBOX 360) ale mam wrażenie że na siłe z Maca chcemy zrobić PC :( a nie o takie Polskie walczyliśmy :) PS . Co do ceny ... niestety jesteśmy biednym społeczeństwem na dodatek dy....m na każdym kroku podatkami .... wiec ceny też nas odstraszaja (i jasne ze za trudno zarobioną kase chcieli byśmy złotego środka) ale tak nie ma :( i to już nie wina Apple Jest drogo może nie idealnie ale ja jestem dumny że mam alternatywe że praca na kompie sprawia mi radość ....i taki upgrade przyszłych klientów pewnie cieszy :)w myśl Lepsze to niż nic

#92 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 15 maja 2007 - 16:39

lipa macbooki :) zmiana ze ho ho :D lol apple dalo ciala ladnie.. wsadzajac combo jeszcze :/...kosmetyka...

#93 Wicko

Wicko
  • 1 405 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 15 maja 2007 - 16:43

Hm, fakt. Nie obraziłbym się za MacBooka Mini bez napędu. Sam go już od dawna nie używam, od stycznia były w nim z dwie płyty.. Między znajomymi przesyłamy fotki i tym podobne przez internet lub Bluetooth, do reszty zastosowań używam pamięci flash. Więcej miejsca niż CD-R, bardziej mobilne i wygodne. Uwak, twoje posty są żałosne ;)

#94 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 15 maja 2007 - 16:45

No to się pospieszyłem... kupiłem mojego 21 kwietnia:(:(:(

#95 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 15 maja 2007 - 17:03

Nie obraziłbym się za MacBooka Mini bez napędu. Sam go już od dawna nie używam, od stycznia były w nim z dwie płyty..


to ze ty nie uzywasz nie znaczy ze robi tak wiekszosc osob :) a apple nie robi macow na indywidualne zamowienie ..niestety :D

#96 Hektor

Hektor
  • 1 570 postów
  • SkądPolska

Napisano 15 maja 2007 - 17:09

to ze ty nie uzywasz nie znaczy ze robi tak wiekszosc osob :) a apple nie robi macow na indywidualne zamowienie ..niestety :D


Fakt faktem mam 2 laptopy i napedu uzywam w nich raz na 3-4 miesiace ogolnie na pewno lepiej bylo by jakby byl zewnetrzny niz wewnetrzny wtedy w razie potrzeby go sie zabiera i podpina.
To jest oczywiscie moje zdanie czlowieka, ktory czasami pracuje w terenie i ma oprocz tego 2 stacjonarne komputery.

#97 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 maja 2007 - 18:09

i w końcu macbook jest gotów do użycia od wyjęcia z pudełka :D

#98 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 15 maja 2007 - 18:09

to teraz na dniach bedzie aktualizacja imacow ..

#99 bartman182

bartman182
  • 288 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 maja 2007 - 18:14

mam nadzieję że masz rację

#100 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 15 maja 2007 - 18:43

wicko - twoj tok myslenia jest egoistyczny i idiotyczny zarazem pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych