Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BŁĄD 3194 przy upgrade - PRZECZYTAJ!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1254 odpowiedzi w tym temacie

#26 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 22 sierpnia 2011 - 11:41

Zapewne musisz wgrać CF :)

#27 David1554

David1554
  • 337 postów
  • SkądToruń, Poland

Napisano 22 sierpnia 2011 - 12:26

podsumowując nikt mi tu nie pomógł heh nie dziwie sie ;D sam nie znając się kompletnie na tym os świecie zrobiłem swego ip z najnowsza wersja 4.3.5 bez simlocka a simlock mialem na karte z usa at&t nie dziekuje nie mam za co ;)

#28 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 22 sierpnia 2011 - 12:32

podsumowując nikt mi tu nie pomógł heh nie dziwie sie ;D
sam nie znając się kompletnie na tym os świecie zrobiłem swego ip z najnowsza wersja 4.3.5 bez simlocka a simlock mialem na karte z usa at&t
nie dziekuje nie mam za co

Tak to jest jak nie umie się czytać.Twój problem był poruszany milion razy na forum ale co tam -po co używac wyszukiwarki.
Zresztą rozwiązanie Twojego problemu jest w poście #26.

#29 jawe83

jawe83
  • 630 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 sierpnia 2011 - 12:38

podsumowując nikt mi tu nie pomógł heh nie dziwie sie ;D
sam nie znając się kompletnie na tym os świecie zrobiłem swego ip z najnowsza wersja 4.3.5 bez simlocka a simlock mialem na karte z usa at&t
nie dziekuje nie mam za co ;)


No to gratulacje, choć współczuję Ci tego BB od iPada, więcej problemów, niż przyjemności...
No i nie dziel się z nami opisem, w jaki to magiczny sposób dokonałeś tej czynności... w końcu na tym forum nikt jeszcze tego tematu nie poruszał :roll:

#30 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 22 sierpnia 2011 - 12:42

@jawe83
Zrobił to co mu napisałem:) Wgrał custom firmware i użył ultrasn0w.

#31 mkmartv

mkmartv
  • 5 postów

Napisano 22 sierpnia 2011 - 13:20

Na tak to jest chyba forum policyjne , skoro kolega Goku podejżewa że telefon jest kradziony to OK , nie będe skomlał o pomoc , postaram sie poszukać jej gdzieś indziej . Ps. Dwa tygodnie temu podwoziłem naćpana turystkę chyba z francji , zostawiła na tylnym siedzieniu BB , i oczywiście wedłuk kolegi miałem odać telefon na policje , albo jej szukać nie wiadomo gdzie , tylko pozazdrościć uczciwości niektórych ludzi na tym forum .

#32 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 sierpnia 2011 - 13:25

Na tak to jest chyba forum policyjne , skoro kolega Goku podejżewa że telefon jest kradziony to OK , nie będe skomlał o pomoc , postaram sie poszukać jej gdzieś indziej .
Ps.
Dwa tygodnie temu podwoziłem naćpana turystkę chyba z francji , zostawiła na tylnym siedzieniu BB , i oczywiście wedłuk kolegi miałem odać telefon na policje , albo jej szukać nie wiadomo gdzie , tylko pozazdrościć uczciwości niektórych ludzi na tym forum .


Nie tylko wg. Kolegi ale również wg. prawa (Kodeks Cywilny):

Art. 183
§ 1. Kto znalazł rzecz zgubioną, powinien niezwłocznie zawiadomić o tym osobę uprawnioną do odbioru rzeczy. Jeżeli znalazca nie wie, kto jest uprawniony do odbioru rzeczy, albo jeżeli nie zna miejsca zamieszkania osoby uprawnionej, powinien niezwłocznie zawiadomić o znalezieniu właściwy organ państwowy.



#33 mkmartv

mkmartv
  • 5 postów

Napisano 22 sierpnia 2011 - 13:47

Pozostawie to bez komentarza , ale jak coś znajdziesz co kolwiek na ulucy czy gdzie kolwiek indziej i jak tego nie oddasz na policje to jak Bóg to widzi co piszes to powinien odrazu piorun w Ciebie strzelić uczciwy człowieku........ A po drugie nie wiem jakie prawo jest w Polsce , bo jestem i mieszkam za granica a tutaj może jest inne prawo . Szkoda tylko że ja nie natrafiłem na takich uczciwych ludzi trzy lata temu jak byłem w Polsce , gdy wypadł mi portfel w autobusie i oczywiście znalazłem go na zajezdni autobusowej ale bez 1700 eur, i 500 zł i co kolega na polską uczciwośc........ Błazenata ........

#34 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 sierpnia 2011 - 16:56

Całe szczęście, że to nie Ty określasz kanony moralności i uczciwości na świecie. Εκείνος που βρήκε ένα χαμένο πράγμα έχει υποχρέωση να ειδοποιήσει, χωρίς υπαίτια καθυστέρηση, εκείνον που το βρήκε ή αν αυτό είναι δύσκολο, την αστυνομική αρχή. Αν βρεθεί ο δικαιούχος, ο ευρέτης έχει δικαίωμα να απαιτήσει από τον δικαιούχο κάθε δικαιολογημένη, κατά τις περιστάσεις, δαπάνη για τη φύλαξη και τη συντήρηση του πράγματος ή για την αναζήτηση του δικαιούχου, καθώς και εύρετρα. Od razu mówię, nie czepiaj się języka, bo grecki to dla mnie czarna magia ;)

#35 mkmartv

mkmartv
  • 5 postów

Napisano 22 sierpnia 2011 - 20:24

Ja nie określam , bo sie do tego nie nadję , sa inni do tego , może bardzięj uczciwsi i mądrzejsi , choć nigdy nikomu nic nie ukradłem .... A prowo greckie jest tylko napisane na papierze , bo jak jeszcze nie wiecie to jest ono całkowicie olewane przez greków , dlatego na dzień dzisiejszy Grecja ma status najbardziej korupcyjnego państwa w europie i jak jest ono przestrzegane widzę codziennie przez 25 lat. I prosze kolego nie ucz mnie moralności itd. bo już z nie jednego koryta jadłem i nie jedno w rzyciu widziałem , począwszy od stanu wojennego , gdzie musiałem uciekać z kraju z powodu prześladowań itd. i za granicą też już nie jedno widziałem , i wiem co można a czego nie , nie wiem kolego w jakim jesteś wieku ale podejrzewam ze napewno w wieku mojego syna i wcale sie nie dziwie że od was nie mozna oczekiwać żadnej pomocy ..... Kończe i mimo wszystko że nie zostałem z byt ładnie potraktowany na tym forum ...POZDRAWIAM ..

#36 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 sierpnia 2011 - 21:01

Z wiekiem nie trafiłeś zupełnie. Trochę siwych włosów już mam ;) Nie ma dla mnie znaczenia, w jakim kraju żyjesz. To jest polskie forum i obowiązują polskie zasady. Natomiast zasady moralne są w tej materii jedne niezależnie od kraju. Nikt nie mówi o oddawaniu sprzętu policji, bo tego robić nie musisz. Powinieneś natomiast ją o tym powiadomić i jeśli nikt się nie zgłosi, możesz wejść w posiadanie znalezionego przedmiotu. Tak jest uczciwiej. Chcę, żebyś wiedział, że nie oceniam. Nie taka moja rola. Robisz, co uważasz i co Ci sumienie nakazuje. Nie licz jednak na pomoc ludzi, wg. których pomaganie takim osobom jest niezgodne z ich zasadami moralnymi. Nie możesz mieć żalu do mnie czy innych użytkowników, że nie chcemy pomóc, bo uważamy takie postępowanie za złe. Na forum obowiązuje zasada nie pomagania w odblokowywaniu, uruchamianiu i używaniu przedmiotów znalezionych i my jej przestrzegamy.

#37 iDrums

iDrums
  • 51 postów

Napisano 22 sierpnia 2011 - 23:11

Powracając do tematu - mam ciągle recovery mode i przy wgrywaniu jakichkolwiek softów Orginalnych wywala błąd 3194 a customów wywala 1600 albo 3194. I nie mam SHSH... Był soft 4.2.1 + Jailbreak... Co robic?

#38 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 23 sierpnia 2011 - 07:16

3194 - brak SHSH, których nie masz... 1600 - potraktuj go programem iReb przed wgrywaniem softu

#39 iDrums

iDrums
  • 51 postów

Napisano 23 sierpnia 2011 - 09:22

robiłem wszystko i dalej ale teraz raczej 3194... więc są jakieś pomysły?

#40 jawe83

jawe83
  • 630 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2011 - 15:18

@jawe83
Zrobił to co mu napisałem:) Wgrał custom firmware i użył ultrasn0w.


No przecież wiem, użyłem ironii w swoim poście :)

EOT

#41 porschak240

porschak240
  • 112 postów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 08:16

A ja mam inny problem. Otóż ostatnio wpadłem w Respring Loop, już miałem wgrywać wszystko od nowa. W tym celu ściągnąłem oryginalne oprogramowanie 4.3.5, a i tak przy próbie wgrania softu wywala mnie błąd 3194. WTF?

#42 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 25 sierpnia 2011 - 11:40

Też miałem ostatnio takie WTF, też miałem błąd 3194 (brak SHSH) przy upgrade o.O Wystarczy zmienić plik hosts na taki jak był przed wszelkimi zmianami A jeśli wyskakują dwucyfrowe błędy to trzeba ściągnąć soft bezpośrednio przez iTunes Mimo że ściągałem czyściutki, niezmodyfikowany na swojego iPka z internetu to mi wywalał takie błędy

#43 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 25 sierpnia 2011 - 12:15

TinyUmbrella zmienia zawartość pliku hosts(c:/windows/system32/drivers/etc). Jeżeli wlączyłeś ten program a chcesz wgrać soft 4.3.5 musisz usunąć wpis

74.208.10.249 gs.apple.com

z tego właśnie pliku i zrestartować komputer.


#44 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 25 sierpnia 2011 - 17:29

renqien - przenosisz, ale nie wiem dlaczego. Nie pomogło mi nic z tego wątku, a na dodatek to nie iPad tylko iPhone.

#45 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2011 - 17:33

To nie ma znaczenia, metody są te same, a chodzi o to, żeby wszystko było w jednym miejscu. Chodziło mi, żebyś tutaj zadał pytanie. Szukający będzie miał łatwiej. Usunąłeś wpis, o którym mowa wyżej, zresetowałeś komputer (wyłączenie i włączenie, nie z klawisza) i dalej to samo?

#46 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 25 sierpnia 2011 - 17:38

Tak.

#47 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2011 - 17:50

Może jakiś program blokuje dostęp iTunesa?

#48 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 25 sierpnia 2011 - 18:00

Chciałbym dodać, że przy iPhonie wszystko ok. Problem jest właśnie z iPadem...

#49 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2011 - 18:05

Używałeś TU?

#50 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 25 sierpnia 2011 - 18:13

Przy TU mam: Cannot start TSS Service Hosts is not writable.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych