Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Lion - czy warto przesiadać się z Leoparda ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
354 odpowiedzi w tym temacie

#351 Tosio

Tosio
  • 178 postów

Napisano 27 września 2011 - 12:21

Nie chce kolejnego konta, tym bardziej w mbanku (mam złe wspomnienia). Ale zastanawia mnie fakt: gdzieś na stronie chyba apple wyczytałem, że wspiera MasterCard Debit, poza tym zabrało mi z konta kase za weryfikację - w takim razie chyba akceptują moją kartę?! Jakby jej nie akceptowali to chyba w ogóle nie mógłbym jej dodać do konta/ nie zabrali by tych (obecnie) 9zł.. Chyba, że źle myśle to mnie poprawcie...

#352 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 27 września 2011 - 12:25

Lion zainstalowany na kolejnym Macu bez kłopotów ;)

#353 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 27 września 2011 - 12:29

Nie chce kolejnego konta, tym bardziej w mbanku (mam złe wspomnienia). Ale zastanawia mnie fakt: gdzieś na stronie chyba apple wyczytałem, że wspiera MasterCard Debit, poza tym zabrało mi z konta kase za weryfikację - w takim razie chyba akceptują moją kartę?! Jakby jej nie akceptowali to chyba w ogóle nie mógłbym jej dodać do konta/ nie zabrali by tych (obecnie) 9zł.. Chyba, że źle myśle to mnie poprawcie...


jak by nie było- masz rację, nie mógł byś dodać, może musisz poczekać aż zwrócą? ja nie kupowałem odrazu po dodaniu karty więc nie wiem jak to jest ;(

#354 Onua

Onua
  • 131 postów

Napisano 27 września 2011 - 20:45

Czytam tu wiele postów o wolnej pracy Liona. Aktualnie mam Snow Leoparda i zastanawiam się, czy na swoim MacBook'u przesiadać się na Liona? Jest to Mac 2.4 2Gb Ramu z 2009r. Zastanawia mnie, czy nowy system mocno spowolni działanie komputera. Dziękuję bardzo!

#355 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 września 2011 - 20:46

A może zechcesz ruszyć cztery litery i przeszukać forum? Takich pytań było już mnóstwo. Ten wątek ma 36 stron, powiedziano w nim wszystko, co da się powiedzieć. Wystarczy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych