Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

czy jeszcze warto kupowac iphone 3gs ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#1 cammalc

cammalc
  • 16 postów

Napisano 24 czerwca 2011 - 16:33

witajcie, mam nie lada dylemat ;) pytanie do praktykow zalezy mi przede wszystkim na dobrej baterii i predkosci dzialania. korzystam z ipada, wiec na iphonie nie bede gral w gry - ale chcialbym zeby przy kilku tysiacach maili telefon mi sie nie zawieszal. obawiam sie tez o wsparcie 3gs w przyszlosci. ale tak naprawde potrzebuje niezawodny telefon sluzacy do rozmow i pisania smsow :) iphone 4 raczej nie kupię, zastanawiam sie jedynie nad alternatywami w postaci sprzetu na androidzie. pomyslalem jednak, ze jest sporo aplikacji, ktore bedą łączyć ipada z iphonem. iphone 3gs moge miec w playu za 299 - WARTO ? będę wdzięczny za rady z uzasadnieniem

#2 piotr23_24

piotr23_24
  • 505 postów

Napisano 24 czerwca 2011 - 16:36

Bierz to dobry sprzęt

#3 IRLvr

IRLvr
  • 87 postów
  • SkądKrk

Napisano 24 czerwca 2011 - 16:45

Mam taki zestaw - iPad + 3Gs i powiem Ci szczerze, że wydaje mi się on idealny dla mnie. Używam iPhone'a jako telefonu (dzwonienie, smsy, mmsy, czasem jakaś fotka) oraz ipoda (muzyka zawsze) plus iPad do gier i innych funkcji. Jestem naprawde zadowolony i jeśli nie chcesz dopłacać b.duzo do iPka 4 to szczerze polecam Ci taki zestawik :) 3Gs ma już na 100% wsparcie iOSa 5 więc nie musisz się bać o to, że nie będzie 'up to date' natomiast to, że kiedyś w przyszłości np iOS 6 nie będzie go już wspierał nie zmieni faktu, że 3Gs jest naprawdę dobrą maszynką ;) Pozdrawiam i w razie pytań pisz!

#4 mosiek95

mosiek95
  • 413 postów
  • SkądWadowice

Napisano 24 czerwca 2011 - 16:47

Albo weź iPhone z play za 299zł zafoliowanego i sprzedaj na allegro i kup używkę iPhone 4 lub dołóż troszkę i nówkę. Ja bym tak rozwiązał sprawę.

#5 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 czerwca 2011 - 17:02

3GS wciąż jest dobrym sprzętem,o wsparcie się nie bój,jeszcze przynajmniej rok będzie wspierany

#6 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 24 czerwca 2011 - 17:45

a samsung GS II

#7 cammalc

cammalc
  • 16 postów

Napisano 24 czerwca 2011 - 18:07

myslalem o samsungu - bateria dluzej niz jeden dzien nie pociagnie, aczkolwiek skuslibym sie na androida. widzie same glosy za 3gs, jak z wasza bateria (ja rozmawiam ok 30min dziennie + smsy, mail)

#8 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 24 czerwca 2011 - 18:16

3 dni spokojnie. Ja mam włączonego bluetootha + 3G + WiFi, sprawdzanie maila co 30 min, 30 min rozmów, kilka SMSów i starcza mi na 2 dni.

#9 michak80

michak80
  • 430 postów
  • SkądKijów ( Ukraina )

Napisano 24 czerwca 2011 - 18:28

Rownież polecam iPhone 3GS. Co prawda przesiadlem sie już na 4 ale podarowlem swojego 3GS siostrze i jest mega zadowolona. Uważam ze to nadal świetny sprzęt. A Samsung GS II? Co prawda nie miałem ale wydaje sie ze jest dużo droższy od 3GS. Co do baterii to rownież miałem cały czas 3G i wifi, sporo rozmawiałem i starczała na 3 dni.

#10 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 czerwca 2011 - 18:30

co prawda jadę na becie ios 5,BT włączone non stop ,powiadomienia...bateria spokojnie na 2 dni wystarczy,ale na 4.3.3 działała nieco lepiej,ale wiadomo,zależy co kto robi na telefonie,jeśli muzyki nie słuchasz,tylko jak piszesz dzwonisz i smsujesz,to spokojnie ponad 2,3 dni pociągnie

#11 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 czerwca 2011 - 18:35

Mając 3GS i iPada niezemsko denerwowałby mnie brak funkcji hotspotu po wi-fi w 3GS'ie. No chyba nie masz iPada Wifi+3G.

#12 cammalc

cammalc
  • 16 postów

Napisano 24 czerwca 2011 - 20:59

mam ipada wifi. przed chwila w salonie sprzedawca chyba przekonal mnie do galaxy s (1) - pytanie, czy slusznie? ;) udalo sie komus polaczyc androida z ipadem, np przeslac zdjecie ?

#13 maxld

maxld
  • 636 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 czerwca 2011 - 21:20

przez BT? nie ma takiej opcji, mailem jak najbardziej.

#14 Murphy

Murphy
  • 70 postów

Napisano 25 czerwca 2011 - 01:47

Nigdy przenigdy nie ufaj osobom w salonach, sam zdecyduj, czy warto pokusić się na samsunga g1. Zbyt często w salonach wciskają; to czego muszą się pozbyć.. JA osobiście tylko się rozczarowałem tą firmą. Uwielbiają olewać klienta. Póki sprzęcik w miarę nowy, wszystko ok, potem coraz gorzej. A dla przykładu 2 letni 3gs dostanie ios5. Zauważ również jakość wykonania, samsung to samsung, apple to apple. Nie ma idealnego urządzenia, ja Ci radzę, żebyś sprawdził najważniejszy aspekt. Jaki system Ci bardziej odpowiada... Mnie android irytował ciągle w użyciu, zbyt przyzwyczaiłem się do ios, który miałem w ipodzie... Android i ipad? To po prostu kiepskie połączenie; iphone z funkcją chmury, dla urządzeń z ios5; super sprawa.. Ja bym wybrał iphone, przyszła chmura to rewolucjonyjne posunięcie, które znacznie ułatwi życie.

#15 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwca 2011 - 08:53

Mając 3GS i iPada niezemsko denerwowałby mnie brak funkcji hotspotu po wi-fi w 3GS'ie. No chyba nie masz iPada Wifi+3G.

Można po BT udostępnić lub zrobić JB i zakupić MyWi ;)

#16 Dziadu1993

Dziadu1993
  • 728 postów

Napisano 25 czerwca 2011 - 10:02

Nie polecam androida, mam androida 2.3 w swoim drugim telefonie i powiem szczerze ze przy ios 4.3.3 w moim iP 3GS wypada baaaaaaaaaardzo marnie. Odtwarzacz muzyki o niebo lepszy w iphone/ipod, mozesz zapomniec w androidzie o tym ze baterie bedziesz ladowal raz na 2/3 dni, market to po prostu jeden wielki syf, nie znajdziesz tam zadnych ciekawych gier ani aplikacji, mimo ze android kreci w jakosci HD to i tak zapisuje to w formacie 3GP co dla mnie jest po prostu porazka. Bierz iOS a nie zadnego androida, mialem, przekonalem sie, polecam.

#17 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 czerwca 2011 - 15:47

Można po BT udostępnić lub zrobić JB i zakupić MyWi ;)


Po BT z iPhone do iPad da się udostępniać net?? Nie wiedziałem, jesli tak to looz.

#18 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwca 2011 - 17:11

Po BT z iPhone do iPad da się udostępniać net?? Nie wiedziałem, jesli tak to looz.

Da się! Oto dowód :)
=> Hotspot osobisty – z iPhone 3GS do iPada | Blog - iPod, iOS (iPad, iPhone, iPod touch, Apple TV) - informacje ...

Wracając do tematu - Uważam, że nadal warto kupować zarówno iPhony 3GS jak i iPady 1.

#19 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 25 czerwca 2011 - 17:16

teraz warto kupić 3GS ale jak wyjdzie iP 5 już nie

#20 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 25 czerwca 2011 - 18:33

Już się nie opłaca. Po wakacjach wyjdzie 5 pewnie i już tak kolorowo nie będzie:/

#21 rapa

rapa
  • 42 postów

Napisano 25 czerwca 2011 - 19:41

weż SGS bo to świetny sprzęt,sam miałem taki dylemat jak ty .kupiłem SGS i jestem bardzo zadowolony.ma HotSpota i duży ekran,poza tym robi super zdjęcia i kręci filmy HD.

#22 michu26

michu26
  • 104 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 czerwca 2011 - 20:52

ja mam 3GS był i jest nadal świetny chociaż teraz przesiadłem się na 4 ,zdecydowanie polecam 3GS bateria trzyma o niebo lepiej niż w SGS no i system stabilny i szybki a co do androida no jeszcze dużo mu brakuje do IOS nie wspominając o jakości wykonania SGS

#23 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 czerwca 2011 - 21:58

weż SGS bo to świetny sprzęt,sam miałem taki dylemat jak ty .kupiłem SGS i jestem bardzo zadowolony.ma HotSpota i duży ekran,poza tym robi super zdjęcia i kręci filmy HD.


Troche nie ta półka kolego, rozmawiamy o 2 letnim 3GS'ie. SGS niech sie równa z 4'rką.

#24 rapa

rapa
  • 42 postów

Napisano 26 czerwca 2011 - 08:58

Troche nie ta półka kolego, rozmawiamy o 2 letnim 3GS'ie. SGS niech sie równa z 4'rką.

..no może i tak ale cenowo to chyba jednak na jednej półce leżą ;)

#25 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 26 czerwca 2011 - 14:06

..no może i tak ale cenowo to chyba jednak na jednej półce leżą ;)


A to już magia jabłka, że tak trzyma cene dobrze.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych