Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gift Card z innego kraju & doładowanie konta iTunes za pomocą gift card


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
226 odpowiedzi w tym temacie

#26 andy76

andy76
  • 406 postów
  • SkądDołuje Mierzyn, Zachodniopomorskie, Poland, Poland

Napisano 25 czerwca 2008 - 08:16

Ja mogę sprawdzić na swoim koncie. Powiem później czy był poprawny czy nie :)

#27 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 czerwca 2008 - 08:17

Ja mogę sprawdzić na swoim koncie. Powiem później czy był poprawny czy nie :)


Jaki ty zachłanny :P

Podzielimy się po połowie :D :D

#28 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 czerwca 2008 - 08:26

to i ja się piszę na podział;) P.S. załatwiasz karty? masz możliwość kupowania?

#29 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 czerwca 2008 - 14:38

to i ja się piszę na podział;)

P.S. załatwiasz karty? masz możliwość kupowania?




Tak, moge zalatwic gift cards iTunes.
Mam mozliwosc zalatwienia ale tylko o wartosci $100.

Inne byc moze w przyszlosci.

za Gift Card iTunes 100$, chce 180 zl.
Chyba ze ktos chce przelac mi w dolarach na PayPal, to 80$ na moje konto PayPal, czyli w dolarach taniej.

Mozliwosc wplaty na mBank albo PayPal.

Chetnych prosze o pisanie na maila (sercabit @ gmail.com)


Pozdrawiam

#30 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 29 czerwca 2008 - 17:01

Ja sie pisze na jedna kartę na pewno! Dam Ci znać jutro albo we wtorek! Tak na marginesie miałeś sprawdzić jak działają kody do Amazon.com i nie dałeś znaku życia! I jeszcze jedna sprawa, dlaczego nie można do Ciebie pisać na PW?!? Jak mamy się porozumiewać z Tobą jako sprzedającym skoro nie można pisać do Ciebie wiadomości?!? :-(

#31 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 30 czerwca 2008 - 00:19

Ja sie pisze na jedna kartę na pewno! Dam Ci znać jutro albo we wtorek!

Tak na marginesie miałeś sprawdzić jak działają kody do Amazon.com i nie dałeś znaku życia! I jeszcze jedna sprawa, dlaczego nie można do Ciebie pisać na PW?!?
Jak mamy się porozumiewać z Tobą jako sprzedającym skoro nie można pisać do Ciebie wiadomości?!? :-(


Nie ma już kart do Amazon.com

#32 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 czerwca 2008 - 05:21

Ja sie pisze na jedna kartę na pewno! Dam Ci znać jutro albo we wtorek!


ok, czekam


Tak na marginesie miałeś sprawdzić jak działają kody do Amazon.com i nie dałeś znaku życia! - po co te krzyki?


Nie ma mozliwosci kupna amazona i best buya. Mam tylko iTunes, WalMart, CircuitCity.


I jeszcze jedna sprawa, dlaczego nie można do Ciebie pisać na PW?!?


Nie mozna? A to nie wiem czemu. Mam wlaczone wszystkie opcje kontaktu - i od adminow i od uzytkownikow.

Jak mamy się porozumiewać z Tobą jako sprzedającym skoro nie można pisać do Ciebie wiadomości?!? :-(


Nie wiem - moze przez maila albo gg. Albo golebiem pocztowym.


[ciach]
od tego jest odpowiedni dzial. wystarczy dac znac ze odpowiedni watek jest w odpowiednim dziale. nie ma potrzeby linkowania, jak ludzie beda chcieli to znajda.
prosze tez o jak najszybsze usuniecie ogloszenia z awatara i sygnatury. czy dostrzegasz pewien zwiazek z brakiem komunikacji i nieprowadzeniem dzialalnosci handlowej na forum?


a ze w tym temacie jeszcze tego nie napisalem to pisze teraz:
nie ma mozliwosci legalnego kupna niczego z oferty itunes music store nie bedac obywatelem ktoregos z krajow, w ktorym itms funkcjonuje.


#33 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 lipca 2008 - 06:01

a ze w tym temacie jeszcze tego nie napisalem to pisze teraz:
nie ma mozliwosci legalnego kupna niczego z oferty itunes music store nie bedac obywatelem ktoregos z krajow, w ktorym itms funkcjonuje.


Jak to nie?
To jak ja je kupuje?
Wystarczy Ci karta kredytowa, nie musisz byc obywatelem zeby kupic gift card na itunes. do tego Gift Card mozesz nabyc z zwyklym WalMart'cie, wiec... nie wiem o co Ci chodzi w Twojej wypowiedzi.
Myslisz ze iTunes blokowaloby sobie sprzedaz tylko dla obywateli?
Inna sprawa to jak sprawdza po karcie kredytowej czy jestes chinczykiem, niemcem czy polakiem?
Bez sensu to co piszesz.

#34 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lipca 2008 - 13:24

:| Kupowanie utworów, video, podcastów itd w its nie będąc obywatelem kraju w którym ono funkcjonuje jest nielegalne. A dokładniej jeśli kupiłeś przez ITS muzykę w ITS U.K, a nie jesteś obywatelem U.K to i tak nie masz do niej żadnych praw i jest ona nielegalnie u Ciebie na dysku.

Inna sprawa to jak sprawdza po karcie kredytowej czy jestes chinczykiem, niemcem czy polakiem?

Nic trudnego..

#35 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 lipca 2008 - 02:57

:| Kupowanie utworów, video, podcastów itd w its nie będąc obywatelem kraju w którym ono funkcjonuje jest nielegalne. A dokładniej jeśli kupiłeś przez ITS muzykę w ITS U.K, a nie jesteś obywatelem U.K to i tak nie masz do niej żadnych praw i jest ona nielegalnie u Ciebie na dysku.


Nic trudnego..




jednak dalej twierdze ze mozna nabywac karty iTunes z USA (w legalny sposob) bedac Polakiem.

#36 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 12 lipca 2008 - 21:14

[iTunes] Konto + gift card Witam niestety nigdzie nie ma pełnej informacji ktora mnie interesuje, a mianowicie: posiadam konto w iTues Store [założone przez kod Redeem], niestety nie mogę podpiąć polskiego PayPal'a jak i eKarty z mBanku, interesuje mnie Gift Card jednak tutaj mam kilka pytań: 1. kod Gift Card wbijam wchodząc w Redeem ? 2. czy piosenki które kupie będą już zawsze do ściągnięcia ? dokładniej chodzi o reinstalację systemy czy też iTunes na 2 kompie ? [oczywiście po zalogowaniu się na swoje konto] 3. czy ktoś już probował kupić gry w App Store przez Gift Card i pytanie to samo co w pkt 2 ale w odniesieniu do gier Pozdrawiam Adam

#37 kozabart

kozabart
  • 354 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 21:18

1. tak wpisujesz w redeem
2. najprawdopodobniej je stracisz chociaz nigdy nie wiadomo
3. tak ja kupowalem dzisiaj i wszystko dziala ... i pewnie tak samo bedzie jak w pytaniu 2 , lepiej je gdzies archiwizowac

jak chcesz kupic gift card zapraszam na pw ... pomyslimy nad cena :)
pozdr
Bartek

---- Dodano 12-07-2008 o godzinie 22:26 ----
aukcja jest takze na swistaku ...

#38 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 12 lipca 2008 - 21:28

1. tak wpisujesz w redeem
2. najprawdopodobniej je stracisz chociaz nigdy nie wiadomo
3. tak ja kupowalem dzisiaj i wszystko dziala ... i pewnie tak samo bedzie jak w pytaniu 2 , lepiej je gdzies archiwizowac

jak chcesz kupic gift card zapraszam na pw ... pomyslimy nad cena :)
pozdr
Bartek

---- Dodano 12-07-2008 o godzinie 22:26 ----
aukcja jest takze na swistaku ...


jeszcze odiose się do pkt 2 i częściowo do 3, trochę to dziwne, jak w taki przypadku wgrać grę na iP którą kupiłem raz jeszcze po przeinstalowaniu systemy ? z mp3 sprawa jest inna ponieważ można jej sluchać i wrzucić do biblioteki :/

#39 kozabart

kozabart
  • 354 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 21:36

haaa i to jest wlasnie problem ... nigdy tego nie rozwiazalem ... wychodzi ze trzeba ja kupic od nowa albo wrzucic w pilki itunes'a moze ...

#40 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 12 lipca 2008 - 21:39

no włąsnie, a to mnie interesuje najbardziej, no nic poczekamy, może ktoś będzie miał takową wiedzę i się podzieli, a tymczasem Gift Card odkładam na boczek :(

#41 Cottage

Cottage
  • 739 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 12 lipca 2008 - 21:41

Time Machine albo jakiś zew. dysk zgrywasz mp3 lub film,serial,gre,następnie w wyniku formatu,zamiany sprzętu (tak jak w moim przypadku) przenosisz zpowrotem do itunesa przy czym jesteś proszony o login i hasło do konta i to wszystko, z moimi lostami tak to wyglądało. Co istotne jest limitowana ilość tych przenosiń chyba max 5 ale tu nie jestem pewien

#42 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 12 lipca 2008 - 21:44

Time Machine albo jakiś zew. dysk zgrywasz mp3 lub film,serial,gre,następnie w wyniku formatu,zamiany sprzętu (tak jak w moim przypadku) przenosisz zpowrotem do itunesa przy czym jesteś proszony o login i hasło do konta i to wszystko, z moimi lostami tak to wyglądało.
Co istotne jest limitowana ilość tych przenosiń chyba max 5 ale tu nie jestem pewien


hmmm to jakaś myśl ale niestety jestem windowsowcem ;), teraz wpadłem na pomysł iż można zgrać wszystkie katalog/pliki które instaluje iTunes, mam tylko nadzieje że nigdzie w rejestrze nie przetrzymuje danych na ten temat

#43 kozabart

kozabart
  • 354 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 21:45

tak mozna autoryzowac wszystko kupione w iTunes na 5 komputerach

#44 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 21:53

Nie jestem pewien ale wydaje mi się że iTunes Store zapamiętuje to co kupiłeś - po to jest też opcja autoryzacji urządzeń na których możesz używać danych plików zakupionych w iTunes.

#45 kozabart

kozabart
  • 354 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 21:58

zapamietuje ale nie mozna tego pobrac drugi raz !! sciagnalem kiedys teledysk i przez przypadek usunalem go z dysku i klapa ... dodatkowo jest napisane po przesciu do account - once downloaded ,these items will be not available for download on any other device ... mysle ze mozna to zinterpretowac jako ze raz sciagnietego nie mozna pobrac po raz drugi ...

#46 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 12 lipca 2008 - 22:04

chyba się nie dowiemy dopóki ktoś tego nie przetestuje ;) a znając życie ja to zrobię ale gdy będę mógł wykorzystać w pełni AppStore

#47 kozabart

kozabart
  • 354 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 22:13

to ja moge zaprosic do zakupu karty :)

#48 CoSTa

CoSTa
  • 35 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 lipca 2008 - 22:15

- Zakupione pliki można ściągać tylko raz.
- O kupione pliki dbasz tak samo jak o kupione płyty. Mam dwie kopie bezpieczeństwa swoich zakupów.
- Przy np. formacie wrzucasz zbackupowane pliki do iTunes, podajesz id konta i hasło i cieszysz się swoją muzyką/grami. Możesz to robić ile tylko razy Ci się podoba
- zakupione pliki mogą być odtwarzane na max pięciu urządzeniach - autoryzuje się je przez sieć wpisując id i hasło

http://www.apple.com...support/itunes/ - polecam, warto zajrzeć jeśli wydaje się pieniądze

#49 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 22:58

dodatkowo jest napisane po przesciu do account - once downloaded ,these items will be not available for download on any other device ... mysle ze mozna to zinterpretowac jako ze raz sciagnietego nie mozna pobrac po raz drugi ...


No to chyba rozwiewa wątpliwości. Też tak mi się wydaje.

#50 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 lipca 2008 - 08:47

- Zakupione pliki można ściągać tylko raz.
- O kupione pliki dbasz tak samo jak o kupione płyty. Mam dwie kopie bezpieczeństwa swoich zakupów.
- Przy np. formacie wrzucasz zbackupowane pliki do iTunes, podajesz id konta i hasło i cieszysz się swoją muzyką/grami. Możesz to robić ile tylko razy Ci się podoba
- zakupione pliki mogą być odtwarzane na max pięciu urządzeniach - autoryzuje się je przez sieć wpisując id i hasło

Apple - Wsparcie - iTunes - polecam, warto zajrzeć jeśli wydaje się pieniądze


faktycznie, wczoraj już nie pomyslałem o stronie producenta :(


dzięki wielkie :)


ps.s. konkretne info o wykonywaniu kopi Wykonywanie kopii zapasowych materiałów w programie iTunes




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych