Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gift Card z innego kraju & doładowanie konta iTunes za pomocą gift card


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
226 odpowiedzi w tym temacie

#1 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 lipca 2007 - 06:53

Witam Jestem aktualnei w USA i zainteresowałem się tymi kartami (jak w temacie). Poszukałem trochę na froum, wiem więc, że mogę dzięki nim robić zakupy w iTunes MS. Ale nei znam szczegółów tego rozwiązania i nie moge się ich doszukać. Czy ktoś mógłby napisać, jak to dokładnie działa? Co mogę, a czego nie mogę zrobic mając Amerykańską kartę iTMS i korzystając z niej w Polsce? Dziękuję za odpowiedzi.

#2 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 17 lipca 2007 - 11:33

Możesz dzięki nim np...... założyć konto bez podawania danych karty bankowej:) A jak już założysz konto to możesz robić zakupy w amerykańskim iTunes Store:)

#3 clarq

clarq
  • 206 postów

Napisano 17 lipca 2007 - 11:47

Możesz dzięki nim np...... założyć konto bez podawania danych karty bankowej:) A jak już założysz konto to możesz robić zakupy w amerykańskim iTunes Store:)


ale jak jest w USA to rownie dobrze moze zrobic sobie karte;)

#4 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 17 lipca 2007 - 11:54

No......racja:) Chyba, że nie ma amerykańskiej karty, bo napisał, że jest w US "aktualnie". Wtedy pozostaje w/w sposób:)

#5 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 lipca 2007 - 20:18

Jestem niepelnoletni i lat 17 w grudniu wskoczy, a poza tym w USA tmyczasowo. Dlatego uzyje karty zeby zalozyc sobie konto (bo nie moge niestety wyrobic sobie karty amerykanskiej). Dziekuje za odpowiedzi, o to mi chodzilo :) juz sie ciesze na zakupy w iTMS :) Pozdrawiam, jak ktos ma cos jeszcze do dodania na ten temat to bardzo prosze ;)

#6 Babidi

Babidi
  • 330 postów
  • SkądJeżyce Terrorists

Napisano 17 lipca 2007 - 20:42

Hehehe kup z 20 gift cards i potem sprzedawaj je na allegro za wiekszy hajs a ludzie chetni aby robic zakupy w iTunes store na bank bede bardzo zainteresowani :)

#7 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 20 lipca 2007 - 21:57

Ja juz sie pisze:)

#8 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2007 - 07:07

A ja odpowiadam na wezwanie. Pod koniec mojego pobytu w USA (wracam do Polski 18.08) na pewno w dziale Giełda pojawi się ofarta sprowadazenia Gift Cards. Jeśli będą chętni- przywiozę na sprzedaż. Tylko jaką cenę proponujecie? ;> nominały 25$, 15$. Czekam na wstępne oferty.

#9 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 24 lipca 2007 - 13:07

Dla chetnych moge juz teraz dostarczyc karty iTunes Store USA w wersji elektronicznej. Od papierowej roznia sie tylko tym, ze nie trzeba ich wysylac listem : ) Nominaly $10, $20 itp. Cena to aktualny kurs dolara + browar, czyli mysle, ze 35 zl za karte $10 bedzie ok. Kontakt na PW. W wypadku, gdyby ktos chcial zebym wystawil dla niego aukcje na allegro lub swistaku - nie ma sprawy, tylko do ceny bede musial dodac ew. koszty. Moge tez wystawic aukcje na nizsza kwote np. 10 zl, tak, zeby ktos dostal tylko moje dane (wiem ze tak nie wolno, ale moze nikt mnie po sadach ciagal nie bedzie : ).

#10 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 lipca 2007 - 21:39

mozesz zrobic aukcje prywatna i udostepnic tylko wybranej osobie papierowe nie papierowe przeciez chodzi tylko o kod na karcie, a ten mozna na dziesiatki sposobow przekazac :)

#11 herbu

herbu
  • 177 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpnia 2007 - 01:57

Cena to aktualny kurs dolara + browar, czyli mysle, ze 35 zl za karte $10 bedzie ok.


hm... to dlaczego kupiłem ją dzisiaj od Ciebie za 40 zeta :P :)

herbu aka jedihexen ;)

#12 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 02:28

hm... to dlaczego kupiłem ją dzisiaj od Ciebie za 40 zeta :P :)

herbu aka jedihexen ;)


Bo nie zglosiles sie do mnie tutaj, tylko kupiles na allegro. Ale jesli skladasz reklamacje co do ceny, to jestem ja w stanie rozpatrzyc : )

#13 herbu

herbu
  • 177 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpnia 2007 - 06:04

Bo nie zglosiles sie do mnie tutaj, tylko kupiles na allegro. Ale jesli skladasz reklamacje co do ceny, to jestem ja w stanie rozpatrzyc : )


no co Ty! :) żadnych reklamacji nie składam :) temat wyczaiłem po fakcie, ale nie mam z tym problemu. film kupiony i dzisiaj zostanie obejrzany :) teraz powalczę jak to konto doładować. podałem w Apple Store nr mojej eKarty. konto w Apple mam na jakiś fikcyjny adres w Stanach (pewnie nie jedyny ;) ). napisali, że teraz odbędzie się weryfikacja i kaskę z konta zassali ;) może coś w końcu drgnie. a jak nie to znowu powrócę na zakupy do Ciebie :)

mtfbwy

#14 goto206-13305c6036

goto206-13305c6036
  • 605 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 sierpnia 2007 - 13:39

OOo, ja też od Ciebie kupowałem na Allegro. Następnym razem skorzystam z PW. Jaki to człowiek bezmyślny, po jakichś allegro szuka, zamiast najpierw we własnej "okolicy" sprawdzić.

#15 ssacz123

ssacz123
  • 40 postów

Napisano 25 lutego 2008 - 14:41

Gift Card z innego kraju & doładowanie konta iTunes za pomocą gift card witam, mieszkam na co dzień w Anglii i ostatnio w HMV zauważylem ze za 15 funtow moge sobie kupic kartę iTunes i korzystac za jej pomoca z iTunes Store. ja sam mialem problemy z zalozeniem konta na iTunes Store i w koncu zrezygnowalem. czy ta karta dziala tylko jak mam konto czy moge robic zakupy z jej pomoca bez zadnego logowania, podawania danych itp. pozdrawiam

#16 touchmyipod

touchmyipod
  • 12 postów

Napisano 25 lutego 2008 - 14:45

Niestety nie, musisz mieć konto w Brytyjskim ITMS.

#17 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 25 lutego 2008 - 15:27

Cześć!

[URL="http://www.myapple.pl/370572-post44.html"]Tutaj [/URL]znajdziesz prostą instrukcję jak założyć konto na iTS. Wtedy będziesz mógł korzystać z gift card'ów. Dane nie muszą być prawdziwe ;)

#18 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 lutego 2008 - 18:58

a ja po raz kolejny przypomne ze trzeba miec obywatelstwo brytyjskie, zeby korzystac legalnie z itms.uk. a w kazdym razie zeby stawac sie prawowitym wlascicielem utworow. ty juz je masz albo malo ci do tego brakuje wiec jestes na wygranej pozycji. :)

#19 ssacz123

ssacz123
  • 40 postów

Napisano 25 lutego 2008 - 21:45

dzieki za ten tutorial z zakladaniem konta ale czy to nie jest tak ze ja mam amerykanskie konto i nie moge podac zadnej karty kredytowej z poza stanow. wiec gift cardy z HMV tez odpadaja. w ogole sie nie moge polapac jak to ogarnac. co musze zrobic po kolei zeby kupic sobie np. odcinek LOST'ów ( zakladajac ze nie mam konta, od początku )

#20 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 25 lutego 2008 - 22:04

dzieki za ten tutorial z zakladaniem konta ale czy to nie jest tak ze ja mam amerykanskie konto i nie moge podac zadnej karty kredytowej z poza stanow. wiec gift cardy z HMV tez odpadaja. w ogole sie nie moge polapac jak to ogarnac.

co musze zrobic po kolei zeby kupic sobie np. odcinek LOST'ów ( zakladajac ze nie mam konta, od początku )


Założyć brytyjskie konto wg. tutorialu, kupić gift carda, wpisać go w polu "redeem gift card" i jesteś gotowy do zakupów :)

#21 Murad

Murad
  • 99 postów

Napisano 19 czerwca 2008 - 14:16

Gift Card z innego kraju & doładowanie konta iTunes za pomocą gift card

Witam. Mam pytanie odnośnie doładowania konta na itunes store kartą gift card z usa. Więc konto założyłem sobie konto w itunes store sposobem opisanym w tym linku:

blog.fotogenia.info Hakowanie iTunes Store…

i teraz mam pytanie czy jak kupie karte gift card w USA to jak doładuje to kasa pojdzie na to konto zalozone powyzszym sposobem czy trzeba zalozyc nowe konto? Pozdrowienia
Murad

#22 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 19 czerwca 2008 - 14:19

Witam. Mam pytanie odnośnie doładowania konta na itunes store kartą gift card z usa. Więc konto założyłem sobie konto w itunes store sposobem opisanym w tym linku:

[url=http://blog.fotogenia.info/index.php/2006/09/18/hakowanie-itunes-store/]blog.fotogenia.info Hakowanie iTunes Store…[/url]

i teraz mam pytanie czy jak kupie karte gift card w USA to jak doładuje to kasa pojdzie na to konto zalozone powyzszym sposobem czy trzeba zalozyc nowe konto? Pozdrowienia
Murad


Kasa pójdzie na twoje pierwsze konto założone na iTS ;)
btw, chcesz może kupić $200 iTS gift card?

#23 Murad

Murad
  • 99 postów

Napisano 19 czerwca 2008 - 16:50

Kasa pójdzie na twoje pierwsze konto założone na iTS ;)
btw, chcesz może kupić $200 iTS gift card?


Nieee. Chcę kupic karte 50$ poprzez znajomego ze stanow ktory przesle mi kod emailem ale dzięki ;d

#24 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 czerwca 2008 - 07:10

Gift Card iTunes - Jak sprawdzić numer? Witam Gdzie można sprawdzić numer Gift Card iTunes czy jest aktywny? Mam 100$ (ponoc dziala) ale nie wiem gdzie to mozna sprawdzic. dzieki za pomoc

#25 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 czerwca 2008 - 07:44

Najlepiej wpisać do iTunesStore i tym sposobem doładować sobie konto ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych