Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

9mm GTA na iPhone :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#51 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 czerwca 2011 - 11:24

Będzie ciekawie.

#52 terrorizer

terrorizer
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 czerwca 2011 - 15:47

Czy tylko mi się wydaję, że trochę za dużo tam bullet-time?

#53 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 15:54

Zauważ, że to jest tylko użyteczne. Dałoby radę przejść te fragmenty bez bullet time. Może nie wszystkie, ale większość... Poza tym pamiętaj, że nikt tu nie zaprezentował całej gry tylko najlepsze momenty z misji. To, że w tym momencie przeważa użycie bullet time nie znaczy, że tak jest w całej grze. Dla mnie skazywanie gry na porażkę po zobaczeniu trailera nie ma sensu.

#54 terrorizer

terrorizer
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 czerwca 2011 - 17:00

Nie skazuję gry na porażkę. Wręcz przeciwnie, z niecierpliwością na nią czekam. A co do tego bullet time, to ten gość faktycznie za często go używa. PS. A to że w temacie o Silent Ops napisałem, że jej nie kupię, to niw dlatego, że po trailerze skazuję ją na porażkę(bo innym może się podobać i odniesie sukces), tylko dlatego, że jej klimat mi nie podpadł do gustu. Każdy może posiadać własne zdanie i powinien uszanować poglądy innych, to się nazywa wolność słowa...

#55 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 17:06

Jasne, że tak... Ja cie teraz nie będę ganił za twoje poglądy.. Chodzi o to, że jedyne co padło to "za darmo jej nie wezmę"... Bez żadnego komentarza, wytłumaczenia ani nic. Jakby to było takie oczywiste dla całej reszty. A w przypadku 9mm... Sukces osiągnie jak zwykle. Przynajmniej sukces w postaci pieniędzy zadowalających zarząd GL. Niezależnie od tego czy będzie chłamem czy grą roku.

#56 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 06 czerwca 2011 - 19:51

[QUOTE=TomuSS;1605076]Jasne, że tak... Ja cie teraz nie będę ganił za twoje poglądy..
Chodzi o to, że jedyne co padło to "za darmo jej nie wezmę"... Bez żadnego komentarza, wytłumaczenia ani nic. Jakby to było takie oczywiste dla całej reszty.

A poczym innym jak nie po trailerze ma ocenic czy gre kupi czy nie? Oglada trailer i jezeli nie lubi fpsow to nie kupi gry, jezeli nie lubi klimatu to nie kupi tej gry, jezeli nie podoba mu sie grafika nie kupi, jezeli nie podoba mu sie muzyka to tez nie kupi itp. TRAILER TO REKLAMA, cos co ma zachecic. po czym jak nie po trailerze ma podjac decyzje o kupnie? Bo wersji demo na iphona gier nie ma. moze jedynie sam zagrac u kogos lub zobaczyc gameplay.

#57 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 06 czerwca 2011 - 20:51

[QUOTE=Neo0O;1605939][QUOTE=TomuSS;1605076]Jasne, że tak... Ja cie teraz nie będę ganił za twoje poglądy..
Chodzi o to, że jedyne co padło to "za darmo jej nie wezmę"... Bez żadnego komentarza, wytłumaczenia ani nic. Jakby to było takie oczywiste dla całej reszty.

A poczym innym jak nie po trailerze ma ocenic czy gre kupi czy nie? Oglada trailer i jezeli nie lubi fpsow to nie kupi gry, jezeli nie lubi klimatu to nie kupi tej gry, jezeli nie podoba mu sie grafika nie kupi, jezeli nie podoba mu sie muzyka to tez nie kupi itp. TRAILER TO REKLAMA, cos co ma zachecic. po czym jak nie po trailerze ma podjac decyzje o kupnie? Bo wersji demo na iphona gier nie ma. moze jedynie sam zagrac u kogos lub zobaczyc gameplay.[/QUOTE]
masz racje, ale jak to nie ma gier demo w appstore, a wersje lite to co?^^ przeciez to demo jest...

#58 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 06 czerwca 2011 - 22:01

1. Zauważ różnice między gameplayem, a trailerem. Trailer to coś, co jest robione przez twórców. Nie ma Ci pokazać minusów gry, tego jak się w nią gra naprawdę tylko, tak jak słusznie powiedziałeś, ZACHĘCIĆ. Oznacza to nie więcej niż to, że niektóre rzeczy są ukryte. Poza tym potem mamy screeny z AppStore, co czasem jest mylne, ale również jakoś działa. A najważniejszym jest gameplay. Bo zawsze znajdzie się jakiś tester, czy ktoś, kto wrzuci grę na YT.

2. Tak jak już powiedział ciekawski. Od czegoś są również wersje lite. Niestety ostatnio bardzo rzadko się pojawiają, szczególnie w grach GL, ale czasem są.

Dla mnie to są powody tego, że trailer dla mnie nic nie znaczy. Jedyne co to może pokazać klimat w grze i to w jakich realiach gra się będzie toczyć. Potem pojawiają się pierwsze informacje, więcej filmów, screeny, a na końcu gameplay.

#59 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 07 czerwca 2011 - 15:28

1. Zauważ różnice między gameplayem, a trailerem. Trailer to coś, co jest robione przez twórców. Nie ma Ci pokazać minusów gry, tego jak się w nią gra naprawdę tylko, tak jak słusznie powiedziałeś, ZACHĘCIĆ. Oznacza to nie więcej niż to, że niektóre rzeczy są ukryte. Poza tym potem mamy screeny z AppStore, co czasem jest mylne, ale również jakoś działa. A najważniejszym jest gameplay. Bo zawsze znajdzie się jakiś tester, czy ktoś, kto wrzuci grę na YT.

2. Tak jak już powiedział ciekawski. Od czegoś są również wersje lite. Niestety ostatnio bardzo rzadko się pojawiają, szczególnie w grach GL, ale czasem są.

Dla mnie to są powody tego, że trailer dla mnie nic nie znaczy. Jedyne co to może pokazać klimat w grze i to w jakich realiach gra się będzie toczyć. Potem pojawiają się pierwsze informacje, więcej filmów, screeny, a na końcu gameplay.


mowisz ze trailer nic nie znaczy, a i tak kupujesz wszystkie gry w dzien premiery. Bo praktycznie w kazdym temacie sie udzielasz jak jakis nolife.

#60 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 07 czerwca 2011 - 17:14

Nolife - Osoba, która większą część swojego czasu spędza na danej czynności, np. siedzeniu przed komputerem, ale również nauce czy czytaniu. Zazwyczaj izoluje się od reszty społeczeństwa w celu całkowitego oddania się wykonywanemu zajęciu. Moja odpowiedź na twoje stwierdzenie byłaby wulgarna, dlatego sobie ją podaruję. Z góry przepraszam za tą częśc, bo będzie to bliskie OT, ale niestety muszę... Mój drogi... Nie masz pojęcia co robię w domu, czy mam przyjaciół, ile mam lat, co jest moim hobby, co robię w wolnym czasie i czy izoluje się od społeczeństwa. Nie możesz oceniać ludzi na podstawie liczby postów w danym temacie czy tego czy się angażują w jakieś wątki. Opierając się na takim myśleniu połowa forum zostałaby przyklejonymi do komputera kretynami. To, że nie zgadzam się z tym, co mówisz nie znaczy, że mam od razu zostać nolifem ;/ Pokaż mi temat mówiący o dużej produkcji o sporej cenie, gdzie udzieliłem się jako pierwszy po premierze. Powiedziałem w nim, że grę kupiłem i... bla bla bla. Od razu ci powiem: nie szukaj. Poza tym tak. Masz teraz doskonałą okazję. Po premierze tej gry zobacz sobie kiedy w internecie jest pierwszy gameplay albo coś co prezentuje sterowanie, rzeczywistą grafikę i ewentualne błędy. Nie minie kilka dni od premiery. Przynajmniej w przypadku dużych produkcji... Ipad jest tylko i wyłącznie moją rozrywką. Nie gram na PS3, mam Maca, więc nie gram też na komputerze, a kiedy mam ochotę to gram na iPadzie. Zastępuje mi to jakąkolwiek konsolę. To, że udzielam się tylko i wyłącznie w temacie gier świadczy o tym, że nie mam pojęcia o niczym innym a tym forum. Nie potrafiłbym doradzić w sprawie doboru komputera, zmiany oprogramowania czy naprawiania iPoda. Pisanie w tematach, o których nie mam pojęcia, uważam za bezsensowne, dlatego tego nie robie. A gry kupuję widząc recenzję w internecie, opinie ludzi z tego forum, oglądając jakiś wiarygodny film, czy inny wpis na blogu czy portalu poświęconym grom. Twoje stwierdzenie było, z całym szacunkiem, bezmyślne i bezpodstawne. Przykro mi, ale słowa typu: 'udzielasz się w kazdym temacie jak jakis nolife" uważam za obrazę... Pozdrawiam

#61 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2011 - 17:52

Dobra Panowie i Panie, temat zamykamy żeby koledzy nie mieli powodów do zwady. Ewentualne wątpliwości wyjaśnijcie sobie poza forum.



#62 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lipca 2011 - 15:06

Na prośbę jednego z użytkowników otwieram. Jak będą jakiekolwiek awantury czy kłótnie, to temat poleci bezpowrotnie do kosza.

#63 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 15:12

Na prośbę jednego z użytkowników otwieram. Jak będą jakiekolwiek awantury czy kłótnie, to temat poleci bezpowrotnie do kosza.


Nie rozumiem takiegos podejscia. Jezeli na np. na 10 uzytkownikow wypowiadajych sie w tym temacie 3 sie kloci to dlaczego karac tych 7 co pisza na temat? dac im warny i po sprawie.

Wracajac do gry, pojawil sie trailer multiplayera

http://www.youtube.com/watch?v=4t-HkJ0xKAo&feature=related

#64 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 13 lipca 2011 - 15:14

No to ja dodam informację od firmy gameloft, że gra ukaże się już jutro w appstore.

#65 maxld

maxld
  • 636 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 lipca 2011 - 15:21

Nie rozumiem takiegos podejscia. Jezeli na np. na 10 uzytkownikow wypowiadajych sie w tym temacie 3 sie kloci to dlaczego karac tych 7 co pisza na temat? dac im warny i po sprawie.

Wracajac do gry, pojawil sie trailer multiplayera

http://www.youtube.com/watch?v=4t-HkJ0xKAo&feature=related


Miejscami jest z 10FPS, miód.

#66 iKrawiec

iKrawiec
  • 1 152 postów
  • Skąd/root

Napisano 13 lipca 2011 - 15:34

No to ja dodam informację od firmy gameloft, że gra ukaże się już jutro w appstore.

Gra już jest w rumuńskim appstore i NZ appstore.

#67 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lipca 2011 - 15:39

Nieźle się zapowiada MULTI ;D

#68 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 13 lipca 2011 - 16:14

Ja podałem informację, którą gameloft zamieścił na swoim profilu na fb. Nie sprawdzałem tego.

#69 mati_as

mati_as
  • 475 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lipca 2011 - 16:20

Tak, tak gra podobnież ma być już jutro, nareszcie! Mam nadzieję, że multi będzie miodne ze sporą ilością grających osób.

#70 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 16:36

pare dni temu pisali ze byc moze pod koniec miesiaca, a teraz tak szybko? Jezlei ktos kupi to powie jak jest, szczegolnie multi.

#71 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 lipca 2011 - 16:47

Jak jutro się pojawi KUPUJĘ!!! i zasysam na iPad'a i od razu zdaję relacje:)

#72 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 13 lipca 2011 - 18:28

Jak jutro się pojawi zasysam na iPad'a i od razu zdaję relacje:)


Ipa z internetu? :D
Jeżeli nie to zapomniałeś dodać przed zasysam "kupuje i" :D

Proszę bezpodstawnie nie osądzać innych użytkowników forum o piractwo. / Michal.Rz
No to był żart. / kris1992

#73 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 18:33

Jego sprawa, pozatym gra juz jest na necie w postaci ipa :)

Ja kupie pierw w [ciach] zdaje mi sie ze bedzie mocno przycinalo na 3GS i poczytam opinie i wtedy zobacze czy sie oplaca kupic. Bo jak to bedzie kolejny shit od gameloftu to podziekuje.

Kolega otrzymuje ostrzeżenie. Na forum nie tolerujemy piractwa! / Michal.Rz
[MOD]Proszę o nie usuwanie wiadomości od moderatorów! / wojtkow[/mod]

#74 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 lipca 2011 - 19:26

Dość! Nie osądzać mnie o piractwo! Pokażę wam nawet screeny,że ja nie korzystam z takich rzeczy! Szanuję deweloperów i dziś nawet JB usuwam bo mi na nic potrzebny nie jest! Proszę mnie nie osądzać!

#75 kuro

kuro
  • 103 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 19:52

a wracając do tematu to gra trochę zajmuje - 720 MB




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych