Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

9mm GTA na iPhone :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#26 rain86

rain86
  • 619 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 26 maja 2011 - 10:59

pojawiło się kilka nowych informacji nt. gry - otóż nie będzie to gra a la GTA tylko bardziej Max Payne - świat gry nie będzie w pełni otwarty

#27 kisielek89rm

kisielek89rm
  • 297 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 maja 2011 - 19:20

a nie mówiłem

#28 terrorizer

terrorizer
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 maja 2011 - 11:09

pojawiło się kilka nowych informacji nt. gry - otóż nie będzie to gra a la GTA tylko bardziej Max Payne - świat gry nie będzie w pełni otwarty


Chyba na toucharcade.com coś takiego pisali. Poczekajmy na grę, bo trailer to bardziej GTA niż klimat Maxa.

#29 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 28 maja 2011 - 18:52

Szkoda w zasadzie ;/ Chociaż nie dziwie się. Wtedy mieliby konkurencję w postaci Gangstara. A w takim przypadku? Co będzie podobne do tego w klimacie, fabule czy czymkolwiek? Jeżeli oczywiście zakładamy spore podobieństwo do Max Payne'a.

#30 terrorizer

terrorizer
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 maja 2011 - 22:40

Ja jeszcze nie tracę nadziei na grę podobną do GTA :) Nadal też czekam na BackStab. Niech te obie gry już wychodzą, bo nie mam w co pykać ostatnio

#31 LewyM1

LewyM1
  • 252 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 maja 2011 - 11:07

Jeśli to nie będzie gra w stylu GTA to można poczekać na Gangstar'a 3.

#32 Fejk

Fejk
  • 303 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2011 - 16:28

Mi osobiscie sie GTA CW kompletnie nie podobalo... Poprostu tragedia. Milo by bylo gdyby wydali refresh np. Vice City na iPada ;)

#33 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 30 maja 2011 - 16:36

Mi osobiscie sie GTA CW kompletnie nie podobalo... Poprostu tragedia. Milo by bylo gdyby wydali refresh np. Vice City na iPada ;)



GTA Chinatown Wars nie spodobało się młodzieży, która wszystko by chciała w pełnym 3D i FULL HD i przygodę z konsolami zaczęła od xbox'a 360 czy ps3. Tak jak wszyscy teraz kłócą się który FPS najlepszy, a starzy wyjadacze powiedzą Quake 2 i Arena to samo tyczy się GTA. Gdzie tylko roczniki 88 i niższe pamiętają czasy GTA 1 i 2 w rzucie izometrycznym i tym właśnie osobom Chinatown Wars podobał się najbardziej bo przypominał stare dobre czasy.

Wole takie GTA CHtW niż dziadostwo jakim był/jest/będzie Gangstar!

#34 siekieer

siekieer
  • 28 postów

Napisano 30 maja 2011 - 17:07

GTA Chinatown Wars nie spodobało się młodzieży, która wszystko by chciała w pełnym 3D i FULL HD i przygodę z konsolami zaczęła od xbox'a 360 czy ps3. Tak jak wszyscy teraz kłócą się który FPS najlepszy, a starzy wyjadacze powiedzą Quake 2 i Arena to samo tyczy się GTA. Gdzie tylko roczniki 88 i niższe pamiętają czasy GTA 1 i 2 w rzucie izometrycznym i tym właśnie osobom Chinatown Wars podobał się najbardziej bo przypominał stare dobre czasy.

Wole takie GTA CHtW niż dziadostwo jakim był/jest/będzie Gangstar!


Nie wiem skad akurat rocznik 88 wziales(premiera GTA = rok komunijny = dostawa gotowki?;)), ale jestem akurat tym szczesliwcem, wiec popre rowniez Twoj punkt widzenia.

GTA 1 bylo swietnym tytulem, na swoje czasy ludzie byli wrecz w niebo wzieci. Nie czesto, ale wracam sobie do takich tytulow jak wspomniane GTA czy Death Rally, ktore maja teraz swoje odpowiedniki na sprzecie Apple. Jak widac magia nadal dziala, tylko czasy sie zmieniaja w rozrywce elektronicznej bardzo szybko i wiele mechanizmow staje sie archaicznymi po zaledwie kilku latach. Kocham gry z swietna grafika, oraz odwzorowaniem ruchow i fizyki, ale bez "tego czegos" nie przeciagnie mnie nawet na godzine. Tym samym taki Gangstar u mnie tez nie ma podskoku do CHTW:) Czekajmy na kolejny klon ktory jest tematem przewodnim tego topicu, ale smiem watpic ze bedzie mial co startowac do serii GTA.

#35 Fejk

Fejk
  • 303 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2011 - 17:20

GTA Chinatown Wars nie spodobało się młodzieży, która wszystko by chciała w pełnym 3D i FULL HD i przygodę z konsolami zaczęła od xbox'a 360 czy ps3. Tak jak wszyscy teraz kłócą się który FPS najlepszy, a starzy wyjadacze powiedzą Quake 2 i Arena to samo tyczy się GTA. Gdzie tylko roczniki 88 i niższe pamiętają czasy GTA 1 i 2 w rzucie izometrycznym i tym właśnie osobom Chinatown Wars podobał się najbardziej bo przypominał stare dobre czasy.

Wole takie GTA CHtW niż dziadostwo jakim był/jest/będzie Gangstar!


Zle mnie oceniles ;) Wrecz przepadam za stara grafika, byleby grywalnosc byla duza. M.in. stary dobry CS 1.6, Minecraft, GTA VC (zamiast GTA4, Crysis itd). Jak NFS to tylko Most Wanted. Poprostu ta czesc GTA wedlug mnie im totalnie nie wyszla. Takie jest moje zdanie ;)

EDIT: Q3 Arena (teraz Quake Live) tez czasem uruchomie ;)

#36 metal_man

metal_man
  • 489 postów
  • SkądChorzów

Napisano 30 maja 2011 - 17:51

GTA Chinatown Wars nie spodobało się młodzieży, która wszystko by chciała w pełnym 3D i FULL HD i przygodę z konsolami zaczęła od xbox'a 360 czy ps3. Tak jak wszyscy teraz kłócą się który FPS najlepszy, a starzy wyjadacze powiedzą Quake 2 i Arena to samo tyczy się GTA. Gdzie tylko roczniki 88 i niższe pamiętają czasy GTA 1 i 2 w rzucie izometrycznym i tym właśnie osobom Chinatown Wars podobał się najbardziej bo przypominał stare dobre czasy.

Wole takie GTA CHtW niż dziadostwo jakim był/jest/będzie Gangstar!


Ja jednak powiem, ze wolalbym czyste GTA 1 niz komiksowe Chinatown Wars. Jesli jednak zdecydowaliby sie wydac GTA ViceCity na iPada/iPhonea to bylbym w stanie wydac na nie nawet 20€ :) Ale mogliby sie pokusic o pierwsza czesc...

#37 korfanty89

korfanty89
  • 44 postów

Napisano 30 maja 2011 - 18:07

Koledze abovePL chyba raczej chodziło o czasy heroes I,II,III, fallout'a, diablo, i gta I :) jak nfs to pierwsze trzy części gdzie świat był teksturą a samochód skladal się z 15 prostokątów. Most wanted zdecydowanie zaliczyłbym już do gier nowej generacji. Jak dla mnie chinatown wars wymiata... przeszedłem i na ipadzie i na iphonie... Podobieństwo 9mm do max payne'a imo wyszloby grze na dobre, klon gangstara nie byłby fajny... opcja z maxem byłaby moim zdaniem co najmniej interesująca. Nie wiem czym owe podobieństwo miałoby sie przejawiać... klimat, świat gry, portret głównego bohatera? Może rozgrywka? Co jak co ale dobrze zrobiony i przemyslany bullet time mógłby solidnie zawojować ;) przynajmniej jak dla mnie

#38 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 maja 2011 - 19:30

Gdzie tylko roczniki 88 i niższe pamiętają czasy GTA 1 i 2 w rzucie izometrycznym

A ja jestem 93 i bardzo dobrze pamiętam GTA 2 (1 też). Czasami nawet jeszcze z bratem sobie zagram.

#39 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 maja 2011 - 19:32

GTA Chinatown Wars nie spodobało się młodzieży, która wszystko by chciała w pełnym 3D i FULL HD i przygodę z konsolami zaczęła od xbox'a 360 czy ps3. Tak jak wszyscy teraz kłócą się który FPS najlepszy, a starzy wyjadacze powiedzą Quake 2 i Arena to samo tyczy się GTA. Gdzie tylko roczniki 88 i niższe pamiętają czasy GTA 1 i 2 w rzucie izometrycznym i tym właśnie osobom Chinatown Wars podobał się najbardziej bo przypominał stare dobre czasy.

Wole takie GTA CHtW niż dziadostwo jakim był/jest/będzie Gangstar!


Ojjj przepraszam bardzo. Ja jestem z 95 i pamiętam jak pocinałem w GTA 2 na moim PSXie całymi dniami. GTA: CTW natomiast przeszedłem zarówno na iPhone jak i na iPadzie - i również mi się bardzo podobało.

Co do Gangstara - faktycznie fizyka słaba, ale ogólnie (za 3 zł) może być. ;)

#40 Finer123PL

Finer123PL
  • 91 postów

Napisano 30 maja 2011 - 20:45

Ehh wy tak wychwalacie te starsze gry... Kurde no szkoda że wtedy pieniążków na tego typu rzeczy się nie miało ;) i jakoś się teraz wychowałem że wolę jak grafika jest w 3D w przynajmniej średniej jakości...

#41 terrorizer

terrorizer
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2011 - 08:39

No i mamy trailer W grze będziemy prowadzić detektywem. Zapowiada się naprawdę dobrze. Widać też patent ze spowolnieniem czasu. Premiera pewnie niedługo

#42 Finer123PL

Finer123PL
  • 91 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 09:17

A wiadomo czy świat ma być otwarty czyli taki jak w gta cw?

#43 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 czerwca 2011 - 10:01

Świat ma podobno być ograniczony.

#44 ssebal

ssebal
  • 990 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 11:17

Świat ma podobno być ograniczony.



Podobno... To znaczy że jeszcze nie ma informacji na ten temat i ludzie po prostu piszą to co myślą.

#45 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 11:48

Wygląda i zapowiada się lepiej niż przy pierwszej informacji o grze. Wątpie, żeby świat był otwarty. Jeśli by tak było to gra byłaby pełna błędów jak znam życie. Trailer wygląda naprawdę fajnie :)

#46 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 17:22

no no trzeba przyznac, ze trailer robi wrazenie, z checia juz by pogral w nia :D ale zobaczymy czy bedzie miod czy nuda ^^

#47 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 05 czerwca 2011 - 10:53

Ekskluzywne wideo :)

#48 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 czerwca 2011 - 10:59

Przypomina mi Total Overdose.

#49 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 11:07

Mi to nadal przypomina GTA chociaż to zwolnienie czasu nie wiadomo skąd... Ale się przydaje jak widać... Wiadomo kiedy premiera?

#50 iPhone 25

iPhone 25
  • 1 030 postów
  • SkądKielce

Napisano 05 czerwca 2011 - 11:17

mi to przypomina max peyn xD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych