Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Szukam firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 05 maja 2011 - 06:40

Szukam wypróbowanej i zaufanej firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron. Polecicie coś?

#2 gieza

gieza
  • 709 postów

Napisano 05 maja 2011 - 08:20

nie wiem na ile zaufana i wypróbowana, ale kojarzę tylko to Sunrise System : Pozycjonowanie stron, linki sponsorowane, Google AdWords

#3 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 maja 2011 - 14:22

Projektowanie i pozycjonowanie stron www | Mojito Networks - Wrocław

#4 kanior

kanior
  • 48 postów

Napisano 07 maja 2011 - 18:58

Zobacz http://creaweb.pl/

#5 morez

morez
  • 17 postów

Napisano 11 maja 2011 - 13:14

nie wiem na ile zaufana i wypróbowana, ale kojarzę tylko to Sunrise System


Odradzam
Nie da się zrezygnować bez zapłacenia kary nawet jeśli nic nie udało im się osiągnąć.

#6 Fikas

Fikas
  • 2 postów

Napisano 20 stycznia 2016 - 13:45

Tyle, że pozycjonowanie to dość czasochłonny proces szczególnie w przypadku popularnych haseł. Druga sprawa, że jeśli coś sprzedajesz kombinuj od razu z adwords bo daje to dość dobre efekty zarówno jeśli chodzi o pozycjonowanie jaki adwords wybieraj firmy takie które mają certyfikaty google przykład tu była reklama.
Druga sprawa, że nie każda firma czuje się dobrze w każdej dziedzinie i to fakt.

P.s. Za pozycjonowanie lepiej zapłacić odrobinę wiecej ale u sprawdzonego wykonawcy.



#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 829 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 stycznia 2016 - 16:35

Brawo, odkopałeś wątek z 2011, żeby pospamować. Z okazji niskiego stażu i drugiego postu w miarę merytorycznego nie dam Ci od ręki bana, wyedytuję tylko spam - ale nie rób tak więcej.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych