Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gimnazjalisci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

#26 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:49

Papierosa rano nie pożałuję : >

A ja porządnego snuffa
U mnie w klasie kilka osób stwierdziło, że nie przełkną tego testu na trzeźwo i już dziś się "uczą" :P

#27 lashred

lashred
  • 254 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:54

Papierosy to sobie w ogóle odpuśćcie (nie wiem co ludzi tak do tego dziadostwa ciągnie) a co d testów i zadań z fizyki: jak pisałem to mialem zadanie z fiz za bodajże 5 pkt miałem podane trzy wzory z ktorych trzeba było wykorzystać 2 nawet ich nie przekształcając! @gucorek: ja właśnie chyba będę pisał mature rozszerzoną z geo (poza matma, fizą i może angielskim) @xplorer: te testy są smieszne

#28 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:57

Papierosy to sobie w ogóle odpuśćcie (nie wiem co ludzi tak do tego dziadostwa ciągnie)


Wczoraj się pierwszy raz zaciągnąłem - straszne gówno.

A przygotowania do testów? Rozwiązałem parę. Liczę na ok. 42-3 z matmy i ze 35 z humanistycznego. No i 48-50 z angielskiego :D I pełen chill :)

#29 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:59

Co będzie to będzie, jeśli będzie bardzo trudny to cała Polska gorzej napiszę, więc się nie ma co martwić, z tego co wiem test gimnazjalny jest dany losowej klasie 2 gimnazjum. I jest sprawdzony w sensie, że Parę osób słabiutko, większość średnio i parę osób bardzo dobrze. Na pewno nie dadzą czegoś, czego nie da się rozwiązać.

#30 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:04

z tego co wiem test gimnazjalny jest dany losowej klasie 2 gimnazjum. I jest sprawdzony w sensie, że Parę osób słabiutko, większość średnio i parę osób bardzo dobrze.


Gdyby nam dawali, to pytania dawno byłyby w necie.

#31 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:04

Wczoraj się pierwszy raz zaciągnąłem - straszne gówno.

Zależy co palisz jak jakieś dziadostwo typu Viceroy to się nie dziwię... Malbo Frost Blue ;> (oczywiście nie palę! - nie ma nic gorszego od uzależnienia od czegoś takiego) Poza tym ja tam nic nie wiem :P i tylko słyszałem od innych xD Fajki-suck tabaka rlz
KONIEC OT

Teraz stresu nie ma... zobaczymy rano.
P.S. Jak założę krawat i dojdę w nim do szkoły bez "gmerania" przy nim to już będzie super :D

#32 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:09

Nikt, nie wie że to jest ten test... I on jest później jeszcze przekształcany.

#33 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:09

Tabaka się kończy,uzależnienie od nikotyny zostaje, zaczynasz palić szlugi. Mój kolega tak miał, a wcześniej też miał wstręta do papierosów.

#34 lunevil

lunevil
  • 20 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:10

No, to ja się męczyłem rok temu, teraz wasza kolej :D Easy, dostaniecie łatwieszy niż rok temu, bo to my byliśmy ponoć tym "mądrym" rocznikiem :P Połamania piór

#35 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:13

Tabaka się kończy,uzależnienie od nikotyny zostaje, zaczynasz palić szlugi. Mój kolega tak miał, a wcześniej też miał wstręta do papierosów.


Żartujesz? Tabakę wciągam od 1,5 roku i bez problemu robię sobie przerwy 1-2 tygodniowe. Więc obawy o uzależnienie nie ma (przynajmniej przy umiejętnym używaniu - nigdy przez rurkę i dla fazy)

#36 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:14

Połamania piór


Piszemy tylko czarnym lub granatowym długopisem ;p

#37 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:16

Easy, dostaniecie łatwieszy niż rok temu, bo to my byliśmy ponoć tym "mądrym" rocznikiem :P


Heh zobaczymy jaki test będzie za rok. Moja siostra będzie pisała :D W ogóle oni idą jakimś dziwnym tokiem nauczania tzn. żeby zaliczyć klasę muszą zrobić jakiś projekt naukowy.... cieszę się, że nie jestem rok młodszy :)

#38 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:18

Żartujesz? Tabakę wciągam od 1,5 roku i bez problemu robię sobie przerwy 1-2 tygodniowe. Więc obawy o uzależnienie nie ma (przynajmniej przy umiejętnym używaniu - nigdy przez rurkę i dla fazy)


Może masz rację, on i tak jest uzależniony od wszystkiego.

---------- Wpis dodano o 19:18 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:17 ----------

W poniedziałek jadę na zaporę Pilhowicką w sprawie tego projektu.

#39 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:19

Z ciekawości: o czym robisz?

#40 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:22

Możecie mi powiedzieć co może być jeszcze oprócz rozprawki, charakterystyki, ogłoszenia, zaproszenia?

#41 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:23

Wykorzystanie h2o w elektrowniach.

#42 Fazere

Fazere
  • 291 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:25

Jestem z "rocznika experymentalnego".

Nie przejmuj sie, tez jestem z tego rocznika, ale nowy program jest latwiejszy z tego co slyszalem.

A apropos papierosow, nie rozumiem ludzi, ktorzy zaczynaja w liceum. Ja rozumiem ze jak sie jest szczylem z trzeciej postawowki to sie mozna dac w to wciagnac, ale w liceum? Lepiej tak jak kolega walnac sobie snuffa a nie sie zatruwac fajkami

#43 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:27

Możecie mi powiedzieć co może być jeszcze oprócz rozprawki, charakterystyki, ogłoszenia, zaproszenia?


Moja pani z polskiego powiedziała, że celuje w opowiadanie bo podobno dawno nie było.

#44 6000F

6000F
  • 25 postów
  • SkądMielec

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:27

list, dedykacja, opis czegoś, np. miejsca

#45 Fazere

Fazere
  • 291 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:29

Możecie mi powiedzieć co może być jeszcze oprócz rozprawki, charakterystyki, ogłoszenia, zaproszenia?


Np. List

#46 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:37

Mam nadzieje, ze nie dadzą jakiś popapranych dat.

#47 Tomek.101

Tomek.101
  • 175 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:41

Ja egzaminy miałem rok temu, trudne nie były. Miałem 83 pkt. więc dobrze. Najgorsze są te wypociny które trzeba napisać na koniec. :P Co do wyboru szkoły, nie radzę wam iść do liceum (przerąbane) chyba, że „musicie". Ja jestem w technikum informatycznym i jestem bardzo zadowolony. I pamiętajcie! Jak papierosy to tylko Lucky Strike. ;-) -Niektórzy palą bo lubią, a inni się lansują (tylko czym?). Życzę Wam powodzenia i przed testem zjedzcie sobie czekoladkę. :-)

#48 Poklados

Poklados
  • 92 postów
  • SkądSierpc

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:41

list formalny ja cwiczylem na polaku z tego co jeszcze nie wymieniliscie :P

#49 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:45

Szkoda, ze nie mogę sobie takiej tabletki jak w filmie ,,Jestem bogiem" zabrać, tzn. Szkoda ze nie istnieje :)

#50 TomuSS

TomuSS
  • 819 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 18:51

W zasadzie nie jest źle :P jak dla mnie... Narobiłem się testów próbnych tyle, ze mam juz ich serdecznie dość... A samopoczucie jest w zasadzie całkiem dobre o dziwo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych