Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gimnazjalisci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 16:37

Wiec jak wasze poczucie humoru, przed jutrzejszym pierwszym testm humanistycznym. Boże daj charakterystykę :) Pozdrawiam

#2 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 16:44

A ja jutro mam wolne, bo wy piszecie testy. Chodzę do 2 gim, i za rok czeka mnie to samo, tylko w gorszej odsłonie.

#3 gucorek

gucorek
  • 596 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 11 kwietnia 2011 - 16:47

haha, ja rok temu miałem podobnie :P nie ma nic banalniejszego niż rozprawka :D

#4 eisenhowercl

eisenhowercl
  • 10 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 16:52

Ja tak jak xplorer. BTW w czasie testów powinien dojść mój nowy ipad, tak więc wy się uczcie a ja będę miał zajęcie :).

#5 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:07

@Michasss8: A ty czemu nie przy książkach? @eisenhowercl: Nie fajnie byłoby pisać test cały czas myśląc o ipadzie. BTW W tych testach jest jakiś próg zdawalności?

#6 Poklados

Poklados
  • 92 postów
  • SkądSierpc

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:10

Każdy zdaje. Tylko potem przy rekrutacji do szkoły się to liczy. Ja to liczę na rozprawkę + na macie na łatwe otwarte i mało chemii ;/

#7 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:13

Ja marże zeby po jurtrze nie było z fiz i chemi otwartych za np. 4-6 pkt. To by było straszne. Z matmy, gegry, biologi dam radę lozno chemia i fizyka leze.

#8 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:17

Widzę, że humaniści. Ja jestem słaby z prac pisemnych.

#9 Poklados

Poklados
  • 92 postów
  • SkądSierpc

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:19

U mnie chemia leży ze względu na nauczyciela bo miałem w tym roku może z 10 lekcji ; p, biologia to raczej tylko zamknięte zawsze, geo to ja na lajcie bo powtórzyłem kąt padania promieni, czasy słoneczne itp. , matma to się boje zadania w stylu ułóż układ równań lub czegoś z talesem, fiza - muszę jutro sobie przypomnieć wzory...

#10 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:25

Talesa nie ma! podobieństwa figur ewentualnie, lub będzie inna możliwość niż tales ;) wiec sie nie martw btw. Tales jest bardzo łatwy zrób parę zadań i umiesz.

#11 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:25

Z fizy jestem dobry. Z chemii i matmy jest średnio, a z gegrafiii źle.

#12 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:28

Test humanistyczny to jeszcze jakoś, ale mat-przyr. to masakra bo jestem słaby ze ścisłych. Chemia u mnie całkowicie leży (nawet nie wiem co to jest równanie reakcji, a co dopiero rozwiązać) niestety jest to wina nauczyciela (i klasy) bo babka sobie nie radzi i gdy wszyscy rozmawiają ona siada i bawi się kompem... no i tak od pierwszej klasy. Co z tego, że mam 4 kiedy nie wiem najprostszych pojęć... jak sobie poradzę w przyszłej szkole to całkiem nie wiem :/ Swoją drogą gdzie się wybieracie? :D

#13 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:28

Ja do liceum potrzebuje przynajmniej 140/200 pkt zeby sie dostać. Muszę testami nadrobić, gdyż jestem w bardzo wymagającej klasie, tak wiec średnia słaba, nie to co ludzie z okolicznych wsi, średnia 5.0 a z testu gomnazjalnego po 20 pkt.

#14 demon007

demon007
  • 89 postów
  • SkądPL

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:31

ja miałem z 2 testów 81p ;)

#15 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:32

Ttomek dobieranie wspolczynnikow sobie tylko poczwicz, co roku jest, a najczęściej 2 pkt za to, lub 1. A jest to na prawdę proste sam nie umiem nic z chemi rownież tych wszystkich rownan reakcji itd. ,ale dobieranie to ważne 2 pkt. I jest to łatwe. Zaraz zabieram sie za charakterystykę, ogłoszenie itd. Przypomnieć muszę sobie jak to sie pisze, oraz środki stylidtyczne, gdyż na pewno będzie coś z wierszu do wypisania. Liczę na 18/20 z zamkniętych z humana, potem z pracy chociaż z 10 pkt. I już mi pasuje. Nie oszukujmy sie zamknięte to prawie tylko czytanie ze zrozumieniem, stracę ewentualnie na jakiejś dacie, bądź coś przytoczone z lektury :) Jeszcze raz powodzenia!

#16 Poklados

Poklados
  • 92 postów
  • SkądSierpc

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:34

Ja bym chciał mieć około 80/100 z dwóch egzaminów, za to z angola celuję w 50 bo póki co niektóre testy udało mi się na tyle zrobić + próbny miałem na 49 ;P

#17 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:34

Ja nic chyba sobie nie powtórzę :( tak mnie głowa nap***a, że chyba się położę.

#18 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:35

A co ja mam powiedzieć? Jestem w "najlepszej szkole w województwie". Jeśli chodzi o chemię, to jest za dużo materiału i za mało czasu. Ja też nie nadążam.

#19 lashred

lashred
  • 254 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:35

Ja testy pisałem 2 lata temu. Powiem tyle że do ścisłych powtórzyłem pobieżnie materiał a do humana nic ,tak samo z językowym z ta różnicą że do językowego nie musiałem sie przygotowywać nawet, a humanistyczny wiedziałem że kiepsko napisze i dałem sobie spokój. Teraz jestem na mat-fizie a humanistycznych przedmiotów mam zdecydowanie za dużo. Moja rada: jeśli macie możliwość pójścia do dobrego technikum to idźcie tam a nie do ogólniaka.

#20 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:37

Ja mam jutro wolne z powodu waszych testów, ale za to w maju maturka... Kurde strasznie szybko ten czas leci, sam dopiero co te testy pisałem. Liceum przyszło i poszło w mgnieniu oka. Generalnie te testy nie są takie straszne jak wszędzie wmawiają, próbne testy też są o wiele trudniejsze niż właściwe. Z matmy byłem przeciętny a nabiłem 88 procent, z polskiego jakoś podobnie, natomiast po próbnych byłem nieźle zestresowany. Życzę wam powodzenia ;)

#21 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:38

Ja się wybieram do technikum logistycznego...

#22 Michasss8

Michasss8
  • 1 515 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:41

Nie ma u mnie dobrego technikum niestety.

Ja osobisice codziennie od prawie miesiaca 1 lub 2 testy w ciagu dnia z matmy przerabiam średnia około 35 tylko niestety, najniżej 29, najwyżej 41 pkt liczę na łatwy test.

Chociaż nie ma sie co przejmować idioci i tak napiszą słabo, a madrale dobrze. Każdy sie martwi o wynik, a potem bedą szczęśliwi większość, kiedy spojrza na średnia szkoły, lepiej Polski : )

---------- Wpis dodano o 18:41 ---------- Poprzedni wpis dodano o 18:40 ----------

Papierosa rano nie pożałuję : >

#23 gucorek

gucorek
  • 596 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:42

Ja testy pisałem 2 lata temu. Powiem tyle że do ścisłych powtórzyłem pobieżnie materiał a do humana nic ,tak samo z językowym z ta różnicą że do językowego nie musiałem sie przygotowywać nawet, a humanistyczny wiedziałem że kiepsko napisze i dałem sobie spokój. Teraz jestem na mat-fizie a humanistycznych przedmiotów mam zdecydowanie za dużo. Moja rada: jeśli macie możliwość pójścia do dobrego technikum to idźcie tam a nie do ogólniaka.

też jestem na mat-fizie i mam tak zjebanego pana od fizyka albo fizyka rozszerzona to nie moja specjalność ;D no i racja, za dużo humana, ale w sumie historie lubie(myśle o podstawowej na maturze z histy , a nie o geografii, co częste niby u mat-fizów xd), a z polskiego prace długie na 3 pisze ale wygadany jestem, to ustne odpowiedzi na 5 mam :D
ahh, btw z ciekawostki, z mat-przy straciłem 9 pkt, w tym 8pkt za zamknięte(4pkt z chemi i 4pkt z bio stracone, czyli nic nie trafiłem z tych przedmiotów lecz nie cierpie tych przedmiotów, biologia i chemia w gimnazjum to porażka) i 1pkt z otwartego z zadania fizyki bo źle pomnożyłem przy ostatnim wyniku .
A i miałem przy otwartych z fizyki wzory podane, to się ich uczyć nie musicie tylko je zastosować odpowiednio(pisałem rok temu)

#24 xploler

xploler
  • 236 postów

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:45

Czytając wasze wypowiedzi boję się, co będzie za rok, kiedy ja będę pisał. Jestem z "rocznika experymentalnego", więc będę miał nowy system testów. Najbardziej się boję tego, czy będę mógł pisać językowy z angielskiego (dodatkowy), anie niemieckiego (wiodący). Każdy nauczyciel mówi coś innego. Jestem patryjotą, więc jedyne co umiem po niemiecku, to nazwy broni oraz kilka zwrotów typu "Hedle Hoh". "Papierosa rano nie pożałuję : >" Wyrzucą cię za zatruwanie powietrza.

#25 gucorek

gucorek
  • 596 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:48

z paleniem poczekajcie do liceum ^^




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych