Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad - w czym nosić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1280 odpowiedzi w tym temacie

#26 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 28 marca 2011 - 19:00

169zł wzwyż. Edit: Eh, Artur szybszy.

#27 Mike.Troy

Mike.Troy
  • 26 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 marca 2011 - 19:22

169 i 299.

no myślałem, że będzie drożej, ale i tak mogło by być taniej ;/
szkoda, że nie 39$ ;D tylko u nas takie zdzierstwo

#28 MurcieFan

MurcieFan
  • 1 415 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 marca 2011 - 19:42

No ale ja stawiałem 199zl :-)

#29 thorgal1

thorgal1
  • 17 postów

Napisano 29 marca 2011 - 01:25

A ja na swojego zamówiłem coś [URL="http://www.gelaskins.com/store/skins/tablets_and_ereaders/iPad_2/Headin_Home_To_Hades"]takiego [/URL]
i jakikolwiek pokrowiec do noszenia ... miałem to na IP3G - naprawdę rewelacja - jedyna firma która zrobiła to dobrze !!!
ponad rok używania i to bez patrzenia gdzie się kładzie telefon, konkretna folia - zero tandety.

#30 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2011 - 07:42

Przejrzałem ofertę Macally i na tył wziąłbym SNAP-2B i do tego futerał AIRPOUCH

P.S. Jakie jeszcze firmy oprócz Incase i Macally produkują wysokiej jakości case'y na iPada ?

#31 mosiek95

mosiek95
  • 413 postów
  • SkądWadowice

Napisano 29 marca 2011 - 09:43

Przejrzałem ofertę Macally i na tył wziąłbym SNAP-2B i do tego futerał AIRPOUCH

P.S. Jakie jeszcze firmy oprócz Incase i Macally produkują wysokiej jakości case'y na iPada ?


Tucano , Polecam . Tego futerału AIRPOUCH nie brał ponieważ od się otwiera do 2/3 części pokrowca i iPad będzie często wypadać , Tucano robi futerały do 1/3 części etui otwierane , Jest bardzo dobrze wykończone , Polecam

#32 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2011 - 10:17

Ale przecież jak zasuniesz na suwak to nie wypadnie ;) A o BELKIN co myślisz ? Ten Tucano jest fajny ale nie wiem czy nie za cienki, chcę coś co mogę wrzucić do plecaka bez obawy o iPada 2.

#33 pazoor

pazoor
  • 134 postów

Napisano 29 marca 2011 - 10:28

Etui Tucano są rzeczywiście bardzo dobrej jakości, mam tej firmy pokrowce neoprenowe na laptopa i netbooka.
A na ipada coś takiego, tylko w kolorze czarnym.

#34 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 29 marca 2011 - 10:32

Sena case robi już etui, tylko to są takie bardziej eleganckie.
Sena Cases - Designer Leather Cases : iPad 2 Leather Cases for Apple

#35 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2011 - 10:41

Jeśli chodzi o Tucano to który lepszy ? Elements czy Doppio ? Obawiam się że dla mnie są za cienkie

#36 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 marca 2011 - 10:43

Piszcie na temat, w czym nosić dwójkę, a nie doświadczenia z jedynki lub dajecie co chwila linki do preorder. Co jest już dostępnę a nie co będzie, w niedziele byłem w Arkadii, nie mają nic dedykowanego do dwójki, powiedzieli, że będzie na dniach, w niedziele będę kolejny raz więc zobaczę czy coś już mają.

#37 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2011 - 10:53

Artur, z tego co wiem, to lubisz "okładki" więc może iPod, iPhone, iPad :: Akcesoria iPad :: Etui :: Griffin Elan Passport etui do iPada 2 (czarne) - Cortland - systemy graficzne choć ja nadal twierdzę że PURO wygląda najlepiej i jest dostępne od ręki. Jakoś tak najsolidniej się prezentuje, tylko jest czarne i do białego chyba nie bardzo pasuje.

#38 pazoor

pazoor
  • 134 postów

Napisano 29 marca 2011 - 10:55

W przypadku pokrowców wsuwanych, które i tak nie są idealnie dopasowane do wymiaru, nie mają wycięć itp. te kilka mm różnicy między jedynką a dwójka wielkiej różnicy chyba nie robi?

#39 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 marca 2011 - 11:01

Artur, z tego co wiem, to lubisz "okładki" więc może iPod, iPhone, iPad :: Akcesoria iPad :: Etui :: Griffin Elan Passport etui do iPada 2 (czarne) - Cortland - systemy graficzne choć ja nadal twierdzę że PURO wygląda najlepiej i jest dostępne od ręki. Jakoś tak najsolidniej się prezentuje, tylko jest czarne i do białego chyba nie bardzo pasuje.


Właśnie nie jest dostępne, oczekują na dostawę, nie jest łatwo teraz dostać coś ciekawego, myśle, że z każdym tygodniem będzie lepiej. Na tą chwilę jest ciężko.

#40 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2011 - 11:04

O masz, przed chwilką było dostępne a teraz już oczekują... Pewnie dopiero teraz mi się strona odświeżyła. Ale iSpot ma i to w różnych kolorach. EDIT: Sam już nie wiem czy iSpot ma, bo niby dostępny wysyłkowo ale w salonach nie ma.

#41 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2011 - 11:25

Panowie, czy na chwilę obecną jest jakiś case chroniący tył i boki, coś jak Macally SNAP2-B ? Chętnie bym go nabył ale nigdzie nie ma oprócz www producenta

#42 mosiek95

mosiek95
  • 413 postów
  • SkądWadowice

Napisano 29 marca 2011 - 11:34

Ja mam taki iSpot Apple Premium Reseller Tucano Elements Special Edition pokrowiec iPad - czarny - Etui, pokrowce i torby , Wkładam tam ipada I rzucam go do plecaka i nie martwię się o iPada. Etui bardzo dobrze chroni iPada. W iSpocie dostępny od ręki.

#43 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 marca 2011 - 11:42

Dziwne aby do dwójki nie pasowało, przeciez ma tą samą wielkość, tylko grubość inna. Czekam na dedykowane, czasem te kilka milimetrów na znaczenie ;)

#44 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2011 - 11:43

Szczególnie dla kobiety ;)

#45 mosiek95

mosiek95
  • 413 postów
  • SkądWadowice

Napisano 29 marca 2011 - 12:03

Dziwne aby do dwójki nie pasowało, przeciez ma tą samą wielkość, tylko grubość inna. Czekam na dedykowane, czasem te kilka milimetrów na znaczenie ;)


Ale jak masz Smart Cover to jest w sam raz.

#46 crazybags_pl

crazybags_pl
  • 18 postów

Napisano 29 marca 2011 - 13:20

Właśnie nie jest dostępne, oczekują na dostawę, nie jest łatwo teraz dostać coś ciekawego, myśle, że z każdym tygodniem będzie lepiej. Na tą chwilę jest ciężko.


są sklepy w których [URL="http://crazybags.pl/p/83/502/puro-booklet-case-ipad-2-czarny--etui-na-ipada-2-apple.html"]PURO Booklet Case[/URL] jest dostępny od ręki :) i nie tylko ten model ...
można powiedzieć że dostępność etui wszelkiej maści do iPada 2 będzie się poprawiać z dnia na dzień. Nie chce teraz wróżyć z fusów bo jeszcze nie mam faktury ale mam nadzieję że jutro będę miał u siebie Bookstanda Macallego w 3 kolorach (czarny, szary, czerwony) do iPada 2. Zupełnie dobrze wygląda sytuacja z pokrowcami neoprenowymi i tutaj zdecydowanie polecam Crumplera. Jakość, jakość, jakość.

#47 wiktor96

wiktor96
  • 420 postów

Napisano 29 marca 2011 - 13:22

A mi dzisiaj przyszło to $14.90 - Designer's Protective Ultra-thin PU Leather Case for Apple iPad 2 (Black) - Cases & Protectors
Jak zamawiałem to jeszcze nic innego firmowego nie było.Za dużo o tym etui nie mogę powiedzieć bo jeszcze nie mam ipada2.Ale niestety plecki nie są usztywnione.

#48 crazybags_pl

crazybags_pl
  • 18 postów

Napisano 30 marca 2011 - 10:39

ten bookstand2 wygląda obiecująco :)


rzeczywistość to potwierdza, właśnie go sobie przejrzałem :)
Wydaje mi się iż historia się powtórzy i będzie to najpopularniejsze etui na iPada 2.

#49 Chucky

Chucky
  • 28 postów

Napisano 31 marca 2011 - 11:48

Puro
PURO Italian Style | IPAD 2

#50 klejbroda

klejbroda
  • 94 postów
  • SkądSzczecin/Wrocław

Napisano 31 marca 2011 - 16:06

Ja zamówiłem w Motion (Motion - klasyczne skrzane etui dla urzdze mobilnych.) etui dopasowane do iPada 2, będę wkładał do niego tablet razem ze SmartCover, który dobrze chroni wyświetlacz i działa jako podstawka. A te dwa akcesoria nawet włożone w siebie będą nadal dobrze wyglądały (nie lubię case'ów, które pogrubiają). Nie rzucam też swoim plecakiem ani torbą, więc będzie wszystko ok :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych