Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prezentacja maturalna z języka polskiego, a Keynote...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 10 marca 2008 - 22:27

aramil jednak wiesz trudno hasac z wydrukami reprodukcji obrazow czy rzezb

#27 aramil

aramil
  • 145 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 18 marca 2008 - 12:18

A co w tym trudnego zamiast torby z laptopem masz teczke ze zdjęciami, a tak przy okazji jaki to temat prezentacji?

#28 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 18 marca 2008 - 12:33

estetyka kiczu i jej funckje, prownaj na wybranych przykladach literatury i innych dziedzin sztuki ..

#29 aramil

aramil
  • 145 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 18 marca 2008 - 21:46

Temat ciekawy muszę przyznać, ale i tak nie rozumię po co robić prezentacje w jakim kolwiek programie. To trochę takie szpanowanie nie uważasz taki kicz. Masz tylko 15 minut więc po co męczyć się z wyświetlaniem kolejnych slajdów. Kicz trzeba pokazać w literaturze więc nie wiem po co tu komputer, kicz można pokazać w muzyce nie wiem po co tu komputer puścisz kawałek piosenki szkoda czasu, kicz w architekturze wystarczą ze dwa zdjęcia wydrukowane albo i nie po co tu komputer kicz w malartwie rzeźbie jak wyżej. Jasne możesz zrobić super prezentacje na kilknaście slajdów tylko co sobie pomyśli komisja nie sądze żeby to na niej zrobiło jakie kolwiek wrażenie. Jak widzisz w temacie największy nacisk kładzie się na literaturę. Nie wiem jak chcesz omówić książke w prezentacji. Oczywiście można ale po co?

#30 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 marca 2008 - 10:23

Hehe, ja rok temu zdałem maturkę i nie przygotowałem żadnej prezentacji na kompie... i dostałem 20/20. Temat miałem podobno trudny, ale wybrałem taki jaki chciałem, a nie taki który ludzie uważają za łatwy. Miałem coś jak "Dojrzewanie- czas przeklęty czy błogosławiony".

#31 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 marca 2008 - 13:24

przepraszam za OT ale jak ja się cieszę, że zdawałem starą maturę:grin:

#32 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 20 marca 2008 - 13:30

sie ciesz :P

#33 aramil

aramil
  • 145 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 20 marca 2008 - 18:25

owz masz z czego się cieszyć nie jesteś przynajmniej ofiarą kiepskiego holenderskiego systemu edukacji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych