Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bootcamp Beta 1.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#26 clerik

clerik
  • 2 postów

Napisano 12 kwietnia 2007 - 17:58

BootCamp 1.2 Vista Drivers Witam, Czy ktos moglby udostepnic poprzez torrent lub jakis ftp obraz dysku z sterownikami pod windows vista wykonany nowym BootCampem?? Moja proba postawienia obu systemow na mbpro zakonczyla brakiem systemu.Nie posiadam ani recovery dysku Mbpro jak i dysku ze sterownikami wykonanego BootCampem.Dluga historia jak skonczylem bez systemu i zadnego recovery dysku,ale prosze o pomoc, bo moj nowy MacBookPro siedzi w walizce i chrapie zamiast cieszyc moje oczyi serce:) Pozdrawiam.Prosze o kontakt

#27 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 kwietnia 2007 - 18:12

A to zgodne z licencja jest?

#28 clerik

clerik
  • 2 postów

Napisano 12 kwietnia 2007 - 18:22

Szczerze mowiac nie rozwazylem etycznej strony mojegj prosby, gdyz nie przyszlo mi do glowy ze sterowniki pod windows moga byc na licencji innej niz publiczna.Nie prosze w koncu o scrackowana wersje photoshopa a zwyczajnie chce uruchomic komputer z legalnym systemem w pelnej funkcjonalnosci.

---- Dodano 12-04-2007 o godzinie 20:23 ----
Bootcamp jest na licencji publicznej a jego skladowa czescia sa wlasnie te sterowniki.

#29 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 kwietnia 2007 - 20:07

No to , Chlopaki, pomagac koledze.

#30 piotrimac24

piotrimac24
  • 7 postów

Napisano 20 kwietnia 2007 - 10:40

U mnie Vista działa bez najmniejszego problemu. Sterowniki zainstalowały się bez zająknięcia. Nie wiem co może być przyczyną ciągłych zwiech u Ciebie.


DOKLADNIE tak, potwierdzam od 3 dni z sukcesem zainstalowalem Vista Home Premium 32-bit na iMac 24cale z wykorzystaniem Boot Campa 1.2 --- powiem szczerze wyglad, komfort pracy ( dziala absolutnie caly sprzet ktory zawiera iMac ) jest bezkonkurencyjny

Osobiscie cieszy mnie wyrazna zmiana polityki Apple, ktora zacheca teraz do wykorzystywania swoich platform sprzetowych do systemow Windows

iMaci zwlascza 20 i 24'cale to wrecz wysmienity sprzet biurowy/domowy ... teraz z pelna obsluga Microsoft Vista -- absolutna cisza ( w Viscie na iMacu uslyszec dysk jest wielka sztuka ), zero pudel PC, kabli, pomruku suszarki etc... PELNY QUIETPC

polecam!

#31 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 kwietnia 2007 - 10:51

A mnie to srednio cieszy :/ Chyba nikt nie kupuje maka dla samego sprzetu ale tez glownie dla systemu operacyjnego. Naprawde jest niewiele aplikacji ktore wymagaja Windowsa- moze kilka biurowych itp, platnik itp

#32 piotrimac24

piotrimac24
  • 7 postów

Napisano 20 kwietnia 2007 - 12:41

A mnie to srednio cieszy :/ Chyba nikt nie kupuje maka dla samego sprzetu ale tez glownie dla systemu operacyjnego.


@felippe kazdy ma prawo do swojej oceny i to w sumie najbardziej cieszy :P, czesto nie wiem dla jakiego powodu cos kupuje, a co dopiero wnioskowac o preferencjach innych... ale widac ze aktualna strategia biznesowa Apple to zwiekszanie rynku odbiorcow ich sprzetu, przejscie na platforme Intela ( inne przyczyny ) stworzylo ku nowej strategii idealne podstawy

Apple o Boot Camp i jego mozliwosciach mowi juz niemal tak samo czesto jak o iPhonach, wyraznie widac w jakim kierunku to idzie, sprzet Apple bedzie uniwersalna platforma do instalacji i korzystania z wielu/dowolnego systemu, to uzytkownik sprzetu w oparciu o dostepne mozliwosci bedzie dokonywal wyboru

pozdrawiam!

#33 iMuck

iMuck
  • 510 postów
  • Skądstolyca

Napisano 26 kwietnia 2007 - 02:30

Zgadzam się z przedmówcą: mnie również sprawia dużą frajdę, że mam w tej chwili najbardziej uniwersalną platformę sprzętową dostępną na rynku. Przynajmniej wedle moich preferencji. Maki wciąż pozostają jedynymi komputerami, na których w pełni komfortowo można używać OS X'a i wszystkich możliwości i udogodnień jakie oferuje (co uważam za punkt wyjścia i absolutny priorytet). Wraz z BC 1.2 mogę zaspokoić ciekawość i przyjrzeć się z bliska wodotryskom efektów graficznych Visty (z pełnym wspomaganiem sprzętowym mojego maka), by po kwadransie ukoić zmęczone wrażeniami oczy widokiem ulubionego i niezawodnego Tygrysa. Jeśli, co zdarza się rzadko, potrzebuję jakiegoś oprogramowania z dedykacją od Billa Gatesa, to odpalam je na wirtualnej maszynie z niewymagającym Windowsem 2000. Kiedy potwornie mi się nudzi, instaluje (również) przez VM przeróżne dystrybucje Linuxa o egzotycznie brzmiących nazwach, a kiedy chcę posmakować rewolucji informatycznej w czystej postaci odpalam NeXTStepa pod Parallelsem. Wygląda na to, że cały wszechświat może być niewiele większy od kartki papieru i ważyć niecałe 2 i pół kilograma ;) A teraz SPROSTOWANIE: Po wymianie kości RAMu, Vista zaczęła w końcu działać stabilnie. Okazuje się, że postawienie Windowsa przez BootCamp jest jedynym testem kompatybilności RAMu dostępnym na MacIntele! Moja nie tyle wadliwa, co niekompatyblna, kość pamięci przeszła wszystkie Apple Hardware Testy, Vista Memory Test i 14-godzinną katorgę Memtestem/Remberem. Dopiero "wzorowa" niestabilność w działaniu Windy dała mi wskazówkę, że coś jest nie tak. BTW: Pod Parallels wszystkie Windowsy działały prawidłowo.

#34 neequo

neequo
  • 130 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 listopada 2007 - 23:51

Mam wielką prośbę: potrzebna mi paczka instalacyjna BootCamp1.2.dmg. Zbyt spiesznie wywaliłem swoją, natomiast dowiedziałem się, że BootCampa można użyć zmieniając datę systemową na tę sprzed upływem dnia 30 października. Na stronie Apple'a wersji beta już nie ma, a na razie chciałbym jeszcze pozostać przy Tygrysie. Z góry ogromnie dziekuję!!!

#35 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2007 - 00:06

1.2Beta:
http://download.soft...BootCamp1.2.dmg

1.4Beta (ostatnia jaka była dla tigera)

http://live2love.jp/...BootCamp1.4.dmg




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych