Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bootcamp Beta 1.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sinus

Sinus
  • 24 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 marca 2007 - 10:57

Pojawł się update do BootCampa. Oto najwazniejsze zmiany:

Boot Camp 1.2 beta includes:

* Support for Windows Vista (32-bit)
* Updated drivers, including but not limited to trackpad, AppleTime (synch), audio, graphics, modem, iSight camera
* Support the Apple Remote (works with iTunes and Windows Media Player)
* A Windows system tray icon for easy access to Boot Camp information and actions
* Improved keyboard support for Korean, Chinese, Swedish, Danish, Norwegian, Finnish, Russian, and French Canadian
* Improved Windows driver installation experience
* Updated documentation and Boot Camp on-line help in Windows
* Apple Software Update (for Windows XP and Vista)

http://www.apple.com/macosx/bootcamp/

#2 hayden

hayden
  • 68 postów

Napisano 29 marca 2007 - 11:26

nie widze takiej sekcji .... :/

#3 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 29 marca 2007 - 11:29

Dołączona grafika

#4 białko

białko
  • 240 postów

Napisano 29 marca 2007 - 12:04

instalował już ktoś na poprzedniej wersji? napisane, że można to zrobić bez problemu ale wolałbym się upewnić, bo nie będzie mi się chciało od nowa stawiać Windowsa. :-)

#5 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 marca 2007 - 12:48

Instalował, i wszystko ok.

#6 hayden

hayden
  • 68 postów

Napisano 29 marca 2007 - 14:47

nie mam dzis szczescia :) mam prosbe do wszystkich ludzi dobrej woli :) gdyby ktos byl tak uprzejmy i wystawil gdzies driver cd z nowymi sterami bootcamp 1.2 to bylbym wdzieczny. zaden program ktory "powinien" rozpakowac/zamontowac *.dmg pod windowsem nie chce zadzialac :(

#7 białko

białko
  • 240 postów

Napisano 29 marca 2007 - 18:32

....
gdyby ktos byl tak uprzejmy i wystawil gdzies driver cd z nowymi sterami bootcamp 1.2...


ale o ssso chozzzi ?
jakie stery, jakie programy do montowania .dmg w windowsie? po co to wszystko? :-)

#8 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 29 marca 2007 - 20:45

Koledze chyba chodzi o sterowniki ktore wypala BootCamp .... :) z tym .dmg pod Windowsem to faktycznie nie mam pojecia o soo choo :)

#9 hayden

hayden
  • 68 postów

Napisano 29 marca 2007 - 21:54

a chosssi o to ze jestem juz tak zepsuty ze mam tylko winde :/
myslalem ze jak sie jakos dobiore do srodka tego DMG, to bede w stanie wyciagnac te sterowniki.

Koledze chyba chodzi o sterowniki ktore wypala BootCamp

dokladnie o to chodzi:)

#10 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 29 marca 2007 - 22:51

Z powodu znakomitego polonizatora nie udało mi sie zaintalować BootCamp-a ale wyłacze go jutro i postaram sie drugi raz zainstalować :) moge wtedy na jakiegos FTP-a Ci wrzucić :)

#11 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 29 marca 2007 - 23:38

ten polonizator to przynosi wiecej szkod niz pozytku :/ dobrze ze nie instalowalem tego dranstwa :D

#12 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 marca 2007 - 03:03

No dobrze, ktos pokusi sie o pierwsze wrazenia dot Visty i nowego Boootcampa? :) Wszystko dziala, zadnych klopotow?

#13 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2007 - 08:20

No dobrze, ktos pokusi sie o pierwsze wrazenia dot Visty i nowego Boootcampa? :) Wszystko dziala, zadnych klopotow?


Wczoraj zdążyłem tylko zainstalować Vistę + drivery i wszystko poszło bez najmniejszego problemu (MacBook C2D).

#14 hayden

hayden
  • 68 postów

Napisano 30 marca 2007 - 08:31

Wczoraj zdążyłem tylko zainstalować Vistę + drivery i wszystko poszło bez najmniejszego problemu (MacBook C2D).


nie ma zadnego wykrzynika? dali nawet stery do "Performance Counters"?
zauwazyles jakas zmiane w pracy wentylatorkow?
mocne nagrzewanie sie pod vista podobno bylo spowodowane brakiem owych sterownikow.

#15 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 30 marca 2007 - 19:23

Witam. Ja takze wczoraj sprobowlalem instalacji visty i nie bylo problemu. Wlasciwie to mam jeden, bo nie da sie zmienic dysku na pulpicie na ktorym jest vista. Pierwszy to wiadomo OS X HDD a drugiemu probuje nadac nazwe bo nie ma zadnej i nic z tego. Jak moge to zrobic? Gdy mialem win xp pod boot camp´em nie bylo problemu, ale z Vista juz tak sie nie da.Pomozcie!

#16 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 01 kwietnia 2007 - 20:45

No i dlugo pochodzil.Cale 2 dni. Piekna ta vista LOL. Wlasnie jakas godzine temu wywalala sie z kazdym nowm startem systemu. Musialem to wywalic z dysku bo nic nie chodzilo.Nawet boot camp podchodzil do tego 3 razy, zamim usunal partycje z vista. Chyba sie za szybko pochwalilem, ze chodzi bezproblemowo.No coz jakos mi nie szkoda bo to i tak tylko mialo byc do testow wiec.... asta la vista VISTA! p.s. i tak dlugo jak na windows.

#17 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2007 - 21:03

No i dlugo pochodzil.Cale 2 dni. Piekna ta vista LOL. Wlasnie jakas godzine temu wywalala sie z kazdym nowm startem systemu. Musialem to wywalic z dysku bo nic nie chodzilo.Nawet boot camp podchodzil do tego 3 razy, zamim usunal partycje z vista. Chyba sie za szybko pochwalilem, ze chodzi bezproblemowo.No coz jakos mi nie szkoda bo to i tak tylko mialo byc do testow wiec.... asta la vista VISTA! p.s. i tak dlugo jak na windows.


Tak sama z siebie? Może coś zainstalowałeś?

#18 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 02 kwietnia 2007 - 11:59

No wlasnie tak sama z siebie. Wlasnie zamierzalem tam cos zainstalowac, zalogowalem sie i juz nie zdazylem bo jak to mowi Stefan i BOOM. Niezle to bylo. I to nie raz czy dwa, ale probowalem chyba z 8 razy i po zalogowaniu restart.

#19 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 02 kwietnia 2007 - 12:57

Wiem jak rozwiązać problem z plikiem DMG pod Windows :) Instrukcja: Pobieramy program UltraISO i każemy mu konwetować plik do POstaci ISO A potem wskazujemy mu ten plik iso on pokaże nam jego zawartość, wystarczy sobie przenieść na pulpit i po problemie :)

#20 kacpero

kacpero
  • 8 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 kwietnia 2007 - 13:34

touchpad działa wspaniale w końcu na xp:) k.

#21 iMuck

iMuck
  • 510 postów
  • Skądstolyca

Napisano 05 kwietnia 2007 - 14:18

A propos stabilności - żeby zainstalować sterowniki Boot Campa pod Vistą musiałem zrobić chyba z piętnaście restartów. Pomogło dopiero zainstalowanie części z nich w trybie Safe Mode. Vista wytrzymuje na moim MacBooku jakieś 5 minut, potem albo zamarza albo wywala bluescreen. Bluescreen najczęściej "skarży się" na sterowniki albo zarządzanie pamięcią albo urządzenie wskazujące. Podobnie było w XPeku zainstalowanym jeszcze przez BC 1.1. Nie mam baldego pojęcia co powoduje, że jakikolwiek Windows nie jest w stanie działać na moim MacBooku w stopniu choćby dostatecznym. Myślałem, że to kwestia RAMu, ale testowałem go przez 14h Remberem i nie wykazał żadnego problemu. Vista działa stabilnie pod Parallels - problem w tym, że żeby uruchomić choćby głupiego WMplayera potrzebuje karty graf. z 64mb ramu, a Parallels przydziela tylko 16mb, więc 99% rzeczy można sobie co najwyżej wyobrazić. Czy naprawdę komukolwiek z Was windy działają na makach bez większych problemów. PS: Aha, za którymś razem udało mi się postawić w miarę stabilnego XPeka. Tzn. takiego, który nie miewał więcej niż jednego bluescreenu dziennie. W innych przypadkach winda wytrzymywała mi kilka- kilkanaście minut i zwiecha albo BSoD.

#22 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 kwietnia 2007 - 15:12

A propos stabilności - żeby zainstalować sterowniki Boot Campa pod Vistą musiałem zrobić chyba z piętnaście restartów. Pomogło dopiero zainstalowanie części z nich w trybie Safe Mode. Vista wytrzymuje na moim MacBooku jakieś 5 minut, potem albo zamarza albo wywala bluescreen. Bluescreen najczęściej "skarży się" na sterowniki albo zarządzanie pamięcią albo urządzenie wskazujące. Podobnie było w XPeku zainstalowanym jeszcze przez BC 1.1. Nie mam baldego pojęcia co powoduje, że jakikolwiek Windows nie jest w stanie działać na moim MacBooku w stopniu choćby dostatecznym. Myślałem, że to kwestia RAMu, ale testowałem go przez 14h Remberem i nie wykazał żadnego problemu. Vista działa stabilnie pod Parallels - problem w tym, że żeby uruchomić choćby głupiego WMplayera potrzebuje karty graf. z 64mb ramu, a Parallels przydziela tylko 16mb, więc 99% rzeczy można sobie co najwyżej wyobrazić.

Czy naprawdę komukolwiek z Was windy działają na makach bez większych problemów.

PS: Aha, za którymś razem udało mi się postawić w miarę stabilnego XPeka. Tzn. takiego, który nie miewał więcej niż jednego bluescreenu dziennie. W innych przypadkach winda wytrzymywała mi kilka- kilkanaście minut i zwiecha albo BSoD.


U mnie Vista działa bez najmniejszego problemu. Sterowniki zainstalowały się bez zająknięcia. Nie wiem co może być przyczyną ciągłych zwiech u Ciebie.

#23 iMuck

iMuck
  • 510 postów
  • Skądstolyca

Napisano 05 kwietnia 2007 - 15:20

W rzeczy samej, bardzo mnie to zastanawia. W MacBooku mam wymieniony dysk i RAM. Trudno winić dysk twardy o wieszanie systemu, jeśli nie ma badów ani uszkodzeń. Pozostaje RAM. Tylko dlaczego w takim razie OS X chodzi stabilnie?

#24 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 kwietnia 2007 - 15:24

W rzeczy samej, bardzo mnie to zastanawia.
W MacBooku mam wymieniony dysk i RAM. Trudno winić dysk twardy o wieszanie systemu, jeśli nie ma badów ani uszkodzeń. Pozostaje RAM. Tylko dlaczego w takim razie OS X chodzi stabilnie?


Jeżeli zwiechy Visty są powtarzalne, a pamięć masz w 2 kościach spróbuj wyjąć jedną i odpalić Vistę, to samo zrób z drugą, zamień je też miejscami, może coś z tego wyniknie.

#25 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 06 kwietnia 2007 - 07:58

mi xp smiga az milo od kilku miesiecy...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych